REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Megasztár és Megatánc egyben! Frenetikus produkció! :D
7455 1 25 Izé
Sziszo: hát nédd má széttöri a berendezést... :D mekkora egy csoki viziló
ibor90: megfogtad a lényeget! :D
szellemmamut: jajjj de sajnálom :P persze biztos fáj....
Mind a 25 komment
Új világrekord: Nick Valenda 76 méter magasan biciklizik drótkötélen.
1977 0 18 Izé
Re-Peet: Pedig legalább priviben elárulhatnád neki, hogy merre biciklizzen.. ;)
TinusSs: De jót nevettem:D Egyébként engem totál nem érdekel,hogy hol csajozik, csak ne velem próbálko [...]
sahinel: az egy kecske aki épp csokibarakja az imádkozó turbános bácsit:D Egyébként nincs harag:D
Mind a 18 komment
Ilyen kéne minden gyalogátkelő elé...
10534 6 38 Izé
Purple: megoldanám hidd el ;) nem ismersz még akkor :D casco pff :D azzal is elég lesz szarakodni... XD
DrMikhail: látszik hogy csak paintel odaszarták a kocsikat :p szerintem inkább ilyen kéne: http://www.yout [...]
Luflee: Egyebkent eleg higgadt sofor vagoyk, masik autosra hamarabb megy fel a pumpa. Zebran elem batran le [...]
Mind a 38 komment
Megszületett Gombos Edináék első gyermeke
462 0 2 Pink Izé
Szamooca: Gratula!:)) (na...most 3 napig erről fog szólni minden,előre látom!!!-.-')
papaluige: grat! :)
Csak mert rég volt büntetés... ;)
5194 1 14 Izé
iw84u4t: Nem tudok rájönni, hány éves is lehet, de már bele lehetne pocsékolni...
Sziszo: kisgyerekeknek bizti bejön :D
pipi8607: Igen, egyenesen imádom! :) De ezt akkor sem lehetett kihagyni... Nyeheeeee!!!!
Mind a 14 komment
Egy cserepes növény napi bejegyzéseket ír az interneten hangulatáról és közérzetéről, így valószínűleg ő az első "botanikus blogger" a világhálón. A leveleire csatolt érzékelők megmérik a növény bioelektronikus sugárzásait, amit egy számítógépes algoritmus szavakká alakít.

"Ma szépen sütött a nap, így sokat tudtam napozni. Jól szórakoztam" - írja Midori-san, egy japán kávéház pultján élő cserepes virág az október 16-ai blogbejegyzésében. Az időjárás-változásra is reagál és arról is ír blogjában. A legutolsóban például arra panaszkodott, hogy nagyon felhős és hideg volt az idő.

A Keio Egyetem kutatói létrehozták az első blogoló növényt, méghozzá úgy, hogy szívalakú leveleire szenzorokat raktak. A detektorok felveszik azokat az elektronikus jeleket a növény felszínéről, amelyeket a növény ad válaszképpen a fényre és az emberi érintésre. Az így kapott információkat összevetik az időjárás és a hőmérséklet adataival, és egy számítógépes algoritmust használva átfordítják azokat csevegős blogbejegyzésekké.

Japánban blogolnak egyébként a legtöbben a világon.
2359 2 26 Izé
kukulkan: Figyu, maradjunk annyiban, hogy higgy, amit akarsz, okés? ;) Én úgy érzem már mindent elmondtam [...]
sahinel: A kutya alatt azt az állatot értem ami önmagától fenn tud maradni. A korcsok amiket manapság k [...]
kukulkan: Hűha, kicsit elkanyarodtál az eredeti témától... > A kémiai, biológiai folyamatokat tudjuk m [...]
Mind a 26 komment
Meg Ryan férje agyoncsalta a színésznőt!
542 0 1 Pink Izé
Derill: még mindíg jobb az agyoncsalta mint az agyoncsapta
Megtalálták a dinoszauruszok táncparkettjét!

Magyar cikk a Hír Izén.
4092 1 3 Izé
spider86: ez nagyon nagy lol volt :D
Lacpas: Volt ott nagy dínómdánom.:D
spider86: a volt őslénytan tanárom ha ott lenne most biztos pezsgőt bontana...
"Kelj fel Jancsi :)"
626 1 0 Sport Izé
. Lávolom.
1808 1 1 Tech Izé
gvereb1: a nextgen-fiatalok már nem fogják tudni milyen gépelés közben ellfáradni :)
Divine Heresy - Bleed The Fifth

A nemrégiben énekest váltó Dino Cazares által irányított banda úgy gondolta, hogy nyomatékosítja a közönségben, hogy az új énekesükkel Travis Neil -el is tudnak pusztítani. A klip az albumcím adó Bleed The Fifth c. számukra készült.
763 2 1 Zene Izé
Balázs: az új divine heresy szám a rágyóba;)
Britney Spears - Womaniser

Az első klip Britney visszatérő kislemezéről, a Circus-ről. Az album dec. 2-án jelenik meg, de a dal kisfilmje már fenn van az mtv oldalán is. :)
Bővebb info
1044 2 0 Zene Izé
Eyes set to kill - Darling

Régi szám, feldolgozva, más tagokkal, új klippel.
1343 1 3 Zene Izé
OZZYka: kösz :D
Purple: "Régi szám, feldolgozva, más tagokkal, új klippel."
Pand: Volt már. Amúgy meg ku*va jó ! X)
Cica "maszi" :)
4986 2 12 Izé
bob: én azért a bácsi helyében félnék. de az tuti hogy felélénkült a sperma termelése
pumukli: alapból nem gusztustalan annó a macskám akárhova lefeküdt, előtte 10 percig gyúrta a fekhely [...]
mrzolee86: ez gusztustalan...
Mind a 12 komment
Tíz gyönyörű akció az 1992.-es Dream Team csapattól.
622 1 3 Sport Izé
risco: állatiak ezek a gyerekek...
spiritmonger: most nem azért, de az idei az olimpián is hasonlóak voltak. az egy dolog, hogy nincs még akkora [...]
Killex: ejj de ó lenne most is ilyen Dream Teamet látni...:D
Szinetár Dóra: Hat kilóval vagyok könnyebb, mint a terhességem előtt
511 0 0 Pink Izé
Extra hosszú moci készítése jól. :)
2433 0 7 Autó Izé
gamma21: azér a top az az igazán gyors kajálda! :D:D
Dawe: a wall of death videójuk naon cool :D
mumus: eleg brutal a vege :)
Mind a 7 komment
Extra hosszú moci készítése jól. :)
2453 1 7 Izé
gamma21: azér a top az az igazán gyors kajálda! :D:D
Dawe: a wall of death videójuk naon cool :D
mumus: eleg brutal a vege :)
Mind a 7 komment
Életmentő a Bee Gees zenéje
275 0 0 Pink Izé
"Hétvégi házikó" Takao Shiotsuka Ateliertől.

A többi házat is érdemes megnézni, amiket tervezett...
3389 0 2 Art Izé
inthemood4ska: én sem...minden második horrorfilm ilyen szar üvegezett-krómozott-tükröződő helyen játszód [...]
Sziszo: nem tudnék ilyen házban lakni... furcsa és rideg számomra
"Hétvégi házikó" Takao Shiotsuka Ateliertől.

A többi házat is érdemes megnézni, amiket tervezett...
3929 2 2 Izé
inthemood4ska: én sem...minden második horrorfilm ilyen szar üvegezett-krómozott-tükröződő helyen játszód [...]
Sziszo: nem tudnék ilyen házban lakni... furcsa és rideg számomra
Akkor most a bíró sportárs kivel is van? :)
551 1 0 Sport Izé
Bátor fickó: "Mosolyogj pajti!"

Aligátor: "Ok. Most te."
6751 1 33 Izé
noartis: a mai cápáknak harapása ugyan olyan erös mint az emberé csak a fogazata kicsit élesebb
Kecskeee: Idiot :D Amúgy meg, elsőre ráharapott akkor még elhúzta.. mit gondolt másodikra nem fogja elka [...]
Tóth József: Ettől még lehet, hogy tudja az orrát turni. Ismered Te az adottságait? :D
Mind a 33 komment
crystal vision - Swarovski egér
787 0 0 Pink Izé
crystal vision - Swarovski egér
1618 0 2 Tech Izé
Purple: http://kepfeltoltes.hu/081026/00001732_www.kepfeltoltes.hu_.jpg tessék :)
bob: csini. fiúsba nincs? :\
A 20 legjobb Photoshop manipuláció (legalábbis a Techline szerint).
12723 9 16 Izé
bandee1219: http://www.techline.hu/hirek/20081106_photoshop_celeb_manipulaciok.aspx
Erro: Az hogy egy amatör is képes rá nem azt jelenti hogy xar (szerintem) de nem kötekedni akarok :)
strawberry: Ez "A 20 legjobb Photoshop manipuláció"? vannak benne kepek amiket meg egy amator is meg tud csina [...]
Mind a 16 komment
Király Linda - szerinted milyen?
638 0 29 Pink Izé
Grex: hagyjuk...elfáradtam..hosszú volt a nap ....két affekta picsa összeverekedett egy mosógatógép [...]
Purple: akkor eléggé szelektív a látásod... az már nem az én gondom, ha csak a negatívat veszed és [...]
Grex: itt semilyen nőnemü lény nem tetszik a kiscsoportnak......ha egy "sztár" ha nőnek születik,meg [...]
Mind a 29 komment
Go and Go Athletic Meet
3803 0 11 Game Izé
Orsikaaa: Nekem is meg van mind2 vég!:)
szűzirónia: jok ezek:D
Robcsi: Nekem is, az első, amit teljesen egyedül oldottam meg. Köszönet azért, hogy a kezdőkre is gond [...]
Mind a 11 komment
A máguskovácsok új egere....háát érdekes lett....föleg a gombok számát nézve :D Nem hiszem, hogy e-világi ember számára készült :D
1249 1 16 Tech Izé
Tuthanchamon: hat bizony ez a poc sok embernek aranyat erne mint pl. nekem is :) ezt kifejezetten a WoW (World of [...]
Jozef7: Szerintem több szem többet lát ;) És én példáúl szinte minden nap itt tudnál lenni :D
CRaPtRaSH: nemtudom, ez most "bunkón" fog hangzani (vagy nem, nem annak szánom) de én ugy elvagyogatok tech- [...]
Mind a 16 komment
Blak Twang - So Rotten
391 1 0 Zene Izé
A 3 leghatékonyabb természetes szépítő
318 1 0 Pink Izé
Nehogy már a kiskutya ugasson be! Arról nem is beszélve, hogy nehogy már a kisgazda sétáltassa a tehenet! :D
4570 2 12 Izé
bungle: Ne bénázzál már, többen is írták már. :P
xergh: ne benazzatok mar, ez nem tehen volt hanem bika... :P
cartz: dehogy törik el haggyá má ilyenekkel:D
Mind a 12 komment
Nagy cicák pancsolnak :)

Magyar cikk a Hír Izén.
10193 3 14 Izé
NoGoodNick: Some pussies are bigger than others. Just as some are nastier than others as well.
Levcike: Kiscicákok! :)
Purple: :DDD
Mind a 14 komment
Mielőtt kattintasz, tippelj mi a bácsi foglalkozása. :)
17437 0 42 Izé
süti: divattervező?
rubigo: hát, csak van valami videjó a neten róla, ha mán ilyen jó foglalkozása van...
varazs: Mekkora lehet neki? A japcsiknak kicsi van, nemde, japcsi nőknek valò..:))
Mind a 42 komment
Kate Moss inkább a lányokkal szereti
577 0 0 Pink Izé
Bizarr tánc a parkban - markológéppel lejtett táncot Londonban egy francia művész.
4949 0 18 Izé
arabicsnusos: Mi ez a szar?:O Rohadjon meg, h neki ilyen faszságokra van ideje!
Ordas: szerintem ez jó, bár lehetne a zene is picit modernebb, hogy a zenében is legyen gép... zsírcuc [...]
Daddy: szerintem meg ezzel táncóógasson :) http://sprinklerdoc.com/dozer.html
Mind a 18 komment
Horrormúzeum Bangkokban
1289 0 11 Pink Izé
CrazyLime: Na megnéztem, de nem voltak ilyen durvaságok. Na azért nagyon jó volt így is. Ajánlom mindenki [...]
CrazyLime: Én is én is én is!!! Látni akarom. Jövőhéten megyek a Bodies-ra, de gondolom ott nincsenek il [...]
Derill: nemtökmindeg a higiénia?:D ami nincs kiöntve üveggel az már úgyis rohad:D
Mind a 11 komment
Na, kipróbálnátok ti is?

Itt többet megtudthattok.
6530 3 11 Izé
panzerp: akkor az az NWD volt.. azokat szépen megcsinálják mert filmkamerával veszik fel.. még a sisakro [...]
Mimis: Hmmm... ilyenből volt pár hosszabb filmecske is. Most a címe nem jut eszembe, de nagyon jó kis f [...]
Skullman: Na erről még nem is hallottam. Azt hiszem már tudom hova megyek őszi szünetben. Csak rendbe sze [...]
Mind a 11 komment
Apparat - You Don't Know Me - Octane
489 0 0 Zene Izé
Bowlingozás háttal állva.

(Jobban megy neki háttal, mint nekem szemből. :D)
660 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...