REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mariah Carey & Snoop Dogg
578 0 0 Pink Izé
Nikolai Aldunin miniatűr izéi
5579 0 11 Art Izé
gerbala: Szentendrén én is láttam :) A Bácsinak külön szerszámokat kell gyártania, amivel megcsinálj [...]
Wicked: Csodálom, hogy fotósopot még senki nem kiabált...
fabatka: talán egyszerűbb lenne pl. egy óriási tűt csinálni(1-2métereset) és abba belerakni valahogy [...]
Mind a 11 komment
Nikolai Aldunin miniatűr izéi
5779 7 12 Izé
bungle: http://www.metro.co.uk/weird/809529-the-1mm-tiger-sculpture-thats-smaller-than-a-grain-of-rice
gerbala: Szentendrén én is láttam :) A Bácsinak külön szerszámokat kell gyártania, amivel megcsinálj [...]
Wicked: Csodálom, hogy fotósopot még senki nem kiabált...
Mind a 12 komment
Google mail alkohol teszt

(calc ellen nem véd :D)
1544 0 1 Tech Izé
Jozef7: xD Ez jól jöhet egyeseknek
Elégedetlen volt a kiszolgálással...
3268 0 5 Izé
Tybbah: igen elaltatták :/ mekkora gáz! nemértem hogy miért kellett.. meg ahogy előadta a csávő az f [...]
focuskoma: Az rtl klubbon a híradóba azt mondták, hogy golyót repítettek bele.
nkmedve: És utánna tényleg elaltatták? Valami olyasmit mond:(
Mind a 5 komment
Mutogatós nénik és bácsik a sportpályákon. :)
1060 0 1 Sport Izé
babapiskóta: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=7519
Most sógorék döntötték meg a legmagasabb Lego torony rekordját.
2685 2 1 Izé
bandee1219: úgy olvastam, hogy "that's a record bakker..." :)
"Gyúrunk vazze?!" ;)

Vigyázat fiúk, a videóban izmos, borotvált meztelen férfiak! :D
17598 2 19 Izé
zsozsoka123: Hali! Vki elküldené a vieót vagy adna vki 1 honlapcimet amin megnézhetem,mert amit megnyitottam [...]
Kraftwerk: nem azt mondtam :D csak belinkeltem a pilot kritikát. én amúgy se nézem (még), nincs rá időm, [...]
Tybbah: ijen videót csakis gizda emberek találhatnak ki }:P
Mind a 19 komment
"Gyúrunk vazze?!" ;)

Figyelem lányok, a videóban izmos, borotvált meztelen férfiak! :D
19850 0 3 Pink Izé
korn1: ez undorito
Derill: ez dekemény:D
mekszamnojz: milyen kis dilisek LOL :D
Miért maszturbálnak a férfiak?
1417 0 2 Pink Izé
I-Dan: A válasz: mert jó
Valerius: Miért, a lányok nem? :D
Csajok az idei moszkvai autókiállításról
24274 3 12 Izé
Sziszo: van egy-két jó csjszi köztük
Ctx Twin: Miért van némelyiknek kályhacső a derekán?
Balázs: párat debasz
Mind a 12 komment
Microbe Kombat
6953 3 9 Izé
Jinephysivo: Szia! Ne mondd meg senkinek, de én eredetiben vettem meg a Spore-t... Internetkapcsolat csak azért [...]
nkmedve: Spore-ban is csak ezt a részt élveztem:) Persze hamar meg lehet unni, de addig jó móka.
mekszamnojz: jah, és tok szar volt végignézni ahogy megeszik a belőlem osztódott tesóimat :S :D
Mind a 9 komment
Egy újabb SuperStar jelölt...
6099 3 12 Izé
balazsgyorgy1983: Valaki letöltötte?
Sziszo: eszement barom az ilyen
chaby63: Hu bammeg, megijedtem !!
Mind a 12 komment
Szereted a kutyádat, de meghalt? Nem baj, van megoldás!

És nem szimplán kitömik...
3758 1 4 Izé
mekszamnojz: találtam. jah. elgondolkodtató sztem is.
Erunder: Ezt te írtad v találtad vhol? Csak azért mert nekem nagyon tetszik jó kis sztori.
mekszamnojz: "6 hetesen magatokhoz vettetek, sokat játszottam a gyerekekkel és nagyon boldog voltam Veletek. Ah [...]
Mind a 4 komment
A Nikon bemutatta Borg szériájának első darabját. És csak 580 dollár.
4485 1 2 Izé
mateee: szupercsillagharcosoknak:D
mcsoma: emoknak nem ajánlott, mert ha ez is rajtuk van akkor tényleg nem látnak semmit...
Wyclef Jean featuring Mary J. Blige - 911
458 2 1 Zene Izé
Trooger: Elég hírtelen nagy kedvencem lett ez a szám!Kár hogy Wyclef Jean-t rittkán lehet látni.(szerin [...]
Érdekes mozgással játszik ez a kiscica.... :)
8053 4 15 Izé
Sziszo: szegény macsek szeretem én is szivatni a macskám valahogy igy
nkmedve: A macsekok mindenre képesek a lézerért. Én is szoktam hülyiteni a kis drágákat a tömbházunk [...]
pityaa: Ok elhiszem, hogy nem dagadt :) Kis sörpocakja van csak az általatok belinkeltekhez képest... :D
Mind a 15 komment
Butiful Maria Sharapova
894 0 4 Pink Izé
CrazyLime: Sztem sztrájkoljunk. XD SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTR [...]
CRaPtRaSH: ki a tökömet érdekel ez a csaj??? nem azt akarom h pasis posztok legyenek, mert pontleszarom azok [...]
mekszamnojz: na
Mind a 4 komment
Microbe Kombat
10675 2 2 Game Izé
Defender9702: Igen,nekem is tetszett...Am sztem az a nehéz helyzet,amikor az összes ellenséged vírus lett és [...]
Chamy: ez jó volt végig játszottam
Emlékszel még? Kovács Áron pucéran motorozott - és bejött neki!
1225 1 0 Pink Izé
Prince of Persia: Next Gen - Decemberben érkezik
885 0 0 Tech Izé
Mentőakció
19093 1 13 Izé
bungle: :) Kicsit lassú volt most a dailymail reakcióideje. ;) http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/a [...]
Erunder: Banyek. Bocs. Legközelebb figyelmesebb leszek.
mumus: ez a termeszet....
Mind a 13 komment
Miért nem használnak a rövidtávú diéták? A háziorvos segíthet!
369 0 0 Pink Izé
Milliókat fial a főállomásfőnök macska
441 0 1 Pink Izé
Derill: Japánban a macskát szerencsét hozó állatnak tekintik. Egy mondás szerint: "Ha gyötör az íns [...]
Jabba, mint esküvői torta :)
2040 1 3 Izé
Tóth József: Ez úgy néz ki, mintha Jabba odasz..t volna...
Luflee: ez olyan mint a chokito ? ronda es finom ?
bigyminyő: Ízlések és pofonok....... Lehet,hogy nagyon finom volt a torta és gondolták ha Jabba pöffeszke [...]
Melyik napon születtél? Olyan vagy az ágyban!
1836 1 14 Pink Izé
papaluige: szombat!
Loreley: Nekem is igazat mondott . Csütörtökön születtem , a párom meg vasárnap.
CRaPtRaSH: nem minden szőke hülye és nem minden hülye szőke ;]
Mind a 14 komment
 A Nikon bemutatta Borg szériájának első darabját.  És csak 580 dollár. 
4178 1 3 Tech Izé
gvereb1: nyugi, ezt a balf sz kelet-ázsiaiaknak csinálják nem nekünk.
yoman3d: bazz engem de mennyire idegesitene ha csak egyik szememmel látnám a filmet... már csak azt sem bi [...]
Jackassbomb: Vajon mennyire zavarná meg az embert, ha egyszerre látná a filmet és a körülötte levő teret [...]
Manu Chao - Welcome to Tijuana
511 2 0 Zene Izé
Bikini verseny japán módra
17843 5 11 Izé
bigyminyő: Kis ártatlan kinézetük ellenére tiszta szexőrültek ezek a japánok.... Megyek hozok is egy ban [...]
TeeJay: vajon ezek eredeti mellű japán csajok?
mekszamnojz: szerintem nem ertem? :)
Mind a 11 komment
Adam szórakozik egy kicsit. :)

+ bonus videó: a hélium hatása a fúvós hangszerekre.
9047 14 23 Izé
Balugray: Elméletileg nem... Csak mivel más a sűrűsége mint a levegőnek, másképpen rezonál... Ha tele [...]
ax: na.. ez raj. :D kell (a)
bungle: Ennek örömére hallgassuk meg az Isten Háta Mögött zenekar Kéjgáz c. számát. ;)
Mind a 23 komment
A japcsik a baseballban is hozzák a formájukat. :)
481 0 0 Sport Izé
Pucér Csoki Jézus

Cosimo Cavallaro művész úr honlapja.
2583 1 13 Izé
mekszamnojz: ez se rossz :DDD http://www.freevlog.hu/video/3851.html
mekszamnojz: az még hagyján! dehogy csokinyusziból van a mikulás csoki! na az az igazán felháborító! :D
bigyminyő: Semmi....... "Ne imádj bálványokat"....Aki érti annak jó....:( Manapság már semmi sem szent.. [...]
Mind a 13 komment
Matisz nagypapa, Sanyi, Gátvéder, Polgár Jenő és Gyuri az új "gát át nem szakadási javítási munkálatok" anyagi részét konstatálja.
6275 6 5 Izé
Ártatlan-méz Előd: én is ott vok
MikeSylver: Próbáld meg a "watch in high quality" funkciót kicsit orvosolja az olvashatóságot. Bocsi am. na [...]
Richard93: Ja, xD hangszóró kivolt kapcsolva :D marhára nem figyeltem! :S bocs a hülye hozzászólásért ; [...]
Mind a 5 komment
Majom pincérek Japánban. Állítólag jobbak, mint egyes ember kollégájuk. :)
2518 5 4 Izé
rezso: Eddig bennem az élt hogy a japán éttermek tiszták,szegény majom egész nap kiegyenesedve nem le [...]
bigyminyő: Biztosan csak annyira,mint mi emberek.....:/
Chartreuse: Hm..valami ilyen volt a majmok bolygója háttértörténete is nem? :D
Mind a 4 komment
Melanie bemelegít egy kicsit a jégen...

(tudom volt még júliusban a Sport Izén, de szerintem sokan lemaradtatok róla... én is :))
7482 4 9 Izé
Phinix: a qva életbe... hát én meglepődtem. ez egy jó reklám!
Párna: hát igen így már nem igazán a "megcsináláson" van a hangsúly. hanem hogy mit fejezne ki...
xion: ez a National Geographic egyik TV reklámja volt a globális felmelegedéssel kapcsolatban úgy fél [...]
Mind a 9 komment
Találd meg a stílusod!
1574 0 0 Pink Izé
Rise Against - Hero of War

Az új Appeal to Reason c. album egyik száma.

Mindenkinek ajánlom, kölönösen a szövege miatt (is) érdemes meghallgatni. (szöveg itt)

/Az album elvileg október 7-én jelenik meg/
695 1 8 Zene Izé
Purple: és kijavítódott by me :)
dXter: a link elszállt by youtube...
dXter: néztem, hogy hogy jön ide Ausztria....azután láttam meg, hogy mire válaszoltam....én valszleg [...]
Mind a 8 komment
Leryn Franco paraguayi gerelyhajítónő (és Miss Olimpia) a kifutón.

+ képek a 2007-es naptárából.
36040 2 10 Izé
timirc: Hát ha ez lesz a divat akk nem csak a szerintetek "jó" nők fogják ezt hordani...csak nézzetek m [...]
TeeJay: jövőnyáron a jó csajok remélem ilyen felsőben fognak mászkálni :D
kisdoczi: Végre egy modell akinek van melle
Mind a 10 komment
A modern férfi 4 típusa
467 0 0 Pink Izé
Vitas - Opera #1

Kiváncsi vagyok, hogy a golyói megvannak-e. ;)
3068 2 8 Izé
Sissi: Amúgy tök jó számai vannak, nekem az egyik kedvencem:D
mekszamnojz: hát ennek maradandó sérülés volt a tökönrúgás, de legalább kamatoztatja :D
Árnyangyal: Szerintem ez is hasonlít valamire: http://www.youtube.com/watch?v=r3yfFOq_CFQ Lent a megoldás: [...]
Mind a 8 komment
Régebbi postok...