REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kuduro: African Rave Techno

1963 1 3 Zene Izé
NuttySomeone: durva ahogy vetik magukat:)))
eNMi: jééééé! mit látok? idekerült? :)
Máln@: az 1. :) SOK SIKERT!!!;)
Variációk egy témára!
(nekem a C64-es verzió jött be, de a death metalos sem rossz! ;))
11369 28 32 Izé
monki: betegség:D:D
Adiboy: hat ez beszarás XXD
Kiscsuri: Az első a legjobb és kész:D!
Mind a 32 komment
Escape Ecru Room
2755 3 23 Game Izé
CrazyLime: Huhh! Ez hosszú volt!
Boszi531: A széfet hogy kell kinyitni???? Egy másik játékban volt hozzá sztetoszkóp, amivel lehetett hal [...]
Lord Daniel: Nah sikerült magamtól is megcsinálnom végre,de nagyon sokat szenvedek mivel azok a shrimpeknek n [...]
Mind a 23 komment
John Carmack legújabb grafikus motorja, az id Tech5-ről tudtunk meg ezt-azt.
606 0 0 Tech Izé
Végre elért PC-re is az író-óriás nevével reklámozott legújabb taktikai lövölde, a Rainbow Six Vegas második része. Kipróbáltuk, érdemes-e beruházni rá.
558 0 1 Tech Izé
Menyet: Serintem is jó lett :)
Escape green room
3463 2 17 Game Izé
huszi11: nekem megvan, de nem volt könnyű, ha valakit bármi kérdés izgatja huszi11@freemail.hu-ra írjon [...]
attack: Fura helyzet. A kód megvan, csak a széfet nem találom... A polc mögött még mindig sötét van. [...]
dori: A fakockákhoz kell az esperanto könyv, amiben a számokat ( zero=nul, one=um, stb..)keresd meg. A [...]
Mind a 17 komment
Az Atari a hétvége rohamos közeledtével elhozta nekünk a Central Parkban játszódó Alone in the Dark 5 legújabb techbemutatóját, melyben a kellemes hangú hölgy a tűz szépségeit ecseteli.
574 0 0 Tech Izé
A skót kormány frissen hozott döntése értelmében a jövőben a tanterv részét képzi majd a videójáték-tervezés és a számítógépes animáció.
416 0 0 Tech Izé
Póló kockáknak
5038 1 7 Izé
Belkar: ez mekkora :)
r3clbull: most látom itt a kommentekbe...linkelve van ez is...azóta már posttá nőtte magát :D
r3clbull: na ez a beszéd :D...kösz
Mind a 7 komment
Miért ne hagyd a kutyád egyedül a kocsiban 5 percre - főleg ne randi előtt! :D
7637 3 84 Izé
Kopasz: Hát téged se zárnálak be a kocsiba! :P :DDDDDDDD
Luflee: Tunderi ez az eb :) Na meg persze ha egyszer kell, akkor kell... nincs mese.. :)
dude: Lehet neked ctrl + frissítés kell. ;)
Mind a 84 komment
"Drogos vagy zseni?" Régi vita egy régi művészről, aki talán egyik sem, talán mindkettő.

(és csak szorgosan kattintgatni, meglesznek azok a képek hamar: sárga paca, kék paca, aztán a listáról valamelyik kategória ;-) )
5833 0 51 Art Izé
Kerlés: Egyáltalán nem is csúnya. Dalí zseniális pacák volt. Meg kéne nézni mikor készült a kép! [...]
kotta: A mai kor embere is csupa szimbólummal van körülvéve. Rajzolsz egy szívet meg egy szmájlit, el [...]
kotta: Hú, a képre rá ne kattintsatok! Vki beteg magába vágatta az elefántot, és ettől elment az é [...]
Mind a 51 komment
"Drogos vagy zseni?" Régi vita egy régi művészről, aki talán egyik sem, talán mindkettő.

(és csak szorgosan kattintgatni, meglesznek azok a képek hamar: sárga paca, kék paca, aztán a listáról valamelyik kategória ;-) )
5990 0 51 Izé
Kerlés: Egyáltalán nem is csúnya. Dalí zseniális pacák volt. Meg kéne nézni mikor készült a kép! [...]
kotta: A mai kor embere is csupa szimbólummal van körülvéve. Rajzolsz egy szívet meg egy szmájlit, el [...]
kotta: Hú, a képre rá ne kattintsatok! Vki beteg magába vágatta az elefántot, és ettől elment az é [...]
Mind a 51 komment
Max Raabe: "modern" slágerek egy kicsit másképp :)
5655 2 40 Izé
Laci: ez se rossz ám: http://www.youtube.com/watch?v=0mjonrqYtyY&feature=related
Laci: Köszi Re-Peet. Bírom az ízléses paródiákat. Ha találsz még ilyesmit, ne habozz, küldd be. H [...]
Loncsi69: Nekem nagyon tetszik úgy ahogy van!
Mind a 40 komment
A gyerekek látnak mindent. És valószínű, hogy amit lát, azt teszi!
6898 9 43 Izé
Butapraszt: magamraismertem!
r3clbull: jó éjt...repdeső angyalkák meg ott né...
CRaPtRaSH: a te kedvedért sem vánszorognék be a sarokba... :P viszont asszem ellépek aludni,tehát jóéjt [...]
Mind a 43 komment
Ukrajnában nem párnákkal kell szétverni egymás fejét a flash mobokon, hanem billentyűzettel... ;)
2741 2 52 Izé
r3clbull: mekkora őrültek...ez valamilyen alkalommal volt? vagy csak egyet gondoltak??
Re-Peet: Áááá.. én már próbáltam.. hülye minták jelentek meg tőle a pofámon, és marhára nyomott [...]
Éjfélilány: Jobb mint a párna. :)
Mind a 52 komment
Will Eisner képregénye valószínűleg hazánkban kevésbé ismert, azonban Frank Miller a Sin City és a 300 kreátora fantáziát látott a különös történetben, így a Sin City hangulatára hajazó stílusban jelenleg is gőzerővel készíti a The Spirit-et, mely 2009. január 16-án kerül a filmszínházakba.
1946 0 4 Film Izé
armedarmy: a plakát egyből szemet szúrt, hogy "hmmm ez királynak tűnik!", úgyhogy megnéztem a trailert, [...]
nkmedve: A trailer (tiiizer ha úgy tetszik:) ) eleg gyengére sikerült szerintem, de hátha a film jobb les [...]
Kraftwerk: hm ez jó lesz :D
Mind a 4 komment
Will Eisner képregénye valószínűleg hazánkban kevésbé ismert, azonban Frank Miller a Sin City és a 300 kreátora fantáziát látott a különös történetben, így a Sin City hangulatára hajazó stílusban jelenleg is gőzerővel készíti a The Spirit-et, mely 2009. január 16-án kerül a filmszínházakba.
2048 2 4 Izé
armedarmy: a plakát egyből szemet szúrt, hogy "hmmm ez királynak tűnik!", úgyhogy megnéztem a trailert, [...]
nkmedve: A trailer (tiiizer ha úgy tetszik:) ) eleg gyengére sikerült szerintem, de hátha a film jobb les [...]
Kraftwerk: hm ez jó lesz :D
Mind a 4 komment
2 nyisszantás extra lassított felvételen.
15210 9 24 Izé
blabacs: hát ez nagyon komoly...:D
r3clbull: azta hé nem semmi...fasza az amikor a golyót is kettészeli..ez a palackos lassítás is tetszedt
Gesa: Köszönöm szépen! Mostmár tudom. :D
Mind a 24 komment
Óvd meg a munkába igyekvőt a veszélyektől!
4586 5 10 Game Izé
Lundgren: egyet
Szamooca: Kerestem,hátha van még,de sajna eddig csak ezt az eggyet találtam!:(
livy: Köszi :) ez csak 1 részes játék?
Mind a 10 komment
A Microsoft hamarosan egy vadonatúj X360 Bundle pakkal lepi meg az Öreg Kontinens vásárlóit.
388 0 0 Tech Izé
Sikeresnek bizonyult az előző hónapban meghozott X360 árnyisszantás - áll a Microsoft frissen kiadott közleményében.
373 0 0 Tech Izé
Mosómaci etetés. :]
Szerintem nagyon édes!
5629 0 236 Izé
CRaPtRaSH: mosómaci itatás: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=18131
CRaPtRaSH: ha valaki venni akar,most van óccsóér: http://www.vatera.hu/mosomedve_66356898.html :D
calipunkszabus: köszönöm azéééértöh!
Mind a 236 komment
Egykerekű Audi
6939 0 18 Autó Izé
Daru: Ötletes ngayon! A futómű rajzát nézve még tényleg müködik is (már ha megépítik). Giroszk [...]
Re-Peet: az a sokkerekű kamionok esetében is igaz...
mekszamnojz: ja elbasztam a ponet :D szoval tele lenne a raktér mindenfele kinai szarral :DD
Mind a 18 komment
Egykerekű Audi
6968 0 18 Izé
Daru: Ötletes ngayon! A futómű rajzát nézve még tényleg müködik is (már ha megépítik). Giroszk [...]
Re-Peet: az a sokkerekű kamionok esetében is igaz...
mekszamnojz: ja elbasztam a ponet :D szoval tele lenne a raktér mindenfele kinai szarral :DD
Mind a 18 komment
Ondrej Brody éééérdekes művészete (meg egyben a napi cicás poszt is ;))
5091 0 83 Art Izé
Catgirl: Hát ahogy megláttam ezt a képet muszály volt kommentálnom!Kibaszottul undoritonak találom az i [...]
Lilu__cica: De sz oroszlán azélrt eszik húst, mert nem tudja fenntartani magát másképp. Mi, emberek kedvte [...]
Butapraszt: Tényleg érdekelne , hogy a vegetáriánus bányászok, tüzoltók, csatorna és csöfektetö fizik [...]
Mind a 83 komment
Ondrej Brody éééérdekes művészete (meg egyben a napi cicás poszt is ;))
5147 2 83 Izé
Catgirl: Hát ahogy megláttam ezt a képet muszály volt kommentálnom!Kibaszottul undoritonak találom az i [...]
Lilu__cica: De sz oroszlán azélrt eszik húst, mert nem tudja fenntartani magát másképp. Mi, emberek kedvte [...]
Butapraszt: Tényleg érdekelne , hogy a vegetáriánus bányászok, tüzoltók, csatorna és csöfektetö fizik [...]
Mind a 83 komment
Egy kis kerti sütögetés. ;)
3207 0 6 Izé
Re-Peet: Akkor majd behajtom rajta
Máln@: én a csövesekre...stbkre gondoltam.... :D És majd bángl küld neked izééés poharat,mer a ba [...]
Re-Peet: pölö küldhetnének kóstit belőle nekem.. :P
Mind a 6 komment
Sky Driver FLASH
1758 0 4 Game Izé
Airwalk: nagyon
ardi: SSSSSSZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Airwalk: elég gyorsan
Mind a 4 komment
Egy új sport!?
Tetris+ szkander = Tresling
3605 0 12 Izé
Naru: Lenne egy ötletem... Mi lenne a pacmant és a Rambo-t csinálnánk megy így X)
Dawe: ilyen eddig is volt csak úgy hívták hogy paraszt nintendo
Re-Peet: rá kell drótozni a wii vezérlőt oszt mehet a móka :D
Mind a 12 komment
A magyar 3d animációs filmipar igazi gyöngyszeme lesz ez. ;) A cikk irója se ragadtatta el magát egy kicsit mikor a cikket írta...
7446 0 44 Film Izé
Garou: Ezt nem Blenderrel csinálták, hanem XSI-vel...
Deadfear: A Blender nevű programmal dolgozok én is kb 6-7 éve. És igenis nagyon komoly dolgokat lehet csin [...]
Sanzi123: Ahh, oké. Megnéztem az előzetest...hát nálam bekerült az annyira sz*r hogy már jó kategóri [...]
Mind a 44 komment
A magyar 3d animációs filmipar igazi gyöngyszeme lesz ez. ;) A cikk irója se ragadtatta el magát egy kicsit mikor a cikket írta...
8230 3 46 Izé
Tooni: At first, I was like this, but then: http://noob.hu/2010/08/29/yo-dawg-at-first-i-was-like.jpg Ennyi [...]
Tooni: A népszerűségi mutatók miatt inkább ezt nézem meg, nem a Titanic 2,2-t ;)
Garou: Ezt nem Blenderrel csinálták, hanem XSI-vel...
Mind a 46 komment
Sprinster
1247 0 1 Game Izé
gvereb1: 2. nekifutásra 4-es szint. jó kis játék, de ennyi elég volt belőle
Mászkálos, targoncás gameIzé :)
19076 3 6 Game Izé
Airwalk: tetszetős
Mo: na végig toltam. király kis játék ez :):)
Mo: a harmadiknál a lenti targoncát otthagyod ahol van, felmész a lifttel, beülsz a targoncába, fel [...]
Mind a 6 komment
Ezek a mai öregek... ;)

13606 9 73 Izé
bungle: Mert örökké csak száguldoznak... http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=36277&c=-1&s=dd&p=1
bungle: Kiegészítettem egy mókás videóval... :)
Re-Peet: Nem mindenki nő föl..(hirtelen) :D
Mind a 73 komment
Martin Klimas fotói
A technikáról itt olvashatsz egy rövidke interjút (angolul).
5611 0 1 Art Izé
rivaul: A szobor töréses képek tetszenek a többi annyira nem fogott meg viszont még a dobókockás is j [...]
Martin Klimas fotói
A technikáról itt olvashatsz egy rövidke interjút (angolul).
5973 8 1 Izé
rivaul: A szobor töréses képek tetszenek a többi annyira nem fogott meg viszont még a dobókockás is j [...]
Kakukkosóra - egy kis csavarral! :)
Ez a színes termék tökéletes ajándék lehet gyermekeknek, vagy örök-gyerek felnőtteknek! A kakukk helyett minden órában egy csimpánz jelzi az idő múlását: mak-mak-mak....Szerencsére az órába bele van építve egy fényérzékelő, így ha sötét van csendben marad! :)

ABS (jó minőségű) műanyagból készült, 3D-s és egy 1 AA-s elemmel működik.

Magyaroszágon megrendelhető
843 0 1 Tech Izé
krisza: Magyarországon hol lehet kapni ilyet kakukkosórát? ENgem érdekelne. Mennyibe kerül? Krisza
"Egy pillanat, amely alatt észre sem veszed, mi történik körülötted!"
9920 0 17 Art Izé
Purple: szivesen :)
B4LINT: Nagyon szépen köszönöm :) Már be is raktam háttérnek, tökéletes kép. Jaj, köszi mégegysz [...]
Purple: http://kepfeltoltes.hu/080419/447992946_cbbc9c7726_o_www.kepfeltoltes.hu_.jpg hát kellett érte k [...]
Mind a 17 komment
"Egy pillanat, amely alatt észre sem veszed, mi történik körülötted!"
10055 19 17 Izé
Purple: szivesen :)
B4LINT: Nagyon szépen köszönöm :) Már be is raktam háttérnek, tökéletes kép. Jaj, köszi mégegysz [...]
Purple: http://kepfeltoltes.hu/080419/447992946_cbbc9c7726_o_www.kepfeltoltes.hu_.jpg hát kellett érte k [...]
Mind a 17 komment
Ha esetleg unatkoznátok, csináljátok meg magatokat benne! :P
11280 14 217 Izé
Burdisgarage: The Bates.
kotta: oké, édes! ha megmondod kik játsszák a billi dzsínt esőbe' riffelve (vmi noném zenekar emlék [...]
kotta: prüntyőke? sőt, prüntyike!
Mind a 217 komment
Régebbi postok...