REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
504 0 2 Tech Izé
leep: inkább nyomtató
Sza Sza: okos fénymásológép/nyomtató.......
Ez történik ha egy Vacom rajztáblát egy GPS-t és egy Macbook Pro-t ötvözünk, és levágjuk róla a billentyűzetet. Az eszköz már rendelhető, igaz a 2.300 dolláros ár visszatartó erő lehet.
652 0 0 Tech Izé
"Nagyobb akksival és egyéb hasznos kellékekkel kezdhetik az évet az EeeFelhasználók."
390 0 0 Tech Izé
Az Art Lebedev ismét valami olyat tett le az asztalra, ami egy lehetséges jövőképet mutat az input eszközök terén. A billentyűzet alap koncepciója az, hogy nincs rajta egy darab gomb sem, hanem az egész felület egy egybefüggő érintőképernyő, amit az adott feladatnak megfelelően tudunk testre szabni, legyen az videólejátszás, fotóretusálás vagy Quake.
2529 0 9 Tech Izé
techadmin: pedig epp kezdtuk volna itt a szerkesztosegben szervezi a kommandos akciot a megszerzesere :)
dude: A 3. képen láthatod (Typing mode).
ok2008: és hol vannak a betük?
Mind a 9 komment
Önmagát építő és konfiguráló robot.

647 0 1 Tech Izé
Steveboy: Hát ez izé... Azt hittem, hogy legalább átugorja a fekete sávot, vagy valami... de így uncsi.
Segíts Snoozleberg Úrnak, hogy álmában célba érjen!
1694 2 0 Game Izé
Ez egy igazi büntetés!!! Érdemes végignézni, a zsűri kifakad önmagából.
16860 2 36 Izé
bungle: Szerelmes dal Paula Abdulnak: http://www.youtube.com/watch?v=omfx3pVuzDk ;)
Kiscica: ez kész ah a zsűris csaj kifagad :D:D:D:D:D Szakadtam a röhögéstől :D
credy: szánalmas xDxD nem veszi magát észre xD de am jót röhögtem :DDDD
Mind a 36 komment
Starship Eleven
819 0 0 Game Izé
The Happiest Monster
Egy szerencsés lány története, akit meglátogat egy szörny és megváltozik az egész élete! ;)
6313 8 20 Izé
Wertical: Kicsit morbid ugyan, de jó...bár mongyuk ha én találkoznék 1 ilyen cuccal akkor nem hiszem, hog [...]
bandee1219: Már a Gyűrűk urában is elhangzott a nagy igazság: "Ha az ellenséget szolgálná, csinosabb len [...]
bergenye: nekem is ilyesmi jutott az eszembe
Mind a 20 komment
Az angol tehetségkutató legrosszabb énekesei egy helyen, egy időben. A királynőt tessék figyelni, ő nagyon jóképességű.
10423 3 36 Izé
Wertical: most azt mondjátok meg nekem az a zöld runás nő aki aki spárában ücsörög a színpadon...az [...]
bandee1219: Ezt a részét még csak-csak érteni, de mi van az elejével? Egyébként ez minden showműsorban [...]
bandee1219: Pöttyös Szemüvelysz, nem a legrosszabb (nem értem, ezek között mit keres), de képeznie kell m [...]
Mind a 36 komment
Újabb oldallal bővült az Izé család: a Game Izé a klikkelők klikkjének készült. :)
Klikkoljatok jól az unalmas téli estéken vagy a munkaidőt elütve, de küldhettek is játékokat, ott biztos több fog megjelenni, mint itt az Izén (ahova azért a legjobbak, legérdekesebbek természetesen bekerülnek)!

Továbbra is várjuk az ötleteket, milyen aloldalakat szeretnétek még...
12766 16 30 Izé
Lilu__cica: Ezt én akartam mondani!
Luflee: Pedig olyan szupcsi cuccocskak ezek ! Alig varom, hogy kijojjon a cuki rozsaszin hello kittys acelbe [...]
Purple: jó de 9 évesen én nem kaptam :DD nekem amúgy tetszik maga a feje :D ill maga a cica, de ami gicc [...]
Mind a 30 komment

Beer

585 0 1 Tech Izé
Menyet: :D :D :D xD
Garfield - Scary Scavenger Hunt
Gyűjtsd össze a felsorolt ételeket a szellemkastélyban!
19943 8 24 Game Izé
Zsuzsi 96: Megnyertem a 2-dik részét is.
Zsuzsi 96: Sikerült megnyertem!!!!!!!
Zsuzsi 96: Sziasztok hogy lehet össze gyűjteni a Chocolate Covereb Donuts sütitt.
Mind a 24 komment
Philipe Starck francia designer alkotta minimalista óra. A stílus kedvelői mindenféleképpen látogassák meg ezt itt.
821 1 1 Tech Izé
beton: starck nem minimalista, csak a LÉNYEGES dolgokra koncetrál. megtiszitítja a a tárgyakat a felesl [...]
Az Etchstar szokványos izékből varázsol egyedi darabokat, legyen az telefon, Ipod, cipő vagy egy Macbook.
1006 0 0 Tech Izé
Most már értem, miért mondják azt: "ami szem-szájnak ingere..." ;)
10955 4 32 Izé
izébigyó: Igen, nagyon az! :) De nem tudom, igazából miért, kéne erre vmi tudományos magyarázat!!!
bandee1219: Már láttam ilyet, van a Funpicen is. Ez olyan szemzavaró, mint azzzzzzzzzállat. OO
izébigyó: Double Vision: http://www.freakingnews.com/Double-Vision-Pictures--1762.asp
Mind a 32 komment
Ez történik ha egy mobil meg egy shotgun találkozik.
798 1 1 Tech Izé
kisduck: hát én nem vok nokia fan, szal ez nagyon tetszett! :D
Mert mindenkinek szüksége lehet egy leszbikus Barbie-ra...
3265 1 8 Izé
Lilu__cica: Veszek 2 fiú, meg 2 lány barbit, megcserélem a ruháikat, és kész a leszbi, sőt a meleg pár i [...]
bandee1219: Csak itt a férfiruha a lényeg. De 10$... atya úr isten. Amúgy ezt sem tudom, kinek csinálták, [...]
Gabi69: Kinek jutott eszébe ez a hülye ötlet???? Esküszöm fogok 2 barbie babát és máris meg van a l [...]
Mind a 8 komment
Pennsylvania Hand Band - Under My Thumb (avagy klip a zárt osztályról? :)))
Még több videó - itt a honlapjuk is.
2354 3 16 Izé
kisduck: akkor ez nem tetszett! na igy mindenkinek megfelel?
wtf: Jobban tetszett volna, ha azt írod, hogy neked nem tetszik, de tök mindegy, majd talán felnősz e [...]
kisduck: akkor jobban tetszett volna hogy leirom azt hogy szar, vagy még több vulgáris kifejezést haszná [...]
Mind a 16 komment
Britney egy kicsit másképp. :D
4415 1 8 Izé
Ency: Csak annyi a különbség, hogy a pasi csinibb, mint britney :)
bandee1219: Na igen, 1ből 1, ez kibaszás. XD Amúgy meg, britni sem jobb ennél? Ez alap. >D
atesz91: Ez ccsak büntetés leeht :D
Mind a 8 komment
A pacák egy kicsit felhúzta magát. :D
9378 1 20 Izé
Zsolt86: Attól még h megszólalt a mobilja, semmi nem jogosítja fel arra h ezt tegye. Én speciel állonv [...]
ibor90: (de) gáááz....
ocsy21: fék....
Mind a 20 komment
Az okos kutya feltalálja magát :D
5555 4 8 Izé
Schabee: milyen igaz :) amúgy aranyos a kutyus
bandee1219: Hát, én is azt hittem, hogy történik valami ebben a videóban, de nem minden videó olyan. :) Am [...]
Zsolt86: Ügyes, de én többre számítottam. Most írhatnám, h egy macska simán felugrik, de akkor minden [...]
Mind a 8 komment
Íme az én kis karácsonyi ajándékom: White Christmas.
Ezúton kívánok mindenkinek Békés Karácsonyt és Boldog Új Évet!
12544 4 49 Game Izé
tudálékos: húúúúú b****meg sokkot kaptam, de azért jhó volt :D
baa10: Jajjj XD bazz :D Durva volt :D XD köszi :D
Zsolt86: Én majd besz*rtam úgy megijedtem, köszönöm szépen (:
Mind a 49 komment
Íme az én kis karácsonyi ajándékom: White Christmas.
Ezúton kívánok mindenkinek Békés Karácsonyt és Boldog Új Évet!
25025 9 50 Izé
bandee1219: Soha nem nézem meg a Gémizéket, de most megtettem, még szerencse, hogy a pingvinesnél levettem [...]
ladyann: ez volt ma a második szívrohamom...:D kegyetlen
baa10: Jajjj XD bazz :D Durva volt :D XD köszi :D
Mind a 50 komment
Írj be egy mondatot, vagy csak egy szót, és a pingvin kiírja a hóba.
12061 20 16 Izé
bandee1219: De ha gigabites net kéne hozzá + 4 magos proci + 4 GB RAM + SLI, akkor jobb lenne? Így legaláb m [...]
pappildi: Sajnos, nekem nem sikerült elküldenem.
Zsolt86: Aranyos, de nem annyira, mint a macska :DD
Mind a 16 komment
1999-től az összes variáció a Google feliratra, egészen 2007-ig.
7718 1 35 Art Izé
Purple: ha ez megnyugtat, én sem tok rajzolni :DD de annyira, hogy rajzórán mindig ideges leszek, és ös [...]
bandee1219: én is erről lennék, tehát inkább a tehetséget választom még mindíg. :)
Purple: jaja :DD ő erről híres :))
Mind a 35 komment
1999-től az összes variáció a Google feliratra, egészen 2007-ig.
7867 10 38 Izé
bungle: Mai: www.google.hu/logos/2012/steno12-hp.jpg
Purple: mai is jópofa
bungle: Kurva jó a mai interaktív Google logo (Les Paul).
Mind a 38 komment
Új HangEffekt portál mese/zene szerkesztőknek. Már most több 100 Effekt van fenn..
1322 1 2 Tech Izé
Dr.V.: http://hangeffekt.extra.hu ez az oldal cyme.... a közvetlen: http://hangeffekt.extra.hu/site
bungle: extra.hu-s oldalak nem jelennek meg frame alatt.
Hellboy 2: The Golden Army (tiszta Warcraft :))
Hivatalos oldal.
7622 1 49 Film Izé
OpheliaCobweb: azt meg majdnem kihagytam: Hellboy szereti a cicákat...hát nem jó fej?^^
OpheliaCobweb: láttam az elős részt, és nem emelt karmailag a következő szintre, viszont iszonyatos látvány [...]
bandee1219: Amúgy azt olvastam, hogy ennek az első részét itt foratták kishazánkban, és lehet (de tuti ka [...]
Mind a 49 komment
Hellboy 2: The Golden Army (tiszta Warcraft :))
Hivatalos oldal.
7732 4 49 Izé
OpheliaCobweb: azt meg majdnem kihagytam: Hellboy szereti a cicákat...hát nem jó fej?^^
OpheliaCobweb: láttam az elős részt, és nem emelt karmailag a következő szintre, viszont iszonyatos látvány [...]
bandee1219: Amúgy azt olvastam, hogy ennek az első részét itt foratták kishazánkban, és lehet (de tuti ka [...]
Mind a 49 komment
Környezettudatosan a Föld körül.
6631 2 6 Izé
bandee1219: Aham. De a hajó is környezetbarát anyagokból van vagy csak a meghajtásra gyúrnak?
Zsolt86: Mivel vinnéd el? :PP
spidi: Add má kölcsön!!
Mind a 6 komment
Ha találtál valami klassz pornó oldalt és a regisztráláshoz az e-mail címedre van szükség, akkor javaslom, hogy ezt használd. E-mail cím pár percre...
793 1 1 Tech Izé
Srobi: Ez is jo.. :D
Hát igen. Nincs is jobb egy jó hajmosásnál. ;)
18677 7 29 Izé
bungle: csicsilla küldte: Herbal Essences for Men http://www.youtube.com/watch?v=fZWKis8_EcI
bandee1219: Mmmmmmmm..................hát.................ezt m... most ...nem ...értettem.......Oo Kicsit oly [...]
bandee1219: Hát, ha ez a gyerek jár hozzá, én másmilyet fogok venni ezentúl is. De ha ennek van férfi vá [...]
Mind a 29 komment
Akár a teljes ház hanggal való ellátására kifejlesztett eszközkupac, háttértárolóval, kontroller egységekkel, hangfalakkal.
873 2 1 Tech Izé
bungle: Hehe, ez jó... Kb. másfél éve csináltam a magyar forgalmazó oldalát: http://www.hangcenter.hu [...]
731 1 0 Tech Izé
968 1 0 Tech Izé
Ez a japcsi olyat tud, hogy még egy Luflee-t... izé... lufit is kidurrant! (bocs Luf :*)
4968 0 23 Izé
bandee1219: Az a monitorból pofozós. Mindegy.
papaluige: régen volt ez már,de nem hinném!
bandee1219: papaluige! Az első videóban nem a te avatarod van?
Mind a 23 komment
2008 januárjában kerül hivatalosan is forgalomba, kb. 600 dolláros áron a Spyder3 névre hallgató eszköz amivel a monitorok színhű kalibrálását tudjuk elvégezni.
913 1 3 Tech Izé
bandee1219: Már miért ne lenne hasznos? A telefonod, a ruhád, a kocsid, az újságaid, a dvd filmjeid,.... , [...]
Sza Sza: nah ja.............DE AKK IS KELLLL...............egy!!!!!!!! :D
Lilu__cica: Biztos nagyon hasznos...
Újabb mézesmadzag... szerintetek még megjelenik valaha?
(persze egy ausztráliai kínai negyedben már kapható! :))
9202 4 21 Izé
Belkar: a postképen azért tűnik bruce willisesnek mert lemaradt a felálló haja és így olyan hatást k [...]
nyambo: hát ja kb 10 éve ígérik már nagyon régen is láttam a játékból videót. Duke Nukem Forever [...]
rivaul: yoO :D Erre rá is mozdultam egyböl.... remélem nem fake... Ha minden jólmegy a testdrive is alph [...]
Mind a 21 komment
Ki mer erre ráülni egyáltalán...?

(húú, mit fogok én attól kapni, aki napokkal ezelőtt egy másik linkkel már beküldte ezt :D - bungle)
3123 2 20 Izé
bandee1219: Bocs, félre értettem valamit Oo, amúgy nekem a könyv megvan, ha kell valakinek. (845 KB, jpg)
Purple: nem hiszed el? ittvan http://blogocska.myip.hu/cimkek/k%C3%B6nyvaj%C3%A1nl%C3%B3/
bandee1219: Persze! Akárcsak bort vagy akármilyen piját, sőt, úgy hallottam hamarosan bármit. ;)
Mind a 20 komment
Régebbi postok...