REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az angol Green Fuels készítette el ezt az otthoni használatra kifejlesztett eszközt, ami a használt sütőolajból készít biodízelt.
717 2 0 Tech Izé
A bicaj csak azért is folytatja a versenyt...
8389 9 16 Izé
bandee1219: Nem tudom én sem, hogy mitől sikerül átmennie az összes ugratón... :)
Gabi69: Nagyon LOL!!!!!!!!!!:DDDDDDD
hadigabi: csóri....mint Forrest Gump ugy szalad.
Mind a 16 komment
Mi történik ha egy biológia professzornak adunk egy mikroszkópot és összeengedjük egy ékszerésszel? Ez.
1258 1 1 Tech Izé
kKNd: nem hiszem hogy normális ember az, aki ilyet magára aggat. XD
Íme a Hop-on frankó, antiöko eldobhatós telefonja, környezetszennyező turistáknak.
640 1 0 Tech Izé
Elképesztő melltartók
10157 4 5 Izé
bandee1219: Ezeknél nekem is, ez mind elég fos.
Petrarca: A disznófejes egy kicsit morbid...Rámjött a hányinger.Ez se komplett...
Gouranga: sok a markolos, de a 9. kep azert eleg jo... :D
Mind a 5 komment
Oktató készlet a környezettudatos építkezés népszerűsítésére.
790 2 0 Tech Izé
A srác egy kicsit felizgatta a kutyulit... :D
10525 2 11 Izé
koocos: ez fájt...többet nem jáccok hason fekve
Admire: basszus
bandee1219: Na ja. Ha ez mindennapos, mit törődjön vele? :)
Mind a 11 komment
Neo és Morpheus esete Bill Gates-szel és a Windows-zal! :D
6036 2 5 Izé
Balpar: Én is kiverném a szart ebből a köcsögből
bandee1219: Elintézték végre Billit. :)
Belkar: Ötletes! Nekem tetszett :D
Mind a 5 komment
Nem egy mai darab már a Lego Mindstorms robotja, de időről időre érdemes elővenni. Azon felül, hogy remek gyerekjáték, alkalmas az alapfokú AI kísérletek elvégzésére is.

552 1 0 Tech Izé
A 2006os londoni alapítású Aleutia dobta piacra ezt a napenergiával  is üzemelő hordozható  Linux futtatására alkalmas eszközt. Az alap konfiguráció 179 angol fonttól  vehető  meg, a teljes csomag pedig 499-ért.
622 1 1 Tech Izé
punyukli: Fókuszban az egyszerű hordozhatóság XD... biztos nagy rá a kereslet... nekem nemkéne abbiztos. [...]
Fogta a Dell a már bevált XPS M1730 szériát, dobott rá egy WoW logót meg egy 4500 dolláros árcédulát. Így született a XPS M1730 World of Warcraft edition. 
619 0 0 Tech Izé
Road kill toys - remek ajándékötlet. ;)
4582 3 11 Izé
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=ofJR6FJ3RCk http://www.youtube.com/watch?v=83S7w2bdwtY
bungle: Japánból: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=36822&c=-1&s=dd&p=1
dude: Én úgy látom, már jól megy!
Mind a 11 komment
The Bar
Ha még nem unjátok a kijutós játékokat... Most egy bárból kell lelépned.
5736 4 72 Game Izé
SZIA: megvan, már benne volt a szám, de vhogy nem láttamXDXDXD looooooool
SZIA: na jó és kész vagyok, egyszerüen, itt annnyira kivan centizve a megfelelő pixel, h iszonyat men [...]
gyerek80218: Azt hiszem, nekem már nem is kell leírnom semmit a kijutós játékok védelmében. Mun mindent le [...]
Mind a 72 komment
The Bar
Ha még nem unjátok a kijutós játékokat... Most egy bárból kell lelépned.
10672 4 73 Izé
Edvyn: lool latom csak 2007bol vannak komentek :)) na nembaj en most talaltam meg eszt a jatekot..es nagyon [...]
SZIA: megvan, már benne volt a szám, de vhogy nem láttamXDXDXD looooooool
SZIA: na jó és kész vagyok, egyszerüen, itt annnyira kivan centizve a megfelelő pixel, h iszonyat men [...]
Mind a 73 komment
FaceReading - A Skynet nemsokára öntudatra ébred és kilövi az atomtölteteket...
739 1 0 Tech Izé
A Microsoft próbál kapaszkodni az IPod hullámain és piacra dobott egy limitált (10 darab keszült összesen) példányszámú aranyozott Zune verziót.
546 0 0 Tech Izé
Mászóka. Na jó, nem is az.
4140 0 34 Art Izé
bandee1219: Engem nem győztél meg, oroszból szerény vagyok. :(
bandee1219: Kerestem hasonlót: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fd/Cascade_Accelerator.jpg [...]
bandee1219: Az odáig világos, hogy elektromos, de hogy mi a fütty...?
Mind a 34 komment
Mászóka. Na jó, nem is az.
4266 1 34 Izé
bandee1219: Engem nem győztél meg, oroszból szerény vagyok. :(
bandee1219: Kerestem hasonlót: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fd/Cascade_Accelerator.jpg [...]
bandee1219: Az odáig világos, hogy elektromos, de hogy mi a fütty...?
Mind a 34 komment
Érdekes barbecue grillek
2709 2 5 Izé
bandee1219: Atyagatya, hogy folyik a sok cucc lefele: http://www.kapu.hu/ajanlo/bbq/bbq_12.jpg
Zsolt86: Na ugye (:
Yvette: A Babakocsi a legjobb:DD
Mind a 5 komment
Önhangoló gitárt fejlesztett ki és dob piacra a napokban a Gibson gitárgyártó cég, a hangszert a vállalat tokiói irodájában hétfőn bemutatták be. A gitár képes önmagát behangolni a nyakra erősített processzor és hat motor segítségével. Az új modell december 7-én kerül piacra világszerte. Japánban az ára 308 700 jen (482 ezer Ft), az Egyesült Államokban pedig 2499 dollár (431 ezer Ft).

559 2 0 Tech Izé
22 ember egy Kacsában ;)
1781 0 5 Autó Izé
bandee1219: Az az éredekes, hogy elindult és nem esett szét, mert 22x pl. 50 kg is már elég sok és akkor a [...]
Zsolt86: Annyira nem tetszik és kész :PPP
Maccoyi: Na, de miért is ? :)
Mind a 5 komment
22 ember egy Kacsában ;)
1783 1 5 Izé
bandee1219: Az az éredekes, hogy elindult és nem esett szét, mert 22x pl. 50 kg is már elég sok és akkor a [...]
Zsolt86: Annyira nem tetszik és kész :PPP
Maccoyi: Na, de miért is ? :)
Mind a 5 komment
Ennek a weboldalnak a lényege, hogy minden nap ingyenesen elérhetővé tesznek egy-egy - amúgy fizetős - programot 24 órára. Van, amikor csak egy sima titkosító programot, de van amikor valami komolyabb képszerkesztőt. (na azért nem a Photoshop-ot ;-) )

(a tech.izé-ről "nyúltuk", köszi Errtu! :))
6344 17 25 Izé
balagee: a cracklock program nem illegális? (én úgy tudom, hogy illegális)
bandee1219: Itt egy progi, ami segíthet mindenkin, aki időkorlátba ütközik.: Cracklock, ami időkorláttal [...]
bandee1219: Egyáltalán kipróbáltad, nekem simán ua. minden... Oo
Mind a 25 komment
A világ első 0 emissziós  motorja.  A hajtásról egy 125 voltos aksi, háromezres fordulatnál 20 kW csúcsteljesítményt leadó villanymotor gondoskodik.
952 1 1 Tech Izé
kisst: Lehet én vagyok cinikus de én nem hiszem hogy 0 emissziós.Lokálisan talán,de arra miért nem go [...]
Screenshot készítés gyorsan, könnyen. Szárazabb tisztább biztonságosabb érzés.
955 2 0 Tech Izé
A bulgár illetőségű everything but the box stúdió terméke a Sputnik névre keresztelt függesztett mélynyomó, 1.000 Wattnyi terhelhetőséggel.

822 1 0 Tech Izé
Telefonnak látszó 900.000 volttal operáló sokkoló. Sőt,  egy  beépített 12 LED-es zseblámpa is van benne hogy a sötétben megvillanyozott szomszédot be tudjuk azonosítani.
655 1 0 Tech Izé
Rövid összefoglaló írás a szerverfarmok és datacenterek elektromos igényéről, kiegészítve pár alternatív megoldással, az AISO sivatag közepére épített n apenergia alapú megoldásával vagy az Izlandon tervezett geotermikus energiával működö sz erverfarmmal.
1359 0 0 Tech Izé
Beépített hangsugárzók, MP2, WMA támogatás, USB 2.0 csatlakozó, SD/MMC slot, mindez 90 dollárért.

Update: értelemszerűen az MP3  néven ismert MPEG-1 Audio Layer III. formátumot alapból támogatja. 
669 1 2 Tech Izé
eol: MPEG-1 Audio Layer II (az MP3 az MPEG-1 Audio Layer 3). http://en.wikipedia.org/wiki/MPEG-1_Audio_La [...]
dude: Mi az az MP2? :)
Ez annyira nem is küty, nem is bigyó, viszont akár még hasznos is lehet.
Ennek a weboldalnak a lényege, hogy minden nap ingyenesen elérhetővé tesznek egy-egy -amúgy fizetős- programot 24 órára.
Van amikor csak egy sima titkosító programot, de van amikor valami komolyabb képszerkesztőt. (na azért nem a Photoshop-ot ;-) )
2448 2 0 Tech Izé
A Toyota megépítette a világ legnagyobb gépkocsi szimulátorát.
615 1 0 Tech Izé
A minapi Fujitsu bejelentést nem hagyhatta válasz nélül a Western Digital, ezért bejelentették a Passport széria következő szintén 320 gigányi tárkapacitással rendelkező hordozható merevlemezt.
672 1 0 Tech Izé
Két aprócska B kategóriás játékfejlesztő cég úgy döntött, hogy erőiket összevonva próbál meg az egyeduralomra törő Electronic Arts ellen tenni valamit. Az egyik aprócska cég a Blizzards ami a Vivendi tulajdonában van és a nevükhöz fűződik a Warcraft, Starcraft és a WoW, a másik cég pedig az Activision akik a Tony Hawk sorozaton kívül a Call of Dutyval aratnak a piacon. A tranzakció végösszege 18.9 milliárd dollár volt.
811 1 0 Tech Izé
Maradjunk is a szánkóknál, ha már december van. Igaz, hogy egyelőre eső esik és nem hó, de jobb felkszülni mindenre, és még ma megrendelni ezt az eredeti Porsche gyerekszánkót, mindösszesen 77 közös európai valutáért.
785 1 0 Tech Izé
A módszert hosszú  ideje alkalmazzák sérülések utáni fizikoterápiás kezeléseknél, és csak idő kérdése volt, hogy mikor jelenik meg az első "hétköznapi" használatra szánt verziója.  Videó  itt.
1031 0 0 Tech Izé
1. Keress egy tetszőleges képet a neten.
2. Az URL-jét add meg az oldalon az első boxban.
3. Találj ki valami jópofa szöveget, karakterhalmazt, stb.
4. Írd be a megfelelő boxba.
5. Nyomd meg a Textorize! gombot.
6. Viola! Tapsikolhatsz örömödben... :D
1394 1 2 Tech Izé
rezlavor: http://hu.wikipedia.org/wiki/SVG Csinalj rola screenshotot ezzel http://tech.ize.hu/comments.php?p [...]
Menzo: milyen formátumban menti el? nemtudom megnyitni
Egy kis japán könnyűzene könnyed hétfői büntetésnek...
4555 1 22 Izé
Lizsu: Öröm a köbön.
bandee1219: Ez nem lehet az eredeti, mert itt nincs bugyiturka, meg nem is kúrja a másikat senki... Oo
bandee1219: Na, ez már felvállalja az arcát, meg a gyomrát... És a zene, az asztán nagy zenei multra és j [...]
Mind a 22 komment
The Privacy - újabb kijutós gémizé. Egész jó.
3331 2 89 Game Izé
gyerek80218: Szedd szét a kék telóból összerakott cuccot, vedd ki a kéktelóból a memóriakártyát, tedd [...]
rallyy: Már nekem is megvan a piros teló de utána mit ell csinálni? A fehér ajtón hogy jutok be? am na [...]
gyerek80218: Állj úgy, hogy az emeletre vezető lépcső veled szemben legyen (a forgóajtótól balra). Ez ut [...]
Mind a 89 komment
The Privacy - újabb kijutós gémizé. Egész jó.
4642 6 93 Izé
Matthu: Hol a piros teló? Már csak az kell és kész.
Matthu: Hát ez nekem igen magas. Piros teló? ilyesmik? az emeleten lévő ajtót hogy nyitjátok ki. A lov [...]
Matthu: Nah megvan a poloska. Mostmár csak a kód kéne a géphez. Az id megvan. Kód merre hogyan?
Mind a 93 komment
830 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...