REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Pasi pórázon, avagy Te mennyit engedsz?
877 0 0 Pink Izé
Kiszel Tünde kikelt magából
1053 0 0 Pink Izé
Porno Oscar-díjas jelenet, avagy harc a gumikígyóval...
16731 4 17 Izé
Lawrence: Sziasztok.Na beregisztráltam már én is magam...ha másnem ezért hogy megosszam veletek eme remek [...]
bob: Sajnálatos, hogy a kedves magyar lányka esze fordítottan arányos a belmagasságával. Mert ugye [...]
beton: sajnálom, ez mostmár nsfw lesz; http://www.xvideos.com/video47823/Hungarian_Honey_Attacks_a_Big_T [...]
Mind a 17 komment
Steven Gerrard gyönyörű szabadrúgásgólja (a szerdai B.L. mérközésről), amely nem mellesleg a századik találata volt Liverpooli színekben.
454 0 0 Sport Izé
Első Magyar Milliomos Társkereső
3679 1 14 Izé
Dott: ... a gazdagok sunyin nézegetik a csóró kis ribiket,akik miattunk regelnek
Teomoart: Ha gazdagoknak szól, mért van ingyen a regisztráció?
|-=O=-|: Szerintem az a másik oldal. ;) (akik milliomos társat keresnek).
Mind a 14 komment
pár új "kacat"
1468 0 3 Tech Izé
bandee1219: http://www.techpin.com/wp-content/uploads/2008/09/cassette_hub2-cool-new-gadgets.jpg ez nagyon jó : [...]
Jozef7: Mi kér jelszót???
MadAce: Nem tudom miért, de nekem valami jelszót kér! Erre mi a megoldás?
From The Shallows - The Chalice Of Mankind
389 0 0 Zene Izé
Igen! Itt van! Megérkezett! Mindenki örül!
Bódi Bruszli és a Vágott Szemek!
Megvásárolható az új lemezük! De tényleg!
3273 3 4 Izé
Shifty: Leszedtem az albumot :P ütősss
yushuf: ez a Forgács ez egy állat :O))))))
.::JunKieEQ::.: Tiszteljük benned ezt az elszántságot.. :P :D
Mind a 4 komment
Szente Vajk musical énekessel beszélgettünk az élet nagy dolgairól: a sorsról, a a zenéről, a barátságról, a kudarcról. Nézzük, mi jut eszébe a művésznek a következő szavakról.
368 0 0 Zene Izé
A Soulwave 2007 januárjában alakult. Újfajta hangzásvilágú zenét kezdtek el építeni, így jött létre az első Magyarországon ismert post-grunge zenekar. Pár hónappal az alakulás után a zenekar megjelentette a bemutatkozó kislemezét a négy számot tartalmazó Butterflies EP-t. Ez az album nem várt sikereket hozott mind a szakemberek, mind a hallgatóság köreiben.
851 0 0 Zene Izé
Project V13 kódnéven fut a Fallout MMO
888 0 0 Tech Izé
Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
2441 4 13 Izé
Tooni: Nem is papírzacskót készített elő nektek, hanem zsákot :D
bungle: Egyszer mentem a Grand Canyon felett ilyen helitúrán. A pilóta is kb. így nyomta. ;D
Tooni: Na elmész a jó ... fuuuuu.... csajok ne nézzék.
Mind a 13 komment
Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
1939 1 0 Tech Izé
Családban marad a szappanopera
497 0 0 Pink Izé
Tóth Gabinak nem lehet gyereke
1352 0 5 Pink Izé
csicsilla: nem behuzni kell a hasat hanem letornázni...:P
Derill: el el, mint a Junior
CRaPtRaSH: Derill elvagy? :D
Mind a 5 komment
Brutális K.O. :O
1075 1 5 Sport Izé
arabicsnusos: Hát az tényleg nem sport...Szabálytalan lehetett az a gyökér!:@
superxaba: Nehezen hihető, de én ennél durvábbat is láttam, amikor egy ugyanilyen I. ütéstől eleső fic [...]
arabicsnusos: Ez nekem megvolt. Pont ezt töröltem ki, me hely kellett :@ A 8. rész az most fent van a gépen! E [...]
Mind a 5 komment
Még óccsóbb játék még hülyébb japánoknak. :D (a tegnapi után...)
10455 4 14 Izé
Findzs: pukkana ki a szemük legalább
Drevway: Direkt ilyen célra??? Nem hinném h kifizetődő lenne...
rubigo: :D :D :D
Mind a 14 komment
Fantom járja a cigánytelepet!
12663 7 51 Izé
Iguana: Kopasz, bazzeg ezen kurva nagyot röhögtem... xd
AVIREX: láttátok?:D
rozsdee: nem bántotta senki, mindenki csak állt tetétlen
Mind a 51 komment
Jóképű férfiból csúnya nővé változik a szörfbajnok
1861 0 0 Pink Izé
"Kérem a szobakulcsomat!"

Mfuwe Lodge - egy szálló Zambiában, ahol néha elefántok csörtetnek át...
2542 0 1 Art Izé
bigyminyő: Nagyon érdekes lehet,mikor fáni kéri a szobája kulcsát....:) Jé hátul zsiráfok is vannak...
"Kérem a szobakulcsomat!"

Mfuwe Lodge - egy szálló Zambiában, ahol néha elefántok csörtetnek át...
2582 1 1 Izé
bigyminyő: Nagyon érdekes lehet,mikor fáni kéri a szobája kulcsát....:) Jé hátul zsiráfok is vannak...
Napi egy kocka étcsoki még jó a szívnek
314 0 10 Pink Izé
Purple: azáám :D
Derill: és nagyobb az élvezet is?:D
Purple: az az :) MAXI :) (és vastagabb is)
Mind a 10 komment
Ez kell mindenkinek. máj kell mindenkinek :D (Ha - Ha :D)
1337 0 1 Tech Izé
Öcsi: látom a jókedv megvolt mikor felraktad a postot :D
The Art of Michael Möbius
9964 0 5 Art Izé
pbjozsi: Van egy progim, az a neve: MWSnap. Barmit, barhonnan lement(kepeket persze). Torrentoldalakon keresd [...]
meles: Próbáld a Capture One progival.
tremor: tudja valaki hogy lehet ezeket a képeket lementeni?
Mind a 5 komment
The Art of Michael Möbius
10836 8 5 Izé
pbjozsi: Van egy progim, az a neve: MWSnap. Barmit, barhonnan lement(kepeket persze). Torrentoldalakon keresd [...]
meles: Próbáld a Capture One progival.
tremor: tudja valaki hogy lehet ezeket a képeket lementeni?
Mind a 5 komment
Mutasd a kedvenc színed, megmondom ki vagy!
864 1 0 Pink Izé
Trick or Treat

(csak egy kérdés: van még ebből a fajta kijutósból amit nem küldtetek be? :) )
12726 0 35 Game Izé
MVS: Köszönöm! Ennyi kellett és már meg is van!!! Köszi
nicky80: Várni egy kicsit és meglátod a síkidomokat,hogy hogyan kell kiszámolni a kódot.:)
nicky80: Szívesen!A zöld, a sok fiókos szekrény bal oldalára katt és utána feljebb katt.:)
Mind a 35 komment
Már megint Tüncike... most Józsi barátnál vagy kinél.

(Az előzményről már szó volt itt (40. komment) - bungle).
13391 3 67 Izé
mekszamnojz: lokko bukik a szőrre... őt beajánlhatnánk (:
mekszamnojz: HAHA :) gondolom mennyi jelentkező lenne rá, aki megcsinálná neki azt a kölköt :)
|-=O=-|: Kiderült Kiszel Tünde kora! Mekkora hír!!!! ;) http://www.szon.hu/hirek/Bulvar/cikk/kiderult-kisz [...]
Mind a 67 komment
Swarovski kristály-díszek esküvői tortára
573 0 5 Pink Izé
nesquickmaci: jó de kicsim...:-) akkor ilyen tortát akarok
katika: Remélem hogy lesz ;)
nesquickmaci: nem tudom..
Mind a 5 komment
"A hegedűszó az emberiség azon kísérlete, hogy felakassza magát kötél nélkül!"

Én kb. 1:30-ig bírtam. :D
6016 2 14 Izé
adika: Valami durvábbra számítottam...
cukorcica89: Max hangerőn van a laptopom, és már 4 perce megy, de engem nem zavar :)
Kremy: 5 perc 3 másodperc,és nem zavar csak meguntam. Mit nyertem?:D
Mind a 14 komment
Rögbitörténelmi esemény színhelye lesz csütörtökön 17 órától a Kecskeméti Széktói Stadion 4-es pályája. Először látogat ugyanis a rögbi világranglistát vezető Új-Zélandról klubcsapat Magyarországra.
2110 0 7 Izé
Maccoyi: Tehát. Hát nem egy "All Blacks" csapat volt az Új-zélandi, inkább old boys csapat.:) Sztem nem [...]
Petya14: Hát nem akarok elszomorítani senkit, de nem maradtatok le semmiről :S mondjuk az elejéről én i [...]
funky tu madre: ahhhhh ezt is csak most látom!:S Mind1!! Rugby forever!!!!!!!!
Mind a 7 komment
Vannak mindennél fontosabb dolgok is....:D

Valamint egy kis Palik-féle "holavégeamondatnak" finn kollégáitól Suzuka 2005 (Azt hiszem ők J.J Lehto és Erkki Mustakari, de aki ismeri őket, az javítson ki.)
672 0 0 Sport Izé
Janet Jackson rosszul lett fellépés előtt - már nem bírja az iramot?
541 0 0 Pink Izé
Mozijáték!
515 1 0 Pink Izé
Taylor James - REALWorld rendering

Nagyon jó, hogy meg lehet nézni az egyes képek elkészítésének fázisait!
10379 0 7 Art Izé
ibor90: 3DMax-nak néz ki meg sztem zbrush...a 3D-s részeket..a többit meg Photoshoppal
Lako: Rohadt jók! Milyen progival csinálhatja? :>
Richard93: Bal felső sarok, rámész a CGI-re aztán mondjuk a Print Media One -ra. alul tudod váltogatni a k [...]
Mind a 7 komment
Taylor James - REALWorld rendering

Nagyon jó, hogy meg lehet nézni az egyes képek elkészítésének fázisait!
10912 7 7 Izé
ibor90: 3DMax-nak néz ki meg sztem zbrush...a 3D-s részeket..a többit meg Photoshoppal
Lako: Rohadt jók! Milyen progival csinálhatja? :>
Richard93: Bal felső sarok, rámész a CGI-re aztán mondjuk a Print Media One -ra. alul tudod váltogatni a k [...]
Mind a 7 komment
Spori! Nehogy már piros lapot adjon! Hát mit képzel... :)
928 0 1 Sport Izé
Öcsi: ne hogy már a nyúl vigye a vadászpuskát :D
A shownak MINDIG mennie kell... még akkor is, ha lángol a studió. :) Kitartó az arc! :)
4869 4 12 Izé
fungusfunk: LOL! :D
tibor vagyok de...: Azért a srácok sem itgulnak túlságosan, csak szépen besétálnak, lefújják, oszt jóvan :D
consiglieri: RESTECP!
Mind a 12 komment
Marc Hoppe fotói
4764 0 1 Art Izé
Blueface: Elképesztően gyönyörű fotók.
Ryugyŏng Hotel - Észak-Korea valószínűleg örökké befejezetlen szállodája.
6122 0 16 Art Izé
Laci: Ez is egy épületes dolog: "Észak-Koreában élelmiszerválság fenyeget, amely 6,5 millió embert [...]
steve1435: További fenjani érdekességekért, elég nézegetni a KugliEarth-öt!!
zmb: bocs ez a link már szerepelt...
Mind a 16 komment
Régebbi postok...