REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
KRS ONE @ MArley Marl - Hip Hop Lives
433 0 0 Zene Izé
Hány lövés kell egy katana eltöréséhez?

A katana bosszúja itt!
12685 8 22 Izé
Laci: Egyszer láttam a TV-ben egy lassitott felvételt: viaszgyertyát lőttek 500 km/h-val át egy 20 ce [...]
Findzs: nem az volt a lényeg szerintem hogy kettévágja a golyokat hanem hogy hány lövést bir ki szerin [...]
spider86: inkább nekem adták volna :(
Mind a 22 komment
Faithless-Insomnia (Benga Remix)
494 1 0 Zene Izé
Noha-Dive In Your Life
654 0 0 Zene Izé
Moszkva éjjel és nappal.
3105 0 1 Art Izé
AVIREX: világváros..
Moszkva éjjel és nappal.
3031 2 1 Izé
AVIREX: világváros..
Danny Koevermans igazán stílusos csatár, 200. holland bajnoki mérkőzésén, ami egyben 30. szülinapjára esett, egy pazar góllal ajándékozta meg magát és a PSV szurkolóit:)

(Dzsudzsák Balázs a mérkőzésen öngólt lövetett a Willem II védőjével:))
527 0 0 Sport Izé
Megérkezett az első Angyalok és Démonok előzetes!
5664 0 23 Film Izé
Erunder: Szudvari küldte: Az Angyalok és démonok nyomában. Milyenek az eredeti helyszínek? http://travel [...]
Erunder: kovacslacka küldte: A film hivatalos honlapja: http://www.intercom.hu/angyalokesdemonok/
Bakeyoo: A könyvet nem tudtam letenni, a film biztos nem lesz olyan jó. De majd elválik.
Mind a 23 komment
Megérkezett az első Angyalok és Démonok előzetes!
5087 1 20 Izé
Kyp Durron: Fegyver a kézben Baaaaaaaaaahhhhhhh de jó hogy eszembe juttattad. :))))oo
Balázs: jó könyv bár nem olvastam végig, de Tom és Ewan nagy királyok, nagyon várom már a filmet!!!
Kal-El: Nekem a könyv eléggé bejött, Ewan McGregorral és Tom Hanksszel csak nem rontják el a filmet, b [...]
Mind a 20 komment
Már tudom, miért hintázgattak az orosz rendőrök. Várták, hogy megérkezzen a szolgálati járművük. :)
5807 0 7 Autó Izé
latisz: orosz hummer!!! LOL! Meg gondolom kell hozzá egy hordozható benzinkút is.
Dawe: jók az utak? egy hete voltam romániában ott még a felezővonalat se ismerik közlekedési lámp [...]
Laci: A trianoni határokat felejtsük el egyszer s mindenkorra. Pozitiv változások történtek az utób [...]
Mind a 7 komment
Már tudom, miért hintázgattak az orosz rendőrök. Várták, hogy megérkezzen a szolgálati járművük. :)
5623 1 7 Izé
latisz: orosz hummer!!! LOL! Meg gondolom kell hozzá egy hordozható benzinkút is.
Dawe: jók az utak? egy hete voltam romániában ott még a felezővonalat se ismerik közlekedési lámp [...]
Laci: A trianoni határokat felejtsük el egyszer s mindenkorra. Pozitiv változások történtek az utób [...]
Mind a 7 komment
Spineshank - Synthetic
Csak egy korábbi postot kiegészítve. :)
362 0 5 Zene Izé
Balázs: értem:)akkor faja:D
Purple: a szöveg linkjében a te postodra akart utalni, csak véletlenül a keresésnek a linkjét másolta [...]
Balázs: az én posztomról van szó vagy én is beugrottam?:)
Mind a 5 komment
Drámai futam után, 2008-ban a  Forma-1 világbajnoka Lewis Hamilton.

Képek
600 0 8 Sport Izé
Beno89: ha ilyen fejem lenne engem se érdekelne semmi.... XD
VS: Azért lett világbajnok mert jó autó van a segge alatt és mert Massa alatt egyszer az utolsó k [...]
VS: Pontosan ezt gondolom én is
Mind a 8 komment
Ki a legszebb nő a világon? Meglepő eredmény!
1810 1 0 Pink Izé
„A szcientológia megoldásokat tartalmaz az élet problémáira?” - Beszélgetés egy szcientológia kutatóval
439 0 8 Pink Izé
orsyka_001: pontosan. A Biblia alapján végleg rájöttem (már előtte is), hogy a fejesek úgy alakítják a [...]
Derill: fu geci a south park nagyon hazavágta őket:D sci-fi író az alapítójuk:D ez nekem már elég [...]
Balázs: hahahaahahahah szcientológia hahahahahahahahaha köszi a posztot tök jó let tölle a napom XD
Mind a 8 komment
Lecsúszott slicce felfedte Mickey Rourke titkát
802 0 3 Pink Izé
orsyka_001: Kire érted? Nem nagyon vagyok újabban otthon benne. Ezt is meguntam:D
vajalja: igen...ez a baj a mai "fiatalokkal". túlságosan is egyediek akarnak lenni...ki akarnak tűnni a t [...]
orsyka_001: és ha buzi? ma már szinte trendi annak lenni. Nem is tudom hol láttam, ki kommentjében ezt a sz [...]
Inga Nielsen művészete
5994 1 6 Art Izé
Shinobi: nekem se de én elhiszem hogy szép:D
Lazarus: Csak nekem nem tölti be az oldalt?
Winston: Áh ez nagyon bejön! :) Imádom!
Mind a 6 komment
Inga Nielsen művészete
6240 7 6 Izé
Shinobi: nekem se de én elhiszem hogy szép:D
Lazarus: Csak nekem nem tölti be az oldalt?
Winston: Áh ez nagyon bejön! :) Imádom!
Mind a 6 komment
Mudvayne - Dull Boy
378 0 0 Zene Izé
Már megint a japcsik és a macskák... :) 

Még több kép a japán oldalon.
4560 4 15 Izé
bungle: ...és mindig van kéznél mosogatószivacs: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=34331
Strawberryy: Öröm lehet a kis zeg-zugokat takarítani..
Tóth József: Tetszenek azok a lengő macskaajtók. Egyszer majdnem agyonröhögtem magam, amikor két cic ment be [...]
Mind a 15 komment
Spórolj ezreket - 8 takarékossági tipp!
503 1 0 Pink Izé
Ausztrália a magasból
5474 1 10 Art Izé
Tóth József: Ezeket megnézném közelebbről is. (Már beütöttem az orrom a monitorba...) :D
cukorcica89: már tom hol szeretnék lakni :D
Zsolt86: fúfú fúdejóóvagy
Mind a 10 komment
Ausztrália a magasból
5599 6 10 Izé
Tóth József: Ezeket megnézném közelebbről is. (Már beütöttem az orrom a monitorba...) :D
cukorcica89: már tom hol szeretnék lakni :D
Zsolt86: fúfú fúdejóóvagy
Mind a 10 komment
Egy quaddal sem egyszerű beállni a garázsba.
8191 5 13 Izé
C3z: PILOTA! khm khm .. ilyen embert is .. kulon kell teremteni :)
Sziszo: :D kellemes érzés lehetett neki... :D
AVIREX: Meg sem néztem még a vidit,de már gondoltam,h ez lesz!
Mind a 13 komment
A 4 legnépszerűbb magyaros húsos recept - 30 perces változatok
357 1 0 Pink Izé
FankaDeli - November 1.

Nem nagyon lehet mit hozzáfűzni.
739 3 3 Zene Izé
gundul: Így már értem.
etele: mert akkor irta mikor november 1ején volt az ominozus szlovák incidens
gundul: Hozta a formáját, bár a szöveg alapján akár Árpád sávos zászlót is tarthatott volna a kez [...]
Turbózd fel a zsírégetést! A leghatékonyabb edzéstevek
455 0 0 Pink Izé
Célkeresztben a gyereksztárok - mi lesz velük?
1016 0 0 Pink Izé
Ezzel a vidám klippel búcsúzik a brit ITV televizíós csatorna a "száguldó cirkusztól".

(A jővőben ugyanis a BBC közvetíti a szigetországban a forma-1-es futamokat.)
729 0 0 Sport Izé
Nicole Kidman meg a tükök, amiket nem szeret
531 0 1 Pink Izé
papaluige: tükröket v a tököket nem szereti a művésznő..................:))
Szlovák szőke ciklon (vagyis katasztrófa)!
12552 4 120 Izé
pateszmk: Slota és Fico új tömegpusztító fegyvere
spidy: perig ez a leg vagányab 2:11-nézd Superstar 3 - Beatboxerka (( csajxika))
kerca: Az - Ahoj ,ahoj oblacsek, tényleg azt jelenti, hogy -Asztala viszta Bébi?
Mind a 120 komment
Bermuddah - Requiem egy álomért (Requiem for a dream)
850 1 6 Zene Izé
life strong: a lényeg h jó zene ;)
Neko: ja, és még valami. life strong ha megfigyelted volna a dátumot láthatnád hogy hamarabb felkerü [...]
Neko: hagyd sztem.. az említett kedves youtubos-os emberke sem tudott egy konkrét adatot sem mondani hog [...]
Mind a 6 komment
3 jel, hogy megcsalnak
888 0 0 Pink Izé
Megfizethető és divatos csizmák körképe
711 0 0 Pink Izé
Mutasd az orrod, megmondom ki vagy! 
1175 0 2 Pink Izé
Valerius: mi a szar az az orr alatti mélyedés? :D
Derill: krumpli?:D
A hétközi Arsenal-Tottanham (4-4)  mérkőzés a Fanzone kommentátorok  frenetikus előadásában. :D
676 0 0 Sport Izé
"El Dia de los Muertos", avagy halottak napja Mexikóban.
1709 1 5 Izé
latzee: igazad van kat.. más kultúra más életvitel más felfogás...
kat: Nem kell igy hozza allni..ok igy unnepelik oket..es nem hulyeskednek veluk..egyszeruen nem szeretik [...]
Winterborn: Nem ünnepelnek semmi... A cél a halál kinevetése.
Mind a 5 komment
Ha megérjük, hogy idén lesz egy kis hó, jól jön majd egy ilyen hógolyóvető fegyver! ;)
2946 3 1 Izé
Findzs: remélem nem lesz hó
Első címmeccsén kiütötték, meghalt.
1231 0 2 Sport Izé
Öcsi: ha nem birod a gyűrődést, ne menj túrkálóba
Cromex: Kíváncsi vagyok, hogy mi játszódhat le a másik boxoló fejében :)
Ki a rózsaszín alsógatya? Egymást mosdatják a sztárok
582 0 5 Pink Izé
orsyka_001: Anyámék meg vannak érte őrülve. Vagyis az előző csapatért. Elég unszimpatikus egy banda.
CrazyLime: Én neem! Azt se tom mi az! Főleg h külföldön voltam eddig. Bár ott is van 1 csomó ilyen sz@r! [...]
TinusSs: Van, méghozzá ÉN:D
Mind a 5 komment
Régebbi postok...