REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Női bakik jól - mert ilyen is van ;)
1642 2 5 Pink Izé
orsyka_001: jaja:D ritka ügyetlen és kétballábas vagyok:D
Derill: pl a pucok pöckölésben? :)
orsyka_001: én is sokban magamra ismertem, ezért lett bepostolva:D
Mind a 5 komment
Flipper Öcsi biztos nem alkoholista, csak májbeteg - intenzív osztályon kezelik
352 0 0 Pink Izé
Játékunkban 1 db Fallout 3 (X360 vagy PS3, választható) játékszoftvert sorsolunk ki, aminek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket az ÜberKonzol ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: november 12.

Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: november 13.

FONTOS!
A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdések csak számukra jelennek meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!
2765 1 12 Izé
xboxbuci: én is tudom a választ deeeeeeeeeeeeee nem tudom a kérdést !!!!!!!!
arabicsnusos: Engem annyira nem érdekel a nyereményjáték! De valaki megmondaná, h mi volt a kérdés?
sznájpa: a kérdések könnyűek voltak, meg megtalálni a választ mindkettőhöz, csak hát még van az a h [...]
Mind a 12 komment
Megingathatatlan celebpárok - nesze neked válás!
793 0 0 Pink Izé
Magányos, unatkozó tini csajszik! Jóképű, középkorú pasik ismerkednének... :D
877 0 0 Pink Izé
Minek lépcsőzzön, amikor csúszva is le lehet jönni rajta? :D
8101 5 13 Izé
Beni0503: azt én sem hittem volna el
Beni0503: ÉN 9 hónaposan zuhantam és 2-szer is és mint egy labda pattogtam a lépcsőfordulóban A legvicc [...]
tikshow: egyszer én is így érkeztem haza egy átbulizott este után :)
Mind a 13 komment
Macskainduló Japánból. :D

(És egyben ez a "napi" cicás poszt is.) :)
3319 1 8 Izé
Cromex: Kolokolokolokolokolo
cirab: Szép dögök, de akkor is. Ezt végigszenvedni, meg erről videót csinálni...
H.duju: na ez Japán:)
Mind a 8 komment
Pink is a miénk!
430 0 0 Pink Izé
Óriási strandlabdák potyogtak az égből a hétvégén Dallasban. :)

Még egy videó + még egy. :)

Itt kettővel labdázik a nép jól.
4093 0 4 Izé
wnw: ott van élet..
Re-Peet: ..és senki sem hadonászott ott bicskával a kezében :)
hodosy: starndin játszani de mire felfujjod :D:D:D
Mind a 4 komment
Ne szívja, igya! :)

Magyar cikk.
5634 4 36 Izé
nkmedve: Na nesze nektek esti mese, ilyen korai órán:P
nkmedve: Ezzel kacsolatban, épp két napja cigiztem életemben először. Csakohogy ne tudja senki mondani, [...]
ismeretlen: Folyékony cigitől a kétütemű benzinadalékon át a south parkig, na ez aztán a szép gondolat [...]
Mind a 36 komment
Gyorsabb, mint egy kézi lőfegyverből kilőtt golyó!
5376 0 2 Autó Izé
cirab: Nem picsáznak.....
Sziszo: észvesztő sebesség :) jól néz ki..
Gyorsabb, mint egy kézi lőfegyverből kilőtt golyó!
5470 0 2 Izé
cirab: Nem picsáznak.....
Sziszo: észvesztő sebesség :) jól néz ki..
Mit szólnál egy ilyenhez a körúton? :D

(Vigyázat, nagyon NSFW... szóltam! :))
17299 0 45 Autó Izé
spidy: hát gech ez nagyon bolondság csajok menyetek vele 1 kört :-) xD
Shifty: a south parkban volt hasonló, de ott szopni is kellett XD
Paapi: Az emberi hülyeségnél már csak a találékonyság a nagyobb... Csak azt nem értem mi a f..znak [...]
Mind a 45 komment
Kuss! Én így szoktam vízre szállni. :D
7656 4 6 Izé
Fever: Nemértem mit akart onnan:D
thor40: ez tuti nagyon fájt!! a hideg is kirázott,learcozta a stéget!!!
Tóth József: Apááááám! Na erre lehet mondani, hogy a fal adta a másikat. Mikor a hullám nekicsapta.
Mind a 6 komment
Ki vagy valójában? A kezed megmutatja!
659 1 0 Pink Izé
Bomomo - tökjóóóóóóóóó! :)
10567 26 31 Izé
Nas: Áhháhááá... xDDD 10 pont
norbertvincze: nem kell ehhez program :D http://www.iquestioneverything.net/1018/man-got-high-on-drugs-then-drew-t [...]
AVIREX: Nem. Az iNas :P
Mind a 31 komment
Ilyen lett Demi Moore lánya
703 0 0 Pink Izé
EMBEREK!!! Megtaláltam a világ kulturális tetőpontját!! (egyébként kíváncsi lennék mi vesz rá erre egy embert, hogy ilyesmit rakjon fel az internetre)
7333 2 20 Izé
kotta: Egyik kedvenc tanmesém (hátha vki még nem ismeri): A Test szervei elhatározták, h elég már a [...]
Tybbah: ez mekkora LOL XD elsőre 100 pont kereken :P
Zsolt86: Évek óta látogatója vagyok az oldalnak : DDDDD
Mind a 20 komment
Swank repül, mint a szél
320 0 0 Pink Izé
Egy kicsit még meghurcolják szegény Ferrarit...
13168 0 24 Autó Izé
GIjoe: "Egy kicsit még meghurcolják szegény Ferrarit" Tanulj mar meg magyarul, 25 evesen ilyet leirni [...]
Sziszo: sose mondtam hogy nem száguldoznék, de lehet száguldozva vagy sportosan vezetve is biztonságosa [...]
yushuf: Nagyon lezser nagy arcú ifjú friss jogsis sofőr kollégák figyelmébe ajánlom, akik apuci álta [...]
Mind a 24 komment
Egy kicsit még meghurcolják szegény Ferrarit...
13306 1 24 Izé
GIjoe: "Egy kicsit még meghurcolják szegény Ferrarit" Tanulj mar meg magyarul, 25 evesen ilyet leirni [...]
Sziszo: sose mondtam hogy nem száguldoznék, de lehet száguldozva vagy sportosan vezetve is biztonságosa [...]
yushuf: Nagyon lezser nagy arcú ifjú friss jogsis sofőr kollégák figyelmébe ajánlom, akik apuci álta [...]
Mind a 24 komment
Kuss! Én így szoktam vízre szállni. :D
7825 0 0 Sport Izé
A mélytorok - csak haladóknak!
1428 3 32 Pink Izé
CrazyLime: Köszike!!! [*nagyonvigyorgó szmájli*] Ráérsz. Ma indulok Németországból haza. És kb holnap [...]
orsyka_001: ????
Derill: najó majd megpróbálok valamit összehozni, de majd csak pár nap mulva most átmegyek a duna kele [...]
Mind a 32 komment
Kalóriagyilkos pozitúrák!
948 1 12 Pink Izé
Derill: most mivan?:D nem én találtam ki :D
CrazyLime: XD
orsyka_001: OMGXD Te beteg vagy:D:D:D
Mind a 12 komment
Most már tényleg jön a legújabb Guns N' Roses album. Hány éve is húzódik, 15, 17? :)
729 1 3 Zene Izé
boogieman: sztem elég gáz,hogy mi lett belőlük...szánalom,pedig régen jók voltak de most...
bungle: Wikipédia szerint a "The Spaghetti Incident?"-et 1993-ban adták ki, tehát akkor 15.
gundul: 14
Úgy látom a Queennek már megint új énekese van.
5696 0 10 Izé
Anti tokio hotel hungary: Poén XD
the girl of happiness: deédeskisszőrcsomó:Djujj:P
szellemmamut: uhhhh ez nagyon ratyi :/
Mind a 10 komment
Szerencsés gól!? :)

Itt meg egy nem túl szép ütközést láthattok. :S
486 0 0 Sport Izé
Cruise és Sarkozy is magassarkúban jár
485 0 2 Pink Izé
the girl of peace: ja..vhogy én sem tokxDde sarkozy??????jólvanxdhe-he
yvaine: szerintem cruise-on senki sem csodalkozik XD
A mell önvizsgálata - fontos!
428 1 9 Pink Izé
papaluige: ;(( akkor majd egy konzíliumot össze kell hoznunk, a dokival! :DD
CRaPtRaSH: bocsi papa, de én már "saaaaaaaajjjnooos" máshoz járok :P
the girl of peace: hö-hö-hö:Dkedves..de kihagyom:DszívásXpXP
Mind a 9 komment
Minden jó, ha a vége jó!
3887 5 11 Izé
Winston: :D Júúj egy nagyon hosszú éjszaka után szinte 0 alvással, nagyon ült! :D Megy is kedvencnek!
[conejillo]: fantasztik :D
fungusfunk: XD Nagyon kész! Egy perc az egész, úgyhogy kötelezővé tenném! XD
Mind a 11 komment
Válik, de akkor is örökbe fogad
352 0 0 Pink Izé
Kötélhúzás japán módra.
4338 3 4 Izé
spiritmonger: amikor a legjobban erőlködött mindegyik, akkor kellett volna elvágni ezt a szart ott középen. [...]
MuhahaLoL: jaja nekem is :D idióta japókon mindig jókat röhögök. akkor lehet este nem csak a híradót é [...]
ismeretlen: Mondjuk megnézném azért, ahogy Kiszel Celeb Tünde feje így eltorzul a harisnya alatt, vagy ahog [...]
Mind a 4 komment
Vadon János - A leánykérés

Az egykori Mennyi? 30! talán legbetegebb előadása.
10772 5 13 Izé
|-=O=-|: Az a gáz, hogy ez így előadva sem az... :D
ketch: Igazad van, végülis ő sem olvassa...
nyehőce: Rohadt vicces lehet ez olvasva...
Mind a 13 komment
Kedves népek!

Újabb játék. Egyfelől mert a Biblia éve van, másfelől - nem mellesleg - mivel jövő héten lát napvilágot a Biblia mangaváltozata magyarul. A kérdések tehát erre a képregényre vonatkoznak, és a helyes megfejtést adók között kisorsoljuk Siku: A BIBLIA MANGA három példányát. Válaszolni itt lehet kommentként okt. 31-én pénteken éjfélig. Jövő hétfőn délelőtt ugyancsak itt írjuk ki a nyertesek nevét. A helyes válaszok mindegyike kideríthető a honlapunkról.

Kérdések:

1. Mennyibe kerül a kiadvány? Lehetséges válaszok: a, 1490 Ft; b, 1990 Ft; c, 2290 Ft

2. Ki jegyzi rajzolóként a mangát? Lehetséges válaszok: a, Siku; b, Murakami Maki; c, Frank Miller

3. A Szentírás mely eseményét ábrázolja a borítókép? Lehetséges válaszok: a, a teremtést; b, a tékozló fiú példázatát; c, Dávid és Góliát viadalát

Kellemes időtöltést!

Frissítés! A szerencsés nyertesek:
Ash Qwery
Chamy
Negat

Gratulálunk nekik! A kiadó felveszi velük közvetlenül a kapcsolatot a postázás miatt.
3536 5 89 Izé
Negat: Meghozta a Mikulás, köszi :-D
Ash Qwery: Megkaptam. Minden fain. Köszönöm az izé... Izének a lehetőséget. Hüpp.
Negat: Sziasztok. Nem néztem a mailemet egy ideje, de nekem is megjött a levél. Ma válaszoltam rá, ha [...]
Mind a 89 komment
Tudom, hogy sokan utálják, meg azt is tudom, hogy "Lampard a király", de 57 ezer futballprofi nem tévedhet. ;) Tehát a év labdarúgója 2008-ban Cristiano Ronaldo. (FIFPro szerint)
464 0 8 Sport Izé
Balázs: úgyis ő kapja meg mert figyelembe se fogják venni Torrest, Xavit és Casillast.......erről ennyi [...]
Maccoyi: Na majd az aranylabdánál... :DDD
Balázs: tudom de az is előfordulhat, hogy az isten szót használtam:D
Mind a 8 komment
13 éves: iszik, szexel és cigizik!

"Ha anya megkér, hogy pakoljam össze a szobámat, nem nagyon foglalkozom vele. Viszont ha felajánl egy cigit, megcsinálom."
17308 6 168 Izé
Dawe: hát nem nagy kuriózum
Brien: hat ha igy fognak menni a dolgok gondoljatok bele hogy mi lesz a mi fiainkal lányainkal ugy 20 ev [...]
D-vid: http://ize.hu/comments.php?post_id=6486 ;)
Mind a 168 komment
13 éves: iszik, szexel és cigizik!
14970 0 15 Pink Izé
Outlaw: hát. énis ittam, cigiztem és szexeltem 13évesen. nemis érdekel. szivesen összejönnék vele eg [...]
süti: látszik hogy az anyátol tanulta
papaluige: legalább nem emós ktsög......:)
Mind a 15 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az terepszínű bagoly ;) afrikai füleskuvik, mely a bagolyfélék családjába tartozik, azon belül az Otus nembe.

1612 0 6 Izé
Slyfox: Gyönyörű és lenyűgöző teremtmények
Purple: mindegyik olyan, csak utána már nem működik. :(
Wicked: Olyan nincs, aminek teljesen körbeforgatható a feje? :D
Mind a 6 komment
A melltartó evolúciója
579 0 25 Pink Izé
Maccoyi: ...sportolni. :D
Maccoyi: ááá, semmi ilyenről nincs szó. És csak segíteni szerettem volna. ;D Mentem is. :D
CrazyLime: Ááááá! Még jó h olyan messze laksz tőlem! Főleg most. Kb 1000 kmre vagyok. :))
Mind a 25 komment
Dagi mami
10449 0 37 Izé
sajtoscsiga: fantasztikus tanubizonyságot tettel az eszedrol :D mivel az agy merete egyaltalan nem befolyasolja [...]
izébigyó: A szó, amit írni akartál nem az "ész", hanem az "empátia". Humorérzéked meg... na mindegy, az [...]
Purple: :DDD hát ez talált XD
Mind a 37 komment
Régebbi postok...