REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Vitas - Opera #1
2755 0 1 Zene Izé
pira: ez nagyon nagyon jó.........:)
On Solid Ground - Thus It Begins

Észak-carolinai keresztény deathcore banda.
416 0 0 Zene Izé
Nemrég ugye Stephen Colbert , az amerikai showman kapta a legtöbb szavazatot az új M0-ás híd név pályázatán. A videó tanúsága szerint róla is nevezték el végül. :D
2681 0 11 Izé
bungle: http://i.imgur.com/sHfW5Kb.png
Spantz: Tudomásom szerinte megyeri híd a neve
Tóth József: Már akkor mit szóltok a Gáspár Győző-höz? :DDD
Mind a 11 komment
Ha jól értem a fiatal úriembernek mindenféle csetes úriemberekkel akadt problémája, de ő az internet erejével szabályoz és előre szól, hogy vigyázzál, mert megjárod.

Kattincsárá, különben megjárod!

2168 2 27 Izé
rubigo: a kaméleon haláli aranyos pofa! :) Nekem is kell egy. Az még nincs...
sztewe: Itt van a videot felrakó f*szagyerek youtube profilja, http://www.youtube.com/user/pengusz én flag [...]
rubigo: Na, ezt úgy írtad, mintha városainkban nem rohangásznának hasonló szellemi kvalitással rendel [...]
Mind a 27 komment
Lehet még rosszabb is...
7402 3 7 Izé
rubigo: nem igaz hogy nem jön már végre valami nagyobb is... na
madMate: ez most akkor meghalunk vagy hogy?
eváj: Meglehet:D:D
Mind a 7 komment
Mellbimbóról habzsolják a habot az erotikus sörfesztiválon
575 0 1 Pink Izé
CRaPtRaSH: most ez pasiknak való izé vagy csajoknak??? csakmert ez is tele van csajokkal..
Tökös receptek, különös tekintettel a tökös-mákos rétesre
351 1 4 Pink Izé
mincsi: :DDDDDDDDDDDDDDDD nagy igazság.
Derill: manapság mindenki a fején hordja...
mincsi: derill, úgy látszik manapság a tök mégsem annyira divatos... ;-) bár én szeretem... ;-)
Mind a 4 komment
 Nézzétek és hallgassátok a Mestert - Horti Gábort, ki feldobja az unalmas meccseket, mígnem könnyezve a nevetéstől állsz fel a félidőben. Az Úr a sportklub csatornáján közvetít, aranyköpéseit egy (elég) nagy tábor lesi, és nem alaptalanul! Kattints, és nevess.
767 2 4 Sport Izé
Maccoyi: blaugrana küldte: Szöveg: Szerintem a legjobb magyar kommentátor Horti Gábor és ez a videó sze [...]
KoinZ: Legnagyobb tag:D
Cromex: Testvére volt a tesi tanárom általános iskolában. Mindig végig röhögtük az egész órát. M [...]
Mind a 4 komment
Lords of the underground-Chief rocka

Egy nagyon eredeti csapat, nemrég voltak Magyarországon is!

 Wikipédia
508 1 0 Zene Izé
LG KP500: occso érintőképernyős mobil mindenkinek
1440 0 7 Tech Izé
Jozef7: szerintem azért mert ez koppintás :D
tüpp: miért van olyan érzésem,h ez nyúlás?Iphone....
Hazafi: ja igen, ezt most nem azért írtam hogy lelombozzam azokat akiknek tetszik, de azért érdemes felk [...]
Mind a 7 komment
Frailty - Ariadne

A rigából származó csapat debütáló albumával szabályosan berobbant a nemzetközi doom metal-világba. Zenéjük nemcsak származásuk miatt különleges, hanem azért, mert rengeteg stílust - a funeral doomtól a black metalon keresztül a gyors viking/death metalig - vegyítenek úgy, hogy a doom alaptól ritkán és akkor is csak kis mértékben térnek el.
448 0 0 Zene Izé
Plasztikai szörnyeteg lett idős korára a sztárból
1556 0 1 Pink Izé
Derill: ...meg ez is.
"Nesze neked gólöröm." :D

Egy kapus, két gól. Az egyiket rúgta a másikat kapta. Mindez 30 másodpercen belül. :)
734 1 2 Sport Izé
Maccoyi: Hol ITT?
Öcsi: ez már volt itt, és azt is kitárgyalták h ez a bíró hibája
Körtés mogyorós sütemény

Nem túl látványos, viszont nagyon finom süti, és könnyen elkészíthető!
559 1 4 Pink Izé
mincsi: hát.. hiába... ha megjelenik, akkor itt lesz a tökösmákos... :-DDDDDDDDD
Derill: ja én csak viccből írtam, amugy hozzá nem nyulnék:D de azért kösz:D
mincsi: beküldtem most egyet, hogy jó napod legyen! :) remélem, megjelenik. a tökös-mákost én is imá [...]
Mind a 4 komment
Könyvespolc egy picit másképpen. :)

(Te is elkészítheted.)
5768 5 10 Izé
Párna: egyszerű a megoldás,megkéred a hölgyet / urat hogy vegyen fel egy bizonyos pozíciót *.* he he [...]
Errtu: és a csajodnak -vagy ha az nincs, akkor- a haveroknak hogy vágsz fel vele? előveszed a fényképe [...]
Nezz: Csak az a baj, hogy RL-ben nem lehet megfordítani a képet ezért azt kell csinálni amit az illet [...]
Mind a 10 komment
A nap képe - Találkozások

Brian Skerry fotói
6507 0 6 Art Izé
alpha23: Még jó hogy a photoshoppal ki lehet retusálni a barna foltokat a vízben! Gyönyörű!
ReAm1: Biztos felejthetetlen élmény.... ez tipikusan az a dolog amire legtöbbünknek sanszunk sincs át [...]
Balázs: királyság lehet
Mind a 6 komment
A nap képe - Találkozások

Brian Skerry fotói
6876 1 6 Izé
alpha23: Még jó hogy a photoshoppal ki lehet retusálni a barna foltokat a vízben! Gyönyörű!
ReAm1: Biztos felejthetetlen élmény.... ez tipikusan az a dolog amire legtöbbünknek sanszunk sincs át [...]
Balázs: királyság lehet
Mind a 6 komment
Na ilyen egy "talicska aprómajom". ;)
4237 4 18 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=GlibNFS3jnY
Zsanee: xD
alphadog: Nézzük mit mond a Sztaki szótár erre: http://href.hu/x/74z7" target="_blank">http://href.hu/x/74 [...]
Mind a 18 komment
Guruló cica ;)

Massow Concept Cycles
3566 1 7 Autó Izé
Rizs: bitang
thor40: kiprobálnáááám!!!!
shinob: hát szerintem nagyon ótvar, láttam már pár elcseszett túlcifrázott "műalkotást", de ez mess [...]
Mind a 7 komment
Guruló cica ;)

Massow Concept Cycles
3567 2 7 Izé
Rizs: bitang
thor40: kiprobálnáááám!!!!
shinob: hát szerintem nagyon ótvar, láttam már pár elcseszett túlcifrázott "műalkotást", de ez mess [...]
Mind a 7 komment
Rihanna - Unfaithful (Adam Bass vs Deadfear remix)

Bár sajnos Hardstyle kategória nincs a zene.izén, se jumpstyle, de azért véleményezés céljából megmutatnám egy most készülő saját alkotásom, ami valószínűleg kiadásra nem fog kerülni egyéb szerzői jogok miatt. :)

A Hardstyle zenei stílust kérlek ne keverjétek össze a hardtechnoval! :)

 
1221 2 4 Zene Izé
koocos: bírom a jumpstyle-t is, de a hardstyle valahogy jobb...am tényleg jó lett, grat!;)
Balázs: jó csaj
Deadfear: Köszi. :) Nem tudom sokan mondták, hogy ne legyen ilyen hosszú az eleje de nekem így tetszett. A [...]
Mind a 4 komment
Metallica - The End Of The Line
484 2 0 Zene Izé
A nap képe - Találkozások
4321 0 0 Pink Izé
Milyen feleségre vágynak a férfiak? - Egyikük elárulja

A nők 99%-a szeretne férjhez menni. Amihez ugye egy férfi is kell, viszont a tapasztalat azt mutatja, hogy ők kevesebbet gondolkodnak ezen a kérdésen. Mikor dönt úgy a férfi, hogy feladja a legényéletet?
704 0 1 Pink Izé
Purple: 1% :D
Világrekord kísérlet. A kulcsszó a kísérlet... ;)
9247 3 97 Izé
Sziszo: nem volt jó az összpontosítás... ekkora égést :D
iw84u4t: Isten hozott a mátrixban:))
smith: Köszi, nagyjából én is ilyesmire gondoltam, de nem tudtam volna ilyen normálisan megfogalmazni, [...]
Mind a 97 komment
Soulfly - Blood Fire War Hate
314 0 0 Zene Izé
The Eyeballnig Game

avagy, mennyire pontos a geometriai szemmértéked. ;)
6053 3 13 Game Izé
unumunu: http://alaprajz.atw.hu/3.png 3,3 és nekem is volt 0.0 :P:P:P
HoPpY: http://kepfeltoltes.hu/view/121008/felez__www.kepfeltoltes.hu_.png 3.41 Elsőre meg volt 8 valamenn [...]
swine131: 6,64! :P
Mind a 13 komment
14 másodperc. Ennyi volt. A kép alapján egyértelmű, hogy ki nyert. Vagy mégsem? ;)
1470 1 2 Sport Izé
arabicsnusos: Rendesen szétverte a fejét :) Ilyen a sport.... agyban ott kell lenni.
Derill: pffffffff na hát ez egy rakás szar nem küzdelem. silver jancsiszögből rendes mérkőzésnél se [...]
Kitten Canons
3210 4 6 Game Izé
tomi77: jee!1573!!!!!!!!!!!!!!!
fikli: sikerült nekem is 1449et és ez nem vicc komoly
timcsi5: SIKERÜLT ... 1225 :)) ... /de ennek ellenére sem tudom abbahagyni :) /
Mind a 6 komment
Danny Tenaglia - Music Is The Answer
632 1 0 Zene Izé
Isteni finom emésztésserkentő: az aszúesszencia!

Kis mértékben gyógyszer, nagy mértékben orvosság...
462 0 1 Pink Izé
mekszamnojz: Iszonyat jó a posztkép!
Na itt "elszállt" mindenki rendesen.
658 1 0 Sport Izé
Hajdú-Sarka Kata vagy Molnár Anikó néz ki terhesebbnek?

Molnár Anikó komoly és felelősségteljes földanyaként, Hajdú-Sarka Kata a Xanadu egyik görkorcsolyás szereplőjeként jelent meg a nyilvánosság előtt...
1269 0 1 Pink Izé
Purple: "terhesebb" :DD milyen szó ez? :D
Még több cuki állatos kép - elküldhető képeslapként!
1090 4 10 Pink Izé
the girl of peace: háhá:Dvannak naon cukik:P
Derill: nekem olyan kell ami mögött ha váltogatod a lapokat akkor olyan színű lesz egyből :D mint a re [...]
Errtu: nekem KELL egy ilyen kaméleon!
Mind a 10 komment
Hatalmas drukkere vagy valamelyik csapatnak vagy sportolónak?

Unod már a hagyományos transzparenseket?

Akkor eljött a te időd. Készíts magadnak LEDes világítós táblát kedvenced nevével. :)
532 0 1 Sport Izé
Menyet: :D
3 borzalmasan idegesítő női dolog - a pasik szerint


A nők nemcsak szépek és bájosak, hanem idegesítőek is lehetnek. Ismerd meg a 3 tabut, amivel kikergetheted a férfit a világból.
1342 0 6 Pink Izé
Errtu: nya. így már világos :]
CRaPtRaSH: a cikk... érdekes módon stot sose zavarja hogy elöl van a hajkefém vagy a sminkcuccom, az meg sz [...]
mekszamnojz: I agree
Mind a 6 komment
Remélem ez most csak valami vicc és a közösségi oldalakat akarják kifigurázni (mert hogy eleve ott is sok az állat :)).
4104 3 20 Izé
pumukli: ő: http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=8064659 készítette
max_dangerfield: Szerintem ez is tök felesleges akár csak a myvip igaz hogy mindenkinek van de nem jó semmire....
Belkar: hát hogy fel tudjam venni kedvencnek mivel a kép/komment könnyebben elveszik :S
Mind a 20 komment
Újmagyar
3947 2 24 Izé
Laci: Én meg -probálni. Diplodochus vegetáriánus növény -zabáló. A Jurassic firmware nem van tarta [...]
bungle: Pingvinpuki küldte: Nahh, akkor valaki lefordítaná? :) http://www.toysgadget.com/nokia-updates-n8 [...]
Szirmike: én ezt az oldalt kb. másfél hete próbáltam felrakni, de nem jött össze :)
Mind a 24 komment
Első szerelme miatt szomorkodik Kovácsovics Fruzsina
472 0 0 Pink Izé
Figyejjé máá, megoldható lenne, hogy ne fordíccsá le?!
8809 2 7 Izé
buddha: mi ez? talán az atombomba működésének a rövid leírása?????????????
Joezyka: nem véletlen az a cím h "ne fordíccsá le"
eol: Esse rossz, ugyanarról az oldalról: Kánon PIXMA MP145 Áttekintés 8 Jót tesz http://www.toysga [...]
Mind a 7 komment
Régebbi postok...