REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Scotch - Delirio Mind. Csak mert rég volt bünti... ;)
3667 1 5 Izé
Laci: "We're szary, this video is no longer available" :(
Kishangya: Annyira nem is bünti. Jobb ez a zene mint egy-két mai felkapott marhaság. Az alapja tiszta progi [...]
Mr PIMP: szinti techno :D
Mind a 5 komment
Milyen pasi illik hozzád?
1333 2 0 Pink Izé
Tamponból műalkotást???
490 0 0 Pink Izé
Mókás futball pillanatok. :)
947 1 0 Sport Izé
Hősök - Betűzdel
Klasszik 2008


http://www.myspace.com/hosok
677 4 0 Zene Izé
Benedict Campbell digitális művészete
7886 0 9 Art Izé
M.agnus: Feszüljek meg, de számomra nem mond egyik sem semmit. Céltalan, kifejezéstelen. Nagyszerűen van [...]
Forgi: Nagyon-nagyon jók a képek, erősen érződik rajta Sorayama munkássága. http://www.sorayama.net/ [...]
közlegény: Nekem pedig Björk jutott eszembe : http://www.youtube.com/watch?v=EjAoBKagWQA valamit a philips hir [...]
Mind a 9 komment
Benedict Campbell digitális művészete
8981 5 9 Izé
M.agnus: Feszüljek meg, de számomra nem mond egyik sem semmit. Céltalan, kifejezéstelen. Nagyszerűen van [...]
Forgi: Nagyon-nagyon jók a képek, erősen érződik rajta Sorayama munkássága. http://www.sorayama.net/ [...]
közlegény: Nekem pedig Björk jutott eszembe : http://www.youtube.com/watch?v=EjAoBKagWQA valamit a philips hir [...]
Mind a 9 komment
DJ Szalacsi: nem mai gyerek, de még mindig ott van a szeren...

És hogy mennyire van ott a szeren.
5318 2 21 Izé
lilaflexninja: Ez a majom (műsorvezető) már 2008-ban is a vivánál volt? Erről a videóról lemaradtam.
bloo: Megmondom őszintén, szívesen orrba vágnám...
AVIREX: szépen össze van vágva a video.. "1 új rezidencia vette itt a helyét "
Mind a 21 komment
Megjelent Zina Saunders 40 színes rajzzal illusztrált könyve az amerikai elnökválasztás jól ismert szereplőiről.
3348 1 0 Art Izé
Megjelent Zina Saunders 40 színes rajzzal illusztrált könyve az amerikai elnökválasztás jól ismert szereplőiről.
3294 4 0 Izé
Hány centin múlik a jó szex?
934 0 10 Pink Izé
Derill: ebben az szomorít el hogy csak akkor kommentelsz hogyha belekötünk az oldal technikai részébe : [...]
orsyka_001: jujuj, rossz nevet írtam a posthoz. Egoninak szóljak?
bungle: Nem lehet másodpercre pontos adat, mivel akkor rendesen leterhelné a szervert. Ezért cache-el, va [...]
Mind a 10 komment
Pingu, a bébi pingvin legújabb barátja.
3045 4 6 Izé
isty: Linux :D:D
Belkar: egyik kedvenc állatom pingvin :) a postképen jobbra az a plüssállat hát az kész :DDD
Purple: szegény ettől valszeg sokkot kapna... http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=7635
Mind a 6 komment
Darwin díj, mert halni tudni kell! A mindenkori győztesek listája
2208 2 1 Pink Izé
Errtu: Nem szép dolog az ellenség lapját ennyire nyilvánvalóan "belinkelni", de ha már megtettétek, [...]
A fekete lyuk
11100 1 21 Film Izé
gabor5555: lol, ott a pont :D
Findzs: megpróbálok nyomtatni vagy másolni egy ilyen fekete lyukat mindenképpen kéne egy
kispana: jól megcsinálták
Mind a 21 komment
A fekete lyuk
11576 7 21 Izé
gabor5555: lol, ott a pont :D
Findzs: megpróbálok nyomtatni vagy másolni egy ilyen fekete lyukat mindenképpen kéne egy
kispana: jól megcsinálták
Mind a 21 komment
62 év után végre megtalálják, ki gyilkolta meg a 12 éves kislányt?
599 0 0 Pink Izé
Jön a Szex és New York mozifilm folytatása!
495 0 1 Pink Izé
Nala: igen, igen, igen.....:D
Kate Winslet mindent tagad!
531 0 0 Pink Izé
Maria Geronazzo gratulál Obamának.
5934 1 31 Izé
bloo: Basszus...az a lufi pont beleférne a nagy pofájába. :)
the girl of peace: hát jha...szegény szerencsétlen Obama és szegény szerencsétlen mi....
the girl of peace: basszus...majdnem elhánytam magam:/minek illegeti itt magát???bassz és akk Obamának akar gratul [...]
Mind a 31 komment
A csoki jobb mint a szex?
350 0 17 Pink Izé
CrazyLime: Na arra végképp nem vok kíváncsi! :S
Derill: most mért?:D popsira hízik...seggtörlés szép mutatvány lehet :D
CrazyLime: Vááááá! Soha többet nem nézek meg linkeket!
Mind a 17 komment
Minden vegetáriánus zombi álma!
2601 2 4 Izé
Ártatlan-méz Előd: Tegnap este néztem egy filmet (Day of the Dead 2008) abban vega zombi volt, szépen csücsült a H [...]
Re-Peet: asszem nyáron én is faragok egy ilyet.. :D .. meló közben :)
Purple: hát ez tök jó :DD van ilyen agy formájú pudingforma is, az még gusztább lehet :D
Mind a 4 komment
A 4 legszexibb férfimunka, avagy akikkel muszáj flörtölni
1115 0 20 Pink Izé
orsyka_001: Na az biztos... a párom is ilyen:D:DD
Maccoyi: Én már régen nem vállalkozok. Hagyom, más is had bontakozzon ki. :P
Purple: ez az ördögös jó :DD ez a szlogenje a vállalkozásodnak? :D
Mind a 20 komment
Nem láttad, vagy éppen újra megnéznéd Roy Jones és Joe Calzaghe hétvégi mérközését. Íme.

2. rész
593 0 0 Sport Izé
Mit is tudunk a kristálykoponyákról?

Videó az egyik koponyáról.
5019 6 23 Izé
Ordas: megválaszolhatom, de szerintem az az érdekesebb, ha az ember a saját eszét is használja
neophyte: Köszi a hozzászolásaidat, nekem már nem volt időm így kifejteni a mondanivalómat! Még hogy 2 [...]
Tóth József: Legalább némelyik kérdésedet válaszold meg. Így nem érdekes.
Mind a 23 komment
Ol' Dirty Bastard - Brooklyn Zoo proper

Sajnos már nincs köztünk. :S Az ő tiszteletére küldöm ezt a számot! NAGY NAGY TISZTELET NEKI!
538 4 0 Zene Izé
Korn - A.D.I.D.A.S. (régi, de ütős egy klip:))
538 2 2 Zene Izé
ruddi: fúúú régen baromira szerettem ezt az együttest, de 2005 sziget óta nem is hallgattam (az öss [...]
Szosztar: Alap!
Pyramid Escape
5995 1 18 Game Izé
adridori: Bocsi már megvan...
adridori: Hogyan kell kitekerni a múmiát?
Elison: Nos : az alap cuccokat rátok bízom mert kiszúrja az ember szemét : lencse , kampó (vagy bot), [...]
Mind a 18 komment
Lifegő fütykössel kocogott a bekattant sztár! Videóval!
1188 0 0 Pink Izé
Dir en Grey - Obscure

(VIGYÁZAT! nagyon brutális klip, tényleg csak erős idegzetűeknek!)

Meg van róluk EZ is.
845 0 9 Zene Izé
spider86: amúgy a hinoi team-nek is van egy ilyen címú zenéje... ha amúgy ez pont nem az csak vmi rmx
Szosztar: Mielőtt fikázod hallgasd meg a többi számukat is. Egyáltalán nem rossz zenészek. Amúgy is sz [...]
MStipee: Nem kell ahhoz japánba menni hogy egy háromakkordos szart találjunk, ittvan mindjárt a magyar gy [...]
Mind a 9 komment
Charlie Hunnam (sajna nem sok képet találtam róla, ezek voltak a jobbak, remélem ki is kerül, nekem ő az egyik olyan jajjdejó), nemám bredpitt meg ieneeek... :D
704 0 13 Pink Izé
CrazyLime: Látom... :)
Derill: igyexem
CRaPtRaSH: pedig nemutolsó sorban nagyonjó színész is! GS-t ajánlom!:)
Mind a 13 komment
Maximum the Hormone -  Zetsubou Billy  (a japánok innen sem maradhatnak ki :D)
556 3 4 Zene Izé
Balázs: zeneileg teljesen rendben van de nemileg néha nem tom ki kivel van:D
Szosztar: Örülök, hogy segíthettem.
Enechuel: tényleg jó ,amit küldtél:Dtetszik:)
Mind a 4 komment
Monifa (nigériai jelentése: "Szerencsés vagyok"), a sydneyi Taronga állatkert 2008. október 15-én született törpevíziló-bébije.

2638 2 7 Izé
bungle: Törpevízipacival senki nem baszakszik! http://bit.ly/zKBiMI
Re-Peet: Lennék a helyébe.. ;)
papaluige: iciripicirivizipaciló :))) tényleg aranyos!
Mind a 7 komment
4 ok, amiért nem tudod megtartani a férfit!
783 0 0 Pink Izé
A minap egy érdekes apróhirdetést olvastam: "Szivar audim hátsó része ingyen elvihető".

Szerintem megtaláltam a hirdetés feladóját. :D
4326 0 5 Autó Izé
Tóth József: De hol van a benzintankja?
ibor90: az még haggyán de nem voltak még bekötve se :D
Re-Peet: Kicsit felfelé hord a fényszórója.. nem hiszem, hogy átmenne a vizsgán
Mind a 5 komment
A minap egy érdekes apróhirdetést olvastam: "Szivar audim hátsó része ingyen elvihető".

Szerintem megtaláltam a hirdetés feladóját. :D
4387 3 5 Izé
Tóth József: De hol van a benzintankja?
ibor90: az még haggyán de nem voltak még bekötve se :D
Re-Peet: Kicsit felfelé hord a fényszórója.. nem hiszem, hogy átmenne a vizsgán
Mind a 5 komment
Egyszerű receptek 45 perc alatt
779 3 0 Pink Izé
Lépegető géppel rukkolt ki a Honda
7789 3 8 Izé
kilam: Igen, te szőrözöl..de győzz meg... xD
Valerius: rukkolt ki? lehet h én szőrözök de nyelvtan 1-es
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/11/pilot-roboow-feet-from-honda-honda.html
Mind a 8 komment
R-Go: Szeretlek is meg nem is
1222 2 0 Zene Izé
Monitora megóvása érdekében kérjük jobbra, esetleg balra köpködjenek!

"Ennyi közhelyet sem hallottam még 3 percbe sűrítve."
7471 2 16 Izé
psypapi: Egyébként a személyes véleményem, hogy közelsem olyan rossz mint itt egyesek állítják! A ha [...]
psypapi: Akon és Eminem közös számát. Smack that!
ismeretlen: Szerintem egy az egybe lefordítottak valami külföldi árenbí vagy milyen számot, az amerikai fe [...]
Mind a 16 komment
Philips Luxe Bluetooth MP3 lejátszó
1174 1 2 Tech Izé
orsyka001: basszus ez gyönyörűűűű!! pirosban meg aztán.... Ö.Ö
Füves: Ez k**** jól nééééz ki:P:P
Régebbi postok...