REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Németországban élő Filep Lajos világhírű fotós munkái
4011 1 3 Art Izé
spiritmonger: mondjuk egy ENIT?:D
mephistto: 1000 oldal :D erre bulizni kell
mekszamnojz: a poszt képek jók, az oldal és az ottani képek viszont elég ratyik sztem :S
A japán szupermen. 102 fekvőtámasz 30 másodperc alatt.
1342 0 6 Sport Izé
Maccoyi: vagy egy farönköt és akkor harkály
Derill: tűt, cérnát, és akkor varrógép
Maccoyi: vagy fénymásológépet. :)
Mind a 6 komment
Innerpartysytem - Die Tonight Live Forever

Myspace itt
552 0 0 Zene Izé
Santa Phone
700 0 39 Tech Izé
Mr.T.: Viszont most elköszönök, még holnap délelőtt leszek, aztán legközelebb vasárnap este lesz n [...]
Mr.T.: Vááááá!! Tök jó, itt dumálok a Mikulás lányával! Huhúú tudtam h létezik! Szeretnék cs [...]
CRaPtRaSH: olyanra amilyenre te gondoltál:D am tiszta tré még alsóban mindig az én szüleim voltak a szül [...]
Mind a 39 komment
Egy vicces feltételezés az emberi élet értelméről.

De azért sok mindenben igaza lehet George Carlinnak...
8809 12 86 Izé
bungle: Az élet értelme: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=36280&c=-1&s=dd&p=1
Lawrence: Na én már csak annyit szólnék hozzá , hogy lentebb aki azt írta hogy számára a környezetvé [...]
Zorro: Na látod ez az. Így értjük, úgy értjük. Igazad van. Csak látod jönnek emberek akik nem foga [...]
Mind a 86 komment
Ezt azt hiszem nem így tervezték.
920 1 0 Sport Izé
Kussssss... így szoktam felébredni!
8939 5 19 Izé
the girl of peace: :Dhehe
Dragon66: http://www.youtube.com/watch?v=aA3dHi_o7Yw
ShitIron: Muhahahah!
Mind a 19 komment
A Nagy Ho-Ho-Ho Horgász - Pénzügyi válság különszám.
5444 5 7 Izé
philpo: áááálaat!!!
orsyka001: mostmegmárjó:DD háteznagyonkomoly:D
papaluige: csak nálad! :)
Mind a 7 komment
A visszadobott főcímdal-verzió. Vajon miért? :)
4068 1 2 Izé
mors: jaja, tömör 80as olasz diszkó feeling. a klipp az viszont tényleg gáz XD
Sziszo: a 80-as évek pop zenéjére emlékeztet engem, és nagyon gyenge a videóklipp :)))
Hallgasd meg, töltsd le gyermekkorunk kedvenc meséit!
645 1 4 Pink Izé
papaluige: ..sóról sóra.....XD
orsyka_001: hát:)))) a sómese az egyik legkedvencebbem:)) oviban én voltam a legkisebb királykisasszony:))) [...]
CrazyLime: A boci boci tarkába még tehénbőgés is van! :D
Mind a 4 komment
Dimentianon - Azrael

New York and Long Island Death Militia...
329 0 1 Zene Izé
Balázs: a címke természetesen dimentianon lenne
Kés, villa, oll..izé pisztoly, gyerek kezébe nem való.
8204 4 36 Izé
mekszamnojz: ez durva :S
roberto: Áttanulmányoztam a videó minden egyes frame-ét és azt állapítottam meg, hogy a szívet nem é [...]
Kecskeee: Na beflamelek énis, mert látom nagyon megy :D 1. a gyerek a fószer bal oldalán találja el a cs [...]
Mind a 36 komment
Sakk. Kicsit másként... ;]
5471 3 4 Izé
kszaten: inkább én ugy fejezném ki magamat hogy ÉRDEKES ........... és egyben jóó is :D
karalábé: ááááááááááááááááááááááh asszem szerelmes lettem XD háát ez valami szuper
xhepe: Bepárásodott a szemüvegem...GYÖNYÖRŰ!!!!!!
Mind a 4 komment
A vége felé már azt vártam, mikor fúrja le magát a csávó az alsó szomszédhoz...
4464 3 7 Izé
Bubba: Szépen ki "vikszolhatta" azt a kis területet a padlón :D
Wync: szerintem csapágyas a feje
Dawe: közepe olyan darabos mintha GIF lenne xD
Mind a 7 komment
Hogyan csavard az ujjaid köré a pasit? - A tökéletes flört művészete
1093 0 0 Pink Izé
Gorgoroth - Carving A Giant (Uncensored)

Gorgoroth egy kísértet lakta vidék. Mordor észak-nyugati részén található a széles, elhagyatott fennsík, amely megihletett három norvégot 1992-ben, mikor alakuló zenekaruknak kerestek nevet.
641 0 3 Zene Izé
pepeti: Én kicsit nevetségesnek tartom őket, de kinek a pap kinek a papné. :)
Paapi: Hát nekem is pont muteroméknál kell belenéznem :D Beáll mögém anyám és elkezdi nézni. Kb 1 [...]
koocos: Imááádooom őket(L):D
Hogyan öljünk hóembert...
3984 4 9 Izé
kszaten: :D:D:D:D ehez mást nem tudok irni
sznájpa: azért a szélvédőbetörős se semmi :D a hóember bosszúja
spider86: jaja az a legjobb :D mérnöki precizitás :P
Mind a 9 komment
Deadlock - The Brave / Agony Applause

Elkészült a Manifesto lemezéhez forgatott első klippel a női énekest is felvonultató, "dark melodic death metal"-t játszó német Deadlock zenekar.
746 0 3 Zene Izé
ruddi: tetszik a fószer hangja de a csajé már kevésbé
Cromex: Hm, nem illik oda a nő hangja, szerintem. Meg igazából nem is nagyon melodic. Küldök egy magya [...]
Balázs: 3100.:P
Magassarkú cipők 6 hónapos babáknak!!??
1118 0 13 Pink Izé
Loreley: A sok idióta ráérős .... Nem hiszem el , hogy léteznek ilyen hülyék!!!
the girl of peace: basszus...meik nyomornoc lelkű akárki volt????O.oez nem egész...szegény csöppségek
CRaPtRaSH: el sem olvasom inkább :(
Mind a 13 komment
Hills Have Eyes - Music Video - The Finalist
970 0 0 Zene Izé
Kiállították, mert felrúgta a pályára beszaladó nézőt.
843 1 3 Sport Izé
Balázs: ez szomorú:S
Maccoyi: Nem felejtettem el a postodat, kint is volt a címben, csak sajnos törlték azt a videót.:S
Balázs: nem az első eset http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=1545 szal kéne erre valami szabály:D
Október végén jelent meg a texasi Kill The Client második nagylemeze Cleptocracy címmel a Candlelight terjesztésében. Az arcok grindcoret játszanak, mégpedig úgy, ahogy azt kell: nagyon gyorsan hangosan és dühösen! A Cleptocracy olyan elmebajosan erőszakos, hogy azon kezdesz majd gondolkodni, hogy van-e ember, aki ezeknél a srácoknál idegesebb... hát nincs.
563 0 3 Zene Izé
Balázs: jó kérdés:)én olyan képet akartam mint ami a myspacen van de gugliba nem volt szal maradt ez:)
Cromex: No ezt jól elírtam :) Szóval mit keres a képen az All-Seeing-Eye?
Cromex: Nem nagyon hallgattam meg, nem is olvastam róluk, de az All-Seeing-Eye mit keres azon a pedellán?
Method Man & Redman - Part 2
880 6 0 Zene Izé
Készítsa adventi naptárt! - Csakis édesszájúaknak!
(egyuttal pedig HO-HO-HO-HÓÓÓÓ.....boldog decembert mindenkinek! :) )
380 1 0 Pink Izé
Manuel
855 0 6 Pink Izé
orsyka_001: udeeee?:$ ez nagyonbeletrafált, drága Derillem!!! Ezek után elengedek egy, de csakis és kizáró [...]
Dott: az a gusztaszájú hétszentégit:))))))))))))
orsyka_001: hogy ebbe pont beletrafáltál:$
Mind a 6 komment
Beatsteaks-Cut Off the Top
578 2 0 Zene Izé
Zoltán Erika: Pop Hop
Az első magyar táncos klip.
945 1 0 Zene Izé
Shantel - Disco Partizani (Tsiganizatsia)

(röviden: a legf*szább szám a földön :D. Shantel az elektronikus balkáni cigány zene atyja. Törokorszagban készult, Isztambulban, a szöveg egyik fele román, a masik angol ... csávókám meg német :)) szóval no comment ... ezt hallgatni kell gyerekek :D) . eredeti klipp
1790 5 1 Zene Izé
cimpi: Na hallod ez a zene csúcs szuper!!!Köszi,hogy megosztottad velem(velünk)
Viszonylag tűrhetően kinéző női és férfi cuccok
1008 0 13 Pink Izé
Derill: kapcs ford = vedd meg.
orsyka_001: xD
Purple: eeerrtu nee nézz idee, de a postképes az szerintem tööök jóó :DD de ezt csak Lime-nak mondom [...]
Mind a 13 komment
Crazy naked boy
1042 0 2 Pink Izé
Purple: háhháhá :DD szíívás :D
the girl of peace: ez hülyexDxD
Kávékülönlegességek
739 3 1 Pink Izé
CrazyLime: Hmmmmmm.... Latte Macchiato..... nyami
Lapátkezű Motoman
1328 0 0 Tech Izé
20 kérdésből elég jó eséllyel kitalálja, hogy kire gondoltál, legyen az rajzfilmfigura, színész, politikus vagy bárki más - Akinator előtt nincs titok. :)
59171 16 74 Game Izé
erik212: Mu-ha-ha-ha-ha-ha-ha!!!NYERTEM!!! Ezt mondta a végén: Bravo!You are defeated me! Amúgy meg a TMNT [...]
Jonsai: Duncan MacLeod (Halhatatlan) 24 kérdésből (szégyen). Ceauºescu-t 12-ből (nem rossz).
tojász: a bátyám ki probálta és becsapta a gépet
Mind a 74 komment
Damian Marley feat Nas - Road to Zion
1022 4 1 Zene Izé
Jocyka: Kirááz a hideg ha meghallom a hangjáát!! Hattalmas!! Az egy kedvencem Damientől!!!
Menő - Ciki
1895 2 7 Pink Izé
CrazyLime: A vékonyat szereted, igaz? :D :D
Derill: nekem a tollak jönnek be D:D:
orsyka_001: hát... nemtomholélsz... ez az alap nála... hát ilyet... nem tudod mi a mai pasi alapszükséglet [...]
Mind a 7 komment
Mivel kergeted a pasikat az örületbe? - Születésnapod megmutatja!
1128 0 5 Pink Izé
CrazyLime: Holnap dolgozok, de ha nem dolgoznék akkor itt ülnék. :D
orsyka_001: itt akarsz ülni a gép előtt holnap estig?:D
CrazyLime: Aha! :)
Mind a 5 komment
Pedig az elején egész jól ment neki.:)
886 1 0 Sport Izé
Mikulás webcam.
803 0 1 Tech Izé
Jozef7: deeeeeeeee jóóóóóóóóóóóóó :)
4 nyomós ok miért ne vidd túlzásba a diétát - Megdöbbentő fotók anorexiás celebekről
1328 0 2 Pink Izé
Derill: mert ez olyan...módi
Éjfélilány: húúú, h engem mennyire irritál ez a szó. Celeb...grr..miért kellett ezt átvenni?
Szeretnél ezen a hajón utazni? - Játssz és nyerj sok más értékes nyereményért is!
366 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...