REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Első Oscar-díjasunk, Rofusz Ferenc rövidfilmje. Avagy mi lenne, ha kutyává változnánk egy napra.
A zseniális animációs további munkái itt és itt, meg itt.
5694 7 5 Izé
bandee1219: Pont azt akartam írni, hogy A légy is oszkárdíjas, de most már látom, hogy ő készítette. :) [...]
Zsolt86: Jó volt :P
vöri: Heh, milyen igaz (: nekem is tetszett! birom az ilyen kisfilmeket, jöhetne több is :D
Mind a 5 komment
"Rachmaninovnak NAAAGY kezei voltak.... nekem meg kicsik". :D
Érdemes megnézni a többi videót is az oldalukon, tiszta őrültek! :)))
7462 10 13 Izé
cila: Időközben bővül a készlet. Például ezzel: http://www.youtube.com/watch?v=ihW2j17esZc
bandee1219: Végignéztem az összeset, nagyon jók! :)
Zsolt86: Legjobb az I will survive, nagyon tetszik (:
Mind a 13 komment
"A Petri-csészében a baktériumok a szaporodás és a mozgás miatt különböző formákat, mintázatokat vesznek fel. Ezek létrejöttében fontos szerepe van a baktériumok közötti kommunikációnak. Márpedig a kommunikációs utak megismerése közelebb viheti az orvostudományt az antibiotikumokkal folytatott kórokozók elleni küzdelemben."

via  MedIQ
880 0 1 Tech Izé
kisst: Tökre olyanok mint egy-egy fraktál....Lehet hogy van összefüggés és ez is valamféle spontán [...]
Ha valaki nem ismerné fel ezt az ételt, akkor elárulom, hogy ez itt a magyaros szendvics! :D
6224 5 65 Izé
Disy: Ja kb. annyi ebben a japán, mint magyar.
bandee1219: Lehet, hogy örök elégedetlenek vagyunk itt mindnyájan. Az tuti, hogy hallot, de a negytív rekl [...]
Lilu__cica: Öregem, mi a lófasz ez?! Hát nem magyar kaja, az biztos! Én leginkább japán valaminek tudnám [...]
Mind a 65 komment
Mitchell Spero 10 évet töltött, hogy teknőcét trükkökre tanítsa. :)
7685 6 20 Izé
bandee1219: Jól betanították. ............. Vagy nem ez volt a feladat? ID
bandee1219: Na ja! Ennyi erővel minek eszik, isik, tanul...? Úgyis meghal ...
bandee1219: Aranyos! ^^
Mind a 20 komment
Egy érdekes komp Oroszországból. :)
11162 3 13 Izé
bandee1219: Az első volt abban a műsorban, az egy forgó szerkezet. http://humorsafari.blogbugs.org/1307720/Un [...]
bandee1219: Volt műsor az ilyenekről a Discoveryn v. a Nationalon.
bandee1219: Pláne, hogy rakott mögé is és így meg nem található, törölni kell belőle.
Mind a 13 komment
Extrém hómotorok
4450 0 9 Autó Izé
bandee1219: Sááááár! Hát az sem rossz. >)
bandee1219: KTM? Nekem sem, soha! :) (remélem te is csak viccelsz.... Oo)
mephistto: Biztos fasza lehet, iléyet max akkro próbálhatuank ki ha elmegyünk a hegyekbe vagy síparardicso [...]
Mind a 9 komment
Extrém hómotorok
5554 5 9 Izé
bandee1219: Sááááár! Hát az sem rossz. >)
bandee1219: KTM? Nekem sem, soha! :) (remélem te is csak viccelsz.... Oo)
mephistto: Biztos fasza lehet, iléyet max akkro próbálhatuank ki ha elmegyünk a hegyekbe vagy síparardicso [...]
Mind a 9 komment
Mindig mondtam, hogy veszélyesek a reklámok... ;)
7827 3 2 Izé
bandee1219: Ja, kifeküdt mindenki. :)
Maccoyi: De durva..... Gyenge szél lehetett..... :S
A világ legdrágább parfümje. 215 ezer dolláros, azaz 37 millió forintos árával bekerült a Guinness Rekordok Könyvébe is.
2471 2 20 Izé
bandee1219: "A koncepciónk az volt, hogy az ár nem számít, ezért a lehető legjobbat hoztuk létre" - mondt [...]
bandee1219: Igen, ami van, elérhető, az szar.
bandee1219: Persze! Hallom most akciós, asszaem az 5 L-es álom családi kiszerelés csak 3999 Ft. :)
Mind a 20 komment
elegancia vodáéknál!
(több oldalas teszt megéri elolvasni)
SE fanokan sokat fog ez mondani: van benne MEGA BASS !!!
1668 0 6 Tech Izé
punyukli: remélem érted, hogy mit nem értek... :)
punyukli: az totál OK hogy az SE telefonok véleményem szerint a legjobb minőségűek a piacon. nekem az el [...]
kisduck: én is alsó kategóriába nézek telefonokat sajna nem V640i -m van hanem V630i -m! de az se rossz! [...]
Mind a 6 komment
16 gigás CF kártya, aminek a különlegessége az UDMA kompatibilitás, így az újabb  top kategóriás DSLR gépek (Canon 1Ds Mark III, Nikon D300 ,  Nikon D3X)  ezen képességét ki tudja használni.
600 1 0 Tech Izé
Igazából nem is tudom mit lehetne ehhez az oldalhoz írni? De szerencsére ezt már megtették helyettem ITT
761 1 11 Tech Izé
Errtu: A sima itthoni vonalasomat. De azt vedd figyelembe, hogy még fejlesztgetik, tehát ha 1-2 napig (es [...]
eol: Milyen számot hívtál? A faq-ban leírja hogy kell telefonálni és példának van adva egy telefo [...]
Errtu: Nekem működik!
Mind a 11 komment
Optikai áttörés az IBM-nél! Pár éven belül érkezhetnek a sokmagos szuperprocesszorok!
1449 1 2 Tech Izé
punyukli: de igen!!! :)
kisduck: über! biztos verné a S478 as 2,6GHz-es cerkámat! és ha nem? XD
VIA ARTIGO - csinálj magadnak számítógépet... majd rakd bele egy normál PC meghajtórekeszébe!
600 1 1 Tech Izé
kisduck: ma olvastam erröl prohardveren volt némi leirás róla meg asszem ugyan ez a videó, jah és a lei [...]
A világ első robothegedűsét mutatta be csütörtökön - számos más humanoid automatával együtt - a japán Toyota autógyártó cég, kiemelve, hogy a robotikai fejlesztések bizonyos eredményeit fel lehet majd használni az új autómodellek gyártásánál is.

595 1 0 Tech Izé
Élet a temetőben (?!?)
5050 2 9 Izé
cimpi: Én 23 éve temetőben dolgozom,de nem leknék ott az biztos!Ezeket az embereket a kényszer vitte r [...]
bandee1219: Ja, de nem tudom, miért pont a temető, a park tán jobb lenne v. a városszéli erdő,ha van. Bár [...]
Zsolt86: Szerencsétlenek, elég baj h ilyen is van...
Mind a 9 komment
Vicces kedvű spanyol fiatalok állították fel ezt a karácsonyfának látszó tárgyat Madridban.

(tech.ize-ről, ugye ti is olvassátok?)
1188 0 5 Art Izé
bandee1219: Ja így csak jó, ha bárki irányíthatná, tehát mondjuk minden oldalról lehetne játszani, akko [...]
Zsolt86: Jónak jó, csak kár hogy az első pályát mutatják mert elég lassan mozognak :DDD
Lizsu: fake
Mind a 5 komment
Vicces kedvű spanyol fiatalok állították fel ezt a karácsonyfának látszó tárgyat Madridban.

(tech.ize-ről, ugye ti is olvassátok?)

1284 2 5 Izé
bandee1219: Ja így csak jó, ha bárki irányíthatná, tehát mondjuk minden oldalról lehetne játszani, akko [...]
Zsolt86: Jónak jó, csak kár hogy az első pályát mutatják mert elég lassan mozognak :DDD
Lizsu: fake
Mind a 5 komment
Ártuditu fordítógép Yoda ajánlásával! :) Az erő legyen veletek!
1482 3 5 Tech Izé
Steveboy: Jópofa kis kütyü! :) 5 percig csipogtattam a robotot, aztán megúntam :)
punyukli: deeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! XD XD XD kérem a jogdíjamat!
kisduck: nem akarok kekeckedni! de ez igy nem post-lopás?
Mind a 5 komment
A Lacie eddig is ismert volt az egyedi design megoldásairól, és ezt a sorozatot most  sem  szakították meg.
868 1 0 Tech Izé
Bobby McFerrin - Thinkin' About Your Body

Aki nem ismeri innen tuti beugrik.
(Én ezt ajánlanám tőle, bár itt sajnos nem látszik Bobby, de ezt is ő csinálja a hangjával ill. Yo Yo Ma kíséri csellóval - bungle).
88689 6 11 Izé
bungle: Jozeph küldte: http://www.youtube.com/watch?v=bNd1UcoUZek
bandee1219: Na ja. Még gyerekkoromban az MTV-n nyomatták, vagy 89-es lehet, nem néz úgylátszik VH1-t sem.
bandee1219: Volt tán itt, Mo.-n is ,de én még a Mezzon láttam régen, negyon jó.
Mind a 11 komment
Black Hole (fekete lyuk) - érdekes és praktikus mobiltok
761 1 8 Tech Izé
punyukli: mé? 3. évadtól horror sorozat lett a szökés v mi? az még ok hogy 1. évadban báróz nőjét f [...]
kisduck: ezt el is felejtettem! micsoda fejetlenség! azért Szárá nem volt valami tul nyugodt természetü [...]
Maccoyi: De azért azt is írd hozzá, hogy fej nélkül is játszik tovább a filmben :D
Mind a 8 komment
A5  méretű  szines epapír
635 1 0 Tech Izé
A világ legkisebb elektromos gitárja. $799.95
671 2 2 Tech Izé
BlackHawk: pontosan.hát öhm, én maradnék a nagyobbnál, ha lehet...na meg azért 160 ezerért...(200 Ft-os [...]
kKNd: jah, mondjuk játszani nemigen lehet rajt. vagy q kényelmetlenül.
A ma japán-angol nyelvlecke anyaga: Csúnya hasmenésem van, trallala... Énekeljük együtt!
6833 1 8 Izé
bandee1219: Tudtam én, hogy volt ehez hasonló, de azért rákerestem. Ezeknek minden témára van kidolgozva v [...]
Lilu__cica: Hihi.
eNMi: ez már a 3. ilyen poszt :) van még jó pár rész, küldddddd beeee
Mind a 8 komment
Manon Ossevoort, egy holland hölgy traktorral utazik Afrikán keresztül a Déli-sarkig.
3334 1 7 Izé
bandee1219: Ja, és a fűtése és a légkondjai is biztos jó....
bandee1219: Akkor ez a traki úszik a vizen?
bandee1219: Rá is kereshetsz, itt is és más oldalon is (ez másik oldal, bocs bungle http://vicclap.hu/movie/ [...]
Mind a 7 komment
Speciálisan kialakított célhardware ami alkalmas a humán faj védelmére, a nem humán szellemi támadások ellen, 35 dollárért.
951 1 0 Tech Izé
Projektoros ébresztőóra. ami a szabvány funkciókon felül a hőmérsékletet is mutatja, de  a legjobb az egészben a mozgásra reagáló "Szundi" funckió, ami a gyakorlatban úgy néz ki, hogy integetsz a vekkernek az meg nem integet vissza viszont elhallgat.  80 Angol fontos áron beszerezhető.
712 1 0 Tech Izé
Tetris egy 10 emeletes házon. :)
4985 4 8 Izé
bandee1219: Ez volt a Tvben is , de nem láttam csak egy részét. Komoly. :)
dude: Schönherz kolesz: http://www.youtube.com/watch?v=hFqnDjyDI9o
Nyúzó: Hehh, ez BME-VIK találmány.:-) A villanykaron már sok sok éve szeretnek Tetriszezni a kollégium [...]
Mind a 8 komment
A németekkel ellentétben Franciaország keményebben lépett fel az IPhone lokkolt verziójának forgalmazása ellen, ami meg is látszik a friss értékesítsi adatokon. Ezek alapján az első öt nap alatt elkelt készülékek 20%-a nem tartalmazza a simlockot.
815 0 0 Tech Izé
Na ezt is ketten küldték be, szinte egyidőben:

AtiBoa: 400 szál cigaretta, és ami utána marad az emberben. Nos, ha eddig nem dohányoztál, ezután a videó után nagy valószínűséggel nem is fogod kipróbálni (ha van 1 kis eszed :P)

Dezpapa: Ideje lenne leszokni, nem?
15894 21 138 Izé
bungle: norbertvincze küldte (sztem ugyanaz, mint a fenti videó): URL: http://www.youtube.com/watch?v=lMDf [...]
kotta: Csak egy érdekes adat: "A közép-európai országok közül a cigaretta-fogyasztás Magyarországo [...]
BlackHawk: jó, igaz. de ha nem dohányzol, magadnak teszel jót...o.O( meg másnak is...
Mind a 138 komment
VIcces kedvű spanyol fiatalok állították fel ezt a karácsonyfának látszó tárgyat Madridban.
515 0 0 Tech Izé
Mozgó célpont bemérés és megsemmísítés.
408 1 0 Tech Izé
- Tudod mi kellene nekünk, Szergej?
- Nem.
- Hát piramis!
- Egyiptomi?
- Beton, te állat!
- Beton? Az lesz...
5883 0 9 Art Izé
Balpar: Oké megcsinálták és amúgy mire jóóó... Az egyiptomiaknak legalább volt szerepük nem unalom [...]
bandee1219: Hmmmmm. Nagy és orosz, tehát nem jó semmire. :)
Elison: A videónak kajak Szalacsi feelingje van :) teccikérteni ?
Mind a 9 komment
- Tudod mi kellene nekünk, Szergej?
- Nem.
- Hát piramis!
- Egyiptomi?
- Beton, te állat!
- Beton? Az lesz...
6173 4 9 Izé
Balpar: Oké megcsinálták és amúgy mire jóóó... Az egyiptomiaknak legalább volt szerepük nem unalom [...]
bandee1219: Hmmmmm. Nagy és orosz, tehát nem jó semmire. :)
Elison: A videónak kajak Szalacsi feelingje van :) teccikérteni ?
Mind a 9 komment
Have A Very "Mary" Christmas!
Mary Carey politikus eladja implantátumait az ebay-en! :-D
10343 1 6 Izé
bandee1219: Pont akartam írni, hogy a neve és a külseje alapján pornóskén ismerős. Na persze mástól hal [...]
Zorro: Jah ok, nem néztem meg normálisan, igazad van. De ez nem változtat azon, hogy szánalmas :)
calas: Jah, nem véletlenül írtam oda hogy politikus :-)
Mind a 6 komment
A rend éber őrei...
8695 7 6 Izé
bandee1219: Ja, innen nem jön le mi lehet, de hogy nem valódi, az tuti.
fecsoki: kamu! nézd meg az elején rendőrautót!!! szal mit csinált, csak "ott" állt.... wazze nem látta [...]
Zorro: Hm.. milyen igazad van. Elsőre fel sem tűnt. Mindenesetre jót röhögtem. :)
Mind a 6 komment
Ez az amiért az R/C játékokat kitalálták. Földön, vízen, levegőben.

Hazai modell boltokban, és néhány hipermarket játék osztályán is kapható.
804 1 0 Tech Izé
Az angol Green Fuels készítette el ezt az otthoni használatra kifejlesztett eszközt, ami a használt sütőolajból készít biodízelt.
717 2 0 Tech Izé
Régebbi postok...