REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Most csináljátok meg a következőt: írjátok be a szövegfordítóba, hogy 'ebben a egy sziámi harcoshal él.' Ha lefordította, másoljátok ki az angol részt, és fordítsátok vissza magyarra. A szöveg változatlan maradt, igaz? (úgy értettem, hogy ebben a dologban).

(Lilu_cica, olyan magyar mondat nincs, hogy "ebben a egy sziámi harcoshal él". :) Azért beraktam, hátha valakinek hasznos ez a webfordito - bungle)
11081 29 33 Izé
Makkász: Elkúrtuk. Nem kicsit, nagyon. ---> Elcsesztük azt. Nem egy kevés nagyon harapott. :D
life_hunter: helyesen és ha már elkezdtem:(bocs a spam-ért, de nem lehet kihagyni) ELSŐ ÉNEK 1. Sky a nap [...]
life_hunter: Nah no comment:D Sky a nap melegjéből a terméketlen szík az utóda, A kiszáradt szöcske nyá [...]
Mind a 33 komment
Bruce Lee tanítványa, alig bírom követni a mozgását, olyan gyors! :)
8609 6 15 Izé
Nico_71: Nem szeretnék találkozni vele egy sütét sikátorban. :-)
lori: ettol megjott a kedvem..kemeny a csavo erossen...:)
godzsy: Mimmis, Maccoyi: LLLLLLLLOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!
Mind a 15 komment
Peter Jaworowski munkái
Hivatalos oldala.
6511 0 14 Art Izé
karaj: Hűűű nagyon rendben vannak a képek...kurvára tetszenek:):) Ügyes!!!
Luflee: Szerintem ird be a googlbe, hogy hatterkep, es akkor tudsz valogatni magadnak. En regen a http://www [...]
bandee1219: Persze, de vizuális nem? ;)
Mind a 14 komment
Peter Jaworowski munkái
Hivatalos oldala.
6704 9 14 Izé
karaj: Hűűű nagyon rendben vannak a képek...kurvára tetszenek:):) Ügyes!!!
Luflee: Szerintem ird be a googlbe, hogy hatterkep, es akkor tudsz valogatni magadnak. En regen a http://www [...]
bandee1219: Persze, de vizuális nem? ;)
Mind a 14 komment
Indiában olcsó a babysitter... :)
4712 1 8 Izé
Mimis: Régi modellek, az újabbak már pelenkáznak is. ;)
rubigo: Lehet minket megbotránkoztat, de nem kell sajnálni őket. Ilyen a kultúrájuk. Az állatokkal ily [...]
Sissi: amíg mi itt röhögünk...én sajnálom őket.rossz lehet így élni.
Mind a 8 komment
Christopher Locke fogta az ollókat, amit elvettek a reptéren az utasoktól és pókizévé változtatta azokat.
2509 1 7 Art Izé
pira: ilyet kéne csinálni:D nekem kell
Hullamosó: Dejó...ha...ezt teljes erőddel jól célozva valaki felé dobod akk beleáll....×D...
csokioroszlán: maximum a torkod... :)
Mind a 7 komment
Christopher Locke fogta az ollókat, amit elvettek a reptéren az utasoktól és pókizévé változtatta azokat.
2586 6 7 Izé
pira: ilyet kéne csinálni:D nekem kell
Hullamosó: Dejó...ha...ezt teljes erőddel jól célozva valaki felé dobod akk beleáll....×D...
csokioroszlán: maximum a torkod... :)
Mind a 7 komment
Lusta vagy takarítani??? Itt a kitchen gun, oldd meg egyszerűen!! XD
7176 7 18 Izé
Shifty: BANG!BANG!BANG! I love you kitchen gun! :D
Maggi: Egy igazi férfi így takarít!:D Nem úgy h elösször kihipózza a domesztoszt aztán áll neki ad [...]
kisduck: nekem ilyen szappanba kéne!
Mind a 18 komment
Mi olyan vicces ebben? ;) (angolul nem tudók úgyse fogják érteni).
7712 3 33 Izé
rubigo: Van önkritikájuk, no... Többször is megismétlik nyomatékosítás végett... :)
Surokh: you are so fucking retarded
Surokh: aki nem érti az SO FUCKING RETARDED!!!!
Mind a 33 komment
Mark Zuckerberg, a Facebook mindössze 23 éves alapítója. Közösségi oldala jelenleg 15 milliárdot ér. Dollárban.
4581 2 40 Izé
bungle: cancer1 küldte: Facebook Offices Around The World http://freshpics.blogspot.com/2011/04/facebook-of [...]
bungle: Mark Zuckerberget választotta az év emberének a Time www.origo.hu/techbazis/20101215-mark-zuckerb [...]
orka: Az! :-D
Mind a 40 komment
Hírességek olyan helyzetekben, ahogy még soha sem láttuk őket (najó, kivéve Kate Mosst =) ).

Magyar cikk a fotósról, Alison Jacksonról.
15662 0 8 Art Izé
Angi: ez a jekszonos kep durva..:-(
közlegény: Szerintem más paparazzik is hasonmásokkal dolgoznak, sokkal könnyebb, mint lesni a bokrok mögöt [...]
Bizsu: sejtésem szerint vannak ügynökségek ahol speckón csak ilyen modellekkel foglalkoznak.
Mind a 8 komment
Hírességek olyan helyzetekben, ahogy még soha sem láttuk őket (najó, kivéve Kate Mosst =) ).

Magyar cikk a fotósról, Alison Jacksonról.
16291 3 8 Izé
Angi: ez a jekszonos kep durva..:-(
közlegény: Szerintem más paparazzik is hasonmásokkal dolgoznak, sokkal könnyebb, mint lesni a bokrok mögöt [...]
Bizsu: sejtésem szerint vannak ügynökségek ahol speckón csak ilyen modellekkel foglalkoznak.
Mind a 8 komment
Szakíts ha bírsz! >>> Te hogyan koptatsz le?
"Túl jó vagy hozzám!" pl. már bejátszott? ;)

Egyik legjobb ;) az oldalon:
Félreküldött SMS
Ő (Mária) Fehérváron tanult fősulin, én Pesten melóztam. Egy péntek délután ment érte az öccse (Pityu) kocsival, és onnan mentek le vidékre. Én (Zsolt) azon a péntek délutánon is szokás szerint melóban voltam. Egyszercsak kapok egy sms-t szerelmemtől:

"Szia Pityu. Akkor találkozzunk háromnegyed négykor a virágosnál. Képzeld szakítani fogok Zsoltival. Mária"
8059 4 8 Izé
AVIREX: amúgy a reakció bloggal dobogós helyen van nálam az oldal,akkora sztorik vannak,hogy hihetetlen [...]
AVIREX: A biccs meglátta józanul a fészt (gy.k. face....) :)) az ALTGR+G miért nem működik?? [...]
AVIREX: nem csak játszanak.. nekem van egy ismerősöm,elég komoly a nő,bírónő lesz,stb... teljes komo [...]
Mind a 8 komment
Stacy Hedger trombitán játssza a Star Wars zenéjét. Az igazat megvallva nem olyan jól...
4468 0 41 Izé
Maccoyi: Cantina Band from Star Wars on har [...]
alphadog: Bakeyoo, akkor gondolom nem fogsz jelentkezni 9. feleségnek ennél a fickónál (csak 67 gyereke va [...]
bandee1219: Na jó csináljak én is egy Mai büntatést? ^^
Mind a 41 komment
Csupán néhány szeg és egy kalapács...

Saimir Strati, a művész oldala.
8031 0 15 Art Izé
bungle: mekszamnojz küldte: Strati - Nem kis turelemmel es tehetseggel rendelkezo muvesz. Erdemes megnezni [...]
ColdFire: Szépmunka.És egyedi:D
Maccoyi: wow...
Mind a 15 komment
Csupán néhány szeg és egy kalapács...

Saimir Strati, a művész oldala.
8240 7 15 Izé
bungle: mekszamnojz küldte: Strati - Nem kis turelemmel es tehetseggel rendelkezo muvesz. Erdemes megnezni [...]
ColdFire: Szépmunka.És egyedi:D
Maccoyi: wow...
Mind a 15 komment
Olykor rögös a sikerhez vezető út. :))) Na de ennyire? :D (Azért LOL a bemondó is! :)))
11329 9 16 Izé
mcrage: kegyetlen ahogy röhögnek...de érthető is:D
shane: Tiszta James Brown XDDD
MAGura: Én már nem lepődök meg semmin..most a gumicsizma kezd divatba jönni. Egy ilyen kannával egész [...]
Mind a 16 komment
Interaktív LED asztal - ez egy olyan bútor, ami nekem is nagyon kell! Mint minden hiánypótló termékizé! :))
5803 4 8 Izé
papaluige: ja,aha! és miért jó,hogy villog az asztal???
vizicsibe: Tetszik. A cicust is benne van az árban? :D
bandee1219: Nem sok értelme van, az biztos, de látványos, a gyerekek ellesznek vele (pár napig).
Mind a 8 komment
Hotcorn - pattogtass jól!

(Az oldalon található még a jól ismert Bloons, More Bloons, és ezeknek a bővített, nehezebb változatai is!)
5720 4 8 Game Izé
bungle: Bakeyoo volt olyan yoo és beküldte a folytatást is. :P http://www.ninjakiwi.com/anotherboxhotcorn [...]
asciimo: 46osnál elakadtam de nagyon! Látom már valaki tovább jutott, kéne egy kis help....
Beni0503: Akkor meg tudod mondani hogy hogyan lehet megcsinálni a 46-t
Mind a 8 komment
Hotcorn - pattogtass jól!

(Az oldalon található még a jól ismert Bloons, More Bloons, és ezeknek a bővített, nehezebb változatai is!)
6444 5 8 Izé
bungle: Bakeyoo volt olyan yoo és beküldte a folytatást is. :P http://www.ninjakiwi.com/anotherboxhotcorn [...]
asciimo: 46osnál elakadtam de nagyon! Látom már valaki tovább jutott, kéne egy kis help....
Beni0503: Akkor meg tudod mondani hogy hogyan lehet megcsinálni a 46-t
Mind a 8 komment
Kés, villa, olló, gyerek és béna bűvész kezébe nem való! :)
8758 0 28 Izé
Mimis: Gondolom akkor fogják felkérni asszisztensnek a darabolós trükkhöz. :)
Connektor: na itt már sok vélemény volt...én meg kezdem felvenni az itteni stílust: akkor még senki sem g [...]
Maccoyi: ez morbid volt, de jó :D
Mind a 28 komment
Kész van a régóta ígért Izé felhasználói adatbázis, már meg lehet adni jó pár adatot magatokról, egy kis fotót vagy képet feltölteni... Pl. ha megadjátok, hogy hímizék vagy nőstényizék vagytok, a nevetek színén már látszani is fog, ugye milyen jó? :D Tessék ismerkedni, elvégre közösségi oldal vagymi ez! ;)

Javaslatok, ötletek jöhetnek a kommentekbe...
9524 17 318 Izé
bungle: Igen, mától lehet szavazni a kommentekre (le ill. felpontozni), mert annyian kértétek. :D
bungle: De ha elolvasod a kommenteket is, akkor láthatod, hogy eleinte így is volt, színek voltak, aztán [...]
Maccoyi: Én szimplán csak postokkal dobálom. XD Nem is kell leváltani! :)
Mind a 318 komment
Több mint 400 nagy felbontású festmény 4 oldalon olyan művészektől, mint pl. Rodney Matthews, Patrick Woodroffe...
7361 0 1 Art Izé
mephistto: Jó régi képek de nagyon jók, egyet már feli is ismertem. Steve Jackson és Ian Livingston kalan [...]
Több mint 400 nagy felbontású festmény 4 oldalon olyan művészektől, mint pl. Rodney Matthews, Patrick Woodroffe...
8195 19 1 Izé
mephistto: Jó régi képek de nagyon jók, egyet már feli is ismertem. Steve Jackson és Ian Livingston kalan [...]
Öltöztesd Bush bácsit, csupán 12,95 dollárért meg is rendelheted. :)
4678 1 3 Izé
Shando: Az udvari bolond hűen tükrözi dzsordzsit... XD
xXxEmObO.oYxXx: ritka szar... mármint ez a figura xD
hadigabi: ez naggyon kéész vannnXD
Ez aranyos. Egy ingyenes sms küldő oldalról küldözgetnek halálos fenyegetéseket a politikusoknak. Amiben az a legjobb, hogy elvileg az ember saját telefonszámát írja ki, úgyhogy simán visszakereshető az illető... :)
3296 0 6 Izé
bandee1219: Volt nekem is, hogy keresett valaki mobilról, vezetékesen(kiírja a számot) és mobilon, persze n [...]
mekecske: Ne mint mobilozzanak a politikusok. Ott az irodájukban 2-3 fix és azon könnyebb fogadni az életv [...]
Luflee: Na vegre tudok irni :) Koszi bungle ! Szoval itt is azt nem ertem, hogy miert nem lehetett volna azt [...]
Mind a 6 komment
Na már ilyen is van - itt az intelligens gyurma!

Hogy mi is ez? Nyúlik, mint a rágógumi, pattog, mint a labda, szakad, mint a papír, törik, mint a porcelán... És ha még ez sem elég, akkor találhatunk olyan típusokat is, amelyek változtatják a színűket, világítanak a sötétben vagy éppen vonzzák a mágnesek.
8922 9 13 Izé
Balázs: komoly a cucc:D
bridzsó: Hááát, biztos jó, de nekem inkább az okozna feszültséget, ha 2160 Ft-ot erre költenék...
Nelsonize: vki vmi videót tudna linkelni müködés közben?
Mind a 13 komment
Így készül a szok, olcó baba
6368 3 13 Izé
bandee1219: Ők lennének azok éhbérért dolgozók? Szerencsétlenek éphogy kapnak valamit, de azon a vidéke [...]
Luflee: ja bocsanat nekem orankent, nem naponkent :) Amugy tudom, a discoveryn lattam roluk meg az eletforma [...]
Luflee: egyebkent ha USA dollarrol beszeltunk, a fix fizetesem nekem is 2 USD alatt van. Marmint amit kezhez [...]
Mind a 13 komment
Ez az új figyelemfelkeltő koncepció autó belül legalább olyan látványos, mint kívül: ergonómiai szempontból tökéletes helyre kerültek az egyes elemek, a nyitottság érzetét az ablakok gondosan megtervezett hiánya csak fokozza. Az egész modellre jellemző kifinomultság, játékosság az utaskabinra is rányomta a bélyegét, a hátsó ülésen akár magasabb emberek is kényelmesen elférnek a lendületes vonalvezetésnek és a kecses tetővonalnak köszönhetően. A nagyfokú alkotói szabadság ellenére a formatervezők szem előtt tartották a környezetvédelmet is: ez a modell a bizonyíték arra, hogy egy autónak akkor is lehet kicsi a károsanyag-kibocsátása, ha a sportkocsiktól elvárt vezetési élményt nyújtja.
6179 0 4 Autó Izé
bandee1219: Ez egy szamara? Ezekszerint elég strapabíró szerkezet.
emma690101: Lada foreva! :)))
Slaytone: A Ladánál nincs jobb autó, csak drágább... Ezek úgy néz ki mindent kibírnak.
Mind a 4 komment
Ez az új figyelemfelkeltő koncepció autó belül legalább olyan látványos, mint kívül: ergonómiai szempontból tökéletes helyre kerültek az egyes elemek, a nyitottság érzetét az ablakok gondosan megtervezett hiánya csak fokozza. Az egész modellre jellemző kifinomultság, játékosság az utaskabinra is rányomta a bélyegét, a hátsó ülésen akár magasabb emberek is kényelmesen elférnek a lendületes vonalvezetésnek és a kecses tetővonalnak köszönhetően. A nagyfokú alkotói szabadság ellenére a formatervezők szem előtt tartották a környezetvédelmet is: ez a modell a bizonyíték arra, hogy egy autónak akkor is lehet kicsi a károsanyag-kibocsátása, ha a sportkocsiktól elvárt vezetési élményt nyújtja.
6415 0 4 Izé
bandee1219: Ez egy szamara? Ezekszerint elég strapabíró szerkezet.
emma690101: Lada foreva! :)))
Slaytone: A Ladánál nincs jobb autó, csak drágább... Ezek úgy néz ki mindent kibírnak.
Mind a 4 komment
NLOS Cannon Challenge - egy jó kis ágyús lövöldözős gémizé a Discovery oldalán!
12960 3 10 Game Izé
Dalmyqaf: 1 idő után nagyon uncsi...:S
gvereb1: uncsi
wtf: Kéne egy ilyen flash-es multiplayer játék... jó kis izés partikat nyomhatnánk. ;)
Mind a 10 komment
NLOS Cannon Challenge - egy jó kis ágyús lövöldözős gémizé a Discovery oldalán!
15889 13 10 Izé
Dalmyqaf: 1 idő után nagyon uncsi...:S
gvereb1: uncsi
wtf: Kéne egy ilyen flash-es multiplayer játék... jó kis izés partikat nyomhatnánk. ;)
Mind a 10 komment
Kenadie Jourdin-Bromley, a "legkisebb angyal".

Hivatalos oldala.
9883 8 15 Izé
Lilu__cica: szegény kislány...
Mimis: Akit érdekel a dolog, annak mondom: Szombat, ViaSat3 20:05, Emberi történetek - A világ legkiseb [...]
ZomBeeZ: szerintem azért van 2 házaspár mert "illusztrációkhoz" kellet
Mind a 15 komment
Michael Courtemanche :)

Több videót is találhattok a jobb oldali Related menüben.
6101 8 14 Izé
Mikado: az az állandó nyelvnyújtogatás meg perverz.....
Mikado: Ok, de valaki természetesebben tudja csinálni, mint ő. Nagyon azt látom rajta, hogy elvárja azt [...]
Mimis: Szerintem egy színésznek pont az a dolga. ;)
Mind a 14 komment
Box Head - egy jó kis zombi ölős játék!
17263 5 11 Game Izé
xXxÁdámxXx: Ez kurva jó! :D:D:D Én is a bejárathoz teszek 1 csomó hordót aztán BUM! :D Odabaszok nekik 1 g [...]
tommi: nightmare szinten fast game speedel 120 milla, de 1 kicsit untam szal abbahagytam
tommi: 1x csináltunk haverral 35 millát de vége volt az infóórának és abba kellett hagynunk:(
Mind a 11 komment
Box Head - egy jó kis zombi ölős játék!
16790 10 14 Izé
Defender9702: 389.876.900 pontot értem el benneXDDDD
Defender9702: Nyomtam már rajta 17-es találatot!
Defender9702: Szevasztok Srácok!;) Ezt is érdemes ám megsasolni:D:D http://www.y8.com/games/Boxhead_The_Zombie [...]
Mind a 14 komment
VRoom Box
Ha nincs pénzed Lamborghinire, 159$ -ért a Ladádnak is lehet olyan hangja, mint a Lamborghininek...
5053 2 8 Izé
angel72: Ezek nem hallották még a LADÁNK hangját!!!!!
karmigran: íme a gyakorlatban: http://www.mtv.com/overdrive/?id=1559316&vid=149693
Hullamosó: Hát az én szerény V6-os kocsikám hangját 100x jobban szeretem mint ezeket a " hangokat ". :)
Mind a 8 komment
- Amelyik hónap vasárnappal kezdődik, abban van egy péntek tizenharmadika is.
- Egy felhő 400 tonnánál is nehezebb lehet.
- A meztelen csigáknak 3000 foguk és 4 orruk van.
- A cápák előbb éltek a Földön, mint a fák.
- Az Uránuszon 21 évig tart a tél.

Frissítsd mindig az oldalt és új érdekességeket dob ki!
35264 37 47 Izé
Árnyangyal: Most csak közködni akasz? Senki nem beszélt a születés utánól! Az egyértelmű!
loke: Nem teljesen. Te azt mondtad, hogy az izomtunus csökenés váltja ki, holott ez abszolut nem igaz. [...]
Árnyangyal: izomtónus csökkenés Most akkor nem egyről beszélünk?
Mind a 47 komment
Palacsinta hajtogatásban sokan jók. Palacsinta sütő hajtogatásban már nem olyan sokan.

(Nem lennék a csaj barátjának a helyében, amint épp rajtakapja mondjuk egy kimagyarázhatatlan helyzetben... ;)))
3834 1 10 Izé
thundermanx: Már megint palacsintasütő! - mondta a karácsonyi ajándékok kibontásakor. -Csesszétek meg! .. [...]
neophyte: na ez süssön nektek palacsintát!! :D
Sum20: ááá.. palacsintagyilkos.... aki a palacsintát nem szereti, jó ember nem lehet... :)
Mind a 10 komment
Egyszerűen nem lehet mit írni, olyan sokkoló a következő pár perc... (18) :)
13648 4 28 Izé
cimpi: Király!!!!Ez a sorozatt a kedvencem volt mikor még ment a 3 sat-on én imádtam olyan bárgyu,de p [...]
maniac: Én féééééééleeeek!!!!:(
bandee1219: Hát, végülis köszönjük. :)
Mind a 28 komment
Régebbi postok...