REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Megint egy hibrid háromkerekű, városi szamurájoknak.
1034 0 0 Tech Izé
Megagáz
11903 4 186 Izé
csicsilla: tudom tudom ez http://www.metacafe.com/watch/765251/fire_fart_funny/ ez kèsz!!!XD
csicsilla: gyerekek mèg ezt tènyleg èn sirtam de èn a gusztustalansàgokon röhögök a [...]
csicsilla: de milyen aranyosan gondolkodik elötte mintha erre kèszülne .,,na gyerekek most idefingok nek [...]
Mind a 186 komment
Indiai Linkin Park. Jobb, mint az eredeti. :D
6686 5 85 Izé
r3clbull: jajj hát ez tök jó...:))...izgatottam várom a következő produkciójukat :D
mekszamnojz: tudom, zenei teren jo izlesed van lattam :P
sphott: áh én csak a zenét hallgattam mert az annyira jó :P
Mind a 85 komment
2 in1 videósdi! :)

A kedves és aranyos eredeti "Charlie Bit Me" videó + a perverz és komikus "Charlie Bit Me" remix. :D
6672 6 20 Izé
bungle: Charlie Bit My Finger: The Movie - a főszerepben Adrien Brody :D http://www.youtube.com/watch?v=hBu [...]
bungle: Milliókat kerestek a szüleiknek. :) "It may be child’s play but it has made Harry and Charl [...]
Myfti: XD jó a szinkron
Mind a 20 komment
Tudom, tudom, kevés a post, sok a játék.

Cserébe itt egy instant konyha.
888 0 0 Tech Izé
Elhagyatott orosz faházak
7241 1 45 Art Izé
Gabi69: Szépek bár a belsejük elég elhagyatott.
bandee1219: Jók ezek a képek is, király havas táj! :)
Schabee: wáháháhá lol
Mind a 45 komment
Elhagyatott orosz faházak
8452 9 45 Izé
Gabi69: Szépek bár a belsejük elég elhagyatott.
bandee1219: Jók ezek a képek is, király havas táj! :)
Schabee: wáháháhá lol
Mind a 45 komment
Gyertyára ágyúval? :D
5153 5 13 Izé
rivaul: .::JunKieEQ::. Egy ilyennel arcon tolnának s vicces füsttel lenne töltve mi? :P
r3clbull: hát ez nem rossz biza...majd szülinapomra meglepem magam :DDD
Bakeyoo: Ilyen már volt a Brainiac-ben...
Mind a 13 komment
A Rockstar főnöke szerint nem elképzelhetetlen egy GTA 4 MMO készítése, sőt...
611 0 0 Tech Izé
Találja meg a két képen a 2 apró különbséget!
31851 1 293 Izé
Wertical: hát igen azért az emberek ízulése is változik :P XD
CRaPtRaSH: annyira nem értem hogy mi tetszik az ilyenekben bárkinek is:S aztán lehet bennemvan a hiba:S
bandee1219: Ja, ez a postolt csaj azért szebb, eltekintve a "betegségétől": http://bp1.blogger.com/_GpIqc5vZ [...]
Mind a 293 komment
Ötlet a javából! Fel se keljetek...
"Ágyban heverészéssel, egy webkamera segítségével keres pénzt egy fiatal holland. Yde Van Deutekom 21 nap alatt 1,2 millió forintnyi összeggel gyarapította bankbetétjét."

És itt a honlap!
7425 2 31 Izé
NoViNa: az nem semmi :O hihetetlen mennyi értelmetlen dologgal lehet pénzt keresni :D bár nem azt mondom, [...]
Zsolt86: Hogy kimerült és aludni szeretne egyet :D
mekszamnojz: es mit mondott?
Mind a 31 komment
A képen egy hangszer látható. Japánból. Katt után meg a videók, hanggal!
4761 2 15 Izé
macseke: Hallottam már igen jó industrial számot; nagyon király sötét hangulatot lehet varázsolni ebbe [...]
Schabee: annyira nem rossz ez bár a másodikat nem hallgattam végig
mekszamnojz: mondjuk en egyszer szettortem az akusztikusom, de csak az oldala repedt fel, es a celluksz megfelelo [...]
Mind a 15 komment
Ma délután bearanyozódott a Command & Conquer 3 első kiegészítője, melyet elsőként a PC-s tábor kaparinthat meg.
580 0 0 Tech Izé
Hamarosan elérhetővé válik a Criterion Burnout Paradise-hoz hegesztett első letölthető tartalma, melyről most megtudtunk ezt-azt.
569 0 0 Tech Izé
Április közepén debütál a GT 5 előzetes verziója, a Prologue, melyben körülbelül olyan látványorgia fogad majd bennünket, mint a most említett fantasztikus videóban.
721 0 1 Tech Izé
Gyilok: már ezelőtt is néztem róla képeket, és már akkor eldőlt h ez a játék büntetni fog u.i.: [...]
Karikakészítő nagyteljesítményű gyertyaelfújó ágyú.
521 1 1 Tech Izé
Purple: csak én nevettem egy hatalmasan a címen?? :D meg hogy kinek jut ilyen eszébe?? :D de marhajó, me [...]
Kedves mindenki!

Ígéretemhez híven elkészítettem a retromese blogot. 117 régi mesefilmet sikerült összeszedni! Az oldal folyamatosan fejlesztve és bővitve lesz, és amennyiben kapok elég segitséget, a linkek - instabil élettartamuk miatt - kicserélődnek fel- es letölthető filmekre. Sajnos sok film/részlet csak eredeti, tehát orosz, lengyel, angol vagy francia hanggal/szinkronnal van meg, de remélhetőleg a feltöltéskor ezt a hibát/hiányt is sikerül kiküszöbölni. Mindenkinek jó szórakozást kívánok!

(Külön köszönet illeti St.onet, bár még az ő munkájának része nem látható technikai okok miatt, illetve bunglét, aki volt olyan kedves jóvahagyni ezt a régi, de új posztot!)
12272 4 98 Film Izé
clownessa: :D Erre én is emlékszem. "Ó savanyított káposzta, szívünknek édes szép haza..." Hiába kere [...]
Erunder: bellini küldte: http://twice.hu/bulvar/a-legjobb-animacios-sorozatok Szöveg: A legjobb animációs [...]
mekszamnojz: 36 régi mese került fel az oldalra. nézzétek meg! :) (és még mindig van ami nem került ki, v [...]
Mind a 98 komment
Kedves mindenki!

Ígéretemhez híven elkészítettem a retromese blogot. 117 régi mesefilmet sikerült összeszedni! Az oldal folyamatosan fejlesztve és bővitve lesz, és amennyiben kapok elég segitséget, a linkek - instabil élettartamuk miatt - kicserélődnek fel- es letölthető filmekre. Sajnos sok film/részlet csak eredeti, tehát orosz, lengyel, angol vagy francia hanggal/szinkronnal van meg, de remélhetőleg a feltöltéskor ezt a hibát/hiányt is sikerül kiküszöbölni. Mindenkinek jó szórakozást kívánok!

(Külön köszönet illeti St.onet, bár még az ő munkájának része nem látható technikai okok miatt, illetve bunglét, aki volt olyan kedves jóvahagyni ezt a régi, de új posztot!)
15793 32 99 Izé
Purple: de cukiiik :DDD
bungle: sadri85 küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=enJhZM02dPw Szöveg: "Ti tudtátok, hogy nem a [...]
nyehőce: Magyar népmesék - A halhatatlanságra vágyó királyfi http://www.youtube.com/watch?v=cjUXMSGy1WI [...]
Mind a 99 komment
One String Willy
4140 4 11 Izé
mekszamnojz: nna en meg csak most tudtam megnezni....baromi jo!! amultam es bamultam. En is gitaroztam, ugyhogy v [...]
csicsilla: van akinek 6 hurral sem megy...XD
közlegény: A félnótás! Baromira tetszik ez a minimalizmus, minek is lenne több húr, nagyon ott van a szere [...]
Mind a 11 komment
Mindenrejó  építőelemek kartonból.
977 0 0 Tech Izé
Wombat még nem volt. :)

Brady, a wombat bébi.
4925 5 263 Izé
Nas: Nem baj, ezt megéri feleleveníteni. :)
bungle: www.ize.hu/comments.php?post_id=17791&reply_id=405362 :)
Purple: Mintha lett volna post, vagy valahol linkelve. :D
Mind a 263 komment
Az igazi ipari zene. Japánból.


1576 1 1 Tech Izé
dns87: Nem valami élvezhető, de ha neki ez jön be
Megvan a Max Payne mozi női hőse! A választás Mila Kunis-ra esett.
1102 0 0 Tech Izé
Egészen érdekes megközelítése a fizikának:
1. A vajas kenyér mindig a vajjal megkent oldalára esik le a földre. Azaz fejjel felfelé.
2. A macskák mindig a talpukra esnek. Azaz fejjel lefelé.
Ha ezt a két dolgot összekötjük, akkor egy komoly csatát indíthatunk a gravitáció ellen. Ha leejtjük ezt a szuper párost a levegőből, akkor elvileg sose fog leesni. Vagyis létrehoztuk a Antigravitácicót!

Hasonló különleges elméleteket találhatsz az Uncyclopedia-n.

Ui: ez - nem utolsó sorban - macskás poszt is. :P
4236 4 39 Izé
Purple: http://9gag.com/photo/27973_540.jpg :DD
CRaPtRaSH: azért vicceslenne,és ha a cicára esne a kenyér,a cica járna rosszabbul :]
loke: Kb. Kiscica 1kgos kenyérrel a hátán.
Mind a 39 komment
Ki tud eltüntetni több pénzt? :)
7176 8 5 Game Izé
ardi: NEKEM egy honapja nem adja be ezt aszart
Oláh Dóra: :)) Sikerült!!!!!!!!!:P
Purple: lehet ezen gyakorolnak! rendszeresen top scores-osok :DD
Mind a 5 komment
Extrem bringák - van pár érdekesség köztük.
4733 0 12 Autó Izé
r3clbull: nekem se jön be...de látom a tunning nagyon ott van :DD
Schabee: asszem lefárasztották a szervert az izések :)
mekszamnojz: Csiiiiirsz!! ( kb hany ora korul ha lehet ilyet tudni? :P )
Mind a 12 komment
Extrem bringák - van pár érdekesség köztük.
4828 3 12 Izé
r3clbull: nekem se jön be...de látom a tunning nagyon ott van :DD
Schabee: asszem lefárasztották a szervert az izések :)
mekszamnojz: Csiiiiirsz!! ( kb hany ora korul ha lehet ilyet tudni? :P )
Mind a 12 komment
Bonjorno Italia!
A World Cyber Games keretein belül megrendezett Samsung Euro Championship megnyitó ünnepségén a konferáló hölgy valószínűleg hiányzott az iskolából, amikor Magyarországról tanultak, mert sikerült összekevernie hazánk csapatát az olaszokéval.
4526 3 29 Izé
Myfti: Egyszer megesik hogy eltéveszti valaki, de ilyen szitukban az az egy is sok. Az olaszok meg hajukat [...]
Shifty: kicsit én is megéheztem,ahogy megnéztem ezt a videót :P :)
Shifty_: Hogy pontosan erről van-e, azt sajnos nem tudom, de ha magáról a rendezvényről akarsz videót m [...]
Mind a 29 komment
Egy vizuállat videó.
5353 0 9 Art Izé
mekszamnojz: meee nem ertesz a lovakhoz :D ott ment el a belyeg hatasa ::PP
r3clbull: tetszik a videó, valahogy olyan komoly...csak a végén az a sárkány vagy mija fene nem illik oda [...]
mekszamnojz: Haaat nemtom, attol mas lenne szerintem ez megteszi egy sima kis novenykenek is :P
Mind a 9 komment
Egy vizuállat videó.
5379 4 9 Izé
mekszamnojz: meee nem ertesz a lovakhoz :D ott ment el a belyeg hatasa ::PP
r3clbull: tetszik a videó, valahogy olyan komoly...csak a végén az a sárkány vagy mija fene nem illik oda [...]
mekszamnojz: Haaat nemtom, attol mas lenne szerintem ez megteszi egy sima kis novenykenek is :P
Mind a 9 komment
Eurovision '08 - Dustin a pulyka
És egy másik versenyző: Laka - Pokusaj
2435 1 26 Izé
r3clbull: na basszus..hát ez zene vagy mi akar lenni? kit akarnak elijeszteni???
Ancient: Egyébként R. Magdi előadása(akármennyire nem szeretem) jó volt. Érezhető volt, hogy van mög [...]
papaluige: lehet,h jó hangja van de úgy besz....t magától!
Mind a 26 komment
A PANTHER leánykori nevén Pathogen Notification for THreatening Environmental Releases képes érzékelni 24 jelenleg biológiai hadviselésben "trendi" anyag jelenlétét. 
1349 0 0 Tech Izé
A Valve ma bejelentette, hogy a Relic Entertainment sikeres RTS sorozatának legújabb felvonása elérhető a rendszerükön.
620 0 1 Tech Izé
nkmedve: Nekem nem teszenek ezek az új warhammer-ek, az eredeti Dawn of War és annak a kiegészitője (Wint [...]
Az első hazai játékfejlesztői találkozó, a *Game Developers Forum* tavalyi nagy sikerére való tekintettel az IDG Hungary és az MCB - a Microsoft Xbox és az Electronic Arts kiemelt támogatásával - 2008-ban ismét megrendezi a szakma és a nagyközönség érdeklődésére egyaránt számot tartó eseményt.
469 0 1 Tech Izé
Zé: Még mennék is, csak ötezer kicsit sok lenne érte :(
Cukorborsó cukormókus,
Férfiállatnak itt ma kuss.
Kis mókusok nagyra nőnek,
Boldog napot minden nőnek! :)
8397 14 181 Izé
bungle: www.flickr.com/photos/agentretro/sets/72157594392684051/ Aranyos. (a cukormókus is :)))
Purple: http://asset.soup.io/asset/0829/5568_6b53_480.jpeg
Purple: :DDDDDD
Mind a 181 komment
Lányok, ma nincs takarítás! Küldök mindenkihez egy takarítófiút! ;) Boldog nőnapot!
20462 6 39 Izé
macska: Egy ilyen takarítófiú nekem is jó lenne a koliba.XD
mekszamnojz: :D
sphott: hát jah sajna, nem is emléxem mikor értem haza ilyen korán az alkohol azért hatott miközben az [...]
Mind a 39 komment
Minden különösebb aktuális tech megoldást nélkülöző, egyszerűen csak szép kandalló.
828 1 4 Tech Izé
Srobi: Szerintem is egy kandallo egy fakunyho-hatast hoz letre..altalaban..ez mas.. Valahogy nem az igazi
Nem regisztrált: Nekem sem tetszik. Olyan rideg, meg kicsi. Egy kandalló legyen szép nagy, és meleg otthon érzés [...]
Sza Sza: Nekem valamié nem teccik ·-·
Mind a 4 komment
Állítólag itt vannak a legjobb pasik: színészek, sportolók, modellek... (egy hölgy ismerősöm mutatta kérésemre, nem én nézek ilyeneket! :)). Lányok, most itt az alkalom, kibeszélhetitek a férfiakat, melyik kinek jön be, mije milyen, stb. :)
Boldog Nőnapot!!!
7784 15 267 Izé
nyuszicsibe: ohh jeee...csak így tovább :) ;) Igazán finik... :)
macska: Hehe, közülük már annál inkább tudnék választani!! XD
CRaPtRaSH: de akkor énvagyok a nevelőanyja??? :DDD ütnivágni i lehet a kölköt?
Mind a 267 komment
Ez az egyetlen nap, amikor a férfiak elismerik, hogy néha szoktak hibázni... ;)

És azt is elismerik még ezen a napon, hogy a nők tökéletesek. :)

Isten éltessen minden kedves hölgyet a mai napon! :)
9595 8 11 Izé
Schabee: váááá ez nagy
CRaPtRaSH: már láttam őket,de igenjóóók XD
Cole: Jahjj!! 2* néztem meg, de mind 2* úgy röhögtem, hogy majdnem elszédültem! Nagyon jó!!!
Mind a 11 komment
Nőnapra a lányoknak

+ "80 Hott Guys"
+ "sexy male celebrities"

(De aztán 1 évig csend legyen! ;) És remélem nem lesz pasizé kategória :D)
3945 9 44 Izé
KommandósVérmókus: eNMi! Tényleg, eddig eszünkbe sem jutott, h legyen psizé kategória! Jó, hogy mondod! Lányok, k [...]
macska: nekem ezek közül a csávók közül egyik sem kellene!! :/
waste: Hat... a Harry Potter gyereket en se dobnam ki az agyambol :)))))))))
Mind a 44 komment
Régebbi postok...