REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ryugyŏng Hotel - Észak-Korea valószínűleg örökké befejezetlen szállodája.
6436 3 17 Izé
bungle: Hát "gyönyörű" lett. ;) http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1211149/Koreas-worst-b [...]
Laci: Ez is egy épületes dolog: "Észak-Koreában élelmiszerválság fenyeget, amely 6,5 millió embert [...]
steve1435: További fenjani érdekességekért, elég nézegetni a KugliEarth-öt!!
Mind a 17 komment
Geri Halliwell nem énekel, hanem már ír!
338 0 0 Pink Izé
Gloria Balsam - Fluffy

Szép szerelmes dal egy gyönyörű hangú énekestől (azt is mondhatnám, hogy hangja balzsam a fülnek). Ajánlom a lemezét, igazán profi alkotás!
2864 0 27 Izé
rubigo: ez nem a nő az alien sorozatból?
Phinix: Megkönnyeztem... köszönöm ;)
Kampec: ez gyönyörű volt -.- alig vérzett a fülem tőle "D
Mind a 27 komment
Hová tünt Valentino Rossi? :D
779 1 1 Sport Izé
Öcsi: ha menni kell hát menni kell :D
Project Cryo, avagy egy kis egér modding... :)
4011 0 5 Izé
Mec: itt az igazi egér ;) http://www.radikalmod.hu/index.php?p=2&st=0&y=259
nkmedve: Én először azt hittem igazi egérke van benne, még várjuk azt a változatot is;)
xergh: en meg utalom a vilagitos egereket, mert sotetben suti az ember szemet. tokre zavaro.
Mind a 5 komment
UB 40 - Come back darling

Minden idők legsikeresebb raggae együttese 1978-ban alakult Birminghamben, ahol a leendő nyolc tag a munkanélküliek hivatalában találkozott össze. Nem mindegyikük tudott zenélni, de elhatározták, hogy raggae-t játszanak.
721 0 0 Zene Izé
The Gathering  : Broken glass

A Gathering nevű holland formációt egy nőszemély miatt szeretjük bolondulásig, Anneke van Giersbergen, a banda többi tagja a zene változásával egyre csak elhanyválultak és lassan feleslegessé váltak (na, azért nem teljesen). Eredetileg metal zenekarként kezdték és egyre könnyedebb, dallamosabb vizekre evezve leginkább popzene ma már, ami rájuk jellemző, de mivel a gitár nem tűnt el teljesen, sőt egyéni módon színezi, fűszerezi a zenét, egész érdekes hangulatot kelt. Anneke angyali hangja pedig gyógyír minden fájdalomra, élmény a fogékony füleknek.
516 1 0 Zene Izé
Lego V8 Engine - van még valami, amit nem építettek meg Legoból? :)

2170 3 3 Izé
noartis: amikor a férfiak kihalnak a lego fogja átt veni a helyünket
adika: Én is építettem még anno egyet, de az csak 1 hengeres volt :)
Menyet: ez tetszik :)
Cicák és gazdik ügyesen
851 0 2 Pink Izé
yvaine: huh ezek nagyon jok :D
Purple: első de éédes :DDDD
...és gyönyörű mentés a gólvonalról.

(Csak az a baj, hogy az úriember nem tagja egyik csapatnak sem. :D)
772 1 3 Sport Izé
superxaba: na, ilyenkor derül ki az, hogy ki az igazi elkötelezettje a csapatnak!
Maccoyi: Nem vagyok szakértő, de szerintem játékvezetői labdával fojtatódhatott a mérkőzés. Puhl S [...]
balazssss: Erre van külön szabály? Nem tudja véletlenül valaki? Arra hallottam már példát h egy arra re [...]
Csak mert a csicsából sosem elég ;]
984 0 2 Tech Izé
wowbagger: 350,sry;)
wowbagger: ha majd a 360d-met is megcsinálják ienre,akkor azt mondom okéé...dehát egy pentaxtól mit vár [...]
Master of the Secret Sea

Fel az árbócra szárazföldi patkányok! Harrr...
8606 3 2 Game Izé
gvereb1: HaRRRRRRRRR
crusoe: van benne néhány hiba, ami egy kicsit elveszi az élvezeti értékét - de különben nem rossz st [...]
Megmondtam előre, hogy ne szörfölj a tetőn te... :D
4968 2 11 Izé
madMate: ..csak egyszer kell leesni.. s már nincs mit kersni :)
sas.50: Johnny ne kerekezz a tetőn! :D
Jaca: Nek-e-mis a kado-zotttt. Az a kár, hogy nem az arcába ment az a deszka. És még jól ki is röh [...]
Mind a 11 komment
Túl sok filctolla volt...
1438 0 1 Autó Izé
xhepe: Dehogy filctoll.....Fenyezes javito(k)!Szegeny para nem olvasta el a hasznalati utasitast!;o) (aze [...]
Túl sok filctolla volt...
1786 0 1 Izé
xhepe: Dehogy filctoll.....Fenyezes javito(k)!Szegeny para nem olvasta el a hasznalati utasitast!;o) (aze [...]
Utálom az esernyőket, de ezt bármikor használnám szívesen (még akkor is ha nem esik az eső :D)
2941 4 2 Izé
Raistlin: Nekem is mindig lenyúlják a gazdagodási terveimet..:(( Együtt érzek veled.
Lisa: lenyúlták az esernyő bizniszemet!! :o
P.O.D(Playable On Death) - Goodbye For Now
443 2 3 Zene Izé
Balázs: ilyen a zenéjük, de szentem csak másnaposak:P
laci_: Miért szomorúak a srácok a képen?
eerix: Szeressem :)
Eljött a reggeli torna ideje. Mindenki mozgassa meg azt, amije van.;)
1061 1 0 Sport Izé
Adele - Hometown Glory (HIgh Contrast Remix)

Myspace
650 0 3 Zene Izé
Kornadidas: nagyon jó!:)
neophyte: Ezt a számot mostanában rongyá hallgattam... Imádom!
karmigran: 5/5
Megmondtam előre, hogy ne szörfölj a tetőn te,... :D
4526 0 0 Sport Izé
Best of myvip!
2210 0 4 Pink Izé
calipunkszabus: de akkoris az izomcsávó viszi benne, meg persze a doLár béjbeh
Skatopia: XDDDDDDDDDDDDDDDDD
Errtu: masszívan. ADMINBÁCSIEZAPOSTMÁRVOOOLT!!! (igaz, nem itt)
Mind a 4 komment
Újabb iwiw útmutató, most képekhez!
1384 0 0 Pink Izé
Nagyon komoly ütközés a Cardinals - Jets amerikai football mérkőzésen. :O
584 1 1 Sport Izé
Balázs: na most akartam posztolni de látom fijam már rég megtetted:)hát igen nagyon durca, állkapocs t [...]
A délelőtti Myspace-es post után itt egy Best of MyVIP!

Újabb képeket, videókat írjátok a kommentekbe! :)

+ bonus videó: neki mi jár? :D
22521 14 159 Izé
wtf: http://kepfeltoltes.hu/090310/6d91fb6faf15b1e838d9d8abbc7b5803139278_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" targe [...]
bandee1219: http://kepfeltoltes.hu/090301/Clip11_www.kepfeltoltes.hu_.png http://kepfeltoltes.hu/090301/Clip12_w [...]
wtf: 3 gazdag sukár csávó: http://kepfeltoltes.hu/090217/11708186251_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" target= [...]
Mind a 159 komment
Rögbitörténelmi esemény színhelye lesz csütörtökön 17 órától a Kecskeméti Széktói Stadion 4-es pályája. Először látogat ugyanis a rögbi világranglistát vezető Új-Zélandról klubcsapat Magyarországra.
1056 0 5 Sport Izé
Maccoyi: Tehát. Hát nem egy "All Blacks" csapat volt az Új-zélandi, inkább old boys csapat.:) Sztem nem [...]
Cromex: Biztosan előadják :).
Maccoyi: Na, ha minden jól megy én kint leszek. :) Remélem megtisztelenek bennünket a Haka-val. Ha így l [...]
Mind a 5 komment
I Like Dogs
"The best music video to ever hit the entertainment world... period."
4193 2 20 Izé
gvereb1: http://www.youtube.com/user/edbassmaster#p/u/37/kg3n4XJSWKE public fart se gyenge
wtf: Ez egy állat! :D http://www.youtube.com/watch?v=jSCxzsS6Vu0" target="_blank">http://www.youtube.com [...]
iw84u4t: Hát ha már szöveg egyszerűségről beszélünk, akkor szerintem Daft Punk - Around the World a n [...]
Mind a 20 komment
 Kishazánk szülötte Püspöki Apor "Electrolux Design Lab '08" díjnyertes E-táskája, ami a kinetikus (lóbálod) energiát felhasználva végzi a csomagban lévő max 3 liternyi mirelitt zöldborsó/sör hidegen tartását. 

A fiatal tervező szerint, minél hosszabb a séta, annál kellemesebb a végső felfrissülés.

„Szerettem volna rámutatni arra, hogy a városi élet mekkora energiafelhasználással jár” – mondta Püspöki Apor. „Az E-bag forgatható fogantyúja egy dinamóhoz csatlakozik, amely a kar mozgásával egy akkumulátort tölt. A hűtőrendszer kialakításánál a Peltier-technológiát alkalmaztam, melynek segítségével a hőszivattyú a hőt az eszköz egyik oldaláról a másikra vezeti el. A hűtési állapotot három LED jelzi.”
7877 0 0 Tech Izé
Kishazánk szülötte Püspöki Apor "Electrolux Design Lab '08" díjnyertes E-táskája, ami a kinetikus (lóbálod) energiát felhasználva végzi a csomagban lévő max 3 liternyi mirelitt zöldborsó/sör hidegen tartását.
2350 3 7 Izé
mumus: eme taska feltalalojara...
M.Andreas: Érdekes találmány... Ha sokat lóbálom a sörömet, akkor én azt utána ki nem nyitom. De legal [...]
Tóth József: Kire gondoltál?
Mind a 7 komment
Plasztikából sosem elég? Most egymillióért generáloztat Annácska
2304 0 0 Pink Izé
A Yellowstone Nemzeti Park a világ legrégibb nemzeti parkja. A 8980 négyzetkilométeren elterülő park az Amerikai Egyesült Államokban van, Wyoming, Montana és Idaho államok területén, a Sziklás-hegységben. Híres gejzírjeiről, hőforrásairól és a park területén található egyéb geotermikus jelenségekről. Grizzly medvék, farkasok, szabad és bölénycsordákés jávorszarvasok is lakják.

Háttérképek

Képek minden mennyiségben itt és itt és itt és itt.
3162 5 1 Izé
Hajni: Nagyon szép képek, egyszer remélem eljutok oda!
Légvédelmi verseny ;)
6773 3 11 Izé
AVIREX: ne hasonlítsd már össze a 2 videót,2 különböző kategória.. nekem spec alphadog postja jobba [...]
psypapi: Bocs az elgépelésekért de a 3. éjszakai műszak után kicsit mevagyok rogyva mint a szaros talic [...]
psypapi: Na igen! Ebben a videóban minden benne van! Hihetetlenül profi és látszik, hogy azt csinálazzal [...]
Mind a 11 komment
Az intelligens kerék. ;D
564 1 0 Sport Izé
Hottest Girls of Myspace
46647 11 13 Izé
Belkar: ha photoshoppolsz egy tehéntőgyű ringyót aki az átdolgozás után úgy néz ki mint a jobb olda [...]
MonTom: A postképen az első olyan, mint ha sziámi ikrek lennének :D
Ártatlan-méz Előd: ja
Mind a 13 komment
Big Mountain : Baby i love your way
813 1 2 Zene Izé
blizzke: scretym ez egy marley szám, nem tévedsz :P
screty: Kövezzetek meg , de ez nem egy bob marley szám ? : ) mármitn értmeén hogy most ők énekelnek d [...]
Ideális megoldás a dugók elkerülésére ez az egyszemélyes kis helikopter. Egészen addig amig el nem terjed és kialakulnak a légi dugók. 
1983 1 0 Tech Izé
Reggeli felfrissülés
7093 2 4 Izé
bungle: http://hvg.hu/utazas/20130623_Szalloda_erkely_balconing
noartis: hát ezel az ugrásal az olimpiára nem kvalifikálta magát
mumus: syerintem nem lejetett valami mely a medence ....csoda hogy nem torte ki a nyakat
Mind a 4 komment
Játékunkban 2 nyereményt sorsolunk ki: 1 db Iron Man (X360) és 1 db Universe at War (X360) játékszoftvert, melyek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni egy egyszerű kérdésre. A nyereményeket az ÜberKonzol ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: október 8. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: október 9. A nyereményjátékban csak regisztrált felhasználók vehetnek részt, ugyanis a játék kérdései csak számukra jelenik meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!
2349 0 0 Izé
Ruha Szűz Máriának
716 0 0 Pink Izé
"Egy csók és más semmi..."
492 0 0 Sport Izé
Dániel Balázs, 18 éves győri boogie-woogie zongorista. Tehetség, az van. :)

http://www.mrfirehand.com/
886 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...