REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kilóg a lóláb! Te felismered, melyik láb kié?
703 0 0 Pink Izé
Engem csak az bánt, hogy olyan nagyok azok a csúnya pixelek. :P
9851 4 33 Izé
bungle: http://www.internetshouldbeillegal.com
mekszamnojz: mindenképp :)) már alig várom :)
manu: írtam hogy vicces is... :)
Mind a 33 komment
Engem csak az bánt, hogy olyan nagyok azok a csúnya pixelek. :P
10686 0 10 Pink Izé
Szotyi86: Megálltam a fejlődésben... :(
Armada: jujjj, ezután a sokk után 1 hétig rá sem bírok nézni meztelen pasira... Azért csinálnak ilye [...]
CrazyLime: Nem tom, de nálam mindegyik megbukott! :D
Mind a 10 komment
Móka az autómosóban
9064 3 9 Izé
Paapi: Hát amit mondtál variáció a leghülyébb ötlet, mivel akkor nállad kezdi el a csapkodást és [...]
Qmpy: Hát ha nem volt megjátszva, akkor elég debilek voltak, mert ami lóg a cső azt megfogja és akko [...]
Tóth József: Szóval, egy kicsit drága játék. Elég sok festéket leverhetett az autóról.
Mind a 9 komment
Schumacher az örök mókamester. :)
1294 1 0 Sport Izé
The Yellow Treehouse Restaurant

Frissítés: elkészült.
3831 0 2 Art Izé
bungle: Kész: http://www.contemporist.com/2008/12/22/the-yellow-treehouse-restaurant-is-finished/
Tóth József: Engem egy nagy darázsfészekre emlékeztet. De tetszik.
The Yellow Treehouse Restaurant

Frissítés: elkészült.
4182 2 2 Izé
bungle: Kész: http://www.contemporist.com/2008/12/22/the-yellow-treehouse-restaurant-is-finished/
Tóth József: Engem egy nagy darázsfészekre emlékeztet. De tetszik.
Formás, feszes mellek - Legjobb cicifeszesítők
2796 0 0 Pink Izé
Fincsi lehetett... :D
Csak tudnám miért tartott neki ilyen sokáig! ;)
4845 3 26 Izé
Kampec: mit nézhettél előtte hogy ilyet álmodtál xD
Re-Peet: talán a sípcsontod is erogén zóna? :D
qwertyuiop: És legalább a bimbóval szelidítetted meg? :PP
Mind a 26 komment
Pionen Data Center - hidrogénbomba-biztos adatpark Svédországban, 30 méter vastag gránitréteg alatt egy régi atombunkerben.
3602 0 10 Art Izé
izébigyó: Még jó pár fotó: http://www.archdaily.com/9257/pionen-%E2%80%93-white-mountain-albert-france-lan [...]
mekszamnojz: gyajj, mert ez illusztráció, ne légy naív, te rábíznál egy nőre ilyen nagy feladatot? :D
bob: akarok ilyet a szobámba
Mind a 10 komment
Pionen Data Center - hidrogénbomba-biztos adatpark Svédországban, 30 méter vastag gránitréteg alatt egy régi atombunkerben.
3929 2 10 Izé
izébigyó: Még jó pár fotó: http://www.archdaily.com/9257/pionen-%E2%80%93-white-mountain-albert-france-lan [...]
mekszamnojz: gyajj, mert ez illusztráció, ne légy naív, te rábíznál egy nőre ilyen nagy feladatot? :D
bob: akarok ilyet a szobámba
Mind a 10 komment
Óriástavat találtak a Margit hídnál
46835 5 6 Izé
sariatti: A helyzet még mindíg jobb mintha az autóversenyző nyerte volna meg a kutatatási engedélyt. Me [...]
kotta: Látogatás: jó kérdés. Nem túl hamar, mert gondolom ha akad vmi pénz, az is elmegy oxigénre, [...]
izébigyó: Mikor lesz ott egy közös Izés esti fürdőzés? ;)
Mind a 6 komment
Itt kezdődik a művészet! ;)
9246 5 17 Izé
ismeretlen: hát bakker pont ezt mondtam, hogy ez egy reklám. na most jön a szokásos "tanulj meg olvasni". Er [...]
kotta: Izébigyónak és Ghavinnak: Sajna nem tudom felküldeni a Hells Bellst, meg 2 számot se egyszerre, [...]
Tóth József: Anyád! Most vacsoráztam....
Mind a 17 komment
System Of a Down - Holy Mountains
492 2 2 Zene Izé
yuripocok: az 1 nagy lúzer aki nemszeri a SOAD-ot!!!
Dia: Nahát?! Senki se szereti itt a Systemet? :( Szomorú,vagy inkább szánalmas. :D Na csak hallgassá [...]
Killwhitneydead - Jingle Hell
573 1 0 Zene Izé
The irRegularGame of Life

Kis segítség a játékhoz itt meg itt.
6089 1 2 Game Izé
adi226: A 20. jutottam de azt ne kérdezzétek hogy hogy:D
Eraa: jóó a zene:D
Soulfly - Fuel The Hate
386 0 0 Zene Izé
Avenged Sevenfold - Chapter 4
431 0 0 Zene Izé
The irRegularGame of Life

Kis segítség a játékhoz itt meg itt.
3459 1 5 Izé
Purple: fiúk ez annyira megható volt :'( :D
Maccoyi: És én büszke vagyok rád. ;)
Errtu: Hiba volt. Most enyém a dicsőség! :)
Mind a 5 komment
Karolina Kurkova, a szupermodell akinek nincs köldöke. :)
25932 3 16 Izé
Mongoose24: gávavencsellői? gávai v vencsellői?:) a kérdés a látszat ellenére komoly
spidy: igazatok van bazz haverom nak meg ojan a köldöke mintha a hasábol egy kis fasz nöt volnaki mak [...]
papaluige: szerintem odaragasztotta a donald rágóját! a füle mögött,hogy nézne már ki? :)
Mind a 16 komment
Dalriada - Égnek Ostora

Igényes Magyar folk-metal.
682 1 1 Zene Izé
Valerius: Nekem nagyon tetszett, kirázott a hideg tőle ^^. Vagy tényleg ennyire jó, vagy csak nagyon inger [...]
Gregor a magányról.
421 1 2 Pink Izé
Purple: szerintem is
papaluige: alapból istennő! :)
Már megint hogy néz ki Britney? - Meglepő képek
1415 0 0 Pink Izé
2 in 1 post. ;)

1. Napelemes babakocsi (?).

2. Egy valószínűleg túl sokat unatkozó apuka "találmánya":

1530 0 0 Autó Izé
2 in 1 post. ;)

1. Napelemes babakocsi (?).

2. Egy valószínűleg túl sokat unatkozó apuka "találmánya":

1549 0 0 Izé
A pingvinnek egy igazi mentőcsónak... :)
5712 2 12 Izé
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=35420
Findzs: hát azért azon a gumicsónakon annyira nem volt biztonságban 3-4 egyenként több tonnás intelli [...]
manu: haláli jelenet volt, nagyon aranyos :)
Mind a 12 komment
Rahzel - If your mother only know
457 3 0 Zene Izé
Super Powers (ma már a 3. rövidfilm :))

Erről jut eszembe:
Három feleség, egy aki nem rég ment férjhez, egy aki pár éve már házas, valamint egy aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a szexuális életüket. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazoista módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményről. Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt: A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja:
- Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőr kabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.
Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta:
- Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóban várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.
A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:
- Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél.
Parfümös olajfürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rámnézett csak annyit mondott: "Hé Batman, mi van vacsorára?"
2481 1 1 Izé
Belkar: jó ez a vicc :D
Finger Lickin' presents Slyde - Sex & Drugs
1026 1 0 Zene Izé
Egy "IZÉ" a Mitsubitshi-től!
9333 0 9 Autó Izé
Tóth József: Otthonra? A lakásban elég nagy cirkuszt tudna csinálni...:)))
r.a.w.: kell egy ilyen otthonra! :D
damagee: mitsubishi!!!hát mi más lenne!:)
Mind a 9 komment
Egy "IZÉ" a Mitsubitshi-től!
9155 8 9 Izé
Tóth József: Otthonra? A lakásban elég nagy cirkuszt tudna csinálni...:)))
r.a.w.: kell egy ilyen otthonra! :D
damagee: mitsubishi!!!hát mi más lenne!:)
Mind a 9 komment
2007-ben ez lett a legjobb magyar rövidfilm. Egy talponálló, két férfi és a mennyeien ízletes szalontüdő. Aztán a végén a csattanó, amit mindenképp érdemes megvárni!
9856 2 36 Film Izé
Agytumor: Fú az első sornál elment a kedvem... 1 kg sertéstüdo és szív vegyesen
Agytumor: Meglesem
spidy: ::::::::::))))))))))
Mind a 36 komment
2007-ben ez lett a legjobb magyar rövidfilm. Egy talponálló, két férfi és a mennyeien ízletes szalontüdő. Aztán a végén a csattanó, amit mindenképp érdemes megvárni!
10647 17 36 Izé
Agytumor: Fú az első sornál elment a kedvem... 1 kg sertéstüdo és szív vegyesen
Agytumor: Meglesem
spidy: ::::::::::))))))))))
Mind a 36 komment
Amit nem láthattunk a hétvégi közvetítések alkalmával. :)
921 0 0 Sport Izé
Stereophonics - Maybe Tomorrow
736 0 0 Zene Izé
Pörgesd fel a zsírégetést! - A 3 leghatékonyabb mozgásforma
407 0 0 Pink Izé
Csak mert már rég volt hasznos holmi ;]
1517 0 1 Tech Izé
Jozef7: :) ez jó dolog
Matt Woods
733 0 3 Pink Izé
CrazyLime: Fejlődőképes! :)
orsyka_001: hm... bejövőőős:) csak az a hasonfekvős tangaszerűségeses képes nem kellett volna oda szerin [...]
Dott: Na Derill drága,most beletrafáltál! Ez a pasi jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó [...]
"Üdvözöljük Önöket a tévéstúdióból, hamarosan kezdődik az esti medencés parti." ;)
8333 2 14 Izé
Apokalipsz István: Jópofa ez az ausztrál akcentus :-)
Sziszo: komoly villámcsapások voltak.. nem semmi vihar
|-=O=-|: Felmosni mindenesetre egyszerűbb most neki. :D
Mind a 14 komment
Wii Mosogató Bajnokság ;)
988 0 2 Tech Izé
Jozef7: de ki szeret mosogatni??? xD
Kyp Durron: mi jön még wii-re? lábgombaecsetelőszimulátor vagy pattanásnyomkodo estleg patkánymérgező ( [...]
Régebbi postok...