REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Rap factory - A gyárak.
Köszönjük, ennyit a magyar rapről...
4352 1 52 Izé
bandee1219: Ez a kedvencem! Rég kerestem, kössz! XD
bandee1219: Hát erről az, hogy nem is olyan rossz. ;) De ez az én véleményem.
bandee1219: Sztem NEKED nem érthető az Akkezdet, nempedig általánosságban. És a RAPnek nem az a lényege, [...]
Mind a 52 komment
A világítás és a PC  funkciójának újragondolása.
Egszerűsített megjelenítés és bevitel, mobilitás, wireless.  Ezek a főbb jellemzők.
465 0 0 Tech Izé
Építs síneket jól!
8111 4 0 Game Izé
A legnagyobb plazma kijelző.
646 0 0 Tech Izé
A Google es a Matsushita (Panasonic)  megállapodást kötött egy  olyan TV fejlesztéséről, ami natívan képes kezelni bizonyos Google szolgáltatásokat például a Youtubeot és a Picasa  Web Albumot. Megjelenése első körben tavasszal várható Amerikában.
553 0 0 Tech Izé
A Mozilla is belép az mp3player piacra a  Songbird kódnéven futó, jelenleg erősen beta állapotú (0.4) médialejátszójával.
741 1 1 Tech Izé
beton: valóban béta, és valahogy nem tetszik az Itunesre hajazás sem. Funkcionális szinten. 10 percet [...]
Szintén Fujitsu  ez a valami izé, ami a vásárlás  megkönnyítését tűzte ki céljául.
653 0 0 Tech Izé
Az első magyar mangalica fesztivál, 2008. február 8-10-ig. Kolbász-, hurkatöltő meg bográcsoló verseny jól!
2616 3 7 Izé
bandee1219: Az. :D Itt, Békéscsabán évente van Kolbfest, ez ennek a szőrősebb rendezvénytestvére. :)
bandee1219: Még nem láttad bungle címeit? Sokszor így adja ő is, és a magazinoknál is emberek dolgoznak [...]
Mimis: Tőled tanultak... ;)))
Mind a 7 komment
A !JBL is kijött az első IPhone dokkal.  A CES-en, hol máshol.
636 0 0 Tech Izé
Egy elefánt, aki elefántokat fest
2848 2 20 Izé
bandee1219: Hát, mit mondjak? Nálam is,nem is kicsit (igaz nálam nem nehéz jobban rajzolni, de ez nem von le [...]
three.d: ,,Amúgy miért kéne ugyanúgy érzékelnie?" Mondjuk, mert állítólag ugyanúgy adja vissza aho [...]
rivaul: Nemhiszem hogy kérte eztse :D Amúgy miért kéne ugyanúgy érzékelnie? Attol hogy ő 5 méter at [...]
Mind a 20 komment
Hét szilveszter telt el úgy, hogy Hofi nem humorizál. Gondoltam ezzel a kis szösszenettel kívánok boldog új évet mindenkinek!
8928 12 135 Izé
bungle: Slyom küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=B7jV_8CR_a8 Szöveg: "Hofi Géza Louis Armstrong [...]
bandee1219: Oké. Most úgyis vizsgahét van, maj akkor elolvasom. XD
alphadog: Öööö.... majd egy hét múlva válaszolok. ;)
Mind a 135 komment
Emily Grace - írtsd az ellent jól!
7178 3 1 Game Izé
Marvin: A jobb gomb az menü nem rakéta...
Szemezgetés az eddigi bejelentésekből: 

- Philips HD ready TV
- Sony Transfe rJet nagysebességű drótnélküli átviteli megoldás
- Panasonic drótnélküli HD videó rendszer
- Logitech DiN ovo Palm billentyűzet
- 3M miniprojektor mobiltelefonokba

Folytatás következik...
814 0 0 Tech Izé
Na ezt csináljátok utána! :D
11627 0 16 Autó Izé
bandee1219: Hát, nekünk a családdal (4en), 110-nél, mikor kiesett a bal első, az nem volt rossz :). A köcs [...]
bandee1219: Hát igen, nem hiszem, hogy nem volt meghúzva rendesen, csak nem erre van gyártva az a csavar, de [...]
Gabi69: Elsőrekció: száj leesik, második sajnálat az RX-7-ért.
Mind a 16 komment
Na ezt csináljátok utána! :D
11883 3 16 Izé
bandee1219: Hát, nekünk a családdal (4en), 110-nél, mikor kiesett a bal első, az nem volt rossz :). A köcs [...]
bandee1219: Hát igen, nem hiszem, hogy nem volt meghúzva rendesen, csak nem erre van gyártva az a csavar, de [...]
Gabi69: Elsőrekció: száj leesik, második sajnálat az RX-7-ért.
Mind a 16 komment
"Rengeteg pletyka keringett mostanában arról, hogy a tradícióknak megfelelően most milyen nagy bejelentéssel rukkol elő Bill Gates óriáscége a CES-en. Sajnos egyik sem jött be..."
505 0 0 Tech Izé
A világ egyik legnagyobb teherautója. Motor: 169,5 literes, 16 hengeres,3300 LE (2460 KW); Súlya: 260 tonna, hasznos teher: 350 tonna; hossza: 20m, magassága: 6,88m (felemelt rakfelülettel: 17,07m), szélessége: 7,57m; kerékmagasság:3,35m...
Másik két haveja: Caterpilla r 797 és Liebherr T282.
8527 0 37 Autó Izé
bandee1219: Nem akksiról, hanem a nagy (általában diesel) motor termel áramot, amellyel meghajtják a kereke [...]
bandee1219: Ja, meg nem túl gyors a végsebessége, de ha a tömeg/gyorsulás arányt nézzük, bármelyik spor [...]
Tádi: Felhúzós:-)!
Mind a 37 komment
A világ egyik legnagyobb teherautója. Motor: 169,5 literes, 16 hengeres,3300 LE (2460 KW); Súlya: 260 tonna, hasznos teher: 350 tonna; hossza: 20m, magassága: 6,88m (felemelt rakfelülettel: 17,07m), szélessége: 7,57m; kerékmagasság:3,35m...
Másik két haveja: Caterpilla r 797 és Liebherr T282.
8641 7 37 Izé
bandee1219: Nem akksiról, hanem a nagy (általában diesel) motor termel áramot, amellyel meghajtják a kereke [...]
bandee1219: Ja, meg nem túl gyors a végsebessége, de ha a tömeg/gyorsulás arányt nézzük, bármelyik spor [...]
Tádi: Felhúzós:-)!
Mind a 37 komment
Mosható egér a Belkintől.
449 0 0 Tech Izé
Csináltunk nektek szép kis widgetet, ide a bal oldalra, ami a gizmodo és az engadget CES híreit teszi elérhetővé.
348 0 0 Tech Izé
A Hungarica - Átverés című nótájához "készítették" ezt a klipet. Az énekesi poszton a magyar származású Téglás Zoli, az amerikai Ignite banda frontembere.
4425 3 5 Izé
bandee1219: Szimpatikus fickó, nem látszik elszálltnak. És igaza van, magyar feleséget, magyar családot, a [...]
weedjay: A zene nagyon ottvan! Nemtom, nekem valamiért kár, hogy magyarul énekelte fel. De azért király [...]
pepeti: Akit jobban érdekel az Ignite és Téglás Zoli: http://webcsatorna.hu/filmek/ignite&show=30 A ha [...]
Mind a 5 komment
Ha úgy érzed túl sokat ülsz a gép előtt és ez az izomzatod kárára megy.
581 1 0 Tech Izé
Itt az első automatizált, pincérek nélküli étterem Nürnbergben. Már várom a droidok nélküli McDonalds-ot (hülye Ronald, mennyit spórolhatna a fizetéseken és járulékokon :))).

3006 3 5 Izé
bandee1219: Ha borravalót adsz, nem a szakácsnak adod, de sztem voltál már étteremben, láttál te ott szak [...]
Ágii: Hát nemtom, ez olyan macerásnak néz ki:S
Dawe: és ha borravalót akarok adni?akkor viszalököm a konyhásnéninek? :D
Mind a 5 komment
Bánj ügyesen az egérrel és juss fel a 16. szintre!
8600 3 5 Izé
Maccoyi: 2 rész: http://www.nekogames.jp/mt/2009/02/cursor10_2s.html
Matyi: hát egy biztos nagyon fárasztó egy időután
kispeki: Ismertető: 9 életed van, plusz amivel kezdesz. Ha az egyikkel meghalsz, jön a következő, az el [...]
Mind a 5 komment
Egy kis iphone bemutató :)
785 1 0 Tech Izé
"A mozikban taroló Michael Bay által rendezett paródiába illő, de rendkívül látványos film a mobiltelefon tervezőket is megihlette. Az egyelőre ismeretlen specifikációval felvértezett telefon egyik pillanatról a másikra kagyló formából képes átalakulni egy két lábon járó robottá. Aki nem hiszi, tekintse meg a videót!"
1223 0 1 Tech Izé
roland66: te nem akarok beleszolni de ez csak számítógéppel lett megcsinálva! és tökre látványos de a [...]
Rövid lista a CESről élőben tudósító jelentősebb tech blogokrol.
Én személy szerint az Engadget és a Gizmodo feedet ajánlom.

Gadgetell -  [RSS - Twitter] Engadget -  [RSS] CNET - [RSS] Scoble / Podtech Gizmodo - [RSS] Futureshop
SlashGear -  [RSS] Digital Trends - [RSS] Laptop Mag -  [RSS]
700 0 0 Tech Izé
Láttatok/hallottatok már éneklő agámát? ;)
3320 2 23 Izé
bandee1219: Láttam utána, csak nem olvastam előre.
Purple: 12-esben már írtam, hogy nem az ő hangja :)
bandee1219: Nem, az előző hozzászólásomban linkelthez hasonlóan ez nem az állat hangja, legalábbis én e [...]
Mind a 23 komment
Bánj ügyesen az egérrel! :)

2. rész.
11272 3 14 Game Izé
Maccoyi: 2 rész: http://www.nekogames.jp/mt/2009/02/cursor10_2s.html
luise: én kijátszótam és nagyon teccet, eleinte szerekodtam de aztán már ment a vágán már mondhetn [...]
dude: Nem kell a gúlákra kattintani, olvasd el a 4. kommentet, nézd meg a videót (egyik gombért vissz [...]
Mind a 14 komment
Etno techno
4758 2 26 Izé
jumeirah: Ez esetben köszönöm, jelentem egy életre megtanultam a nevét és a származását is :)
bandee1219: Tény, hogy az internetről sokat lehet tanulni, ahogy az iskolában és az élet más területein i [...]
jumeirah: Köszönöm hogy megismételted Dude szavait, de elsőre is tudtam értelmezni... Legközelebb majd [...]
Mind a 26 komment
Vezesd ki a testből a golyót! Nem olyan egyszerű! :)
7664 4 12 Game Izé
Oláh Dóra: a 7. pálya! Akkor már közötte van: zöld hernyó féleségek, szív, tüdő
Oláh Dóra: De most végig fogom
Oláh Dóra: Tovább megmár nem volt kedvem vinni
Mind a 12 komment
Ki tudja, hogy ez mi? Plázacicák előnyben... ;)
5539 1 27 Izé
AVIREX: fülhallgató
Dawe: 7 rugó? annyiért már lehet kapni egy sonyericsson átalakítót meg egy faszályos headsetet
jumeirah: Egy Kitty-comingout? :) hmm
Mind a 27 komment
A piton és a golflabdák esete...
3958 1 14 Izé
bandee1219: Ja, de nam csak itt, hanem itt is: http://emhain.wit.ie/~ynicol/Funny/X-RAY.JPG olvéz.... :) ht [...]
mateee: de azér a márka befigyelxD
jethro: mit a gyíkót sajnáljátok, én a labdákat sajnálom!!! milyen rossz lehetett nekik benne abban a [...]
Mind a 14 komment
Clear Vision 2
Carlos is ezzel gyakorolt ;)

(ez meg az első rész)
4853 4 4 Game Izé
Clipse: Egész jó játék csak nagyon rövid :S de nekem teccik :D
hadigabi: en még hagulata is van...teccik
Dawe: jáccottam nehezebbel is...
Mind a 4 komment
Védd a kaját jól :)
1014 1 3 Game Izé
xXxÁdámxXx: Ez mondjuk igaz... :D
Purple: mert itt kaját kell védeni :D
xXxÁdámxXx: Ezt miért nem a várvédősbe tették?Sztem oda való.Nem mintha zavarna., csak furi.
Bricks of Egypt
2181 6 2 Game Izé
Clipse: Nem tuggyátok az aktiváló kódját véletlen?
xXxÁdámxXx: Ezeket naon birom! :) Kössz!
Na végre!

"A ToldACuccot.hu egy ingyenesen használható fájlküldő szolgáltatás. Segítségével olyan nagy méretű fájlok küldése lehetéges, melyek feleslegesen terhelik a címzettek postafiókját, vagy az e-mail fiókok méretkorlátai miatt el sem jutnának hozzájuk."
4146 24 27 Izé
bandee1219: Te próbáltál már MSNen, SKYPEon akármitis átküldeni?... Nem hiszem. Mire az átmegy, megősz [...]
rivaul: Pfff már megint :D Joh neked elnézem akkor UJ IP-t kérjetek!!! :DDDDDDDDDDDDDDD
Luflee: inkabb uj ip-t kerjen, es ne ujj ip-t, mert az kisse veresebb lenne :)
Mind a 27 komment
Közeleg az idei CES rendezvény, melyenek keretein belül igen érdekes bejelentésekre figyelhetünk fel időnként. Konzol fronton idén a Sony-tól várjuk az egyik legizgalmasabbat.
551 0 0 Tech Izé
A New York Times értesülései szerint a Nintendo a magas eladási mutatókat idén is szeretné megtartani. Ennek érdekében több újítással is szeretnének kedveskedni masináik tulajdonosainak. Nintendo DS játékok lesznek letölthető Wii-n keresztül?
338 0 0 Tech Izé
"Egy Wall Street-i elemző, Shaw Wu szerint az Apple Inc. bejelenti a Blu-ray olvasóval felszerelt gépek érkezését a januárban esedékes Macworld expón."
499 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...