REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
830 0 0 Tech Izé
330 ezer dollárért (57 millió forintért) kelt el a világ legdrágább szarvasgombája egy árverésen, amelyet szombaton egyszerre tartottak Makaóban, Londonban és Firenzében. Egy makaói kaszinótulajdonos, Stanley Ho adta a legtöbbet a finomságért. Az értékes csemege másfél kilót nyom, ezzel megdöntötte a Guinness rekordot is, amit eddig egy majdnem 1300 grammos szarvasgomba tartott, bár a Guardian brit napilap szerint 1954-ben találtak egy 2,5 kilós darabot is. Az értékes gombát Olaszország északi részén, Pisa városának közelében találta Luciano Savini és fia, Rocco nevű gombakereső kutyájukkal.

Videó.
2183 4 34 Izé
bandee1219: És vajon senkinek nem ízlik, csak ezt nem valják be egymásnak sem, hanem mindenki dícséri, neh [...]
bandee1219: Ahogy sör és sör között is (én egyiket sem iszom), vagy egyesek megeszik az osztrigát is és [...]
bandee1219: Ezt akartam kérdezni, hogy az íze egyáltalán milyen? Állítólag jó az illata, de még nem ett [...]
Mind a 34 komment
Menyasszonyi tánc egy picit másképpen. :)

+ egy másik meglepetés tánc.

Még pár hasonló esküvői tánc, ami volt már itt. Több esküvői táncos posztot nem kérünk, elég ha a kommentekbe írjátok a linket...
12733 7 19 Izé
izébigyó: http://www.youtube.com/watch?v=oy1uWAm4SnI&fmt=18
bungle: VeGa187 küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=BLIpfIiJS2k Szöveg: Az ifjú pár első tánca [...]
bandee1219: És ezen az esküvőn mi lehetett? http://www.funpic.hu/files/pics/00033/00033375.jpg ^^
Mind a 19 komment
Kogepan

A tíz részes japán rajzfilmsorozat első epizódja. Főszereplője egy depressziós kenyér aki nem kell senkinek, mert a pék odaégette. Kalandjai során összebarátkozik a szintén megégett kaláccsal, akivel együtt néznek a tejespohár fenekére, és rájön, hogy a tökéletes cipók élete sem könnyű.
2579 2 14 Izé
Lilu__cica: Mindent megbocsátok a húgomnak! Minden bosszantást, piszkálást! Ha ezt adjál a tévében, meg [...]
bandee1219: Vagy azt, hogy mi az a depresszió!
iram: érdekes a sztori:)
Mind a 14 komment
Az előző fém  szánkó után, itt egy gumi alapú felfújható verzió. 
660 1 0 Tech Izé
Ez meg ez illetve ez is a fent látható eszköz segtségével készült.
659 1 0 Tech Izé
829 2 0 Tech Izé
Egy már emltett hazánkba is szálltó shop remek terméke, a hotdozható hokipálya.
494 1 0 Tech Izé
750 0 0 Tech Izé
Superman fizika órán
10012 9 19 Izé
bandee1219: Feldobják kicsit a könyvtárat, meg a géptermet. :)
Zsolt86: Ezt naponta többször is megnézem, annyira jó :DD Megy a kedvencekhez (:
Menyet: :D:D:D:D:D
Mind a 19 komment
Zombi csecsemők után itt egy újabb remek gyerekjáték: a zombi hörcsög! :)
5606 1 20 Izé
bandee1219: Zombi a neve, de ezt inkább kreténnek nézem, egy őrűlt. :)
bandee1219: Nem erre gondolt. A csecsemőknél (érthető módon) az emberek háborodtak fel, it meg...
Zsolt86: Aranyos, úgy megpöckölném a szemgolyóját (:
Mind a 20 komment
20 eltalált fotó, jó szögből :)
16084 1 23 Art Izé
ladyann: a fekete táskásnál az a lényeg hogy ugye benyúl a táskájába amiben ott az újság és azon [...]
Lilu__cica: Megnyugodtam. Tehát nem csak én nem értem a fekete táskásat.
bandee1219: Sorri ez így van.
Mind a 23 komment
20 eltalált fotó, jó szögből :)
16130 27 23 Izé
ladyann: a fekete táskásnál az a lényeg hogy ugye benyúl a táskájába amiben ott az újság és azon [...]
Lilu__cica: Megnyugodtam. Tehát nem csak én nem értem a fekete táskásat.
bandee1219: Sorri ez így van.
Mind a 23 komment
The History of Longcat
Longcat története az univerzummal egyidős, de az is lehet, hogy sokkalta régebbre nyúlnak vissza gyökerei. Az első valódi képeket a 4chanen láthatták meg a szerencsés kiválasztottak, akik akkor már sejteni vélték a nagy igazságot. A prófécia beteljesedett, eljövend kicsiny bolygónkra Longcat, kit az ókorban számos néven ismertek, a legtöbb kultúra magáévá tette a "látóhatáron túlérő, hihetetlen, természetfeletti-erejű macska" szereplőjét. Néhány kép tehát a szóbanforgó Longcatről.
9877 13 34 Izé
bungle: www.funpic.hu/en/categories/cats/39962_longcat-is-long?categoryId=4&position=&large=1
te.sas!: xDD
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=37608
Mind a 34 komment
Hát igen, ekkora csukát már csak csukával lehet fogni. :O
10830 9 22 Izé
Philadelphia: Azannyát ezzel szép lehetett kűzdeni...
fancsi: nem úgy látszik mintha csuka lenne hanem mint egy lepényha csak csuka nagyságuba
Lilu__cica: Haluci...
Mind a 22 komment
Egy kis sétarepülés... :)
22167 8 31 Izé
bandee1219: XD
bandee1219: Hát én nem ütöttem volna, de szted milyen szaga lehet, tuti utána mindenki hányt, csak azt má [...]
bandee1219: Hát akkor jó étvágyat mégegyszer hozzá! :)
Mind a 31 komment
Jegygyűrű az Oktoberfest-es esküvőkhöz.
3212 6 16 Izé
bandee1219: Abban reménykednek, hogy kapnak majd erről is reklámot.
bandee1219: De az Oktoberfesten baromi nagy korsóval tolják nem?
Zsolt86: Igen ez így van ahogy leírtad, ők csinálják maguknak...
Mind a 16 komment
Na így jár aki nem veszi figyelembe, hogy ha tartósan +7 fok alá csökken hőmérséklet, téli gumira kell váltani... :D
9713 0 14 Autó Izé
bandee1219: De ez jég, nem hó!
bandee1219: Nem vette észre, hogy be van szakadva alatta. :) Amúgy mitől nem süllyedt el teljesen?
Balázs: jó hely:D
Mind a 14 komment
Na így jár aki nem veszi figyelembe, hogy ha tartósan +7 fok alá csökken hőmérséklet, téli gumira kell váltani... :D
9978 5 14 Izé
bandee1219: De ez jég, nem hó!
bandee1219: Nem vette észre, hogy be van szakadva alatta. :) Amúgy mitől nem süllyedt el teljesen?
Balázs: jó hely:D
Mind a 14 komment
10 fura fazon
9171 4 15 Izé
bandee1219: Pedig nézd meg. Legalább az első kettőt, az nem undorító.
bandee1219: Ja, az első és a második bámulatos, a többi csak showman.
bandee1219: Szonár látásmódja van, mint a tengeralattjáróknak. Hanglokátor.
Mind a 15 komment
Az osztrák TAB megalkotta a Virtual Pinball-t, ami nem csak a a régi mechanikus flipperek helyettesítője lehet, hiszen 42''-os touchscreen-es plazma kijelzőjén a 3 db 3D-s flipper játékon kívül már most 2 akció és 1 stratégiai játékot kínál. Emellett a multiplayer játékosokra is gondoltak, a gép IP kapcsolattal is rendelkezik.
957 1 1 Tech Izé
Maccoyi: hát biztos jól el lennék vele, de nem pótolná egy hagyományos régi kedvencemet sem :) PL. : h [...]
A Hermés francia design stúdió és az Eurocopter cég közös munkájának gyümölcse a képen látható EC-135, amit idehaza jellemzően a Medicopter című sorozatból ismerhetnek a szerencsések, a szerencsétlenebbek pedig az Országos Mentő Szolgálatnál repülő verzióval találkozhatnak.
1109 1 0 Tech Izé
Tilox
A játék célja, hogy a négyzetekre ugorva eltüntesd azokat. A nyilakkal lehet jobbra, balra, le, fel ugrani, a ctrl lenyomásával pedig egy nagyobbat ugrik (2 egységnyit)!
6405 1 17 Game Izé
nyehőce: Én is néztem a többit, de azok nem tetszettek annyira...
babapiskóta: http://lightforce.freestuff.gr/
Jenci: Ahhoz képest, hogy hím vagyok, nincs túl jó térlátásom, de ez nem volt nehéz. :P
Mind a 17 komment
Tilox
A játék célja, hogy a négyzetekre ugorva eltüntesd azokat. A nyilakkal lehet jobbra, balra, le, fel ugrani, a ctrl lenyomásával pedig egy nagyobbat ugrik (2 egységnyit)!
8810 8 19 Izé
Zack: én az 5.nél megakadtam:D
B@bóC@: De jó:) Tiszta aranyos játék:))))
nyehőce: Én is néztem a többit, de azok nem tetszettek annyira...
Mind a 19 komment
Greenpeace így reklámozza az energiatakarékos izzókat. :)
8804 6 15 Izé
bandee1219: Kösz! Ezt nem tudtam kivenni. :) Tényleg szokatlan reklám, de jó.
Ciccc: Jaja,mert amikor megjelent a bciklis,akkor mindemre gondoltam volna csak erre nem:D:D
andici_25: hat nem is tudom mire tudnek figyelni jobban ,arra amit olvasok vagy arra milyen a feneke annak aki [...]
Mind a 15 komment
Bár Csoki megoldása sem volt rossz az Üvegtigris 2-ben, azért ez még is csak elegánsabb egy picit. (csak kevésbé látványos)
2844 3 8 Izé
Balázs: limonádét meg teát érdekes lenne vele(egyikből forróvíz másikból tea fű harmadikból citro [...]
csicsilla: valaki kicserèlhette volna a sràc fejèt egy sexybaby18asra mert ez nagyon csunya!!!h& [...]
Maccoyi: Természetesebb lenne az arckifejezésük. ha a Csoki féle "vegyigyümit" szívnák az arcukba :D
Mind a 8 komment
Egy nagy klasszikus... eredeti előadásmódban! :D
A Stringfever oldalán még több információ és videó...
4938 7 14 Izé
bandee1219: Örülök, hogy sikerült, mert ez jó kis indömiksz!
bandee1219: te is olvastad A Könyvet? Alapmű. :D
bandee1219: 2: az ülő csávó, ha jól láttam, a láb alatt fogja a húrt (pontosabban hozzányomja a vonót, [...]
Mind a 14 komment
Zseniális 20 ezer forintos notebook
(igen az az apróság az olcsó pc! nem nem a pda hanem ami eggyel nagyobb nála)
alapdolgokra kiváló! például hogy izélgesd az tech.ize.hu -t !!!!
1374 1 4 Tech Izé
eol: Romániában vásároltam (mert odavalósi vagyok :)). Minőségében nem csalódtam. Nem egy erőm [...]
kisst: Szívesen venném ha leírnád majd a személyes tapasztalataid is elég sok tesztet olvastam de az [...]
eol: Már vettem egy ilyent :) Tudtommal a 20 ezer forintos modellt nem fogják árusítani üzletekben, [...]
Mind a 4 komment
Függesztett gömb alakú fa ház  lehetne a magyar neve, ha nevezné bárki nevén a képen látható dolgot. Az alapanyaga jellemzően üvegszál illetve fa, az árak 7.800 dollártól indulnak, de ez csak az üvegszál  vázat az ajtókat és az ablakokat tartalmazza. A teljesen felszerelt verzió ugyan 150.000 dollértól indul, de ez tartalmazza a 4 fő részére szükséges ágyakat, egyéb bútorokat  és eszközöket, valamint a bronz nyílászáró díszitéseket is.  Kanada környékieknek bérlési lehetőségük is van.

1449 1 0 Tech Izé
Azért lékhorgászként is tudni kell élni! :)
6116 0 25 Art Izé
Lilu__cica: Én csak 1-2 hetet vállalnék be itt...
bandee1219: Jajj! :)
bandee1219: A kannához viszonyítva lehet vagy 30 cm vastag a jég, nem hiszem, hogy a fűtés nagyon bolygatn [...]
Mind a 25 komment
Azért lékhorgászként is tudni kell élni! :)
6305 3 25 Izé
Lilu__cica: Én csak 1-2 hetet vállalnék be itt...
bandee1219: Jajj! :)
bandee1219: A kannához viszonyítva lehet vagy 30 cm vastag a jég, nem hiszem, hogy a fűtés nagyon bolygatn [...]
Mind a 25 komment
Kedvenc építész blogomon  találtam ezt a koncepciólakótelepet, ahol  algamedencékben keletkező hidrogénnel gondolták volt megoldani az energiaellátást.  A zöldenergia felhasználásán túl, kerti dísznek is remek megoldás.
979 0 0 Tech Izé
Christmas Is Here (egy kis karácsonyi büntielőzetes!)
5573 5 15 Izé
bandee1219: Hmmmm, nem rossz. :)
bandee1219: De nem ám! >) Muhahahaha
LeNore: Ez jobban teccik!:D
Mind a 15 komment
A mai napon a National Association of Securities Dealers Automated Quotations  ismertebb nevén NASDAQ egy új típusu indexet indított útjára. NASDAQ Internet Index néven ami csak és kimondottan az online piacon valamilyen formában érintett papírok mozgását követi.
673 0 0 Tech Izé
Várépítős, szörnyekkel harcolós, aranygyűjtögetős, embertoborzós, stratégiai gémizé.
19410 0 15 Game Izé
xXxÁdámxXx: Ez olyan kibaszott idegesitő!:@ Vagyunk má vagy 600-an oszt két perc mulva hullik a nép marad 50 [...]
zippo: Engem a trial verzioban a 9. palya elejen vagott ki. Pedig kezdtem belejonni
fungusfunk: A böngészős változatot a 3. pályáig lehet nyomni, a letölthető trial egy óra játékidőt a [...]
Mind a 15 komment
Várépítős, szörnyekkel harcolós, aranygyűjtögetős, embertoborzós, stratégiai gémizé.
12056 7 17 Izé
Joci006: hy nekem si kéne a teljes játék légyszi küld már el honann tudnám elszedni vagy a játékot k [...]
Oszed: Nos,nekem kell:-))Hová irjak?
Hunter: akinek kell a full verzioja ennek a jateknak irjon
Mind a 17 komment
Azok számára lehet ez az oldal érdekes, akik a grafika valamely területén tevékenykednek.
Több 100 ingyenes, előre kikevert színminta között válogathatunk, vagy akár mi magunk is keverhetünk.
Ráadásul, ha letöltesz egy kis widget-et az Adobe Labs oldaláról akkor  böngésző nélkül is keresgélhetsz köztük. (Adobe AIR szükséges hozzá)
1068 4 0 Tech Izé
A börtön egy igazi dzsungel. :)))
12266 17 20 Izé
bandee1219: Ez jó! :)
Ciccc: Ez Naggggyon nagy!!!:D
Bizsu: köszike a megosztás :)) áh, naonkivantalálva
Mind a 20 komment
Melyik európai ország fővárosa Budapest?
Nehéz a kérdés... egy amerikai szöszinek! XD
1074432 15 192 Izé
bungle: Spion0025, ez már volt.
bandee1219: Szerintem ne csak ezt számold, ez lement adásban, + min. 100.000.000. :)
<-{st.one}->: már több mint 97.000en! ;)
Mind a 192 komment
Hála a web 2.0-nek, egyre több webes alkalmazás készül. A jelek szerint elősorban az online kép kezelés, kép szerkesztés területén. Jó párat megnéztem már az elmúlt pár hónapban, de ez szerintem magasan kiemelkedik a többi hasonló szolgáltatást nyújtó oldal közül.
Hogy miért?
Szerintem már a kép is önmagáért beszél.
1391 6 2 Tech Izé
Zakhar: Nagyon patent!
Errtu: Ha esetleg a frame miatt nem menne, akkor itt a keret mentes link: http://www.splashup.com/
Régebbi postok...