REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kár hogy ezek a formák nálunk még nem divatosak...
5043 0 18 Pink Izé
CRaPtRaSH: én meg a kétikszelles kabátomon akadtam ki... aztán látta a srác hogy kicsit a szívemre vette [...]
Grex: Az én konfekcióméretem 40-es,az én 70 kilómhoz....nem hiszik el hogy sok ruhát csak kb 36-os,3 [...]
CRaPtRaSH: én kemény 155 cm vagyok 6.os korom óta :D nekem ott megállt a nyúlásom :S nem zavarna h sok il [...]
Mind a 18 komment
Sztárok monoklival :-)
911 0 0 Pink Izé
Deathstars - Tongues
475 0 3 Zene Izé
Balázs: aham értem:)
Purple: nem értem mire gondolsz. időzítve vannak a postok, mivel már nem nagyon vagyok itthon, maximum h [...]
Balázs: puszta érdeklődés:)mi ez az új kikerülési idő Purple?:)
Metallica/Korn /System of a Down Team Up For Show - ONE
Egy formáció, ami soha nem is létezett, de azért érdekes.
590 1 0 Zene Izé
Ten Masked Men - Smooth Operator
349 0 0 Zene Izé
Szex szerelem nélkül - működhet?
4550 2 1 Pink Izé
Norinka: Andi és Zsolt története érdekes...elmondásuk szerint egyik sem ér rá a férjre/feleségre, ar [...]
Misery Signals - The Failsafe

Amerikai hardcore zenekar.
423 0 1 Zene Izé
Kornadidas: Ez az dal az egyik nagy kedvencem.köszi
Mennyit ér 23 év házasság a sztárvilágban?
1842 0 0 Pink Izé
Lily was here

Candy Dulfer és Dave A. Stewart (Eurythmics) lenyűgöző kettőse 1989-ből. A dal a De Kassiére c. dán film betétdalaként vált ismerté. (Főszerepben: Marion van Thijn) Állítólag a stúdióban improvizált darabról van szó, mely viszont annyira sikeres lett, (5 héten át vezette a holland listákat) hogy végül kénytelenek voltak lekottázni.
1193 1 1 Zene Izé
Monsy: No igen, ahogy a gitár és a szaxofon válaszolgatnak egymásnak az felér egy szerelmi vallomássa [...]
A lila az új fekete! Alapszínek őszre: lila - misztikus, őszinte és vadító
698 0 5 Pink Izé
Errtu: azon már túl vagyunk :p
Derill: meg misztikus...majd jól meg woodooz...figyeld csak meg :D
Purple: :*
Mind a 5 komment
Egész jók vannak, és sztem mindenféle alkaton jól mutat...
600 0 0 Pink Izé
Titokban mégis férjhez ment Scarlett Johansson - kamu volt a halasztás
519 0 1 Pink Izé
winkytct: francba .. megeloztek!!!!
A rakétaembernek a múlt héten sikerült, Stephane Rousson francia amatőr pilótának a pedálos léghajóval viszont nem.
2847 0 1 Izé
Insane: Egy álmomat vették el :) nem baj van 1000 másik ;)
Lista minden idők 500 legjobb filmjéről... szerintük. Szerintetek?
8281 1 77 Film Izé
Kremy: Az a helyzet,hogy rettentően utálom pl a Harcosok klubját...Tehát nálam a top500ba sem fér be [...]
Balázs: csak Norton miatt csipolom:)
calas: A Fight Club a személyes kedvenc filmem úgyhogy én nagyon örültem a 10. helyének.
Mind a 77 komment
Lista minden idők 500 legjobb filmjéről... szerintük. Szerintetek?
8146 17 78 Izé
Tooni: A A X A S D F
Kremy: Az a helyzet,hogy rettentően utálom pl a Harcosok klubját...Tehát nálam a top500ba sem fér be [...]
Balázs: csak Norton miatt csipolom:)
Mind a 78 komment
Na most megtudhatjátok, hogy mi fán terem a golf(labda). ;)

Persze ez semmi Tiger Woodshoz képest, aki ha kell, vízen is jár. :D
2489 0 0 Izé
The sound of overload - Egy Melbourne Shuffle videóban hallottam, az előadót viszont nem tudom! Ha valaki tudja, akkor írja meg! thx :)
594 1 2 Zene Izé
Szosztar: 48. másodpercnél jön az ismert hang:)
Szosztar: walt & feliz - expansion http://www.youtube.com/watch?v=7nox_4OqdIw
Super Mario zenéje dobbal kísérve. Szerintem rohadt jó lett, srác laza, mint a hatos anya.
732 1 5 Zene Izé
Maccoyi: http://www.youtube.com/watch?v=6IAteD9IiLs
boci: a mai napom csúcspontja ez a "tücc-tücc, putty-putty".. :D
kotta: Könyörgöm! Kinek jut már eszébe rádobolni egy játék zenéjére?! Pláne olyanéra, mint ez a [...]
Mind a 5 komment
Szoktuk mondani, hogy a vérében van a támadás, de az kicsit túlzás, hogy akkor is támad, mikor már nem hogy vére, de teste is alig van. :D

Orosz kísérlet kutyafejjel (itt a teljes film).
7500 3 45 Izé
spider86: ez de cefet XD
varazs: Ezzel csak egyet tudok èrteni.:))
Balázs: bazzXD
Mind a 45 komment
Jojózz és töltsd az iPhone-t!

1272 2 4 Izé
bandee1219: http://www.gizmag.com/veenhoven-ifan-wind-powered-iphone-charger-concept/17176
mateee: lenne ájfonom vennék eggyet
mtH: Az egész forog mivel csapágyas...
Mind a 4 komment
Állati embriók

Na milyen állat van a képen? :D
4979 3 17 Izé
neophyte: Ez tuti ,h az alien!
Chartreuse: Pont ugyanezek voltak valami reklámban csak ott videó volt ... már nem emlékszem ,hogy mit rekl [...]
Tóth József: Nnnamost akkor nekem két farkam van? :DDD
Mind a 17 komment
Mit mond rólad a nyelved?
926 0 0 Pink Izé
Három idézet:

  „Dr. Zsadányi Ottóné 1971. június 14-én, Debrecenben átvehette az első Zsiguli slusszkulcsát a Merkur nagy hatalmú igazgatójától, Csüri Istvántól. Az IH-12-26 rendszámú fehér ezerkettes először tankolt az Áfor által külön erre a célra létrehozott benzinkútnál, aztán - még kicsit nyers motorhanggal - begurult a magyar autózás történetébe.”  „az ablaktörlő, a gyújtáskapcsoló, a kürt, az elosztó és az orosz kocsit a Fiattól megkülönböztető süllyesztett kilincs Veszprémben, a Bakony Műveknél készült”  „Így 1971-től a Zsiguli lett egyeduralkodó a taxizásban. Ez a korszak mintegy 20 évig tartott.”   Ja, és hát van itt egy zene is, mégpedig a Perfect Name-től. (persze wiki is van hozzájuk)
714 1 2 Zene Izé
Chino: mekkora zene. rég hallgattam már. ja és mindörökké lada:D
Errtu: Na igen. A veszprémi Bakony Művek :) "KLG gyújtógyertya, a motor motorja"
Jennifer Aniston visszatér a szoknyapecérhez?
989 0 0 Pink Izé
Szegény Felipe Massa meg majdnem vitte az egész "benzinkutat".
775 1 0 Sport Izé
Polip Webcam jól :D

 

!Update meg JÁÁÁTÉÉÉÉK!

Mivel elég nagy érdeklődés volt a polipos webcamre, ezért egy spontán játék keretében felajánlunk egy darab szabadon választott színű webcam polipot azon kedves techizé felhasználónak, aki ezen hét vasárnap éjfélig a számomra legtréfásabb saját készítésű fényképet küld be a remélt nyeremény jövendőbeli helyéről. 

Tehát nincs más feladatotok minthogy készítsetek egy fotót arról a helyről, ahol a polip fog lakni, majd feltölteni és kommentbe belinkelni.  Ha mondjuk toronydarus vagy és meló közben notebookot használsz, tuti nyerő vagy. 

Jövö hét hétfőn pedig teljes mértékben szubjektív itéletet fogok hozni a portás segítségével. 

A versenyen csak saját készítésü képpel ér indulni, Photoshop NEM ér, ugyis rájövök! 

Ésakkor ünnepélyes keretek közepette (dobpergés stb) ünnepélyesen bejelentem az ünnepélyes eredményhirdetés ünnepélyes nyertesét aki nem más mint: 

danszter

aki a remek fotó mellé egy hibátlan koncepció vázolt fel. 

A különdíjasok akik a mirelittpolipon kívül izés ajándékokat kapnak:  

Mihpet és Lili

A nyerteseknek gratulációk és ünnepélyes kézfogások, szerpentin, tüzijáték, rézfúvósok fanfárokkal, stb. 

A résztveőkenk köszönjük az ünnepélyes részvételt. 
1377 3 172 Tech Izé
Kolbi: lehet h csak elfelejtette módosítani a kiírást
BullFrog: feltűnően nagy, és még mindig danszter a nyertes....asszem rezlavorba vetett hitem eddig tartott [...]
Kolbi: nagy a csend :)
Mind a 172 komment
Exkluzív interjú Madonna öccsével a botránykönyvről!
651 0 0 Pink Izé
Most már értem, hogy miért jár a mikulás motorral. ;)
2915 5 0 Izé
Pornósztárokra buknak a magyar celebek
806 0 0 Pink Izé
Errander

Az Errander egy fiatal banda az angliai Barnsley-ből, mely nemrég változtatta a nevét P>S>P-ről (Purple Sticky Punch) a mostanira. Előző nevükön 2001-ben pár demót és egy saját erőből megjelentetett kislemezt (Too Fine Line) jegyeztek, valamint 2003-ban egy kétszámos maxit, s koncerteztek a Today Is The Dayjel és Johnny Truanttal is. Ezután következett be a névcsere, s szerződtek az In At The Deep End kiadóhoz, ahol megjelenhetett a The Need To Know.
690 1 7 Zene Izé
killerrabbit: Balázs, miért másoltad be a megkeresésem / megkérdezésem nélkül egy az egyben az erről a le [...]
pé e té i: Hmm egy mondatban két oltás:D Jóféle xD
Balázs: mivan?be akadt a lemez?2 hozzászólásod ugyanaz, annyira szánalmas:D
Mind a 7 komment
Means - Connected

"A Means egy egyedülálló zene ami öszintén jön a szívedböl. Ez az együttes az életröl játszik."
A Means egy keresztény melodic hardcore banda Reginábol(Saskatchewan).
458 0 0 Zene Izé
Szörnyű! Már a rajzfilmeket is klónozzák?!
4416 5 13 Izé
Nínna: Engem nem érdekel, akkor is a Disney az örök!!!!!! és tényleg nem érdekli a gyerekeket hogy mo [...]
Turmion Kätilöt: Mc'donald's, pizza hut, disney... stb. Tömegetetés, tömegszórakoztatás, futúszalagon jönnek m [...]
bubi66: Ezeket a nagyon élethű mozgásfázisokat úgy csinálták , hogy felvették egy színész mozgás [...]
Mind a 13 komment
Jewel már 17 éves korában elkezdett dalokat írni és ezzel a jó szokásával mind a mai napig nem hagyott fel, nagy szerencsénkre. Sajátos zenéje sokszínű gyökerekre nyúlik vissza a pop, folk, blues, country és a rock ‘n’ roll műfaján belül. Dalainak nemes egyszerűsége, spiritualitása egyszerűen varázslatos. Bátran ajánlom mindenkinek!
„Ha most fedeznének fel, azt hiszem country énekesként lennék leszerződtetve. Mint énekes-zeneszerző mondhatom, hogy ódivatú vagyok: szeretem, ha a dalaimnak van eleje, közepe és vége. Olyan amilyet a country rádiókban hallhattok.-” Jewel Kilcher
2828 3 0 Zene Izé
Adventure Magica
2340 2 0 Game Izé
Equilibrium - Blut Im Auge.

Egy kis német troll'n'rock :).
1301 2 0 Zene Izé
STATE OF MIND, egy kis XAMPLE & CONCORD DAWN, jobb nem is lehetne.
908 2 0 Zene Izé
Gravediggaz - Zig Zag Chamber

 6 Feet Deep

1-800 Suicide

Hip-hop-on belül a műfaj horrorcore.
514 0 0 Zene Izé
Airbourne - Runnin' Wild

Diamond In The Rough

Stand Up For Rock n' Roll
301 0 2 Zene Izé
Balázs: hát gondolkoztam is hogy melyikbe tegyem:)
Balintos: Ez inkább (hard) rock, mint metál.
Far Cry 2 - Részletek a többjátékos módról
775 0 0 Tech Izé
Ez meg mi lehet? ;)
6814 2 16 Izé
noartis: ez egy öszecsukható mobil fotel
gaalcsaba1: Eloszor ilyeszto lenne egy gyereknek nem? :D Amugy grat, total jol nez ki, meglapodtem mikor csaj sz [...]
Saccco: látványos :) ... és icipicit beteg :D
Mind a 16 komment
Régebbi postok...