REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
783 1 3 Tech Izé
Goppo: kiraly! akko "kicsi" UAV ket kuldunk egymasnak, jha mire hat kemkedni v mi >>rosszab esetben egy kis [...]
rezlavor: UAV prototipus
Goppo: vlki arulja mar el h mi ez s mire jo?
536 1 0 Tech Izé
Lődd minél kisebb darabokra a négyzeteket/téglalapokat, amíg csillaggá nem változnak! Ha befejezed valamelyik szintet, kapsz jutalmat is! :)
12418 4 23 Game Izé
Oláh Dóra: A könnyűnél(easy)-nál 127 volt a max. és nekem sikerült!!
Oláh Dóra: 73-at tudtam eddig szétlőni.
Oláh Dóra: Nekem itt a legtöbbet 63-at sikerült szétlőnöm
Mind a 23 komment
Lődd minél kisebb darabokra a négyzeteket/téglalapokat, amíg csillaggá nem változnak! Ha befejezed valamelyik szintet, kapsz jutalmat is! :)
19067 18 21 Izé
Matyi: nekem csak 127 pont lett az easy-n :P Hardon többet lehet szerezni!
Zsolt86: Én még mindig tolom ha unatkozom (:
enti: nagyon jó kis gém!!! de sztem csak hardon érdemes tolni :D
Mind a 21 komment
Unatkozó egyetemisták és a nanoadventikalendárium esete (a Tóth Marival).
784 1 0 Tech Izé
Így készül egy Porsche Carrera GT virtuálisan
6670 0 15 Autó Izé
Valerius: És mikor tették bele a benzint? =)
bandee1219: Én is errű' regélek. :)
bandee1219: Ne igen, amit írtam, megnéztem, az új Nissan "csak" 7:38- at ment és az egy utcai verda.... Azé [...]
Mind a 15 komment
Így készül egy Porsche Carrera GT virtuálisan
6769 1 15 Izé
Valerius: És mikor tették bele a benzint? =)
bandee1219: Én is errű' regélek. :)
bandee1219: Ne igen, amit írtam, megnéztem, az új Nissan "csak" 7:38- at ment és az egy utcai verda.... Azé [...]
Mind a 15 komment
A tranzisztor egy félvezető, amely többek között felhasználható erősítésre, kapcsolásra, feszültség stabilizációra és jelmodulációra. Általában szabályozó szelepként használják fel, amely a bemenő feszültsége alapján szabályozza a rajta átfolyó áram erősségét.

És ma 60 éves a képen látható első  darab.
1494 1 1 Tech Izé
punyukli: bazz. aszittem először, hogy vmi spéci egérfogó :).
21 éves a lányka, tehát... Csernobil?!?! :S
10104 1 30 Izé
bandee1219: A nagyon nagy faszságokat mindig valami csíra írja, aki rendszeres kommentező, nem nagyon ír il [...]
bandee1219: Te ismered....... Anyát?... XD
bandee1219: Bekker, ez brutális. A rotten-en is mik vannak... °_°
Mind a 30 komment
Itt jön a hó expressz... :)
8158 7 19 Izé
Zsolt86: Kaki expressz útra kel, s végig süvít mint a fing... xD
Disy: "A kakivonatnáál nincsen jobb ülünk a bűűzben és dalolunk.." :))
bandee1219: Ott sincs nagy hó sehol, de a sín felé fújta a szé ami volt, a sín meg valami domb v. töltés [...]
Mind a 19 komment
"A HD DVD, Blu-ray, DVD és CD korongokkal is boldoguló optikai meghajtó gyakorlatilag nem más, mint egy külső házba csomagolt "hagyományos" olvasóegység, amely verziótól függően eSATA vagy eSATA és USB 2.0 csatlakozáson keresztül létesít fizikai kapcsolatot a számítógéppel."
533 1 2 Tech Izé
rezlavor: http://www.addonics.com/products/external_cd/mobilehd_dvd_rrw.asp aluminium a lelkem
kisduck: jól látom hogy ez a külsö ház egy sima hullám apír?
Andrei Severenko érdekes teremtményei. :)
2442 0 8 Art Izé
bandee1219: Nem rosszak, nem aprózta el, jó bonyolultak (jó sok kacatból állnak).
Athelas: Ez a mátrix fapados változata... Ha már megtanultak mozogni mindenképpen szóljatok, meg kell ö [...]
buddha: a dunsztosüveges egy titkos pálinkafőző. én már láttam mosógép dobból is, dévaványán!!! [...]
Mind a 8 komment
Andrei Severenko érdekes teremtményei. :)
2619 5 8 Izé
bandee1219: Nem rosszak, nem aprózta el, jó bonyolultak (jó sok kacatból állnak).
Athelas: Ez a mátrix fapados változata... Ha már megtanultak mozogni mindenképpen szóljatok, meg kell ö [...]
buddha: a dunsztosüveges egy titkos pálinkafőző. én már láttam mosógép dobból is, dévaványán!!! [...]
Mind a 8 komment
Sorry! Semmi jó cím nem jut eszembe, rád bízom! Thx!

(Sorry, nekem se jutott eszembe semmi jó! :D - bungle)
7538 12 17 Izé
PokerEZ: Infantilis...
bandee1219: Jézusom, a bábelőadástól teljesen rohamot kap a kiscsóka. XD
Zsolt86: A bábszínházason megszakadtam :DD
Mind a 17 komment
Sok mesés esés :)
12084 15 5 Izé
bandee1219: Jajj! Borulnak rendesen mindenfelé. Az én bicajos esésem hiányzik... :)
Zsolt86: Marhajó:D
AdM: Ha a kisbabák bikán ülve jönnek feléd?
Mind a 5 komment
A telekommunikációs Motorola cég által gyártott oldal, mely a New York Fest-en 2007-ben fődíjat nyert Design kategóriában. Kis használati utasítás: a bal egérgomb nyomva tartásával lehet "festeni", ha a mutatót kivisszük a "vászonról", változtathatunk a színeken.
4533 0 10 Art Izé
bandee1219: Valamelyik gyártónál meg lehet tervezni a mobil külsejét, ennek van ilyen funkciója v. csak ra [...]
enti: fuhh ez nagyon odavág :D azta.. .:)
Luflee: Erdekes..
Mind a 10 komment
A telekommunikációs Motorola cég által gyártott oldal, mely a New York Fest-en 2007-ben fődíjat nyert Design kategóriában. Kis használati utasítás: a bal egérgomb nyomva tartásával lehet "festeni", ha a mutatót kivisszük a "vászonról", változtathatunk a színeken.
4706 20 10 Izé
bandee1219: Valamelyik gyártónál meg lehet tervezni a mobil külsejét, ennek van ilyen funkciója v. csak ra [...]
enti: fuhh ez nagyon odavág :D azta.. .:)
Luflee: Erdekes..
Mind a 10 komment
Egy trükk, ha már unnád a fehér tejet.

(A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérjük keresse fel tejárusát és vegyszerészét!)
5724 3 13 Izé
cimpi: Hát ez nagyon jó,kipróbálom otthon a kinderekkel:D
bandee1219: A zsír is szétoszlik, ha belecseppented a vízzel telt edénybe mosogatáskor, csak ez jobban lát [...]
Zsolt86: Szép, szép, de erre vajon h jöttek rá?
Mind a 13 komment
Akim Camara, egy fiatal tehetség
5746 2 22 Izé
bandee1219: Nem is 1-2.
bandee1219: Ügyes, ügyes, csak kicsi a keze és én csak azt hallom, hogy iszonyat hamis, a tempóra és ilyes [...]
Ritli: Hát én se nagyon mosolyognék ha ekkora tömeg bámulna rám. :P
Mind a 22 komment
Japán verekedés (??) egy baseball meccsen...
5169 2 10 Izé
bandee1219: Az angol címben is japán van, de a feliratok tényleg cifrák... Amúgy, ha kínai lenne, azt mond [...]
bogeszka: csak a pontosság miatt: koreaiak.
Kool: Ez mi?? :D
Mind a 10 komment
20:13 Population: 244
22:16 Population: 485
10:39 Population: 739
Fejleszd IZE CITY iparát
Fejleszd IZÉ CITY közlekedését
Javítsd IZÉ CITY közbiztonságát
Csökkentsd a környezetszennyezést
8434 1 83 Game Izé
Srobi: jeeee..legyoztuk Szigetvart! :D:D:D egyebkent az act4trees.com-nak vege:P
majky: http://msziti.myminicity.com/ind
blabla: http://rodosz.myminicity.com/ szoval ide is katt pici a városkám még :) 26an lesték meg eddig [...]
Mind a 83 komment
20:13 Population: 244
22:16 Population: 485
10:39 Population: 739
Fejleszd IZE CITY iparát
Fejleszd IZÉ CITY közlekedését
Javítsd IZÉ CITY közbiztonságát
Csökkentsd a környezetszennyezést
9901 6 86 Izé
bungle: Ez volt az első post, aztán kellett egy új később, hogy ösztönözzük a látogatókat... ;)
mekszamnojz: de mieee van ketto? amugy az en varosombna szerintem burjanzik az eroszak es a nhilizmus :DDD azota [...]
bungle: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5536
Mind a 86 komment
Na ezért ne vegyél nagypapinak webkamerát!
11471 3 47 Izé
bandee1219: Hát nem erre van, de erre is jó. Sajnos.....
bandee1219: Fürdős kurva! XD
bandee1219: Szerintem jobb így mindenkinek.... :)
Mind a 47 komment
Mókusszexhang... Ennyi.
7407 1 24 Izé
dude: Mintha rémlene, hogy még aznap eltávolították gyorsan a gyerekek, miután kaptak pár szívmele [...]
Schabee: nem lehet már megnézni :(
bandee1219: Ez sajne nincs fenn már, ha valaki rálelne, linkeljen már egyet. Köszönöm!
Mind a 24 komment
901 2 2 Tech Izé
sparkey6: Oldalvedelem, padlomagassag, mentes baleset utan, nyitas elektronika nelkül, elektromos ablakemelö [...]
Menyet: ez qrva jó :)
1099 0 0 Tech Izé
Robbanó óra! ;)
Vajon a reptéren örülnének, ha megpróbálnék felszállni vele?

(szerintem jobban örülnének, ha inkább egy ilyen táskával szállnál fel - bungle)
2777 1 5 Izé
bandee1219: Ja ,a táska jobb, csak lehetne diplomatatáska, az azért elterjedtebb és gyanusabb. :)
kisduck: ilyet láttam a túskóba! csak ott az volt ráirva : túskó gazdaságos uhala bahala lakmahala sal [...]
Zsolt86: Ez is jó de a táska nagyon durva, komolyan néz ki (:
Mind a 5 komment
Ajvé, itt vannak a sötétben világító klónozott macskák! Szerintem az egerek szakszervezete szponzorálta a dél-koreai tudósokat...
4162 3 13 Izé
bungle: A fenti cikket már nem találom (a link megváltozott), de volt egy 2008-ban is: www.dailymail.co.u [...]
wtf: Világító malacokat szült a fluoreszkáló sertés http://hvg.hu/vilag/20080109_fluoreszkalo_vila [...]
ladyann: semmi értelme mondjuk
Mind a 13 komment
Tök jóságos képek egy jegesmaciról. :)
5809 14 30 Izé
bandee1219: http://www.liveleak.com/view?i=81c_1188250007
bandee1219: De azért ezek a képek itt jópofák, mikor kapnak nyáron fagyott gyümölcsöt az állatok (volt [...]
bandee1219: Hát igen. Nem a medve volt "rossz" helyen.
Mind a 30 komment
Kocsilopás a kamera és a rendőr előtt... nem szívbajos az ürge!
10669 2 10 Izé
bandee1219: Elég laze, a Cops-ban is volt sok érdekes egyén.
Yorick: Na az ilyent kínálnám meg anno decima egy kis vasszűzzel, de előtte egy nap punishing shoes ! K [...]
three.d: Előveszem a fegyverem és sz@rrá lövöm a kerekeit, nem?
Mind a 10 komment
Nem árt korán kezdeni a színészmesterséget! ;)
7796 9 10 Izé
bandee1219: A suliban hang nélkül nem volt túl érdekes, de mostmár hallom, hogy a kis Szurkos Peti értti, [...]
katus: És tudjátok mitől fantasztikus még? Hogy tudja, mi az a HUMOR! Mert van hogy magától néz úgy [...]
ebihalacska: Csatlakozóm az olvadozó kommentekhez :) tündéri!
Mind a 10 komment
Elképesztő jégszobrok
2798 0 7 Art Izé
bandee1219: Ezek sem a legrosszabbak. 8O A táska ötletes is a tartalmával. :)
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/02/cool-street-ice-art.html
bandee1219: Megéri-e? Mo-n nem éri meg dolgozni sem, mégis sokan csinálják... Amúgy van ahol "megéri" mer [...]
Mind a 7 komment
Elképesztő jégszobrok
2847 6 7 Izé
bandee1219: Ezek sem a legrosszabbak. 8O A táska ötletes is a tartalmával. :)
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/02/cool-street-ice-art.html
bandee1219: Megéri-e? Mo-n nem éri meg dolgozni sem, mégis sokan csinálják... Amúgy van ahol "megéri" mer [...]
Mind a 7 komment
Jetpack4ALL. Repülő  embereket akarok látni a belvárosban!
654 2 2 Tech Izé
Lilu__cica: Repüla, repüla... Ember?! :)
kisst: Szuper kis ketyere,kipróbálnám:P Vajh menyi a max repülési ideje?
Karate mókusok! :D

+ bonus videó: ennél még jobb harci mókusok!
6220 2 5 Izé
bandee1219: A második videóban tök jó, ahogy toporognak. XD
mephistto: De töl jól lefekszik a földre teteti a halottat :D az meg nézi mivan felkelll megint várja hogy [...]
Zsolt86: Fú olyan fura hangja van, most fölállt a hátsó lábaira:DD
Mind a 5 komment
Szerintetek a snowglobe angol szónak mi a magyar megfelelője? Nem a szó szerinti fordítás érdekel, hanem hogy ti mint kedves olvasók miként nevezitek az ott.
748 1 5 Tech Izé
he: Nekem ez a "kis izé, amit ha felrázol száll benne a hungarocell".
Reja: nekem is hógömb!:P és pont tegnap kaptam pont egyet
Srobi: Szerintem is hógömb :)
Mind a 5 komment
Idén 25 éves a Commodore 64!
100 Commodore 64 játék 10 percben.
5243 3 34 Izé
bungle: gamemaker küldte: http://c64.hardwired.hu/
Lókötő Lajos: Aztec, Double Dragon, Pitfall,Turrican1-2,Firestarter (A képek közt a bal alsó), örök klassziku [...]
bandee1219: A végén a hangsúly! Az idő megyszépít dolgokat... :)
Mind a 34 komment
697 1 0 Tech Izé
Ez az oldal sok kérdést vet fel bennem! Melegek hogy kérik meg egymás kezét? "Leszel a feleségem, Józsi?" Államtitkároknak van kedvezmény?
1688 0 16 Izé
Lilu__cica: Kezdő Lap. Két szóban!
redbaron813: Nem haragszom. Sőt. Örülök, hogy elsőként ilyen értelmeset sikerült hozzászólnod...
redbaron813: Köszi :-) És akkor egy vicc, szerintem benne van minden eddigi (aki ismeri, bocs): A pasi elmegy a [...]
Mind a 16 komment
Mini kulcstartó távirányítóval - embertársaink idegeinek kinyírásához :-D
989 1 0 Tech Izé
Régebbi postok...