REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Horrorra akadva és a Csupasz pisztoly alkotóitól megérkezett a Superhero Movie!

3837 1 37 Film Izé
Burnley: itt lehet filmet letölteni
stormy: Ez mekkora flash!:D.Fix h megkukkolom!
Schabee: ezt biztos meg fogom nézni
Mind a 37 komment
A Horrorra akadva és a Csupasz pisztoly alkotóitól megérkezett a Superhero Movie!

3877 7 36 Izé
stormy: Ez mekkora flash!:D.Fix h megkukkolom!
Schabee: ezt biztos meg fogom nézni
ZeroO.: ezt 100 hogy megnézem.:D
Mind a 36 komment
Numa numa újabb nyelven. ;)
(ez a tegnapi macskás poszt... még lesz ma, rettegjetek!)
3852 2 18 Izé
Schabee: ez mekkora kész megfeküdtem tőle
gamemaker: http://www.youtube.com/watch?v=HArEiJhQwtE&feature=related sztem ez is jó, én jót röhögtem raj [...]
rivaul: Ülj le 1-es :D Amúgy jópofa post.
Mind a 18 komment
Az élet szép, de a koporsó még szebb. :D
2643 0 12 Izé
Schabee: a sevis tök jó :)
mekszamnojz: kedves kerles! koszonjuk az ertekezletet! szep es tiszteletre melto. Mindazonaltal, tessek az empati [...]
Kivégzőtiszt.: O.o jó hosszú.
Mind a 12 komment
Doodle Defender rajzold meg álmaid űrhajóját és írtsd az ellent
3325 2 3 Game Izé
TommyBoy: Feltűnőségi viszketegség!
Errtu: Na végre! :D Elég lassan szúrta ki a szemeteket!
webdevil: Az nem tünt fel senkinek hogy "izé" helyett "iéz" - t ír?
1189 5 5 Tech Izé
bungle: How to Pack for 1 Night www.youtube.com/watch?v=3Untr17W9pw
Sza Sza: Ez de zsír zsír!:))) Hát ezt eccer kipróbálomxD Go kedvencek!!!!!;)
Fear: Azokkal a pólókkal, amiket az elfelejtett eredményhirdetés miatt nem küldtetek el? XD
Mind a 5 komment
OH MY GOD... de szó szerint! :D
Ha esetleg valakinek mégis nagyon tetszene (amit kétlek), itt az oldaluk.
11192 3 275 Izé
Schabee: most mi van??? én ezt nem bírtam tovább 20 mpnél
kotta: Ennyire azért nem. Én levonnék belőle négyet. Kettő helyett meg azt írnám: kaki. Na úgy má [...]
mekszamnojz: huuu te ilyen izomagyu csavo vagy?? :DDD
Mind a 275 komment
Erdei Zsolt "botrányos"nyilatkozata a hétvégi DeAndrey Abron meccs után.
"Nem érdekelt, hogy a nézőknek tetszik, vagy nem tetszik.”
"Ide nekem az oroszlánt is, adjanak ide mindenkit!"

Nektek mi a véleményetek a kialakult helyzetről?
9939 1 76 Izé
Loncsi69: Nem találok semmi kivetnivalót abban amit mondott, tuti egy boxoló sem a nézőre gondol, amikor [...]
Schabee: törölve lett :)
CULY: sztem ebben semmi felháboritó nincs ha én lettem volna a helyében én is kimondtam volna ugyan e [...]
Mind a 76 komment
Lábbal együtt növő cipők Nagy-Britanniából. A cipő gombnyomásra nő egyet, persze nem a végtelenségig, csak pár számmal növeszthető.
4058 1 24 Izé
Valerius: Egyébként ennek mi értelme van? merthogy ha többen hordják, akkor vesznek két normálisat, és [...]
Schabee: komoly
kismalac: kár hogy hamar eltörik a "harmonika" benne és utánna ugy néz ki mint egy öreg csuklos busz. a [...]
Mind a 24 komment
15 éves és már van benne szilikon rendesen... meg az anyja fejében is.
22266 0 100 Izé
Máln@: (100. komment:) )
Schabee: pfujjjj gusztustalan, remélem rákot kap az ilyen marha
ZeroO.: nemhogy ronda,OCSMÁNY:D képzelem még milyen hangja lehet..:O
Mind a 100 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az aguti, a tengerimalac egyik rokona. Furcsa testtartása és járása miatt eléggé feltűnő jelenség, de aranyos és szeretnivaló. :)
Ásni próbál zavarában. :)
És a picik... :))

1203 2 25 Izé
Purple: kis tündérmanók http://www.youtube.com/watch?v=oOz1jPf4Lyg&feature=related
Ágii: Ez az aguti nagyon jófej:D Nekem 3 tengerimalackám van, ők a fiaim:P
Vin Dieselke: Úristen de édesek:):):) Imádom a rágcsálókat!!!! Van is egy csuklyás patkányom Töki:) Nagyo [...]
Mind a 25 komment
Ez lenne kici kínai nívgénerátór! Lenni íngyé, occó, nem djága!
Ici-pici kezeidel bepötyög kárakter, oszt lényom enter! :)
134307 14 39 Izé
r3clbull: hát az én nevemhez semmi hasonlót nem talál...
Máln@: hehehe :)
csirek: jahm meg utólag feltűnt hogy nem is tied a post -.-" xD nah szóval... szóval mind1
Mind a 39 komment
Ha már meguntad a fényképezőgéped, akkor csinálj magadnak egyet! Kinyomtatod, kivágod, összeragasztod, beledobod a filmet, és irány a szabadba fotózni :D
4470 5 16 Izé
Schabee: de komoly ezt télleg ki kéne próbálnom
M.agnus: A linken lehet néhány felvételt találni, tipikusnak mondható lyukkamerás felvételek, kicsit [...]
r3clbull: ha jól emléxem volt egy ehhez hasonló videó is...
Mind a 16 komment
Johan Lorbeer egy német "utcai mutatványos", szeret a falra támaszkodva "lebegni".
12270 6 41 Izé
ZeroO.: képzelem milyen,ha vécéznie kell:D
Schabee: látványos
Mimis: Na, most így nagyon meglepődtem volna ám, ha a ... után mást írsz. :) ;))
Mind a 41 komment
Egy ütős bakiparádé. :D
9182 5 24 Izé
steve1435: Szerva 1:23-nál, szerintem a legjobb!!
CRaPtRaSH: nyumik:D
rivaul: Ennyi nyomorult szerencsétlent :D
Mind a 24 komment
Horse Room Escape 
3294 1 16 Game Izé
Enna: Az előzőt visszavonom már sikerült! :)
Enna: Én nem tudok az 5 lécből 10-et csinálni! Hol van az amivel szét kell őket darabolni? Az asztal [...]
Elizé: megvan, kijutottam
Mind a 16 komment
A VX-sorozat harmadik tagja a szokásos luxuskinézetet és a kiváló teljesítményt nyújtja. A mérete 12.1 hüvelyk, a súlya pedig 1.6kg, a szokásos beépített csodákkal rendelkezik, továbbá bőrből készült csuklótámasza van, és természetesen a Lamborghini dizájnborítás virít rajta.

De valóban értékes belsőt rejt a csinos külső?
864 0 2 Tech Izé
winkytct: ha mar nem azert de hogy a szarba lehet egy 2,6 os dual core-os gep 4 GB ram-mal lassu???? ezeknek [...]
bandee1219: Ezt az erik gyereket valahogy jobban el tudom képzelni egy pia + cigi reklámban...
Yves Guillemot, a francia UbiSoft elnöke a minap közzé tett pénzügyi jelentés után derűlátóan nyilatkozott az Assassin's Creed jövője kapcsán.
884 0 9 Tech Izé
DJ Öcsike: Ahaaa !!!(De akkor is tul sok van már belőle !!!)
rivaul: Keress s küldj szorgalmasan. Igazábol game izére olyanok mennek amivel lehet játszani azonnal, e [...]
DJ Öcsike: Már megtettem !
Mind a 9 komment
A brit földön székelő Codemasters messzeföldön ismert autós játékairól, így hát nem túl meglepő, hogy a DIRT után egy újabb garázsban összekalapált csodára készülnek, a Race Driver: GRID-re.
663 0 0 Tech Izé
Ez most kajak a tv-ben nyomja a pedofil hajlamait?!
10705 4 75 Izé
CRaPtRaSH: veled nembeszélek,mert te nemperecc engem:(
eNMi: 2havonta mindenhez 1 sort :) ccaak piccikét boccantó ;)
CRaPtRaSH: gyursz a kommentekre drágám?:D
Mind a 75 komment
Játékos kávéasztal. Kitűnő játék pl. nem túl jó memóriával rendelkezőknek (hova is raktam a ...) ;)

2572 14 8 Izé
bboyillo: a hörcsög még jól el is élne benne :D de egy ilyet szivesen elfogadnék XD
Pirce: Ez teccik. Amúgy helló mindenkinek, csak mert még új vagyok.
Belkar: szerintem annyira nem bonyolult csak ha mondjuk 2-3 napja raktad bele azt amit most keresnél :)
Mind a 8 komment
Érdekes kérdés... XD
És ti mit jósoltok? ;)
7053 2 22 Izé
|-=O=-|: Talán abból, hogy nem csak te imádod... :D
Schabee: imádom a bptvt!!!! de fel nem foghatom h ezek miből csinálnak nyereséget?!
kotta: Na most lehull a lepel: egy pár éven át, amikor épp olyanom volt (rossz vagy éppen túl jó ked [...]
Mind a 22 komment
Mai napunk GTA IV hír nélkül telt. Egészen idáig, ugyanis a Rockstar egy exkluzív Nico Bellick bemutatkozó videóval kedveskedett a kiéhezett rajongóknak.
685 0 0 Tech Izé
Itt a jó idő, lehet a nappal dizájnoltatni. ;)
12734 0 72 Izé
CRaPtRaSH: ráboritottak egy literes tejfölt,reszeltek rá sajtot,hagymát is vágtak rá,és megették ;D
Schabee: néhány éve a balatonnál láttam egy fickót akinek már lila volt a háta... kiváncsi lennék m [...]
Mimis: Nemtudom, hogy mitől van. :) De örülök neki. Pl. mikor osztkiránduláskor anno a tengerparton v [...]
Mind a 72 komment
A mai magyar tinédzserek 94%-a az interneten fejleszti társas kapcsolatait: ismerkedik és új barátságokat köt. Magyarország ebben a tekintetben semmiben nem marad el a legfejlettebb nyugati országoktól– derül ki a Fanta Trendriport tanulmánysorozat első jelentéséből. Az IT-generáció betemette a felnőttek esetében létező digitális szakadékot. Tagjai beleszülettek az új technológiák uralta világba, melyet kreativitásukkal aktívan formálnak.
573 0 0 Tech Izé
Az Obsidian Entertainment nem régiben kötött egyezséget a japán SEGA-val, mely azonnal meghozta gyümölcsét, ugyanis jelenleg két nagyszabású produkción is dolgozik a stúdió. Jelenlegi cikkünk témája most az Alpha Protocol.
525 0 0 Tech Izé
Kicsit több mint három perces vadonatúj mozgókép futott be a Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots-ból.
534 0 0 Tech Izé
A GTA4 fejlesztői is a Hybrid hajtás reklámozása mellett adták le voksukat, hogy egészségesebb környezetben éljünk.

Bár a reklám kissé morbidra sikerült... :D

Ne felejtsétek el belőni, hogy elmúltatok 18 évesek!
Mert ugye elmúltatok 18 évesek? :D
1329 0 1 Tech Izé
Shifty_: Régebbi videót nem találtál?:):):) (Csak piszkállak:P) :D
Újabb városi sport: speed smoking :D

(vajon mennyit tud egy bagós szívni egy nem dohányzó vendéglátó egységben észrevétlenül. Slukk / óra.)
5566 1 24 Izé
Schabee: szerintem vicces
Vin Dieselke: Áhhh én pofánvágnám ezt a csávót, ah engem szivatna + (pl az a kutyaszaros rész). Hülye idi [...]
Dawe: szerintem (szintén a Rózsaszín pitbulltól) a "Valaki beszorult egy zetorba" hazavágja ezt a n [...]
Mind a 24 komment
Az X Factor tehetségkutató műsor brigádja előadja: The Show Must Go On.
A hallójáratok károsodásáért nem vállaljuk a felelősséget! :D

(bár a Meat Loaf utánzat szerintem egész jól nyomja a végén!)
6371 3 40 Izé
csokioroszlán: Mert eredetileg ez egy Queen szám...
Laci: Valahonnan ismerős a melódia; a Queen egyik számára emlékeztet.
mekszamnojz: jajj, neked mar ilyen koran brummog a maci? :O hat akkor joejt :(
Mind a 40 komment
Egy újabb Steampunk kreálmány: Steampunk Victorian All-in-One PC
4035 6 16 Izé
Schabee: nagyon tetszik
bigyminyő: Ez az alkotás nagyon szép! Lehet,hogy csak nekem tetszik?Nem baj nem veszünk össze rajta.....:)
mekszamnojz: semmi baj, majd megszokod te is :DD
Mind a 16 komment
Erősödik a forint!
8930 10 29 Izé
picike: Azért tartunk itt,mert már Mátyás is uralkodás helyett kondizni járt.
kszaten: ez nagyon kutya csóri matyi :D
Schabee: qrvajó :)
Mind a 29 komment
Az elmúlt két napban apróbb, de annál érdekesebb részletek láttak napvilágot a soron következő Prince of Persia-ból.
750 0 0 Tech Izé
Az augusztusban debütáló "Davis" névre keresztelt frissítés több szempontból is történelmi újításokat eszközöl majd a Burnout Paradise-ban.
627 0 0 Tech Izé
Earthworm Jim visszatér!
862 1 1 Tech Izé
gvereb1: juhuhuuuuu, egyik kedvenc játékom volt :)
Soil - Pride
Egy jó szám, érdekes klippel. :)
Soil - Halo
867 0 0 Zene Izé
A biciklizéstől jobb lesz a szex - ezzel a gondolattal kampányol a kormány a bicikli mellett.

Bécsben ötször annyi bicikliút van, mint Budapesten, de a kormány szerint nem csak útból van kevés, kevés a kerékpáros is. Ezért akart a minisztérium - ahogy fogalmaztak - "ütős, figyelemfelkeltő kampányt". A Gazdasági Minisztérium szóvivője azt mondta, nemcsak azzal foglalkoznak, hogy több út épüljön, több biciklis is kell. Erről szól a mostani kampány, amiért a minisztérium 3,2 millió forintot fizetett.
13838 9 34 Izé
Schabee: hát ez állat XDXDXDXD
Dawe: attól csaknem kapok hererákot hogy néha felülök a szakadt bmx-emre
Villa27: Igaz! Férfiaknál a biciklizés inpotenciát okoz! Miért nem olvastak utána azok akik ezt a kamp [...]
Mind a 34 komment
Adolf Hitler versenyautója - egy Audi, ami 485 lóerős és kb. 300 km/h-ra is képes volt!
5305 0 10 Autó Izé
Schabee: pfff király
invad3r1987: Pont fordítva, de mind1...
r3clbull: 300km/h...nem semmi azért...
Mind a 10 komment
Adolf Hitler versenyautója - egy Audi, ami 485 lóerős és kb. 300 km/h-ra is képes volt!
5460 3 10 Izé
Schabee: pfff király
invad3r1987: Pont fordítva, de mind1...
r3clbull: 300km/h...nem semmi azért...
Mind a 10 komment
Az id Software évente megrendezett több napos LAN-partija, a QuakeCon az idei esztendőben is megrendezésre kerül.
560 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...