REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Slipknot - Dead Memories

Immáron a második videó került ki a Slipknot-féle fémgyárból, ezúttal a Dead Memories című számhoz. No, lássuk! A videót P.R. Brown rendezte, aki még Chimaira és Avenged Sevenfold képanyagohoz köthető.
638 2 0 Zene Izé
In Flames - Take This Life

megj.:Szombaton erre "roptuk" :D
392 2 0 Zene Izé
Sheepster - Szedj almákat jól!
1538 1 2 Game Izé
a legnagyobb király: 2 317 045 :( 1 milliónál már nagyon untam :D majd hazajövök este hátha jobb lesz :)
Szamooca: :D:D....én elvoltam vele....de hamar meg lehet unni...:/ (93980 :$)
Palánkszaggató "bodicsek". 

Itt van még egy.
784 1 0 Sport Izé
Megérkezett a jövő év elején bemutatkozó Watchmen legújabb kedvcsinálója!
3287 0 5 Film Izé
Cabolch: "Alan Moore klasszikus képregénye alapján Zack Snyderre jutott a hálás feladat, hogy minden id [...]
M.agnus: Az egyik legjobb képregény, mely valaha íródott...
gamma21: emmeg ki? Óraember (sponsored by TagHeuer)? 8-l
Mind a 5 komment
Megérkezett a jövő év elején bemutatkozó Watchmen legújabb kedvcsinálója!
3307 0 5 Izé
Cabolch: "Alan Moore klasszikus képregénye alapján Zack Snyderre jutott a hálás feladat, hogy minden id [...]
M.agnus: Az egyik legjobb képregény, mely valaha íródott...
gamma21: emmeg ki? Óraember (sponsored by TagHeuer)? 8-l
Mind a 5 komment
Merge
3789 3 7 Izé
huszi11: na már meg is döntöttem magam 724 jippijájé!!!
huszi11: csak 4 pályás nekem megvolt de a negyedik már jó nehéz 701 pont :)
eol: 604 4. szint elsőre, de tényleg elég nehéz, meg pause sincs, nem munkahelyi játék ez :) Úgyho [...]
Mind a 7 komment
Mastermind World Conqueror
2716 1 3 Game Izé
DJGeri: Mi a lényege?
denisz22: zsir nekem is megvolt
herihg: Tök jó volt :D kijátszottam :D Cool !
Töménytelen mennyiségű, fajtájú, ízű, szagú horoszkóp hívőknek egy helyen! ;)
622 1 0 Pink Izé
Önimádóak a mai fiatalok
540 1 12 Pink Izé
Grex: ....az önimádó belenéz a tükörbe,és azt mondja de jól nézek ki,ettől boldog ,sugárzik,sz [...]
babapiskóta: én is szeretem magamat, és a virágokat is, mégse vagyok nárciszt
orsyka_001: jó, de a nárcizmus meg az, hogy szeretem-e magam vagy sem azért nem ugyanaz. Én szeretem magam, [...]
Mind a 12 komment
A 7 legextrémebb hely a sziklaugráshoz (videókkal).
6399 3 1 Izé
TomFace: Legexttrémebb? Hmm, szerintem én tudnám fokozni a dolgot, ugorjanak mondjuk kiszáradt patak fele [...]
Mindent az abszintról!
855 4 8 Pink Izé
babapiskóta: hm... az emlékek...
CrazyLime: :D Amúgy én is akkor szoktam. Egyébként soha nem iszok. Még szilveszterkor is kocsival voltam ( [...]
Derill: én csak akkor iszok ha fáj a torkom meg köhögök nagon. 4 cent és komolyan mondom egy durva sl [...]
Mind a 8 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunk bemutatja az élient. ;)

2047 1 12 Izé
Bubba: Ez úgy néz ki, mint egy rosszul sikerült montage, van hat rendes lába, meg egy rakás testláb, [...]
Re-Peet: pedig...pórázt rá, oszt vihetnéd sétálni is :D
Purple: pedig ilyen nincs :DD először lepergett az életem, mikor megláttam, aztán már odanéztem mikor [...]
Mind a 12 komment
De mégis, kik azok a celebek?
7056 0 0 Pink Izé
BigDog paródia - én szénné röhögtem magam rajta! :D
8266 2 12 Izé
Tooni: hoppsz
Tooni: Ez akkor is jobban tetszik :) http://www.ize.hu/comments.php?post_id=9581 http://www.funvid.eu/index [...]
Purple: én szétröhögtem magam rajta :DDD mondjuk az eredetitől meg "féltem" így ez nekem haláli volt [...]
Mind a 12 komment
Craig már ölni is képes lenne
341 0 0 Pink Izé
Régi kazetták ötletes felhasználása
2866 2 1 Izé
cirab: csakhogy legyen már egy komment....
Merge
4503 2 4 Game Izé
huszi11: 4 pálya van, nekem megvolt de elég nehéz a 4. 724 pont
Frankie: ez nehéz... :S
Mo: ez idegesít fel engem is. amugy tök jó lenne...
Mind a 4 komment
The Heist
8513 6 2 Game Izé
Zsuga: igazából nincsen mit..:D
MadAce: nagyon jól elütöttem vele az időt! Kösz Zsuga :)
The Haunted - All Against All

A The Haunted talán legcsúnyább borítóval rendelkező, ám annál jobb albumáról, a rEVOLVEr-ről. Ezen a lemezen tért vissza a zenekarba Peter Dolving. Stílusuk thrash metál, keveredve egy kis melodikus death-el, ami nem is csoda ha megnézzük hogy az At the Gates-ből ismert Björler testvérek is játszanak benne.
544 0 1 Zene Izé
Negative: Jóóóó... Szana-szét hallgattam anno ezt a számot:) Remek poszt.
A pasikat meg lehet nevelni - ne legyél velük házisárkány!
396 0 0 Pink Izé
Andrew Brooks nagyszerű munkái
5372 0 4 Art Izé
bandee1219: fotóÓóÓók? ezeken már nem is látszik a fotó..... Amúgy jó képek, tényleg
papaluige: tényleg jó fotók! csórtam párat! ;)
TinusSs: Iszonyat szépek...
Mind a 4 komment
Andrew Brooks nagyszerű munkái
5922 6 5 Izé
Szamooca: tyűű le a kalappal!:)
bandee1219: fotóÓóÓók? ezeken már nem is látszik a fotó..... Amúgy jó képek, tényleg
papaluige: tényleg jó fotók! csórtam párat! ;)
Mind a 5 komment
Red Bull Cliff Diving.
663 2 0 Sport Izé
Lukács Laci (Tankcsapda) még nem találta meg az igazit
510 0 0 Pink Izé
És hirtelen ott termett egy kerítés...
6224 2 9 Izé
ax: most képzeld magad a kerítés helyébe. Állsz ott békésen, szunyókálsz, mert nincs jobb dolgo [...]
noartis: majdnem jackass
Sziszo: jó a rugózása a kerítésnek... :)
Mind a 9 komment
Justice-Waters of Nazareth
571 0 0 Zene Izé
Nehogy már a futóverseny nyerje meg a csivavát! :D
750 0 0 Sport Izé
Aquasky & Backdraft ft. Spyda-What Can You Do
791 0 1 Zene Izé
cereal_killer: ez az egyik kedcencem :D... jo megint hallani
Hello Kitty minden mennyiségben
477 1 1 Pink Izé
Szamooca: wááá :O ez lesokkolt,így korán reggel!!!miért kell elrontani a napom?:(
A jövő terhessége!

"Ki nem akarja látni a gyermekét, mielőtt az világra jön? Az Echography a legjobb orvosi képanyagot ajánlja fel, hogy a gyermeket váró párok láthassák a fejlődő magzatot. Nagyon kényelmes és a családoddal, barátaiddal is megoszthatod ezt a fantasztikus élményt. A legfontosabb, hogy részletes információval bír, mivel teljességében megmutatja a képeket a magzatról, színéről és még az arckifejezést is láthatod."
3114 1 7 Izé
Findzs: minden magzat ronda mit nézzek rajta ? a sajátom is ronda lesz ez van egészséges legyen, az a l [...]
ismeretlen: én aztán tökre nem akarnám látni a gyereket születés előtt, pont ez a jó, hogy meglepetés, [...]
VerHalal: (Echography=ultrahang, ha valaki nem jött volna rá.) Ez a 3D, 4D babamozi igazából csak arra j [...]
Mind a 7 komment
The Perry Bible Fellowship

Nicholas Gurewitch képregényei.
7893 13 18 Izé
bungle: http://pbfcomics.com/274/ :DDD
bungle: Az egyszarvúról ez jutott eszembe: www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/39626_photoshop-e [...]
Purple: hópihés :DDDD jujj
Mind a 18 komment
Apocalyptica feat. Max Cavalera and Matt Tuck - Repressed
577 1 0 Zene Izé
Egy kis activity a lelátón. :)
486 0 0 Sport Izé
Blind Myself (feat. Téglás Zoli) - Lost in time

Gróf Balázs által elkészült a zenekar animációs videoklipje, amiben több híres zenekar és előadó is előfordul (Slipknot, Metallica, Ozzy Osbourne, Michael Jackson és a többiek). A zenekar legutóbbi albuma ingyen tölthető a www.blindmyself.com oldalról.
949 5 2 Zene Izé
koocos: vááá! KEDVENC:D
gundul: HATALMAS köszi!!!
S íme még egy  Flying Steps szám, egy kicsit átmixelve. És még sok ilyesmit találhatunk itt, ezen a lengyel oldalon. Érdemes körbenézni!
990 0 2 Zene Izé
Trooger: Szerintem is,már régen hallottam róluk.
MStipee: Spec ez a mix rajta van a Flying Steps albumon is. Úgy tudom sajnos már visszavonultak a srácok m [...]
MC Pita Ramos - Szállnék ha tudnék

Reggae, mondanivalóval... még friss
758 0 8 Zene Izé
Purple: mértéket? :) minek?
spider86: pffff h neked semmi sem elég meg mindig csak többet akarsz :D tanulj egy kis mértéket te izgága [...]
Purple: talán, ha bővebben kifejtenéd megköszönném :) bár lehet inkább nem vagyok kíváncsi a szubj [...]
Mind a 8 komment
Még 7 centi sem volt...
1600 1 12 Pink Izé
CRaPtRaSH: a sajnálatban megegyezhetünk, a kakaó már nem olyan oké :(
Cromex: Olyan izgik ezek a történetek :D
spider86: ez lenne a minimum :P... egy kakaó is jól esne :)
Mind a 12 komment
Juan Martin Hernandez - rögbi játékos, na?
771 1 6 Pink Izé
babapiskóta: hehe...he :D már írtam, hogy nem
Derill: piskóta=sex=XY/{kopaszok}
Errtu: sony, topclub: megdugna mindenkit aki él, és XX es a kromoszóma leosztása piskóta, pink.ize: me [...]
Mind a 6 komment
Tankcsapda - Mindig péntek
565 3 1 Zene Izé
koocos: Nagyon jó szám, és a klipp is tetszik...köszi!
Régebbi postok...