REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Érdekes fordított csúszka mobil a BenQ - Siemens-től
658 2 1 Tech Izé
BlackHawk: nemjó. túl izés...dizájnon van mit javítani:D
Omura TT - érdekes otthoni PC koncepció
856 1 0 Tech Izé
Asztali elemes légkondi. Jéggel műxik. Érdekes, de sztem működik...
619 0 0 Tech Izé
Érdekes ébresztőóra (videó is van)
1415 2 1 Tech Izé
kamubekLaca: Nah hát ha erre nem kelsz fel, akkor... hát akkor már sztem nem élsz.
17es LCD tv, meg egy törölközőszárító. Mindez egyben. Mindez a fürdőben. Ugyanitt kapható hűtőajtós verzió is.
544 0 0 Tech Izé
PMP / UMPC kombó az UPOP-tól. Éééééérteeed?

PMP = portable media player = hordozható média lejátszó
UMPC = ultra mobile personal computer = ultra hordozható személyi számítógép
UPOP = a gyártó neve
550 0 0 Tech Izé
Fényforrás ami 12 éven keresztül folyamatosan működik?
1256 1 0 Tech Izé
Vertu Constellation Mixed Metal Edition luxusmobil
735 1 1 Tech Izé
kisduck: szerintem a vertura nincs szükség a világon! tudásában még egy "occsó" mobil is lehagyja!
Kensington SlimBlade - egér, presenter és médiavezérlő egyben
509 1 0 Tech Izé
Produkcijó!
14788 17 11 Izé
bandee1219: Jó, de hogy énekel több számban a mikulás?..... Akkor már lehetne kettő.
Zsolt86: Jó hangja van a kulásnak, szeretem ezt a számot (:
Szmiri: jahm: Greenday - Basket Case
Mind a 11 komment
Nokia Eco Sensor Concept mobil
714 0 0 Tech Izé
Végre egy feladat, amire Bush alkalmas. :D
2353 2 6 Izé
Lilu__cica: Ilyet mát csináltak Hillary Clintonból is.
bandee1219: Hát 20-ért én sem vennék, de ha valóban alternatíva lenne, biztos siker lenne. :)
johnnyg: Japcsi izé = Amerikai izé
Mind a 6 komment
a szó elszáll az írás marad
643 0 0 Tech Izé
A letisztult, fém külsővel bíró ViViDO-t az éppen aktuális trendeknek megfelelően tervezték...
467 1 0 Tech Izé
Irodai levegőből ivóíz. Egyelőre elég magas, napi 15 dolláros üzemeltetési költséggel, de az alap koncepció ígéretes.
828 0 3 Tech Izé
leep: az biztos!
Lilu__cica: Ez megérné az árát...
punyukli: az ilyen és ehhez hasonló cuccokat csipázom. több pénzt kéne az ilyenekre kőtteni.
Ez ismét egy olyan helyzet, amikor barmit is mondok, lényegtelen.
963 1 0 Tech Izé
Safe Type Mouse - cini-cini kisegér
496 1 0 Tech Izé
Oregon Scientific's Crystal Weather Station - szépséges atomóra időjárás előrejelzővel
671 0 0 Tech Izé
Genius BT03i - érintésérzékeny sztereo headset
563 0 0 Tech Izé
Egy igazán rámenős chippendale fiú :D
6632 1 5 Izé
bandee1219: A végén elég bátor volt, nem tudja, hogy a hentesek televannak késekkel, meg bárdokkal? A mult [...]
weedjay: golyót neki.
Zsolt86: Ezt a barmot:DDDD Komoly a zene is :D
Mind a 5 komment
Ezek nem sziámi harcos halak, hanem Arowana sziámi iker halak. :O
3209 5 9 Izé
bandee1219: Na igen, és ki dönti el, hogy ki van felül? Vagy csak az egyik él? Oo
WelshWizard: ez kemény:S de télleg milyen szar lehet az alsónak
Meistro: áhh hát ezt benéztétek, az a mellúszója :D
Mind a 9 komment
Környezetbarát közlekedési megoldások Natalie Bonebrake szemszögéből. 
886 0 0 Tech Izé
Sir Sean Connery büszke új díjára, ami egy faszobor. (jól írtam?)
3304 2 19 Izé
bandee1219: Minden bizonnyal, hisz nem szerethet mindenki mindennt... XD
bandee1219: Ezzel egyet kell értsek, ez a piercgyerek mardt volna a B filmeknél, ha nem választják ki...
bandee1219: Ja! Csak esténként leül a faszékére [jól írtam? :)] és nézegeti a kandalló fényénél... [...]
Mind a 19 komment
Vita egy csont miatt. :D
4617 3 6 Izé
eNMi: de legelább nem "ugatott" hiába! :)
bandee1219: Ez nem is annyira vita. Tul.képpen csak a bal ugat(és tényleg), a másik meg csak hallgatja. Vagy [...]
bungle: Küldjél nem mindennapit.
Mind a 6 komment
Írj be angol szavakat vagy mondatokat, ő pedig elénekli neked jól. :)
8361 16 23 Izé
ladyann: jaaajj ez a fáraztó "izék" közé tartozik...XD
Lako: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááááááááá Köszönöööööm Kelvyn: [...]
bandee1219: Kicsit tévedésben voltak. Ez még kazettán volt meg nekünk 198x-ben. De nem volt kedvem beírni. [...]
Mind a 23 komment
Egy érdekes kis kalandjáték, meg kell találni a dominó kódokat különféle videók és weboldalak segítségével!!! Majd írjatok, hogy ki meddig jutott el!
3155 0 11 Game Izé
Consuello: hogy hivjak azt a tarsasagot? a don pedro? vagy a taller? ennyit tudtam kiolvasni a filmbol:(
xXxÁdámxXx: Nahát ide is kell angol...X)
Marton350: Én nemnagyon szeretem az ilyen játékokat ,nemnagyon értem a lényegét ,némelyikhez (mit beszé [...]
Mind a 11 komment
Egy érdekes kis kalandjáték, meg kell találni a dominó kódokat különféle videók és weboldalak segítségével!!! Majd írjatok, hogy ki meddig jutott el!
6964 4 10 Izé
JeLo: Ez a festményes nem megy.
Marton350: Én nemnagyon szeretem az ilyen játékokat ,nemnagyon értem a lényegét ,némelyikhez (mit beszé [...]
redbaron813: némelyikre nem is lehet rájönni - az egyik részben rossz a hivatkozásként megadott oldal ... k [...]
Mind a 10 komment
555 1 0 Tech Izé
ROCCAT Kone - szépséges egér játékmániásoknak
550 1 0 Tech Izé
Hivatásos fotós pakolászik. Itt meg a teljes lista.


772 2 0 Tech Izé
Extravagáns telefonhoz extravagáns tok köll nem? Louis Vuitton - Serenata bőrtok
435 0 0 Tech Izé
Serenata - a Samsung és a Bang & Olufsen közös zenetelefonja... háát nem eccerű :S
552 0 0 Tech Izé
Solartaxi

1431 0 3 Autó Izé
bandee1219: Nonononono, please no! :)
Zsolt86: Macc én veled vagyok, tudom mit kell átélned xD
Maccoyi: hát ez a solar taxi elment, akárcsak az én gyerekbarát vonatom :( Pedig ez itt a jövö :)
Solartaxi

1379 3 3 Izé
bandee1219: Nonononono, please no! :)
Zsolt86: Macc én veled vagyok, tudom mit kell átélned xD
Maccoyi: hát ez a solar taxi elment, akárcsak az én gyerekbarát vonatom :( Pedig ez itt a jövö :)
Térkép arról, kinél van az olaj és kinek kell, de nagyon.
Ugye most már mindenki ért mindent...
8185 5 10 Izé
bandee1219: A hozzászólásomban (8) vannak árak, nekik ez azért nem fáj annyira....
bandee1219: Hát ebbe én is beszálnék, alapítsunk KFT-t és secpec megyszabadítjuk őket az olajuktól! :)
bandee1219: És az árak viszonya: http://ize.hu/comments.php?post_id=3322
Mind a 10 komment
The Machine Girl - elég betegnek ígérkező film :)
8539 1 36 Film Izé
csirek: ez ember ereiben akkora nyomás van hogy a vér akár 15 méterre is kispricceljen... ez nem vicc! [...]
cimpi: Istenke ez a film nagyon ott van!!!
Ash Qwery: Már most rajongó vagyok!! :))
Mind a 36 komment
The Machine Girl - elég betegnek ígérkező film :)
8817 6 36 Izé
csirek: ez ember ereiben akkora nyomás van hogy a vér akár 15 méterre is kispricceljen... ez nem vicc! [...]
cimpi: Istenke ez a film nagyon ott van!!!
Ash Qwery: Már most rajongó vagyok!! :))
Mind a 36 komment
Gyermekbarát vonat Japánból, videóval.

+ még több kép az eper vonatról.
1985 3 6 Izé
Purple: hogy a génhibás óriásgyerekek is jól érezzék magukat! vagy utazás közben kommandós kiképz [...]
Lex: Azon gondolkodtam, hogy mi az istennek vannak olyan magasan a kapaszkodók?:D
bandee1219: Nagyon jó, aki hosszú időt tölt a vonaton, legaláb el tudja foglalni magát és a gyerekét. Mo [...]
Mind a 6 komment
Első Oscar-díjasunk, Rofusz Ferenc rövidfilmje. Avagy mi lenne, ha kutyává változnánk egy napra.
A zseniális animációs további munkái itt és itt, meg itt.
5513 0 5 Film Izé
bandee1219: Pont azt akartam írni, hogy A légy is oszkárdíjas, de most már látom, hogy ő készítette. :) [...]
Zsolt86: Jó volt :P
vöri: Heh, milyen igaz (: nekem is tetszett! birom az ilyen kisfilmeket, jöhetne több is :D
Mind a 5 komment
Első Oscar-díjasunk, Rofusz Ferenc rövidfilmje. Avagy mi lenne, ha kutyává változnánk egy napra.
A zseniális animációs további munkái itt és itt, meg itt.
5694 7 5 Izé
bandee1219: Pont azt akartam írni, hogy A légy is oszkárdíjas, de most már látom, hogy ő készítette. :) [...]
Zsolt86: Jó volt :P
vöri: Heh, milyen igaz (: nekem is tetszett! birom az ilyen kisfilmeket, jöhetne több is :D
Mind a 5 komment
Régebbi postok...