REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az a bizonyos jéghotel Svédországban.
1130 1 0 Tech Izé
A napokban tartott John Riccitiello, az EA CEO-ja egy előadást, ahol az egyk slide-on felbukkant a Knights of the Republic neve, amely azonnal elindította a találgatásokat.
500 0 0 Tech Izé
Könnyen megeshet, hogy öt éven belül megérkezik a következő generációs Unreal grafikus megvalósításokért felelős motor.
572 0 0 Tech Izé
A hatásos reklámkampánnyal operáló Cloverfield mozi is elérkezett kis hazánkba. Ha röviden kéne jellemeznem, azt mondanám a Balir Witch és a Godzilla filmeknek közös gyermeke született.
699 0 7 Tech Izé
eNMi: meg lesz főnök, értettem! :D
techadmin: biztos hogy tudnal postolni olyat amit meg en nem talaltam meg. ne habozz, postolj! En lennek a legb [...]
eNMi: eszemben sincs kötözködni, v belekötni bármelyik posztba! itt is mindig végignézem a felhozat [...]
Mind a 7 komment
A BioWare bejelentette, hogy az immár több mint 70 díjat magáénak tudó sikerjátékuk idén májusban megjelenik PC-re is.
518 0 0 Tech Izé
Az e heti "címadó pályázat" tárgya most csak egy kép lesz... (jobb most nem volt, küldhetnétek jövő héten olyan postokat, amiben láttok fantáziát, hogy jó címeket lehet neki adni).

Kedd 18:00-ig lehet nevezni :) és továbbra is Izés bögre és póló a jutalom a legjobb címeknek.

Frissítés:
Az e heti nyertes címadók Nem regisztrált (1), Laci (170 és 65) és SSly (75). Gratulálunk nekik, és egyeztetés után küldjük a nyereményeket!
5612 2 224 Izé
Luflee: aaaa Macc :D Ne farassz ! :D :*
Maccoyi: Bunda??? Amikor már mindjárt itt a tavasz! :DDD Grat a nyerteseknek :)
Nem regisztrált: Okés, ízlések és pofonok, nem is úgy vettem a dolgot. ;)
Mind a 224 komment
A rabló újra színre lép :)
5876 5 9 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/44709_cigany-mosomaci
zizi: Pont most szombaton téptek szét kutyák Óbudán egy mosómedvét... szegény. http://www.hirado.h [...]
brigi_cica: úgyis rá fér egy kis fogyókúra erre a macskára... ;)
Mind a 9 komment
Az eddigi részekkel ellentétben a negyedik részben Liberty City egy valóban élő, lélegző nagyváros lesz, ahol éjjel-nappal zajlik majd az élet.
702 0 1 Tech Izé
Zé: Hogy lehet hét és fél sorban hét helyesírási hibát elkövetni?
Worrior Escape
3080 0 33 Game Izé
Rubinsárkány: Láttam az írásaidat! Nagyon tetszenek! Én még csak most regisztráltam!Tök jó nem?
Rubinsárkány: Szia Kerlés!
Vándorholló: egy piros szám hiányzik de nem találom:S
Mind a 33 komment
Ezek biztos hogy Földlakók???
11674 1 19 Izé
bandee1219: De válogatós! XD
bandee1219: Ez egy csávó? Mert a hangja elég olyan. Amúgy nagyon erotikus, tisztára beizgultam. *_*
Békatallér: Be lehet ajánlani őket egy kezelésre Housenak:DD... Bár lehet, hogy Vicodin túladagolás lesz a [...]
Mind a 19 komment
A Bethesda feje, Pete Hines egy interjúban úgy nyilatkozott, hogy jóval kisebb lesz a bejárható terület a Fallout 3-ban, mint az Oblivionban.
469 0 0 Tech Izé
Részeg disznó mókus.
7719 7 36 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=2035
mumus: aaaa dehogy,azt meghagytam a baratnomnek :P
republic666: Alvin és a mókusok : Alvin és a mókusok Három mókus szaladgál szanaszét a réten, Az eg [...]
Mind a 36 komment
Újabb gameplay videó futott be a magyar illetőségű Stormregiontól. A mostani felvételen a Codename Panzers: Cold War látható működés közben, amint épp légi úton megérkezik az utánpótlás, hogy a szovjet erők megmaradt erőit is végleg felmorzsoljuk
668 0 1 Tech Izé
Sza Sza: cold? :) nem inkább COD ?:)
Hónapok óta ismeretes, hogy a SEGA a legendás mozifilm jogai megvásárlása óta két külsős csapatot is megbízott két különböző Aliens játék fejlesztésével. Ezidáig konkrétumok egyikről se szivárogtak ki, azonban hamarosan megtörik a jég.
459 0 0 Tech Izé
Táncos kutyák

Egy másik videó.
Attila Szkukalek & Fly
2840 1 9 Izé
bungle: g_agram küldte: http://www.youtube.com/watch?v=WhJsKvEBBNg
bandee1219: Aszongyahogyezt: "Film Features most Famous Dog Duo in the World!" Nem vagyok egy sorozat v. filmbuz [...]
Valerius: ha nem tetszik, nekiesnek a gazdinak, de hát hüüllyék, nem csinálnak semmit! bocs, sok volt a h [...]
Mind a 9 komment
A tizennégy karátos autó... ;) Vagyis egy Porsche arany bevonattal.

A készítés fázisai.
4586 0 19 Autó Izé
Dralisz: miért nem platina? :D Nekem sem tetszik az arany. Még ékszerben sem. Csak a cigányok meg a felv [...]
mekszamnojz: miert pont arany? miert nem ezust??? az meg jo is lenne..
three.d: A Rejtő-féle kicsit többet ért, na!
Mind a 19 komment
A tizennégy karátos autó... ;) Vagyis egy Porsche arany bevonattal.

A készítés fázisai.
4528 0 19 Izé
Dralisz: miért nem platina? :D Nekem sem tetszik az arany. Még ékszerben sem. Csak a cigányok meg a felv [...]
mekszamnojz: miert pont arany? miert nem ezust??? az meg jo is lenne..
three.d: A Rejtő-féle kicsit többet ért, na!
Mind a 19 komment
Skill Roll
2088 0 0 Game Izé
956000 gyufaszálból épült McLaren F1
4337 0 14 Autó Izé
eNMi: fából vasparipa??? "... Fire it up! Fire it up!..."
Végtelen akarat: Pont ezt küldtem be én is tegnap...
M.agnus: Van tüze valakinek?...
Mind a 14 komment
956000 gyufaszálból épült McLaren F1
4486 1 14 Izé
eNMi: fából vasparipa??? "... Fire it up! Fire it up!..."
Végtelen akarat: Pont ezt küldtem be én is tegnap...
M.agnus: Van tüze valakinek?...
Mind a 14 komment
Electrolux DesignLab Competition
1124 0 0 Tech Izé
Kermix
1568 1 20 Game Izé
Oláh Dóra: Én is tom h jó!;)OXD
Bero: :) nagyon jó ez a gém! :) húsz perc alatt megvoltak a pályák és a 27. lettem a verigratul [...]
Oláh Dóra: Nem is fogom! Mi a ráknak vegyem figyelembe?
Mind a 20 komment
Büntetni kellene
2396 0 15 Izé
Meistro: Nővérem is megcsinálta telefonjával, hát nemtom hogy bírta ki addig a pár hónapig, de végü [...]
kat: Sztem ezek tök jók:D
Békatallér: cuky vagyok:D...
Mind a 15 komment
sQuba - a Rinspeed új tanulmányautója - búvároknak. :D

3021 0 6 Autó Izé
Geri: Izlések és pofonok de szerintem köze nincs a csúnyához!!!
shinob: Nekem nagyon tetszik nem is a jelenlegi értelme (főleg hétköznapi emberek számára mer nekik ug [...]
bungle: Sőt, még valaki beküldte (asszem talán Végtelen akarat?), de izébigyó volt a "leggyorsabb".
Mind a 6 komment
sQuba - a Rinspeed új tanulmányautója - búvároknak. :D

3444 3 6 Izé
Geri: Izlések és pofonok de szerintem köze nincs a csúnyához!!!
shinob: Nekem nagyon tetszik nem is a jelenlegi értelme (főleg hétköznapi emberek számára mer nekik ug [...]
bungle: Sőt, még valaki beküldte (asszem talán Végtelen akarat?), de izébigyó volt a "leggyorsabb".
Mind a 6 komment
Hogyan készítsünk extra méretű óvszert...
7887 2 32 Izé
Zack: kotonsapka faszfejeknekxd boccs konvejor xd
konvejor: Áhh de jó ötlet, pont most kerestem úszósapit.
vöri: Báz..miért szerinted ezt azért csinálták bárki is szenved amiatt,h nemtalál a méretének meg [...]
Mind a 32 komment
Több helyen használt és ismert az az eszköz ami fény segítségével magához csalogatja a bogarakat, majd utána lényegében megsüti egy diszkrét áramütéssel. Ennek az eszköznek a napelemesített változatát látjuk.  Kempingezéshez például ideális.
588 1 3 Tech Izé
hodosy: és ezzel meddig birja a toltesel ?? 2perc 2óra ?? vagy mennyi ??
techadmin: nappal tolt, sotetben felhasznalja a nappali toltest.
hodosy: hát szerintem nem olyan alkalmas mivel vannak éjszakába nyúló kempingek és hát este nem süt [...]
Ha még nem lenne elég a ''ferdék'' zenéje... :P Nesztek! :D
4422 1 55 Izé
bandee1219: Nem rossz zene és klip, az bizti. ;)
<-{st.one}->: mekkora jó klippje van a The prayer-nek, asztaqrva!! O.o látványos! thx bandee
bandee1219: Részvétem, de majd lesz. :)
Mind a 55 komment
Jég ékszerek - nagyon praktikus pl. Szibériában!
1631 0 8 Izé
Lilu__cica: Ha lenne beépített fagyasztó, elviselném!
mekszamnojz: Mondjuk nyáron a dög melegbe joljöhet.....föleg mikor egy fehér toppocska van rajtad csak és s [...]
buceee: elég csúnya ékszerek, csak feldobták egy kis jéggel,h különleges legyen...de legalább felúj [...]
Mind a 8 komment
Új Need For Speed demo, ezúttal Porsche dömpinggel.
806 0 1 Tech Izé
duffbeer: Nem vágom. A Pro Street kijött már egy jó ideje... Ez most mi? Vagy hülye vagyok?
Az első magyar Intel X48-as alaplap teszt!
657 0 0 Tech Izé
Energizálás történik...

A másik videója is sírvafetrengősröhögős.
10389 8 66 Izé
bungle: http://index.hu/tudomany/altudomany/2016/04/08/visszatert_a_sarlatan_tevedoki/
snake6: enerrgizálás hard teknóval http://www.youtube.com/watch?v=8khE8gH1ozk
Grex: Ez akkor nagyon tuti,ha buliban (ahol már hangulatba került mindenki....)eggyütt csinálják meg [...]
Mind a 66 komment
- Deszka, ujjak meg egy kis fantázia és mégsem asztalos, mi az?
- Fingerboard!! :D

(jajj... - bungle)
5040 7 27 Izé
koocos: Van nekem is...nagyonállat!
geree: ez komoj,nem rég vettem egyet:D:Dazota eleg rfendesen megyeget...
Killex: hehe anno régen ált. iskolában mi is csináltunk ilyet csak úgy h letörtünk pl 1 tollnak a "cs [...]
Mind a 27 komment
Humán-robot interfész.
529 0 1 Tech Izé
Srobi: Hogy mit ki nem talalnak..:P Miert nem egyszerubb csinalni egy olyan pajzsot, hogy nem furja at SEMM [...]
Egy hideg téli nap, 2079-ben. ;)
17966 3 33 Izé
Tybbah: mindenki rossz irányban indult ki. sztem 2079 nyarán mindenki ballonkabátban fog mászkálni :D:D [...]
Vikoo: Jogos, és köszi, hogy ilyen "kedvesen" kioktattál és nem kijavítottál!Peace
babapiskóta: akkor lehet h mégis inkább a déli féltekén készült a video
Mind a 33 komment
Szives fülű kommunikáló nyuszi. Egyedülállóknak ajándék saját maguk számára.
533 0 0 Tech Izé
Egy igazán szív alakú lámpa, kardiológus barátnőnek / barátnak  ;)
622 0 0 Tech Izé
Vigyázz, mert rád ül!
(még jó, hogy nem "shit on you" :)))

Dance Remix, csókolom?
Nine Inch Nails-re se rossz. ;)
4941 3 12 Izé
Tazman: 28 mp-ig bírtam XD
Maccoyi: bungle, te gonosz vagy! Ennyi büntit valentin napra. :) Ez meg vagy 4-5 hónapja láttam valahol, d [...]
jethro: erre is illett volna hogy "ez vagy valami, vagy megy valahova" :D
Mind a 12 komment
Pár érdekes és csodálatos ajándék valentinnapra!
663 0 0 Tech Izé
Szív alakú egér, csak szerelmeseknek :)
570 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...