REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Lamb - Gabriel
Egy kis chillout... elég fájdalmas, de talán megéri.
369 0 1 Zene Izé
NuttySomeone: ahogy meghallgattam a szamot le is toltottem nerol gyorrsan;)) megtetszett ..szeretem a chillout-ot [...]
Mantra Porno - Disco Galaxy (magyar együttes)
424 0 0 Zene Izé
Turbonegro-Do You Do You Dig Destruction   Ez a banda egyedi stílusban nyomja,melyet "Death Punk"-nak neveznek
481 1 0 Zene Izé
2006-ban, a Kerrang magazin az újság elindulásának 25., illetve a lemez kiadásának 20. évfordulójára megjelentetett egy METALLICA – Kerrang! Remastered (Master Of Puppets Revisited) című lemezt a magazin ingyenes mellékleteként, amelyre ismert mai zenekarok (többek között a Machine Head, a Trivium, vagy a Bullet for my valentine) játszották fel a számokat abban a sorrendben, ahogy az a klasszikus lemezen volt. Minden zenekar külön kapott egy számot, nem egymással közösen készültek a felvételek. Ez is bizonyítja, hogy a Master-rel a Metallica maradandót alkotott.
390 0 2 Zene Izé
Balázs: én tudom:) a szöveget wikiből másoltam:$
ToMz: nem csak a masterrel alkottak maradandót:) szvsz az összes albumuk maradandó:)
BSB - Get down ... I feel in heaven when I look in your eyes ,I know that you are the one for me (one for me)...  hulljon a férgese... lehetne egy ,,régen menő ma már gáz,hogy szerethettem ezt a szart" kategória is XD
441 0 15 Zene Izé
CRaPtRaSH: 2hete stoval végignéztünk egy BSB klipet... :DDDD egyből te jutottál eszembe
csicsilla: Nikket én sem csiptem ö volt a babaarc...Bràjen utàn jöttem rà hogy nekem a nagyfe [...]
CRaPtRaSH: :'(
Mind a 15 komment
Fanka - Ezt most
az álmodtam után a második nagy kedvenc
491 3 9 Zene Izé
CRaPtRaSH: midnekinél eljön 1×ez a pont... nála itt.
Fatsoe: Fanka egészen az I.H.Ö.V.-ig jó volt... az újratöltve egy rakás sz*r, a Repp, a Rendezői vál [...]
CRaPtRaSH: most nem erről van szó,arról hogy a ZENE jó,amit csinál... pontleszarom hogy milyen ember... va [...]
Mind a 9 komment
Daath, extrém metal jól:)
547 0 1 Zene Izé
roland66: mennyi mikulás XD
Moby - Disco Lies (Electronic)
354 0 0 Zene Izé
Egy klasszikus:
Guns And Roses - Paradise City
357 1 2 Zene Izé
csirek: jíhhá
Balázs: ez egy jó számuk de valahogy őket nem igazán szeressem
Slipknot - La bamba
575 3 38 Zene Izé
koocos: http://www.youtube.com/watch?v=bXQFA9hZ6rE
Mordred: wáháááááááááá NAGYON beteg!!!!!!!! Slipknot fanként megörültem hogy milyen vicces lesz [...]
Balázs: köszi ne :D
Mind a 38 komment
Cavalera Conspiracy avagy Max és Igor Cavalera újra egy bandában
428 0 1 Zene Izé
pepeti: Sanszos hogy Sepu reunion lesz ebből a dologból.:) Ha esetleg még hazánkat is érintené magam a [...]
The Future Sound of London - We have explosive
271 2 2 Zene Izé
bandee1219: Inkább a My Kingdom: http://www.youtube.com/watch?v=ZG9lMWFyZ6A&feature=related De ez sem rossz, cs [...]
Bakeyoo: d(o.o)b
Egy nagyon jó magyar banda egyik legjobb száma: Strong Deformity - Imaginary Adventures
másik frankó: Genie in my mind
400 0 4 Zene Izé
fül: Dúdoláshoz meg a szöveg(ek) http://www.strongdeformity.hu/syrup_lirics.html
kKNd: Köfi.
Purple: javítottam
Mind a 4 komment
Brigád - Ego
365 2 0 Zene Izé
Jean Michel Jarre - Aerology (Electro)
349 0 1 Zene Izé
Dawe: nem valami hosszú
Tyr - Regin Smiður (Megj.: egy kis feröeri folk/viking metál.)
548 1 7 Zene Izé
MStipee: Biza :) MEllesleg akinek tetszik a Tyr, az valószínűleg Vintersorg-ot is kedvelni fogja, valamint [...]
Balázs: Szerintem is,nagyon profik.
Baldr: Egyetértek, bár azt meg kell hagyni hogy a Tyr sem barátja a keresztény kultúrának. :) (Bár, [...]
Mind a 7 komment
A nővérem volt lakótársának az ex-barátjának a haverja csinálta ezt a csodálatos remixet.(eddig minden világos nem? :D)
Himmel - Terézanya (Csapjad!) [Pendulum Remix]
729 2 9 Zene Izé
karmigran: ez a postkép nagyon hardcore.. :D
Fanti: Hejj de jó vót :D
csirek: igen, de ezt a himmel oldaláról szedtem le mert logót nem találtam
Mind a 9 komment
Sokak szerint kissé depis a Radiohead, szerintem annyira nem, itt egy példa hogy lehet hogy tévedtem...
Radiohead - Paranoid Android
466 0 6 Zene Izé
csirek: hát azért én szerencsére még nem beszélhetek öröklésről :D
MStipee: Énis szüleimtől örököltem a nagy doboznyi LEd Z, Deep P, Pink F stb bakeliteket :)
csirek: kedves édesapám után én is erre a sorsra jutottam :D na azért nem mintha bánnám :)
Mind a 6 komment
Eleinte rühelltem, de mostmár imádom
The Chemical Brothers - Block Rockin' Beats
376 0 0 Zene Izé
Aretha Franklin - Respect (hát ez egy csomó film zenéje volt )
666 1 3 Zene Izé
philpo: ez a szám egy soul szám szóval lehetne egy ilyen kategória szerintem
csicsilla: ezért is tettem a filmzenékbe mert gözöm sem volt hova jéne tenni...
SQS: Na ez a post a legjobb példa arra, hogy jó lenne, ha egy post több kategóriába is tartozhatna. [...]
Breaking Benjamin - Blow me away ( eredeti klipp nem készült )
318 2 1 Zene Izé
anath3ma: he he he. egyik kedvenc banda:D
Az első albumról. Nem tudtam melyiket küldjem, végül ez lett. Ezt midneki ismeri aki szereti.:D
544 2 14 Zene Izé
weedjay: http://www.youtube.com/watch?v=VbhsYC4gKy4
weedjay: jaja, azt tudom hogy te nem lehettél, mert nem hasonlítasz rá. mindenesetre jó lett volna :D
Purple: én voltam a csapos csaj :) nemám. pedig tök poén lett volna :DDD nem voltam feszten se. :)
Mind a 14 komment
Nomagróf - Csoda
én eléggé rákattantam mióta először meghallottam :]
érdemes figyelgetni a szöveget ;]
400 1 2 Zene Izé
NuttySomeone: fankahoz hasonlo..nekemis bejott;)
anath3ma: ez faszaaa! wow. tetszik.
Rob Zombie - Scum of the Earth
454 0 0 Zene Izé
DJ Shadow - Six Days (Kopf Hörer's D'n'B Remix)
ez pedig az eredeti
596 6 6 Zene Izé
roland66: az eredetit is tetszett de ez most még jobban tetszik! ^^ de mondjátok má el lécci minek volt a [...]
fül: hehe...2fast3furious3ban hallottam először, azóta top :)
Bakeyoo: Isteni!
Mind a 6 komment
Kispál és a borz - Ha az életben
505 5 5 Zene Izé
chocolat: Ez egy alapzene, az is szereti, aki nem kedveli a műfajt. :D Én a műfajt is szeretem és a számo [...]
Baldr: első 20 alkalommal jó volt... :D
Hbrex: Én is szeretem ezt a számot :)
Mind a 5 komment
Witt + Heppner - Die Flut

Nagyon sötét hangulatú szám és klip, németül tudók előnyben! :)
374 1 0 Zene Izé
Gire - Nádak, erek
510 0 0 Zene Izé
Jó zene, jó klip: Massive attack - Angel
500 0 1 Zene Izé
philpo: szerintem ez filmzene Blöff Amikor kinyírják Mickey anyját
Hatóságilag Tilos - Éjfél előtt egy perccel
494 0 1 Zene Izé
ForDeX: alap zene^^
Gorillaz - Clint Eastwood
485 2 2 Zene Izé
roland66: ÉN IS!!!!!!! csak az a baj h má "feloszlottak" :( abba hagyta a gyerek :'(
Balázs: imááádom:D
Tommy Emmanuel
335 0 1 Zene Izé
kotta: Jaaaj! Nagyon nagymester! Az Angelinának még jobban örültem volna, de így is köszi!
Everlast feat. Santana - Babylon Feeling
719 1 1 Zene Izé
Chino: Látom azért van aki szereti a zenét:D Everlast nagyon nagy... Hoióuse of Pain-nel is nagyot alko [...]
The Eagles - Take It Easy
481 0 0 Zene Izé
EMinem-Stan
346 0 3 Zene Izé
Fanti: Ki a fene szavazta így le?
Fanti: Na ezt nagyon szeretem, meg Eminemet különben is :D
hodosy: erről se a legjobb képett tettem fel :S
Mindless self Indulgence - Shut me up ( cyberpunk )
másik klipp sem elhanyagolható
Mindless self Indulgence - Straight to Video
435 2 1 Zene Izé
calipunkszabus: esztelen önélvezkedés!:D..őket is szeressük
Mike Oldfield - Let There Be Light
498 1 2 Zene Izé
eNMi: Igazán nincs mit! Szivesen! csak +érte küldenem vmit ugye? :)
Purple: te én vagyok ma a világ legboldogabb embere!!!!!!!!!! ÉVEK óta keresem azt a klippet bazki!!!! k [...]
Eyes set to kill - Liar in the grass
697 1 7 Zene Izé
..NO..sound..: lowok vagytok.... kibaszott jo banda... bar neha a csaj nem kene bele... (L)
Lundgren: de borzasztó rossz,csak a csajok miatt kedtem hallgatni de kár volt...
OZZYka: Szép kijelentés :)
Mind a 7 komment
Job for a cowboy - Entombment Of A Machine
642 0 18 Zene Izé
CRaPtRaSH: várjatok!én be tudom kategorizálni a JFAC-t!!! őőő... JÓFÉLE! :P
RokkantTroll: Nekem sincs bajom a stíluskavalkáddal. A göteborgi metal (At the gates, Dark Tranquillity, régi [...]
pepeti: Pedig Burzum meg a Mayhem elég alap nevek. Ha death metal akkor szerintem At The Gates meg Nile, b [...]
Mind a 18 komment
Hypocrisy  - Eraser
Peter Tägtgren űberkirály bandája egy űberkirály számmal :)
694 0 2 Zene Izé
Sztiki: végre egy műértő :)
Lee77: Lapozgatok, lapozgatok és hát látom van itt jó anyag is! Helyes, csak így tovább!!!
Régebbi postok...