REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Aphex Twin - On


(Az erősebb idegzetűek figyelmébe ajánlanám a Rubber Johnny-t is, szintén Aphex Twin zene szól alatta - Purple)
505 4 9 Zene Izé
pityaa: Wáá a Radír Dzsót annyira nemszeressük :D
NuttySomeone: na ez be a kedvencekbe:D toltom is mar a szamot
NuttySomeone: oooooooo ez nemigaszsag ok a kedvenceim:P enis raktam fel posztot :D szerensce nem ez a szamjuk:>
Mind a 9 komment
J.M. Jarre & Patrick Rondat - Vivaldi: Winter
557 1 0 Zene Izé
Antiloop - In my mind
Találd ki az évet!
1343 2 4 Zene Izé
Geri: Hehe hát ez a Fifa 2003 zenéje gondolom akkor 2002-es!!!
CRaPtRaSH: és a hónapot is !:D
Kenny: 1997
Mind a 4 komment
Servo.hatred - Genesis
Egy kicsit ismeretlenebb stílus, magyar előadója 
718 1 0 Zene Izé
Szerintem a legjobb videoklippek egyike: Chemical Brothers - Star guitar
1068 0 3 Zene Izé
Dawe: a klip még jobb is szerintem mint a zene
pityaa: nagyon fajn!
DaVinci: Nagyon jó zene, és tényleg megy hozzá a klipp.
Tesco dal!
Érdemes meghalgatni!
NAGYON JÓÓÓ
1871 3 1 Zene Izé
Fanti: Lol :D
Érdekességképp: Four Tet - She moves me
505 1 2 Zene Izé
alaluc: hélo én szeretem
bandee1219: Valóban érdekességképp, de végüli erről szól minden Izé oldal, nem?
Boards of Canada - Dayvan cowboy
780 0 0 Zene Izé
Ladánybene 27 - Kell egy ház
684 2 2 Zene Izé
kasmat: Örülök, hogy sikerült eszedbe juttatnom :)
konvejor: De régen hallotam már :D
Pattogj jól!
2601 2 5 Game Izé
roland66: vááá átvittem :D aszittem több pálya is lesz de nem :S mér csak 15? :( én szeretem az ilyen [...]
roland66: hogy csináltad meg a 13ikat? azt nem tom végig vinni :S
dudi: 15.pálya azt ennyi:S
Mind a 5 komment
Új izé a láthatáron: zene izé

Purple kedves volt olyan drága és elvállalta az oldal szerkesztését, de természetesen várjuk a segítséget tőletek is, küldjetek be mindenféle jó kis zenéket! :)
Meg ötleteket is várunk, mit szeretnétek még az új oldalra, milyen stílusokat hiányoltok, stb. Rádió pl. lesz, meg pár tervünk még van a mi tarsolyunkban is...
6834 13 356 Izé
Purple: múkodik :D gyertek muzsikálni!
dude: És lám, tényleg működik. Uri bátyánk úgy látszik működésre bírta! :D
eNMi: kitartottam és a gyümölcs is megérett mostanra :) műxik, csak mostmár fogalmam sincs, h mit k [...]
Mind a 356 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a rozsomák, ismertebb nevén: torkosborz. Ha kell, a medvét is megtámadja, hogy elorozza zsákmányát. Az emberre is veszélyes lehet. Mellesleg szerintem cuki is.
Még a mackó is megijed tőle:

1731 1 153 Izé
csirek: nem, én nagyonis jófiú vagyok (ez rossz vicc) valamivel e kell ütni az időt ha havernál vagyok [...]
Belkar: na úgy látom valakik itt nagyon eltértek a témától 150 komment ismeretterjesztő rovatban? :)
roland66: szia! :)
Mind a 153 komment
Kínai csirkeüzem - kicit mászkép mint nálátok Európábán van.

Egy darabig nem esztek csirkét, szóval csak óvatosan...
12154 1 176 Izé
Purple: ennyi :) (amúgy utálom...)
rezso: Például gomba,látszik, hogy még nem tanultátok az iskolában :D
focuskoma: Szeretettel Purplenek!!! XD ;) http://www.youtube.com/watch?v=xxq_dnS57U0 http://www.youtube.com/wat [...]
Mind a 176 komment
Kalandra fel! ;)
Ez kérem szépen egy KUKÁSAUTÓ szimulátor!!!

15902 1 19 Izé
JeLo: Ennek toltam a demóját és egy nagy határ kukatartalom :) Nem lehet irányítani, tényleg kezelh [...]
Bubsy: vááá, ez kell!
s_king: :) (A főoldal miatt.)
Mind a 19 komment
Nick Heidfeld elnézte egy kicsit a falat az új BMW Sauber bemutatóján...
13799 1 12 Izé
SSly: el lehet neki nézni, sumiról is van az a video amikor elüti a szerelőt, bár az már komoly mert [...]
yushuf: mit vártok tölle a fiát Yoda-nak hivják ő meg ugy néz ki mint Bud Bundy
neophyte: Ja,egyébként múlthét vasárnap volt róla szó az F1 klubban,szal sztem nem rég
Mind a 12 komment
Grand Theft Auto IV - játék közben, kamerás felvétel, de meggyőző! :) Ha nem vagy oda a játékért, akkor is érdemes megnézni.
2610 1 5 Tech Izé
rivaul: Nagyon várom s egyúttal remélem hogy kidobják pc-re mihamarabb :)
bandee1219: Már megjelentm csak a PC várat még, úgy nézem. http://galaxisnet.hu/Playstation-3/15037/grand-t [...]
Soul_Deprived: Ha valakit erdekel kicsit komolyabban, az nezze ma (0509) a fix.tv-n a Game Overt, ott lessz egy 20 [...]
Mind a 5 komment
Doctor Ku - The cellar
3125 1 9 Game Izé
Kerlés: A papírlap egy fiolában van a polc tetején. Kiszedése: a rádiót kell tekerni. A rádióból á [...]
Boszi531: Én nem találom azt a szenet, vagy mit, meg a papírlapot se!! hogy kell felszedni?? Help me!!
Kerlés: Köszi a segítséget. Sikerült kijutnom. :)
Mind a 9 komment
John Emanuel Shannon művei
3600 2 5 Art Izé
RokkantTroll: Nahát ez is jól begombázott.
ZeroO.: TUdomtudom;) csak én most tudok kommentelni:P
CRaPtRaSH: már egy ideje itthonvok ám:D
Mind a 5 komment
John Emanuel Shannon művei
3609 4 5 Izé
RokkantTroll: Nahát ez is jól begombázott.
ZeroO.: TUdomtudom;) csak én most tudok kommentelni:P
CRaPtRaSH: már egy ideje itthonvok ám:D
Mind a 5 komment
Egy kislány a zongoránál: Emily Bear.
6108 4 20 Izé
NuttySomeone: waaaa ez kvara faszas..de tehetseges a lejanyzo..eleg hamar kezdhette ez sep:)
Lac: öt lába van és abból 2 szőrös, mi az? kislány a zongoránál :))
Re-Peet: Ez nem az a hányós műsorvezető??? :D
Mind a 20 komment
Na próbáljatok csak meg beleugrani a saját gatyátokba! Ugye nem is olyan egyszerű! :P
7979 5 17 Izé
Wenya: ezek állatok :D:D
NuttySomeone: bittos josokat edzett hogy oszzehozzon egyilyen sorozatot a gatyabaugrasairol:)) es bittos a "tokeit [...]
papaluige: Én meg remélem,h fájt is!
Mind a 17 komment
Néddmán, mekkora nagy egér, nézzük csak meg közelebbről!
6281 6 58 Izé
bungle: Pláne kettőt, pórázon kikötve. http://www.youtube.com/watch?v=sViyz0M-I9k
NuttySomeone: na nagy a fule:)) ahh hanem ejdibb lenne
CRaPtRaSH: bocsi,de ezt már elintéztük,ez az egyik,a másik h nem kötekedni járunk ide... a harmadik meg k [...]
Mind a 58 komment
Doktor úr, úgy érzem, mintha valami lenne a szememben, megnézné, kérem?

(CRaPtRaSH-nek ajánlva ;) bungle)
11884 3 91 Izé
calipunkszabus: szerintem is!..ne bántss! Fééélek!
CRaPtRaSH: hát nemtom,na mindegy:D
calipunkszabus: nincs...csak különösebben nem hatnak meg az ílyféle tréfák... nem vagyok az az undorodó lén [...]
Mind a 91 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunk főhőse a szervál, pedig teniszezni se tud (ez nagyon rossz volt! :D)

Szerválok házi kedvencként - tartással és etetéssel kapcsolatos cikkek, fotókkal.



+ videók:
Kiscicák rosszalkodnak.
Szervál és chihuahua
Horgász szervál
1925 2 22 Izé
Balázs: Szivi:) kitüntetés?nyertem polót,levolt zsírozva :P
anon: Egyébként kösz :D
anon: És még a különbséget is tudja a gepárd és a szervál között! bungle lassan már kitüntethe [...]
Mind a 22 komment
Szenzésön Vájt in Budapest - megszólaltak az értelmiségiek...
18033 5 181 Izé
Erunder: Mondjuk tényleg inkább oda való. Kösz.
bungle: Erunder, átküldtem Zene Izére a postodat: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=3204
kisduck: "elektronikus lófasz' ? na ezt nem kellet volna..... maradj csak a rocknál inkább hogyha nem ért [...]
Mind a 181 komment
Szállodákat alakítottak ki börtönökből. Azért én a lánybúcsúmat nem tartanám az ajánlott hotelben. :))
5045 0 7 Art Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2009/01/jail-hotel.html
szilcs: ...meg jó, hogy a zárat kicserélték...
bandee1219: Nem rosszek, csak az a gond, hogy a zár még mindíg kívül van... 8O
Mind a 7 komment
Szállodákat alakítottak ki börtönökből. Azért én a lánybúcsúmat nem tartanám az ajánlott hotelben. :))
5233 0 7 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2009/01/jail-hotel.html
szilcs: ...meg jó, hogy a zárat kicserélték...
bandee1219: Nem rosszek, csak az a gond, hogy a zár még mindíg kívül van... 8O
Mind a 7 komment
Csak egy példa arra, hogy miért ne tegyetek fel száguldozós videót a netre.
12416 2 51 Izé
Lui-G: Milyen álszentek vagytok, úristen!!! Rengeteg a baleset és rengeteg a motoros/autós videó is. E [...]
bandee1219: Jól tudod, részben, mert némely német autópályán nincs, ott sűrű a 2-300 km/h, de van, aho [...]
eol: Erről az az eset jutott eszembe, amikor egy csávó pizzát rendelt a lakására... majd a saját l [...]
Mind a 51 komment
Úgyse veszik észre, nyugoggyáme’

(a megújult rtl.hu és a BBC oldala)
5852 0 43 Izé
kozoro: Sajnos nálunk is lassan divat, a graffititől kezdve mindent nyúlunk. Jellemzi jól az alkotóit [...]
Belkar: magyar színvonal...
rókakoma: igaz :) hát akkor igen igen lusták az ERTÉELKLUBBBNÁL...
Mind a 43 komment
Mosómacik fagyizni szeretnének... a szemét emberek meg csak fényképezik/videózzák szegényeket. :D
4314 3 30 Izé
bandee1219: Hát, ez sem jött össze, én találtam 2 ilyen nevű képet: http://www.biedenkopf.de/freizeit/ima [...]
bungle: Persze, mert ott van benne egy space (elkódolva: %20, azt ki kell törölni). De itt van rövidebbe [...]
Laci: sajnos ez jön vissza: "The requested URL /hanyag.elegancia/SB2WN2GHH2I/AAAAAAAAAsI/vNO-UIxnmjI/proc [...]
Mind a 30 komment
Függőhíd - Langkawi, Malajzia.

+ fotók.

7303 0 15 Izé
kotta: Mivel úriembernek szeretek láccani, ezért most nem reagálnék különböző sikítozásokra, meg [...]
mekszamnojz: Hamar ott vagyok nem sikitoznek! :D Bungle te meg ne ajanlgass masnak mert beloklek a Temzebe! Aztan [...]
Laci: Megtervezni talán nem is volt nagy munka. Inkább megépiteni. Ilyen magasságban. S még az erdő [...]
Mind a 15 komment
Tegnap a snooker világbajnokság döntő egyik szünetében berohant egy fickó ruha nénkül. Tiszta focimeccs. :)
7928 3 16 Izé
bikarbona: ezt pont láttam élőbe :D kérdezte is a szpíker hogy a jimmy jump volt-e
Belkar: mindenkinek szól aki most letámadott: poénnak szántam amúgy... szal nem kéne ennyire komolyan [...]
pettj: Én asszem időben küldtem a postot. Vagy az időeltolódás?
Mind a 16 komment
Megszületett egy újabb téli sport.
1721 1 4 Izé
Katcz: Én vennék is, egy csomó olyan sportot űzök, amihez használható volna... bár, ha snowboard, [...]
gvereb1: a sznikkersz reklámban is ilyennel nyomulnak
dns87: (És a kommentekXD) Komoly lehet, én szivesen kipróbálnám.
Mind a 4 komment
Erre 12 millát költeni, nagyon hülye vicc.
11170 4 37 Izé
Purple: (OvO) bagoooly :)
Máln@: Tök jó ien kis emberekt csinálni :))) Új smiley-k!:) O>C (ugyan úgy oldalról :) ) °|---
Belkar: bakker most hogy mondtad alig pillantottam csak rá meg is volt :) kösz
Mind a 37 komment
London és Sydney közötti menetrend szerinti buszjárat.

Az útinaplóból:
"...Passing lush vineyards and medieval villages, we arrive in Hungary, where the familiar west starts to take on a more Eastern European feel."
Sydney-London:
"A goulash in Budapest (actually two cities, Buda & Pest separated by the river Danube) and we’re back on the road, passing through ush vineyards and medieval villages, we arrive in Hungary, where Eastern Europe starts to take on a more familiar western feel."
6540 4 10 Izé
stofi: Akkor lehet még kéne egy kicsit készülni :)
Dawe: hány hetente indul? nem volt kedvem lefordítani mert épp elég lessz a holnapi angol érettségi [...]
Egerb: Sanzi123: Az actually azt jelenti, hogy tulajdonképpen, valójában.
Mind a 10 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a lótücsök (vagy lótetű, Gryllotalpa gryllotalpa).

Sokan keresik, de nem barátkozás céljából. Pedig horgászni jól tud. Meg muzsikálni is.

Aki pedig barátkozás céljából keresi, az is könnyen pórul járhat, ha nem értik meg egymást zeneileg. "..különben megismerkedhettek éles ásóimmal!..."

(Purple-nek, kézcsókkal)

3374 2 39 Izé
olcsibacsi: Maccoyi javaslatára, íme amit én fotóztam egyébként szerintem kb 6-7 centi lehetett :) web.t- [...]
Schabee: félelmetes
Mimis: Ááááá, ez max. 10-15cm. :) ;))
Mind a 39 komment
Egy kis magyar érdekesség, fejlesztőknek mobilra :)
1335 0 0 Tech Izé
Escape Turquoise Room
4628 1 8 Game Izé
Enna: Uhh! Dehogy is! :D:D Azért köszi a segítséget!
Kerlés: A neoncsövet meg kell tisztítani a radiátorból kiömlő gőzzel, majd az öngyújtó segítség [...]
Enna: Sikerült leszerelnem az egyik csövet a szekrényben lévő fogóval, de még mindig nem tudom mire [...]
Mind a 8 komment
Egy érdekes, robotfejre emlékeztető ház - Pierre Hebbelinck projectje.
2391 0 11 Art Izé
Mongoose24: Legalább nézne kedvesen, vagy valami:-)
mekszamnojz: felenk ilyen feje csak a kockaknak van :D
meklén: felétek ilyen feje van a robotoknak??? nemá
Mind a 11 komment
Egy érdekes, robotfejre emlékeztető ház - Pierre Hebbelinck projectje.
2453 0 11 Izé
Mongoose24: Legalább nézne kedvesen, vagy valami:-)
mekszamnojz: felenk ilyen feje csak a kockaknak van :D
meklén: felétek ilyen feje van a robotoknak??? nemá
Mind a 11 komment
Régebbi postok...