REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Reggelire egy kedves Han Solo mintás asztal Starwars fanatikusoknak.
839 0 0 Tech Izé
Két elrettentő példa, miért ne kérd még nagy tömeg előtt a leányzó kezét... ;)
19023 0 238 Izé
bandee1219: Kellemetlen, de lehet, hogy csak a tömeg miatt van, mert volt már róla szó, hogy szeretnék, csa [...]
CRaPtRaSH: eztmondtam :] "hát lehánytam..." :D
bungle: Nézem kedvenc torrent site-omat, release neve: Balazs_2008_02_22_HUN_TvRip_XviD-TrH Mondom mi??? n [...]
Mind a 238 komment
Etesd emberkékkel a sasfiókáidat
2562 3 2 Game Izé
Máln@: :'( ezt írja ki: Temporary server problem, refreshing your browser should reload the game
Lilu__cica: Ez tetszik : )
Nem sokára itt a nőnap, sűrűsödnek a lányoknak kedveskedő postok, ezt a szexi csipendél fiút Nem regisztrált barátunknak köszönjétek (tényleg, regisztrájjá má' lécci ;)).
(Először véletlen töröltem a postot ijedtemben, de meglett - bungle).
6469 0 207 Izé
bandee1219: Most, hogy láthattam ez a tündibündikét. :)
CRaPtRaSH: mostmár... :D
bandee1219: De, most már minden OK. :)
Mind a 207 komment
A na fényét érzékelve, forog az után akárcsak az igazi növények. USB-s eszközt lehet róla tölteni.
623 1 1 Tech Izé
Srobi: Napelemes napraforgo:D
Egy Michael Jackson rajongó levédett dala egy lánynak. Lánynak? ;)
Itt is ő, mint Jacko. :)

(VIGYÁZAT! Túl szexi srác!) :D
3592 0 47 Izé
ZéZoli: már most halálra ijedtem!!!amikor bicepszet villant!:) ---a gyökér
bandee1219: Ismered a viccet? -Miért bökdösték zámodzsimit az oviban a kis társai botokkal? -Mert nem tudt [...]
ZéZoli: ezt még nem verték össze az utcán a heterók???miért nem?!!
Mind a 47 komment
Eolo Perfido fotói
5446 0 4 Art Izé
bandee1219: Már 3427 :) Amúgy nagyon jók, nem mind elvont, nekem tetszenek.
mekszamnojz: Ez nem panasz volt, soot!!! Az egy nagy megtiszteltetes mikor valami annyira jo hogy nincs ra szo, f [...]
<-{st.one}->: tessék... csak h ne panaszkodhass... :P
Mind a 4 komment
Eolo Perfido fotói
5938 3 4 Izé
bandee1219: Már 3427 :) Amúgy nagyon jók, nem mind elvont, nekem tetszenek.
mekszamnojz: Ez nem panasz volt, soot!!! Az egy nagy megtiszteltetes mikor valami annyira jo hogy nincs ra szo, f [...]
<-{st.one}->: tessék... csak h ne panaszkodhass... :P
Mind a 4 komment
Nem szeretem annyira a cicákat, de ez olyan édi, még dorombol is alvás közben. :)
3223 2 57 Izé
NuttySomeone: hat igen midnenki a sajat felelossegere jojjon scak erre az oldalra:)) ki mit var..:P en k****ra nem [...]
bandee1219: Hmmmmm, ügyes trükk. ;)
bandee1219: Most én sem, itt, a suliban nagy volt a hangzavar, a hangszóró meg halk. Most az egyszer ez jó v [...]
Mind a 57 komment
Kezdőknek ajánlott! Ezzel lehet padkázni...
8441 0 9 Autó Izé
bandee1219: Ezt meg ne lássa! :) Amúgy tényleg elég masszív, miből van? Nem találok erről semmit.
csirek: jujjte egy ilyennel végighajtani pesten aaaaa macskaköves utakon :) (azért nemtom pontosan hol va [...]
sanchez: JAAAJ!!!!!!!!Sírva fakadok :(((((((((((((((((!!!!!!!!Hát létezik tényleg,de komolyan???????????? [...]
Mind a 9 komment
Kezdőknek ajánlott! Ezzel lehet padkázni...
8805 2 9 Izé
bandee1219: Ezt meg ne lássa! :) Amúgy tényleg elég masszív, miből van? Nem találok erről semmit.
csirek: jujjte egy ilyennel végighajtani pesten aaaaa macskaköves utakon :) (azért nemtom pontosan hol va [...]
sanchez: JAAAJ!!!!!!!!Sírva fakadok :(((((((((((((((((!!!!!!!!Hát létezik tényleg,de komolyan???????????? [...]
Mind a 9 komment
Nem lehet elég korán elkezdeni... evolúciós szinten sem! :)
4347 1 12 Izé
bandee1219: Azt én is láttam, úgy emlékszem, hogy búzák is es tényleg, mindenki mindenkivel.
notaprisoner: Majd' befeküdtem az asztal alá.. :D De azért elgondolkodtató ez. Az emberek is képesek ugyanez [...]
Purple: hehe hogy bebasztak már :DD tök édik. de pohárból még nem tudnak inni :PP
Mind a 12 komment
Végre egy bejutós: Juss be a szerverre jól! Legyél kiberpánk te is!
3171 1 4 Game Izé
watchup: kicsit segít a kiírt szöveg: csak admin jelentkezhet be... hmmm.. és a jelszó pedig a gép neve [...]
anon: mi a jelszó és a felhasználónév?
watchup: A színes résznél a villogó zöld kurzorra kattintás segít egy kicsit...
Mind a 4 komment
Escaper
A második, és a harmadik rész
4006 2 20 Game Izé
Vándorholló: Ez nagyon jó volt. tetszett :)
Szamooca: :)...Nekem szokott xD...(a viccetfélretéveKOMOLYANmondtam :) )
<-{st.one}->: beragadt a Caps Lock? :P
Mind a 20 komment
A kutyus legalább eltalálja a hangot... vagy playback ez is? :)
10376 5 9 Izé
bandee1219: Jajj, én azt vártam, hogy lehánnya a kutya. XD Így is jó. :)
jelcintata: óóój de olyán hülye hángjá ván
milerik: most mát értem miért esznek egyes helyeken kutyák, nagyon enni való kis husi xD xD
Mind a 9 komment
Az arabok megkezdték Maszdar, a világ első zöld városának építését, ahol nem lesz se szén-dioxid-kibocsátás, se környezetszennyezés, se autóforgalom. Az ötvenezres városban egy hidrogén erőmű fog működni, az energia nagy részét nap- és szélenergiából állítják elő, a lakosok pedig mágneses pályákon sikló kabinokban utaznak majd. Nyolc év múlva lesz készen mintegy 22 milliárd dolláros beruházással.
5854 0 62 Art Izé
dude: Ha te is elmondod, mi az a "keudik", talán mi is elmondjuk.
Johnyboy8: Inkább azt mond meg,miért pont olyan országokban keudik az ilyesmit csinálni,ahol az olajból é [...]
bandee1219: Ez részben igaz, de vajon mekkora összeg lesz majd akkor helyreállítani mindent és egy ilyesmit [...]
Mind a 62 komment
Az arabok megkezdték Maszdar, a világ első zöld városának építését, ahol nem lesz se szén-dioxid-kibocsátás, se környezetszennyezés, se autóforgalom. Az ötvenezres városban egy hidrogén erőmű fog működni, az energia nagy részét nap- és szélenergiából állítják elő, a lakosok pedig mágneses pályákon sikló kabinokban utaznak majd. Nyolc év múlva lesz készen mintegy 22 milliárd dolláros beruházással.
6286 3 63 Izé
bungle: Masdar, a világ első nulla szén-dioxid-kibocsátású városa (képek) http://zoldter.hu/energia/ [...]
dude: Ha te is elmondod, mi az a "keudik", talán mi is elmondjuk.
Johnyboy8: Inkább azt mond meg,miért pont olyan országokban keudik az ilyesmit csinálni,ahol az olajból é [...]
Mind a 63 komment
iBand.
Hivatalos oldaluk.
4591 2 8 Izé
bungle: http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=2386
bandee1219: Az oldalukon ott van egy kicsit komolyabb sampler, a csávó demózik is vele. A zongorának meglep [...]
Gabi69: Nem rossz, nem rossz! A zene jó!
Mind a 8 komment
Most elleshetitek azt a profi technikát, ami még Chuck Norrisnak se mindig sikerül: ha az ellenfél kitér a köríves rúgás elöl, le kell fejelni a térdét... ;)
10749 2 10 Izé
bandee1219: Ha megfejelni akarta, az sikerült. De annak nem így szoktak nekikezdeni. XD - de hatásos az elter [...]
r3clbull: hát ez kicsit elszédült...de lehet így akarta :D
Errtu: suxx
Mind a 10 komment
Gasboard - dugd be a lábad és egyensúlyozz! :)
- 41 cc motor, 2 ütem
- Max. Sebesség: 30-35 km/h
- Súly: 20 kg
- Max. terhelés: 100 kg
5701 0 11 Autó Izé
bandee1219: Ja, nem attól lusta, hogy trükközik. :) Amúgy egy ilyen, postképessel domból le, már lehet z [...]
csicsilla: :s akàrmik is ezek egy biztos a lusta deszkàs ilyet nem csinàl!!!XD
mekszamnojz: azeeeeee igencsak kivancsi lennek amikor megcsinal ezzel barki is egy kickflip-et, vagy akar egy egy [...]
Mind a 11 komment
Gasboard - dugd be a lábad és egyensúlyozz! :)
- 41 cc motor, 2 ütem
- Max. Sebesség: 30-35 km/h
- Súly: 20 kg
- Max. terhelés: 100 kg
5551 2 11 Izé
bandee1219: Ja, nem attól lusta, hogy trükközik. :) Amúgy egy ilyen, postképessel domból le, már lehet z [...]
csicsilla: :s akàrmik is ezek egy biztos a lusta deszkàs ilyet nem csinàl!!!XD
mekszamnojz: azeeeeee igencsak kivancsi lennek amikor megcsinal ezzel barki is egy kickflip-et, vagy akar egy egy [...]
Mind a 11 komment
Fuss, ha kedves az életed :)
2258 2 1 Game Izé
Yvette: Hát ez kicsit uncsi sztem..x/
Evolution of Car Logos
9893 1 26 Art Izé
bandee1219: Ami újabb, nem mindíg jobb. Ezek közül sok régóta létező márka hiányzik: http://www.nzclas [...]
Dawe: a saabot nagyon nem értem hogy mi van vele. azt meg nem is gondoltam hogy a Renault tankokat is gy [...]
tian: Azért a pörgő propeller, mert a BMW-nek először köze nem volt az autógyártáshoz. Repülőg [...]
Mind a 26 komment
Evolution of Car Logos
10657 14 27 Izé
bungle: cancer1 küldte: URL: http://damncoolpics.blogspot.com/2010/02/evolution-of-famous-company-logos.htm [...]
bandee1219: Ami újabb, nem mindíg jobb. Ezek közül sok régóta létező márka hiányzik: http://www.nzclas [...]
Dawe: a saabot nagyon nem értem hogy mi van vele. azt meg nem is gondoltam hogy a Renault tankokat is gy [...]
Mind a 27 komment
Láncfűrész a trancsírozós játékok bajnokainak ;)
2646 0 0 Tech Izé
"Zámbó Jimmyvel és Pataky Attilával a balatoni szállodám előtt. Jimmy sokszor fordult meg nálam, én is jól éreztem magam a társaságában."

Zeneileg külön élmény.
7558 2 37 Izé
bandee1219: Csak megcsípte őket valami, héhészek.
bandee1219: Ez asztán a formáció. Egy haver diszkóban dolgozott, megjöttek ezek a Szarvendégek, az "éneke [...]
bandee1219: Mindegy, a lényeg, hogy ezen is túl vagyunk.
Mind a 37 komment
sycoMaze - vezesd a kis piros ufóizét végig a labirintuson! Jó egér meg idegrendszer nem árt hozzá... ;)
7351 2 15 Izé
fux: aki kitalálta ezt a játékot oda kéne ültetni elé és addig nem kap semmit még meg nem csinál [...]
Maccoyi: Na ezt nem venném a szívemre, ha tényleg így lenne :D
ladyann: ÁÁÁÁÁÁÁÁ ez a játék elrontotta a gyerekkoromm:( megálltam a fejlődésben:(( XD
Mind a 15 komment
Ipari PC szélsőséges körülményekre kifejlesztve. Főbb jellemzők: Wi-Fi, Bluetooth, GSM, GPRS, EDGE,  UMTS, GPS,  8,4 inches kijelző, AMD Geode™ LX 800 vagy Intel Celeron M 1.0 GHz CPU, 1 giga ram, SSD kompatibilitás. 
908 1 1 Tech Izé
Srobi: Szerintem ez valahova tibetbe keszult..:D
E-papír alapú megoldásra épülő papírvékony mérleg.
870 2 1 Tech Izé
Zé: Az a baj a designerekkel, hogy a technológiákon túlmutató ötletekkel dolgoznak. Ez pl elég val [...]
sycoMaze - vezesd a kis piros ufóizét végig a labirintuson! Jó egér meg idegrendszer nem árt hozzá... ;)
8839 0 2 Game Izé
roland66: hát nem tom ebbe mi a nehéz én az első pályát elsőre végigvittem...!
Szamooca: Hogyha ezzel az alábiak a céljuk,akkor sikeresnek nyílvánítom a játékot: -elszédülés, -ide [...]
Ujjlenyomat felismeréssel ellátott bankkártyák prototípusát mutatta be a Siemens.
674 0 1 Tech Izé
Srobi: Jujj ez jo lesz.. Hatha lecsokkentik a lopasok szamat..mondjuk ezek mindig kitalalnak valamit..
Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))

A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :D
3031 0 43 Art Izé
bandee1219: A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/wo [...]
Lilu__cica: Most reggeliztem, de asszem viszont fogom látni a reggelmet...
Maccoyi: Hát igen, az fájdalmas lenne :S
Mind a 43 komment
Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))

A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :D
3288 2 43 Izé
bandee1219: A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/wo [...]
Lilu__cica: Most reggeliztem, de asszem viszont fogom látni a reggelmet...
Maccoyi: Hát igen, az fájdalmas lenne :S
Mind a 43 komment
A magyar reklámok is ott vannak rendesen, de az igazán ütős tv reklámok azért még mindig Ámérikában vannak.

"I'VE GOT SOMETHING FOR YOOOOOU!"
6537 1 24 Izé
bandee1219: Na igen, a magyar sem rossz, az is tuti lement valami kábelTVn, de ezt, az amcsit sztem rendesen ny [...]
r3clbull: hát most láttam van ott egy magyar reklám is..hát nagyon kreatív a csávó, kitett magáért..: [...]
M.Andreas: Sz*r. :D
Mind a 24 komment
Az ékszer és a személyi számítógép ötvözésének újabb megközelítése.
1396 0 2 Tech Izé
Lilu__cica: Ez tetszik : )
Srobi: Ez azert lesz jo, mert a plazakban tobb elektronikai cikkeket arusito uzlet lesz.. es minden szoke f [...]
Szerelem első bámulásra? Ámérikában új őrület jött divatba, a villámrandinál még primití egyszerűbb ismerkedési forma: a résztvevők egymás elé állnak és meredten bámulnak egymás szemébe, duma nincs, csak a kurva nagy díp impressön. :D Hát nem bámulatos? ;) Várom melyik agytröszt valósítja meg ezt is kis hazánkban...

2721 0 23 Izé
bandee1219: Igen és akinek nagy a kocsija, annak kicsi a szerszáma, aki napi egy pohár bort megiszik az tová [...]
bandee1219: De aki siket v./és néma az nem ennyire degenerált, mint ezek az idióták. Annyi ilyen dolog ker [...]
M.agnus: Vigyázat, itt úttörő műsortervek vannak kialakulóban, még egy lépés és a szellemi vajúdó [...]
Mind a 23 komment
Nyilazó robot. Japánból.
571 0 2 Tech Izé
Srobi: Ez nagyon erdekes..Mindenki vigyazzon, milyen polot hord :D
ismeretlen: Hát ez nagyon komolya, a mai elektronikus robotok világában egy felhúzhatós kütyü, ráadásul [...]
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az okapi, ami egy zebrafiú és egy zsiráflány átdorbézolt éjszakájának gyümölcse... ;)))
3253 1 22 Izé
Smithy: Vakond+zsiráf?:P fúrótorony...régi vicc de jó:):)
bandee1219: És ha már itt tartunk: ablak + zsiráf? Oo
bandee1219: Náluk nem volt ilyen. :( XD
Mind a 22 komment
Hogy Tihanyi Tamás fergeteges poénjával éljek: belecsapott a villám a kocsiba!
9103 2 17 Izé
bandee1219: telepk.com/img/fun/funny-pictures/fun-ad.jpg geckoandfly.com/wp-content/uploads/2006/10/dynayets2.jp [...]
Purple: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=18262
r3clbull: jah, tehát akkor nem kell magyarázni.. amugy meg biztos megfordulnék ha ilyet látnék az útmell [...]
Mind a 17 komment
Beltéri RC repülő.
615 1 0 Tech Izé
Régebbi postok...