REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Chewbacca meghallgatás. ;)
"Not everyone has what it takes to be Chewbacca." :D

Szerintetek melyik lenne a legjobb a szerepre? Szerintem ő. :)
5482 0 9 Izé
rullet2002: ez a sokkoló gép volt hátulról lövik a drótot,
Chamy: szerintem ez egy kib@szott nagy marhaság De legalább nem az állatokat kínozzák ezek a meguntagy [...]
tian: Ő nem szállhat be a versenybe?:D http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6450
Mind a 9 komment
Ferrari V4 superbike tanulmány
3544 1 19 Autó Izé
noartis: én hasonlokat rajzoltam paintbe
noartis: ezek gondolnak arra hogy ezen fog ember is ülni mert igy lehet hogy áramvonalas de ha egy motoros [...]
AVIREX: Bizony,bizony.. a mai világban:]
Mind a 19 komment
Ferrari V4 superbike tanulmány
3463 1 19 Izé
noartis: én hasonlokat rajzoltam paintbe
noartis: ezek gondolnak arra hogy ezen fog ember is ülni mert igy lehet hogy áramvonalas de ha egy motoros [...]
AVIREX: Bizony,bizony.. a mai világban:]
Mind a 19 komment
Remélem a következő lépés már az lesz, hogy reggel belenézek a tükörbe és azt látom meg vagyok borotválkozva...
2528 0 2 Tech Izé
Szamooca: ez tök jó :P de tényleg nincs semmi értelme :/....és hülyeség is,mert tiszta maszat lesz a t [...]
OpheliaCobweb: bejövős...csak nemtom, h mire jó, ha a tükrömben virágok nyílnak az érintésem nyomán, de r [...]
Chuck Norris Irakban meglátogatta a katonákat. Ki tudja, vajon nem ő az amerikaiak titkosfegyvere?
3139 2 19 Izé
Tóth József: Ott a pont!
alpha23: Nézzétek a kiskatonát. Tisztára be van F_sva!
sityu: allitolag a japanok annyira tisztelik, hogy rola neveztek ez a nunCHUCKut.
Mind a 19 komment
Új munkaerőt alkalmaz a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. ;)
61683 5 18 Izé
Erunder: Inkább az a szép zöld két gombos top. :D
papaluige: a néni térdén levő forradás? :D
Erunder: Megmondom őszintén h nekem vmi a képen elvonta a figyelmem róla. :D
Mind a 18 komment
Lemészárolt családja után holtan került elő Jennifer Hudson unokaöccse is
440 0 0 Pink Izé
MGMT-Kids
448 0 0 Zene Izé
Nelly Country Grammar című száma egy érdekes kis mixben
655 2 2 Zene Izé
yvaine: az Nelly volt :D
Balázs: a csontdarálóban Nelly volt vagy egy fszi aki nagyon hasonlít Nellyre?:)
Angie Martinez - If I Could Go
503 1 0 Zene Izé
Tűzszivárvány: az egyik legritkább légköri jelenség. Cirrus felhők szükségesek a megjelenéséhez kb. 6000 méter magasságban, a megfelelő arányú jégkristályokkal telítve - a napnak pedig pontosan 58 fokban kell ráesnie. Azért ilyen ritka, mivel a jégristályoknak a szokásos függőleges helyett horizontálisan kell elrendeződniük.
4371 11 9 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2254125/I-didnt-think-like-exist-The-incredible-rainbows-spo [...]
bungle: Ahh, köszönöm, milyen kis figyelmes! :D
mekszamnojz: Ünnepélyesen szeretnék gratulálni az 1000 posztodhoz! :)
Mind a 9 komment
Kicsi a pömpölőd? Hallgasd sokat ezt a cd-t és talán megnő... :D
2626 1 17 Izé
nyehőce: :DDD Ráadásul a munkahelyéről is kirúgták! :) Én visszakérném a cd árát! ;)
eol: Az amazonon a "heliacal rising" nevű felhasználó beszámolása alapján pontosan így járt. Már [...]
Re-Peet: hát persze.. a vákum.. :D ...de csak ha jól csinálják :D
Mind a 17 komment
A tolerancia keletebbre sem nagyon működik... :)
6260 2 16 Izé
csicsilla: hehe ez tetszett! és aki a kurva szót használja mélyen a lelkében egy prosti ,aki a szart haszn [...]
eol: Milyen nyugodtan nézi mindenki a bunyót, azért az se semmi. Legalább egy kis nyugtatás, fogják [...]
Sissi: Na a buzikat se kell félteniXD
Mind a 16 komment
A német rendőrség keresi...
8403 3 5 Izé
Shinobi: nem látod a szezám utcás tagokat a volán mögött??:D gonosz banditák mint tudni illik
winkytct: :P azutan en is orias plussel fogok kocsikazni :))) amugy most mit parazik csak 150-el ment.... 120 [...]
caprital: kúúl! Amúgy a svédek feltaláltak egy "rendszámtáblamosót" ami befordítja a rendszámot, me [...]
Mind a 5 komment
Jacko visszatér!
361 0 1 Pink Izé
CrazyLime: Jajj de jóóó! Pestre is jön? :)
Talán sokan emlékeznek a 8 évvel ezelőtti wazzup-os Budweiser reklámokra... Erre utal a jelenlegi "Rosszabbul élünk mint 8 éve" ;) politikai hirdetés.
6376 8 8 Izé
bungle: Lako küldte (2006-os videó): URL: http://youtu.be/b9ctjJ65o3Y Szöveg: "WWWWAAAZZZUUUUUUPPPPPPPPPP [...]
szrobert: Jó kis reklám,köszi!!!
Samure: http://www.youtube.com/watch?v=caiH7yAAJTs xDDDDDD
Mind a 8 komment
Ennek a japcsinak is azt mondta először az edzője: "Fogd meg azt, amivel verekedni szoktál és üsd meg vele a labdát!"
5098 1 4 Izé
Erunder: Üsd meg mind a kettőt biztos észlelni fogod a különbséget :D
Re-Peet: golyó, labda.. egyre megy.. :D
Erunder: Én hamarabb találnám el az én golyóim mint a labdát úgyhogy az utánzást is kihagynám :D
Mind a 4 komment
Oldalkocsik
3604 0 0 Autó Izé
Oldalkocsik
3401 5 0 Izé
Bolondos pendrive az A-Data műhelyéből
834 0 0 Tech Izé
Ha unalmasnak találod a munkád...
6602 2 3 Izé
C3z: mennyire igaz .. sajnos lassan mindenki ien lesz :( "robot"
TinusSs: Miért, szerintem vicces...:D
meszoltan: Azert ez egy kicsit "nemerdemeltmegegyposotszerintem"
Rise of Atlantis

(kerestem, de nem találtam itt a game-n. ha még is fenn volt már, és valaki tudja hol, az szóljon! - Errtu)
22487 9 12 Game Izé
Kerlés: Tegnap végigjátszottam, már ameddig engedett. Külön figyeltem, nincs letöltési lehetőség, [...]
botila: Karthagoig eljutottam, onnan viszont nem enged tovább, s restartol.
Kerlés: Régen játszottam ezzel a játékkal. Nekem se sikerült végigjátszani.
Mind a 12 komment
3 cím:
- Mit kaphatsz váratlanul egy koncertjegyért?
- Hogyan lehet "orgazmusod" tízezer ember előtt?
- A ZENE ereje csodálatos!
864 1 0 Zene Izé
A kislány begajdult a metrón... :)
6450 0 18 Izé
Mr PIMP: Hofmann bácsi beadta neki:D
Killex: http://www.youtube.com/watch?v=RKQgDY0pZ68 hát ebben a verzióban még mindig jobban tetszik ez a s [...]
Purple: ez is igaz, de hát ez a 2 "világ" ég és föld, és nem csak ebben...
Mind a 18 komment
Színek a lakásban - melyik mire jó?
580 0 1 Pink Izé
Purple: hát nemtom. nekem a szobám sötétlila és abszolút nem idegesít és nem hangol le. sőt egy ide [...]
Már a dj világba is betört a Swarovski.
1658 0 8 Izé
csicsilla: jó hát az egy dolog,hogy Swarovski kövek vannak benne,de egy fülbevalót lehet kapni 900Ftért i [...]
Sissi: Mekkora biznisz ez a swarovski:D Sima üveg:D
Erunder: Az aki ha meghal a hamvait hozzák el :D
Mind a 8 komment
Victoria's Secret Black Diamond Miracle melltartó.

Jó óccsóér. :] (3 millió £ ~ 1 milliárd Ft.)
6513 1 11 Izé
Kampec: ilyenkor valamiért az jut az eszembe h abból mennyi ember lakna jól...
Matyesz: NAGYON DZSUKEL:)))
Killex: mert ennek a csereirányítónak sem jó Marko Jaricnak tartogatja biztos a bájait...:D http://www. [...]
Mind a 11 komment
Szép akcióval, megérdemelt győzelem.
590 1 0 Sport Izé
Remélem gyógyítani jobban tudnak, mint énekelni! ;)

Aki a végéig kibírja, nyer egy beutalót a Neurológiai Osztályra...
1975 1 7 Izé
Laci: Tisztára olyan mint a "We are the world, we are the children..." a különbség csak az, hogy itt n [...]
Csevap: sajnos beteg lettem, és a Dr. Harcos Péter Főorvos Úr kezelt, azt hiszem, ha nem ő az orvosom,a [...]
Digo: És a pénzt amiből ez készült, mire is lehetett volna használni ?..........
Mind a 7 komment
Lamborghini házilag, a pincében összerakva...
10274 0 28 Autó Izé
Dawe: szép kis countach. de nálunk is lehet már kapni 1 milkáért diablo replikát
Killex: mellesleg ez egy jó cikk erről a témáról...: http://totalcar.hu/tesztek/fierodiablo/
Killex: sufnituning a motorra meg a pufóra és a "laikus" utcai emberek (nameg a diszkókban lötyögő lá [...]
Mind a 28 komment
Lamborghini házilag, a pincében összerakva...
10324 1 28 Izé
Dawe: szép kis countach. de nálunk is lehet már kapni 1 milkáért diablo replikát
Killex: mellesleg ez egy jó cikk erről a témáról...: http://totalcar.hu/tesztek/fierodiablo/
Killex: sufnituning a motorra meg a pufóra és a "laikus" utcai emberek (nameg a diszkókban lötyögő lá [...]
Mind a 28 komment
Autóbalesetet szenvedett, intenzív osztályon van Palcsó Tamás
367 0 5 Pink Izé
CrazyLime: Jaaa! Akkor azért nem tom, mert ilyen Megasz@rokat nem nézek, meg nagyon semmit a TVbe. Hát nem m [...]
the girl of peace: Ettől hangos a sajtó...aúúú..peg nem tett sokat...csak nekiment egy villanypóznának v minek [...]
Szamooca: ha jól emlékszem megasztár 2. széria,2. helyezett....de nem vagyok benne biztos:/ :)
Mind a 5 komment
De mégis, kik azok a celebek?
8577 1 24 Izé
Erunder: Inkább nagyon szerencsés abszolút inkompetens kultúra gyilkosokként határoznám meg őket.
RoGeR: szarból gyúrt senkik...
spiritmonger: jah, a márk... lol. valahol olvastam róla: foglalkozása hivatásos tinibálvány XD de azért cuk [...]
Mind a 24 komment
Casketgarden - After Us Fire Floods

A melodikus death metal magyar zászlóvivői ez a mosonmagyaróvári zenekar. Zenéjükben At the Gates, Dark Tranquilty és mondhatni az összes göteborgi banda hatása érezhető. A beküldött szám a 2008-as Incompleteness In Absence albumról való, ami véleményem szerint az év legjobb magyarországi korongja.
Kedvcsinálónak

459 1 2 Zene Izé
pepeti: Hm?:)
Éjfélilány: hm..hm.hm
Már házaséletet is él a legkövérebb ember
980 0 10 Pink Izé
the girl of peace: na de gyerekek!!!!!hiába volt enyhén telt a koma akkor is meg kell neki adni a kellő tiszteletet [...]
Derill: hamvasztani akarták de nemfért a kemencébe, aktivban mutatták a temetését, 2x akkora sírgödr [...]
Valerius: És hogy sercegett... =)
Mind a 10 komment
Azért hízunk el, mert nem ízlik az étel?
318 0 0 Pink Izé
Na mi lesz ebből? ;)
11724 1 23 Izé
ed: sztem tök komoly...gondoljatok bele, megérkezik a csaj az első randin, és egy nagyon komoly zen [...]
konvejor: Anyúú, én is lufilámpát szeretnék karácsonyra!
WeBDeeMo: Ennek kb annyi értelme van mint a kockásfülű nyúlnak...
Mind a 23 komment
A miniszoknyás nők okozzák az impotenciát és a prosztatarákot?
687 0 3 Pink Izé
Grex: .........érdekelne melyiket vállaltad be?
Derill: mi mindent bevállalunk csak hogy miniszoknyát hordhassanak...
spider86: bátran vállalnunk kell a veszélyt nincs mese...:)
Egy kis kényeztető maszázsnál nincs is jobb. ;)
18233 0 31 Izé
Re-Peet: elég egy enyhe bélcsavarodás hozzá :D
Ordas: tudjátok az ilyenből bombát is lehet tolni, az emberi zsír alkalmas erre... kemény
Re-Peet: Az óradíj a cocónak jár..és különben is..ő kevesebbel is beérné :D
Mind a 31 komment
ezt IS kénrném Karácsonyra ;]
938 0 2 Tech Izé
Jozef7: ezt SEM "KAPJUK" meg :( sajno xD
Errtu: ezt SEM kapod meg ;]
Régebbi postok...