REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egész jó színészi képességek... még a mozdulatlanságot kell egy kicsit gyakorolni a végén. ;)
10567 11 6 Izé
Schabee: hát ez nagyon kész :D tök jó ez a macska
the girl of peace: xDaz én ciccem jobb:Dő most az ablakban szundikál éppen:)olyan édes:P
Re-Peet: vannak eszközök, amivel lehet gyakoroltatni a macsekkal a mozdulatlanságot... pl úthenger
Mind a 6 komment
Tudjátok,vannak azok a mini zen kertek ahol a homokba rajzolgathatunk mini gereblyével és velamiért jó.

Na most ezt átgondolva kiskarácsonyi hóemberkert... JÓL.
1620 1 2 Izé
mephistto: Hát talán nem is olyan hülyeség, amennyi hó esett Debrecenbe az már egy vicc, igazából most [...]
rezso: persze hogy legalább nem pokemonokat ölöik egymással a gyerekek
Replika - Kezdet és vég

Az eternal soul stílus kedvelőinek, no meg az esetleges krisnásoknak.

Replika - Nélküled
Replika - Egyedül nincs esély
Replika - Mindent akarok
Replika - Lélek útja
Replika - Átverés
Replika - Ez a sorsom
 
526 1 1 Zene Izé
Valerius: elején néztem, hogy fuu vmi jo kis alternatív =) aztán kezdett lefagyni az arcomról a mosoly... [...]
Mikulás Remi Gaillard -dal, jó szórakozást és mindenkinek boldog mikulást!
7539 4 10 Izé
Schabee: basszus ez nagyon kész főleg mikor a végén a kéménybeszarik :D
isty: Öcsém sírva röhögött amikor megnézettem vele vagy 20 Remi Gaillard-os videót :D
psypapi: Nálad az :)
Mind a 10 komment
Misztikus tűz. Csak dobd a port a tűzbe, és az mindenféle színben lángol. Még jó, hogy lehet kapni...
5959 3 7 Izé
Tóth József: Én is szoktam relaxálni, de az általában fekete-fehér. (azt mondják, az álmok nem szinesek.) [...]
doktorcukor: Pontosítanék.. A kationoknak nincsenek "lazán kötött delokalizált elektronjaik"!! A fémsók a [...]
Jocyka: fémionokat te a mindennapokban általában a sóik formájában találsz...pl: Nárium: nátrium-kl [...]
Mind a 7 komment
Microvision laser pico Projector
2393 0 2 Tech Izé
RdsG: Azért a 640x480 bőven elég lenne egy ilyen mobil kivetítőhöz(egy normál , azaz nem HD rippnek [...]
gvereb1: Jó ötlet csak kb 240x320as felbontás nem az igazi. Esetleg max 640x480 de az is édeskevés filmn [...]
Értem én, hogy tojáslabda, de hogy kell ezt jól tartani? :)
 

 Ez a kérdés nem sokáig okozhatott gondot Kakanak, ugyanis nem kisebb rugby csapat, mint az All Blacks járt látogatóban az AC Milannál.

Videó
995 0 0 Sport Izé
Tóth Lüszi drogot népszerűsített a dalában?
1155 0 4 Pink Izé
Mammut: Végre kiesett...
CRaPtRaSH: hááááá :DDD márcsak 18napod van béjbi :D
papaluige: ..de ki is az a Tóth Lüszi?......
Mind a 4 komment
Nyaklánc és adathordozó. És még jól is néz ki. (szerintem)
907 0 2 Tech Izé
Éjfélilány: tetszik :) nekem is kell :)
Purple: kellkellkellkellllllllllll!!!!! kockarózsa :D
Megszületett a harmadik gyermeke!
380 0 1 Pink Izé
spiritmonger: bazzeg de félelmetes ez a mosoly
Ami a rágcsálóknak a mókuskerék, az a cicáknak a csúszda. :D
6910 7 7 Izé
spider86: hogy tudják megsodorni a cigit a kis mancsukkal? :D
ince: Zömmel filmvágási trükk ez. Sokan tudnának olyan "bájos" videót készíteni, hogy a macsek ó [...]
Nínna: jó kis vidi :P De meg van buherálva a video! vagy ez csak nekem tűnik fel? azért a maccs. se ily [...]
Mind a 7 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a repülő kígyó (Chrysopelea).
A dél-ázsiai esőerdőkben élő kígyók tekergőző mozdulatokkal siklanak az ágak között. Japán kutatók szerint - akik megpróbálták modellezni mozgásukat - a hüllők repülése a lehulló papírszalag aerodinamikáját követi. A kígyók a fáról lógva, függő helyzetből rugaszkodnak el, lenyűgöző fordulatokat hajtva végre a levegőben. A kiválasztott célpontot rendkívüli pontossággal érik el, miközben játszi könnyedséggel kerülik el az útjukba kerülő akadályokat. Röppályájuk felénél a hüllők teste ellaposodik, és siklani kezdenek a levegőben. Míg egyes repülő emlősök (pl. repülő mókus) és más hüllők szárnyszerű hártyáik segítségévek vitorláznak a levegőben, addig a repülő kígyók hullámzó mozgással manővereznek.
2977 1 13 Izé
nyehőce: Pedig sok a török-magyar közös szó. :D Egyébként meg a post linkje is angol, meg a szövegben [...]
Tóth József: Na jó elárulom.: Azért, mert az egész egy farok... :DDD
loloppo: Attól is függ hogy repülő, vagy sima kígyóról beszélünk... :)
Mind a 13 komment
Best National Geographic Photos of 2008

(szerintem ezek többsége már elég régi, de attól még persze jók... bungle)
9491 0 7 Art Izé
bungle: Viszont ha "csak" horgásznál onnan, akkor megúsznád az elmegyóggyal. ;)
Maccoyi: Ha én akartam volna fényképezni ilyen szögből a Golden Gateről, lehet lecsuktak volna. :D Jó [...]
bungle: Egy jó kép a Golden Gate-ről: http://travel.nationalgeographic.com/staticfiles/NGS/Shared/StaticF [...]
Mind a 7 komment
Best National Geographic Photos of 2008

(szerintem ezek többsége már elég régi, de attól még persze jók... bungle)
10364 15 7 Izé
bungle: Viszont ha "csak" horgásznál onnan, akkor megúsznád az elmegyóggyal. ;)
Maccoyi: Ha én akartam volna fényképezni ilyen szögből a Golden Gateről, lehet lecsuktak volna. :D Jó [...]
bungle: Egy jó kép a Golden Gate-ről: http://travel.nationalgeographic.com/staticfiles/NGS/Shared/StaticF [...]
Mind a 7 komment
Nem lehet elég korán kezdeni. :D
Csajozásról írt könyvet egy 9 éves kisfiú.

„A csinos lányok olyanok, mint az autók... egy csomó olaj kell nekik.” :D
3962 1 5 Izé
Timi21: 9 évesen azt se tudja mi is igazából a szerelem
Erunder: Sztem tök jó fej lehet a kiskölök. Mért lenne már kretén? Épp azért gondolkozik így mert m [...]
tikshow: de milyen igaza van :D tisztelet a kivételenek (L)
Mind a 5 komment
Michael Phelps továbbra is nyerő szériában van. ;)
653 0 0 Sport Izé
Dragonball
Élőszereplős film jövőre!
6912 1 43 Film Izé
kszaten: jaaa és ha valaki nem érti a dolgokat akkor eszt nézze meg érdemes : http://www.youtube.com/wat [...]
kszaten: Én csak annyit szeretnék ehez a filmhez hozzá füzni mivel nem Japánok csinálták ezért annyi [...]
rivaul: Sajnos sok köze nincs a DB-hez :( A trailer alapján a DB nem arrol szól hogy szép Jet Li sen elp [...]
Mind a 43 komment
Dragonball
Élőszereplős film jövőre!
6883 2 44 Izé
roland66: nah én megnéztem nekem tetszett :D szeretem az ilyen természetfeletti erőm filmeket :D csak elé [...]
kszaten: jaaa és ha valaki nem érti a dolgokat akkor eszt nézze meg érdemes : http://www.youtube.com/wat [...]
kszaten: Én csak annyit szeretnék ehez a filmhez hozzá füzni mivel nem Japánok csinálták ezért annyi [...]
Mind a 44 komment
Él még Michael J. Fox? Vajon mit csinál?
595 0 0 Pink Izé
Azt hiszem, erre mondják, hogy táskarádió ;]
836 0 6 Tech Izé
CRaPtRaSH: és akkor már meg is alapithatnánk a "mindenki krepiért" egyesületet. várunk: sok pénz,pénzt, [...]
Jozef7: na az jó lenne :)
Errtu: :) szegény krepp. egyedül küzd itt a fennmaradásért. a hétvégén keresek 2-3 postot én is. : [...]
Mind a 6 komment
Crowpath - Chased, Caught And Charged

megj.: A Crowpath néven ismert rettenetes pusztító alakulat világra szabadítja a One With Filth című harmadik nagylemezét, hogy rozsdás fűrészfogaival semmisítse meg a világot. A lemezt Svédország történelmének egyik leghírhedtebb sorozatgyilkosának története inspirálta, akiről kiderült, hogy hivatásos rendőrtisztként követte el a bűncselekményeket, amelynek ügyében saját maga nyomozott.
498 0 0 Zene Izé
"Mindenki hülye, csak én vagyok helikopter."
8989 0 16 Autó Izé
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37184
the girl of peace: :Dnagy poén lett volna ha fel is szállxD:D
Gysmo: Bele nem ülnék. Valahogy engem rosszul raktak össze, és ha gyorsan fordulok 90fokot, már annyit [...]
Mind a 16 komment
"Mindenki hülye, csak én vagyok helikopter."
9201 5 16 Izé
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37184
the girl of peace: :Dnagy poén lett volna ha fel is szállxD:D
Gysmo: Bele nem ülnék. Valahogy engem rosszul raktak össze, és ha gyorsan fordulok 90fokot, már annyit [...]
Mind a 16 komment
A "Gyro-kerék" Németországból (60-as évek). Nem is értem, miért nem terjedt el a közlekedésben... ;)
441 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Én se. :D
Hogyan lehet mindig kifogástalan a nappalid?
395 0 0 Pink Izé
Diákcsíny. 10 tűzoltó több mint 1 óra alatt szedte le a mikulás sapkát a Cambridge-i Egyetem tetejéről.
7381 5 49 Izé
LittleDeejay: Szerintem sem kell ezt ilyen szigorúan felfogni... Lehet, hogy csak meg akarták mutatni, hogy ami [...]
the girl of peace: hát igaz...híres-neves oktatási intézmény...d ez akkor is nagy poén:Dtetszik:DxD
orsyka001: a-a:D ha az enyémek közül egy megdöglött, a szomszédnak az összes:D
Mind a 49 komment
"Majd ha megnősz, kislányom, vehetsz magadnak a megspórolt pénzeden nagyobb ciciket." :D
3009 2 6 Izé
orsyka001: herékből mijó csecseket tudna már magának szabatni:D és rögtön delfinfarkat is a zacskóibó [...]
Kyp Durron: Kicsinyled a melleid? XD Amúgy a fiúk látványos eredményt érhetnek el műtét nélkül is, edz [...]
papaluige: Nekem ilyen köll! XDDD
Mind a 6 komment
Szerintem sok lesz a villanyszámlája... ;)
1924 0 7 Izé
eol: A vicces az, hogy a tulaj reméli a látogatók adakoznak jótékonysági célokra. Hát... bizony, [...]
papaluige: tuti csapágyas lesz a villanyórájuk! :)
carmelo15: habar izles kerdese:)
Mind a 7 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a japán fluoreszkáló gomba. :)
2531 5 30 Izé
toma: http://news.yahoo.com/s/nm/20081128/od_uk_nm/oukoe_uk_dutch_mushroom
toma: Hetfotol nem lehet tobbe legalisan venni Hollandiaban sem. Volt egy picsa aki leugrott egy hidrol be [...]
GTracer: Lehet nagyon komoly gombat kapni Europaban is lagalisan(HOLLANDIA). Meg a kis hazankban is pedig hol [...]
Mind a 30 komment
Helmut Smits - art & design
4477 1 6 Art Izé
AVIREX: szerintem nem az. Művészetnek nevezett izé.. érdekes.
Schabee: beteg
Belkar: hehe nem rossz :D
Mind a 6 komment
Helmut Smits - art & design
4615 5 6 Izé
AVIREX: szerintem nem az. Művészetnek nevezett izé.. érdekes.
Schabee: beteg
Belkar: hehe nem rossz :D
Mind a 6 komment
CLS - Their Names Were Trot & Melon
802 0 0 Zene Izé
Tarzanrubberband
3167 3 10 Izé
bandee1219: Ezek mit szedhetnek? Oo
scv: Igazság szerint nam igazán értem hogy mi folyik ebben a klippben :D de valakinak biztos jó :D
Misiandris: Ezek egyszerűen annyira wtf, pedig... pedighát.
Mind a 10 komment
Velence, 2008 december 1.

Gondolázz (vagy wakeboardozz) át a Szent Márk téren!

Még több kép és videó a Sport Izén.
6075 0 14 Art Izé
bandee1219: De elég jó a hozzá állásuk! Ha idehaza történne ilyen, mindenki szomorú, dühös, ingerült [...]
Chamy: Nekem itt kérték meg januárban a kezem. OO De akkor hál' isten nem volt ekkora a víz. ... bár [...]
mcsoma: és ha nagy sebességnél esel vízbe az tényleg olyat üt mint a beton...
Mind a 14 komment
Velence, 2008 december 1.

Gondolázz (vagy wakeboardozz) át a Szent Márk téren!

Még több kép és videó a Sport Izén.
6741 2 14 Izé
bandee1219: De elég jó a hozzá állásuk! Ha idehaza történne ilyen, mindenki szomorú, dühös, ingerült [...]
Chamy: Nekem itt kérték meg januárban a kezem. OO De akkor hál' isten nem volt ekkora a víz. ... bár [...]
mcsoma: és ha nagy sebességnél esel vízbe az tényleg olyat üt mint a beton...
Mind a 14 komment
Velence, 2008 december 1.

Gondolázz (vagy wakeboardozz) át a Szent Márk téren!
1425 0 1 Sport Izé
sansz: Ekkora hülyeséget. Persze a Redbullnak jó reklám.
20 kérdésből elég jó eséllyel kitalálja, hogy kire gondoltál, legyen az rajzfilmfigura, színész, politikus vagy bárki más - Akinator előtt nincs titok. :)
17735 31 56 Izé
süti: ilyesztőőő
nemerdekel: még Zámbó Jimmy-t is kitalálta :D tud valamit :))
Lilu__cica: Kitalálta Anette Olzont!
Mind a 56 komment
350 méteres elhagyatott adótorony Oroszországban. Ideális játék, ha valaki szereti a magasságot. ;)
10621 1 14 Art Izé
bandee1219: Ismerősömék egy hazai távközlési toronyra kezdtek felmászni, de félúton inkább visszafordu [...]
mcsoma: Az Alpok sokkal szebb :P
Dawe: aki hasonoló élményben akar részesülni annak ajánlom a tatabányai bányász kilátót ;)
Mind a 14 komment
350 méteres elhagyatott adótorony Oroszországban. Ideális játék, ha valaki szereti a magasságot. ;)
11535 4 14 Izé
bandee1219: Ismerősömék egy hazai távközlési toronyra kezdtek felmászni, de félúton inkább visszafordu [...]
mcsoma: Az Alpok sokkal szebb :P
Dawe: aki hasonoló élményben akar részesülni annak ajánlom a tatabányai bányász kilátót ;)
Mind a 14 komment
Minden idők 100 legnagyobb/legnagyszerűbb/legemlékezetesebb filmkaraktere!

(Naná, hogy a sorrendbe megint belekötnék :D)
11404 1 34 Film Izé
witti007: Hopsz
witti007: Like! :)
kszaten: szerintem Jokernek (heath_ledger_) kellet volna az elsönek lennie mert ebben a filmben nagyot alkit [...]
Mind a 34 komment
Régebbi postok...