REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tuti mindenki örülne egy ilyennek az első randin! :D
17522 7 42 Izé
CRaPtRaSH: nem,de ez jóvolt :P
Laci: Megnyugodtam. Szereted a versikéket? Esetleg van is kedvenc költőd?
CRaPtRaSH: csak a versike miatt megvan bocsátva:D
Mind a 42 komment
620 0 0 Tech Izé
Az április közepén rajtoló Metal Gear Online bétatesztből szerencsére az európai régió is kap.
449 0 0 Tech Izé
Akinek tetszett, vagy inkább mondjuk úgy túlélte Madam X-otic zenéjét, ajánlom szeretettel a művésznő másik együttesét, a Dolly Rambo-t, olyan észbontó slágerekkel, mint a Szekrény vagy a Porszívó.

Ez az igazi agymasszázs, nem a head spa!
4915 1 32 Izé
bungle: Dolly Rambo - Pisi-Kaka Woodoo-Baba www.youtube.com/watch?v=W-TFRodqAMk
ismeretlen: Nekem is ilyen jutott eszembe, csak az AE Bizottság, az énekesnő Koko ott is ilyen szép volt, a [...]
bandee1219: És így komolyan gondolják v. ilyen a humoruk? Ez még viccnek is rossz! XD
Mind a 32 komment
Escape Chestnut Room
4391 1 58 Game Izé
CrazyLime: Huhh, ez hosszú volt. A kandalló melletti és a mosdószekrény melletti nagyon elbújt. Sok katti [...]
Kerlés: 42 és a 44 kommentek
vikinez: Sziasztok! Nem értem a lábnyom azonosításból, hogyan lesznek számok???? Tudnátok nekem segít [...]
Mind a 58 komment
Az IGN interjút készített Diarmid Clarke projektvezetővel, aki többek között azt is elárulta a Mass Effect PC-s verziójáról, hogy nem kell neki majd komoly vas.
530 0 0 Tech Izé
Huh, nehéz hetünk volt, jön a melegfront, nyitnak a strandok, készülődnek a fagyisok, rövidülnek a ruhák, csattognak a papucsok. Játszunk is ennek örömére:
A feladat mondhatni a szokásos.

Ez mi ez az izé ez itt?

A megfejtéseket hétfő reggel mondjuk 10 óráig várom, majd slattyogok lefelé a portásunkhoz, hogy jól kisorsoljuk a 3-3 nyertes a valós és a nem valós kategóriában.

Tippelésre fel!

Update1: Kellemes hétfő reggelt minden kedves olvasónak.
A helyes megfejtés pediglen a következő:

RFID alapú borhőmérséklet "beállító" eszköz. A működés elve roppant egyszerű, adott a borosüvegben egy RFID csip, ami jól megmondja az eszköznek a bor típusát es a fogyasztáshoz ideális hőmérsékletet, majd a gép beállítja ezt. Ennyi.
Rövidesen eredményt hirdetünk.
1885 0 50 Tech Izé
rezlavor: adodtak kisebb nagyobb fennakadasok az elmult idoben, a megnovekedett bogrepolosapkamatrica postazas [...]
NFS-fan: hát ez komolyan mondom h már télleg szemétség :@
anon: Vagy csak nem akarnak bögrét adni és azt gondolják hogy "áá majd úgy is elfelejtik" :D
Mind a 50 komment
A mai nap hiánypótló terméke - hogy ne fájjon a fejetek! ;)

Azt írja: "The patented design is lightweight and easy to use while at your office desk". LOL, megnéznék pár irodai dolgozót ebben! :D
3591 0 9 Izé
kotta: Már van. Nemcsak sisak, érzékelők is tartoznak hozzá. Valahol kiraktak egy nőt a színpadra be [...]
mekszamnojz: ez mekkora uberfaszsag...eszembejutott a stallonenak egyik filmje, cime nem maradt meg, annyira nem [...]
brigi_cica: csak rákell nézni a pasira és el múlik a migrén :D
Mind a 9 komment
Ponpon House
4319 5 7 Game Izé
andiku: Az időt mennyire kell beállítani?
Kerlés: Az ágy alá kell kattintani. Nálam az 5-ös szám volt.
judus84: en nem talälom a särgaszinü lapot....segitsetek mert en meg kicsi vagyok es nagyon szeretnem megn [...]
Mind a 7 komment
Meteorológiai kis rovatunk jelenti: hétvégén fasza idő lesz!
6212 5 25 Izé
Balázs: jah:D nekem is kéne ilyen tömörítő mer a winzip nem tud ilyet :D
bandee1219: Jól betömörítette mi? ;D
Balázs: nem inkább 8 giga?!:)
Mind a 25 komment
Kabalafigurák bakiparádéja :)
11794 21 43 Izé
Meriamm: Jót vidultam köszönöm.Felviditott!! XD
Schabee: hát ez kell egy fárasztó nap után 5xre is
mumus: ez igen,egy szar nap utan vegre egy kis mosoly....koszonom!
Mind a 43 komment
Gazdagék Porschéval gurulnak ki 200 métert a gépig, futurista várókban ücsörögnek és a Harrodsban vásárolnak. Szép. Én maradok a fapadosnál...
4922 0 3 Izé
bigyminyő: Biztosan találkoztál már márkafüggő emberekkel.....Na valahol itt kezdődik a sznobizmus....Ne [...]
kotta: Hát nem mindegy, mert így van! riszpekt!(komolyan egyik legboldogabb pillanatomban azt számoltam, [...]
MikeSylver: Akinek ennyi pénze van az az élet apró dolgainak már nem tud örülni.De lehet,h már annak sem [...]
Szabó Ábel élethű képei
9280 1 42 Art Izé
ismeretlen: én nem hiszem, hogy Ábel ezt teljesen fotorealisztikus stílusnak gondolná, de ő tudja, amúgy a [...]
pumukli: Tetszenek a képek, de nem teljesen élethűek :) több járdasziget, sáv felfestés nem egyezik :) [...]
M.agnus: Hogy tisztázzuk! Ezek itt olajfestmények, bármilyen nehéz is elhinni... HA a németalföldi csen [...]
Mind a 42 komment
Szabó Ábel élethű képei
9598 6 42 Izé
ismeretlen: én nem hiszem, hogy Ábel ezt teljesen fotorealisztikus stílusnak gondolná, de ő tudja, amúgy a [...]
pumukli: Tetszenek a képek, de nem teljesen élethűek :) több járdasziget, sáv felfestés nem egyezik :) [...]
M.agnus: Hogy tisztázzuk! Ezek itt olajfestmények, bármilyen nehéz is elhinni... HA a németalföldi csen [...]
Mind a 42 komment
Mark Rein, az EPIC atyaúristene az Eurogamernek adott interjúban beszélt a következő generációs Unreal Engine-ről.
732 0 0 Tech Izé
Ray egy elég antiszociális hitman...
Egy többvariációs, véres RPG.
7245 3 2 Game Izé
CRaPtRaSH: iggenjjo :]
koocos: http://ray.freeonlinegames.com/ - innen el is indul...
Az utca királyai - avagy Keanu Reeves újra porondon a korrupció ellen egy zsarufilmben.

A film premier előtti vetítésére van 30 db jegyünk (vagy mondjuk 15 pár). Azt találtam ki, hogy kisorsuljuk azok között, akik küldenek min. 1 db hírt az új oldalunkon, a Hír Izé-n.

A premier előtti vetítés, amire a jegyeket lehet nyerni április 16., szerda 20 órakor lesz a Palace MOM Parkban.

Frissítés: a nyertesek (abc sorrendben): csicsilla, Cole, easyae, eNMi, Fery alias Teszta, guppi, herihg, ismeretlen, kovati, Luflee, mekszamnojz, Shifty, Slayer, stencilatya, Ujvy.

2443 0 53 Film Izé
Luflee: Nos, xergh es kedves fikazo tobbiek. Jelentem, hogy szerintem tok jo a film. Nekem bejott. fordulato [...]
|-=O=-|: :DDD Látom már kutyából nem lesz... izé... kottától nem lesz szalonsör.
kotta: Na, most már te is rajta vagy a halállistán, gratulálok! :-) Rajtunk kívül úgyse olvassa már [...]
Mind a 53 komment
Az utca királyai - avagy Keanu Reeves újra porondon a korrupció ellen egy zsarufilmben.

A film premier előtti vetítésére van 30 db jegyünk (vagy mondjuk 15 pár). Azt találtam ki, hogy kisorsuljuk azok között, akik küldenek min. 1 db hírt az új oldalunkon, a Hír Izé-n.

A premier előtti vetítés, amire a jegyeket lehet nyerni április 16., szerda 20 órakor lesz a Palace MOM Parkban.

Frissítés: a nyertesek (abc sorrendben): csicsilla, Cole, easyae, eNMi, Fery alias Teszta, guppi, herihg, ismeretlen, kovati, Luflee, mekszamnojz, Shifty, Slayer, stencilatya, Ujvy.

2464 2 53 Izé
Luflee: Nos, xergh es kedves fikazo tobbiek. Jelentem, hogy szerintem tok jo a film. Nekem bejott. fordulato [...]
|-=O=-|: :DDD Látom már kutyából nem lesz... izé... kottától nem lesz szalonsör.
kotta: Na, most már te is rajta vagy a halállistán, gratulálok! :-) Rajtunk kívül úgyse olvassa már [...]
Mind a 53 komment
Variációk egy témára... Lassan itt az Izén is érik már egy újabb PS verseny. ;)
11988 4 34 Izé
kotta: Hopp! Ezt ismerem! Van is rá PS dögivel! De jó alap, elismerem!
<-{st.one}->: esetleg ajánlhatok egyet? http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=30140 ;)
Máln@: Kösszi:).... (a képed nem tom megnézni sajna,mert nem jeleníti meg a képfeltöltő....Esetleg [...]
Mind a 34 komment
Extreme Chain Surfing
5293 5 18 Izé
CRaPtRaSH: jajj tudod hogy csak szeretetből!:]
konvejor: betyár
bigyminyő: Én azt vártam mikor tekeredik a lánc a nyakára.... Amúgy nagyon jó egyensúly érzék kell hoz [...]
Mind a 18 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a csillagorrú vakond. Ha pár percig nézed, már nem is annyira félelmetes, sőt egyenesen aranyos. :)
4583 2 71 Izé
bungle: Truce facts (Ze Frank): http://youtu.be/fio1NUxszhY :DDD
Purple: Megfejtették a vakond hatodik ujjának titkát: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=118269
ismeretlen: hát a biciklis kérdés már engem is foglalkoztatott, mert ugye ha leesek a bringáról simán tö [...]
Mind a 71 komment
360°-os videók
4582 8 8 Izé
ismeretlen: hát ez nagyon de bassz, a panoráma képeket már megszoktam, de ez most új. nem semmi, ilyenbe fo [...]
eNMi: van ám ott infó a hogyan, s mivel -ről is. http://www.immersivemedia.com/products/products.php?pa [...]
Seby: Valószínű, hogy ugyan úgy, ahogy a 360-as panorámaképeket csinálják. Csak ezeket nem külön [...]
Mind a 8 komment
Kicsit megbabrált PT Cruiser eladó az eBay-en.
2518 0 6 Autó Izé
Shadow Beast: Szerintem nem tom. De lehet hogy gőzöm sincs.
rivaul: Jobban megnézve talán feketébe elfogadnám :) Valami böhöm gallytörő még rá azt egész csin [...]
bigyminyő: Elég szokatlan látvány....valahogy nemtecc...:)
Mind a 6 komment
Kicsit megbabrált PT Cruiser eladó az eBay-en.
2547 1 6 Izé
Shadow Beast: Szerintem nem tom. De lehet hogy gőzöm sincs.
rivaul: Jobban megnézve talán feketébe elfogadnám :) Valami böhöm gallytörő még rá azt egész csin [...]
bigyminyő: Elég szokatlan látvány....valahogy nemtecc...:)
Mind a 6 komment
Zhang Peng művészete
(nekem jó párszor nem ment az oldal, szóval előfordul ilyen...)
5129 0 81 Art Izé
skaterpunktomi: bazz ezek kurva jók!! :P
Laci: Hogy ezt szegény Petőfi nem (vagy sem) érhette meg! Ez már tényleg izé... Milyen verseket tudo [...]
kotta: (.....) Ez tényleg az egyik legszomorúbb dolog. És így a képek is más értelmet nyernek.Kösz [...]
Mind a 81 komment
Zhang Peng művészete
(nekem jó párszor nem ment az oldal, szóval előfordul ilyen...)
5281 10 81 Izé
skaterpunktomi: bazz ezek kurva jók!! :P
Laci: Hogy ezt szegény Petőfi nem (vagy sem) érhette meg! Ez már tényleg izé... Milyen verseket tudo [...]
kotta: (.....) Ez tényleg az egyik legszomorúbb dolog. És így a képek is más értelmet nyernek.Kösz [...]
Mind a 81 komment
Újra támad a halottnak hitt fejlesztő/kiadó cég - Az Interplay vezetősége ma megerősítette, hogy több korábbi nagy címmel kívánnak visszatérni a játékiparba!
581 0 0 Tech Izé
"A másik bringám egy Stradivarius". ;)

739 0 8 Autó Izé
Shifty_: A Tour nélkülözhetetlen alakja! Remélem idén is megmutatja magát:):)
tian: hát attól függ milyen szemszögből nézzük:D
eNMi: több? sztem kevesebb! :)
Mind a 8 komment
"A másik bringám egy Stradivarius". ;)

902 1 8 Izé
Shifty_: A Tour nélkülözhetetlen alakja! Remélem idén is megmutatja magát:):)
tian: hát attól függ milyen szemszögből nézzük:D
eNMi: több? sztem kevesebb! :)
Mind a 8 komment
Egy kis malackodás ;) - Nellie, a világ legokosabb cocája. :)

Nellie zongorázik és énekel.
Nellie a Letterman showban.
Valentines Performing Pigs.
2050 3 28 Izé
kotta: Bungle-nak: (Keith Waters, angol amatőr bokszszöv. elnöke) "...létezik még egy népcsoport, ame [...]
brigi_cica: egyem a sonkáját!! :D :D ( dög ) :D
csicsilla: soha nem fogok beszolni egy piszkosul nagy mangalicànak!!!!XD
Mind a 28 komment
Kazettárium - amikor még ezekre vett fel mindenki.
4785 7 15 Izé
kotta: Sajna tényleg nem. Fizika. A legtöbb CD direkt vacakabb, a tartós meg derágább. Kazik még meg [...]
bigyminyő: ÓÓÓÓÓ!!!Régi szép idők... Hol volt akkor még az mp3 lejátszó,és hogy gyűjtögettük a s [...]
Burdisgarage: Ottvan: Maxell UD II és XL II.
Mind a 15 komment
Még igazából meg sem jelent, de már elfogyott a GTA negyedik része?!?
5788 0 23 Izé
Mappa: 10x annyi mint itt ! de nem is kell annyira "nyugatra" menni érsd itt usankát már az osztrákokn [...]
xboxbuci: Csak kérdezlek nyugaton menyi az átlag kereset?
RoGeR: nem értem ezeket a hozzá szólásokat hogy "pár éven belül úgyis meghal a pc" és társait. Mi [...]
Mind a 23 komment
Az Xbox World munkatársa, Rob Taylor az első játék újságíró ezen a planétán, aki végigvitte a GTA IV-et. A GamesRadar által készített interjúból szemezgettük ki a lényegesebb információkat.
694 0 0 Tech Izé
Orange box III
2938 1 10 Game Izé
Elizé: Beírtam! :) a totóeredményeket legalább már tudom... :)))
Elizé: :)) Értékelem, hogy értékeled a szájbarágós módszeremet. Mert "Dolgozni csak pontosan, szép [...]
<-{st.one}->: én meg egyszerűbb módszert: fogod a bináris számot és beírod gugliba! XD saját recept és mi [...]
Mind a 10 komment
Escape tower
2201 1 16 Game Izé
salug: :)
papu: Köszönöm a segítséget. A széf színeit állíthattam be rosszul, azért nem nyílt ki. Alig vo [...]
salug: A végigjátszás magyarul: http://www.kalandor.forum.hu/viewtopic.php?t=185
Mind a 16 komment
Vevő vagy a hírekre? Nemcsak olvasni, de küldeni is szeretnél érdekes és értékes infokat, hogy más is beszéljen róla(d)? Láttál valami megdöbbentőt, amit terjesztenél?

Akkor a hir.ize.hu a Te oldalad! Örömmel értesítünk minden hírekre vadászót és fogyasztót, hogy az ize.hu égisze alatt elindult új oldalunk, a hir.ize.hu, fókuszban napi aktualitásokkal, közérdekű, szórakoztató és színes hírekkel.

Itt megtalálsz mindent, ami számít: hírek a nagyvilágból és itthonról, auto-motor-sport, bulvár - és mindaz, amit Te érdekesnek tartasz!

Olvass, keress és küldj! Szerkeszd Te az oldalt!
4008 3 27 Izé
eNMi: :D hát igen, reggel van még! :)
bungle: Fehér, mi a bajod vele? Ja tudom már, nem frissítettél (ctrl-r vagy shift-r), és biztos cache-b [...]
eNMi: wooowwwwww! a legfisseb és top hirizéknek ki adott ily szép betűszint?
Mind a 27 komment
Az elmaradhatlan napi macskás... ;)
3281 3 71 Izé
atesz91: nem tudom eldönteni h ketrecharc vagy K1 :DD
Schabee: tök jók :D
bigyminyő: Nahát ez a kis vakarcs,hogy betámad!Aztán szemre megy karommal.... Pitbull helyett jó volna....: [...]
Mind a 71 komment
The beamz Music Performance System

1064 1 2 Tech Izé
Srobi: Az nem baj..lesz amit kitenni buntetesnek az ize.hu-ra:D
<-{st.one}->: ez tök jó! hobby-zenészeknek! csak sajna lehet mégtöbb lesz a "megazenész"...
Vonalkód művészet

És egy kicsit másképp - Scott Blake módra
4309 1 4 Art Izé
r3clbull: -Hogy néz ki az etióp focicsapat? -Mint a vonalkód :D
Belkar: ötletesek nagyon :)
bigyminyő: Ez is egyfajta megközelítése a művészetnek....:)
Mind a 4 komment
Vonalkód művészet

És egy kicsit másképp - Scott Blake módra
4444 11 4 Izé
r3clbull: -Hogy néz ki az etióp focicsapat? -Mint a vonalkód :D
Belkar: ötletesek nagyon :)
bigyminyő: Ez is egyfajta megközelítése a művészetnek....:)
Mind a 4 komment
Régebbi postok...