REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Monitora megóvása érdekében kérjük jobbra, esetleg balra köpködjenek!

"Ennyi közhelyet sem hallottam még 3 percbe sűrítve."
7471 2 16 Izé
psypapi: Egyébként a személyes véleményem, hogy közelsem olyan rossz mint itt egyesek állítják! A ha [...]
psypapi: Akon és Eminem közös számát. Smack that!
ismeretlen: Szerintem egy az egybe lefordítottak valami külföldi árenbí vagy milyen számot, az amerikai fe [...]
Mind a 16 komment
Philips Luxe Bluetooth MP3 lejátszó
1174 1 2 Tech Izé
orsyka001: basszus ez gyönyörűűűű!! pirosban meg aztán.... Ö.Ö
Füves: Ez k**** jól nééééz ki:P:P
John Williams - Duel Of The Fates

(Star Wars Episode I. Obi-Wan Kenobi & Qui-Gon Jinn vs. Darth Maul)
980 5 0 Zene Izé
És még egy kis jótanács: 5 tipikus női hiba, avagy ami tilos az orális szexben!
1280 1 4 Pink Izé
CrazyLime: De nem mindet én küldtem! {:o
mcsoma: mármint ezzel együtt 69 :P
orsyka_001: Ne tedd! nem azért mondtam, én csak örülök:))
Mind a 4 komment
Mindent az orális szexről - megint ;)
673 1 7 Pink Izé
Purple: tudtam, hogy valaki megkérdezi :DD inkább nem válaszolok :P (nem bántottál meg ;) )
CrazyLime: Inkább nem kérdezem meg, h mit? :D (nem akarlak megbántani)
Purple: aaa de jó kép :) megkívántam :P
Mind a 7 komment
Milyen jegyben születtél? Legelviselhetetlenebb tulajdonságaid
904 0 9 Pink Izé
CrazyLime: :))) Óooo nekem olyan fantáziám van, h csak na! :D
orsyka_001: még hogy a szüzek fantáziája nem is létezik... pfft:D ugye?:);)
Grex: az enyém igaz....oroszlán...
Mind a 9 komment
Patrick Swayze meglepően nyíltan beszélt betegségéről és terveiről...
339 0 0 Pink Izé
Madonna új pasija!
564 0 0 Pink Izé
Felhőszakadás várható
10042 3 7 Izé
Re-Peet: Ha eccer esik.. akkor esik..
babence: tök jól reagálta le a szitut
Jaca: Némmáá! Leveri az eget!
Mind a 7 komment
Bundesliga divatbemutató zenés, táncos előadásban a hetvenes évekből :D
3088 0 0 Sport Izé
Variációk túróra, avagy csináld magad
411 2 0 Pink Izé
Sárgapot kapott egy futballbíró, egy brazil kupameccsen. Lehet, hogy be kellene vezetni ezt a szabályt, és kiabálhatnának a drukkerek, hogy " Sárga lapot a bírónak!" :D

Vagy esetleg pirosat, mert ilyen is előfordult már. ;)

 
610 0 0 Sport Izé
Marc Anthony sűrűn félrekacsint
363 0 0 Pink Izé
- És milyen volt a tegnapi golfozás?
- Nem tudom.
- Hogy-hogy?
- Mert reggel elindultunk egy golfkocsival a recepcióról és estig nem értünk ki a pályára. :D
548 0 0 Sport Izé
Itt  is értesülhetettek már róla, hogy 2009-től Magyarországon is lesz MotoGp futam. Íme a Balatonring látványtervei és a pálya nyomvonala.
571 0 0 Sport Izé
Obama és McCain táncpárbaj. Sarah Palin is színre lép. :)
5169 3 6 Izé
Árnyangyal: Nagyon tudom sajnálni azokat a sekélyértelműeket, akik tényleg azt hitték, hogy ez nem paródi [...]
dani0001414: A videó elején közlik is a készítők hogy ezek valójából nem ők. A legtöbb ehez hasonlóvi [...]
Sziszo: ez egész jó és vicces.. :)
Mind a 6 komment
Junior Jack : Stupid Disco (xxx)

aki bébz-t vár a gömb mögött : bébz-t kap :)
1092 2 1 Zene Izé
fadam: át kéne írni dance/house/bébz-re a kategóriát ; )
Parov Stelar-Matilda
869 1 1 Zene Izé
cereal_killer: ez a szam nagyon ott van....:D imadom....kosz erte
Mason vs. Princess Superstar - Perfect
885 1 0 Zene Izé
Michael Mind feat Manfred Mann's Earth Band - Blinded by the light

Nálam is kitakaríthatnának :D

Ugyanez régebben, Manfred Mann's Earth Band előadásában

1082 2 1 Zene Izé
fadam: haha sokan vagyunk ezzel így : D
Miben vagy tehetséges? Csillagjegyed elárulja!
896 0 11 Pink Izé
Derill: hát ez is egy megoldás igen:D
CRaPtRaSH: am mér nem kivelölni a szöveget arról az oldalról? aha:D
CRaPtRaSH: sztem arra gondolt hogy "ológia" a vége mintkét szónak :D
Mind a 11 komment
WES - Alane

Kellemes afrikai hangulatú popzene, annak idején nagy siker volt, nekem a klipben szereplő lányok is bejövősek, és jól táncolnak. Felüdítő.
670 1 0 Zene Izé
Álljunk meg kisbusszal jól!
10096 0 5 Autó Izé
rozsdee: rosszul jár az az élőlény, amelyik átfut ez előtt az autó előtt és a sofőr ráfékez... az [...]
Re-Peet: Van akinek platóssal sikerült is :)
the girl of peace: háháxDxDxD
Mind a 5 komment
Álljunk meg kisbusszal jól!
10129 4 5 Izé
rozsdee: rosszul jár az az élőlény, amelyik átfut ez előtt az autó előtt és a sofőr ráfékez... az [...]
Re-Peet: Van akinek platóssal sikerült is :)
the girl of peace: háháxDxDxD
Mind a 5 komment
Deutsch Anita tanár lett!
295 0 2 Pink Izé
megtalált: nekem 4 év két szakon.
csillaghal: Pfff... Hatalmas lehet a színvonal. Tanárnak lenni egyik legnehezebb feladat, nem hiába 5 évig k [...]
Cosplay jelmezek. Vannak magyar "cosplayerek" is. :)
9384 3 8 Izé
bungle: Pestabacsi küldte: URL: http://galaktika.hu/oroszorszagbol-szeretettel/ Szöveg: "Oroszországban j [...]
Tooni: Koszplay DVD-k, akciós! http://www.wamdreamgirls.com/indexvideodvd09.html
pira: a magyar oldalon lévő csaj az oszt társam volt (dóra)XD ezt nem tudtam hogy ilyen brutál rajong [...]
Mind a 8 komment
Peter Zumthor svájci építész által tervezett Klaus Testvér kápolnája.

A kápolnáról magyarul.
3304 0 2 Art Izé
kszaten: Hát van egy stilusa az bisztos kivülröl olyan mint egy hullaház ....... a belseje meg mint a po [...]
Sziszo: megnéztem mi lehet ez, és hát mit mondjak.. érdekes
Peter Zumthor svájci építész által tervezett Klaus Testvér kápolnája.

A kápolnáról magyarul.
3465 1 2 Izé
kszaten: Hát van egy stilusa az bisztos kivülröl olyan mint egy hullaház ....... a belseje meg mint a po [...]
Sziszo: megnéztem mi lehet ez, és hát mit mondjak.. érdekes
Watch My Dying - Lopott Könyvek (TCS cover)

megj.: szerintem 1000x jobb a tcs-nál
795 1 2 Zene Izé
RokkantTroll: Ha a TCS így írta volna meg akkor az egyik kedvenc bandám lenne.
koocos: Bakker, ez jobb mint az eredeti:D
The Rolling Stones: Anybody Seen My Baby

Angelinát látta valaki?  Ez a verzió izgalmasabb

Egy másik nóta, a  Streets Of Love .  Bizonyítja, hogy nem felejtettek el azért slágert írni Jaggerék mostanság sem.
448 1 0 Zene Izé
UFO Lámpa jól (ez is kéne :P)
760 0 0 Tech Izé
Mitől szexis a nő?
802 1 0 Pink Izé
Keskeny ház Brazíliában
5978 0 6 Art Izé
Sziszo: elég kényelmetlen lehet itt lakni..
mephistto: egy ilyet 4 millióból felllehetne húzni :D
eváj: Hát szerintem nem is olyan rossz így belülről tekintve, először azt hittem sokkal kisebb a hel [...]
Mind a 6 komment
Keskeny ház Brazíliában
6261 1 7 Izé
bungle: cancer1 küldte: World’s Slimmest Houses and Buildings http://damncoolpics.blogspot.com/2010/0 [...]
Sziszo: elég kényelmetlen lehet itt lakni..
mephistto: egy ilyet 4 millióból felllehetne húzni :D
Mind a 7 komment
Szeretőként élni - könnyű?
803 0 0 Pink Izé
Nédd má, egy átlátszó doboz... hát ebbe bele kell dugnom a fejem! :)
9677 5 22 Izé
RokkantTroll: Ez ott van hülyében. LOL.
the girl of peace: hát még ien macskátxDxDxDnaon ott van:D:Dháhá
CrazyLime: Szegény cica! Kocka lett! Már csak a gép elé kellett volna ültetni. XD
Mind a 22 komment
Ez nem PhotoShop, hanem célfotó. Ugyanis erre volt szükség az idei Melbourne kupán, ahol 3,2 kilométer futás után, 1 centiméter döntött a lovacskák között. :)
502 1 0 Sport Izé
Teszteld magad! - Vadmacska vagy nyuszika? Ilyennek látnak a pasik!
786 0 0 Pink Izé
USB-s mikroszkóp, 1600x1200-as felbontás, 200x-os nagyítás!
2080 0 6 Tech Izé
Jozef7: jaaaaaa xD
Paapi: USB-s sőrhűtő.
Jozef7: ez tényleg nagyon jó és mi is az első?
Mind a 6 komment
76 pohár az állon. Most nem jött össze. ;)
4267 1 0 Izé
Régebbi postok...