REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy nem kicsit feldúlt jégkorongedző nyilatkozata. :D
547 1 0 Sport Izé
Alvin és a mókusok - Pont jókor
Az eredeti klipp sem rossz.

Bizalom AMV (VIGYÁZAT NSFW!!!)
523 1 0 Zene Izé
Bemutatjuk a "Holy Shit! Holy Fucking Shit!" című dokumentum filmet. :)
5457 3 10 Izé
Gysmo: Haverral kocsiban ültünk egyszer este szakadó esőben, nem... inkább ömlő esőben amikor becsa [...]
Findzs: tiszta világok harca :) félretéve a tréfát félelmetes jelenség, egyik ismerősöm közeléb [...]
Purple: tornádóval egybekötve, és akkor üvöltheted, hogy holy shiiit, hogy kavaaar!! tornááádóóó [...]
Mind a 10 komment
A Barcelona csapata hat gólt pakolt be vasárnap a Sporting Gijon hálójába. Íme az összefoglaló a mérkőzésről.
1421 0 0 Sport Izé
Battletech fórumokon nagyon dicsérték a Mechwarri or 2 háttérzenéjét.
Meghallgattam, és tényleg jó.

Szerző: Jeehun Hwang
521 1 4 Zene Izé
cimpi: Szomcsi vagyok!!!De nem adom fel,bár a játékot megtaláltam egy oldalon,de én nem vagyok nagy j [...]
MStipee: MW2-vel sosem játszottam, de MW3, MW4 mestere vagyok, valamint mindkét MechCommander-t végigtolta [...]
szpet: Sajnos nem. Már magát a játékot sem könnyű megtalálni, mivel nagyon régi. (Nekem már el sem [...]
Mind a 4 komment
Monster Magnet : Unbroken

myspace-n vannak újabb megmozdulásaik





 
311 0 0 Zene Izé
Need for Speed: Undercover - G-Mac Trailer
1099 0 3 Tech Izé
Jozef7: én sem azt mondtam hogy jó hanem jobb mint a többi :)
bOne: szerintem pocsék :S
Jozef7: Na ez már jobb Trailer!
DIY USB Popcorn Maker: pops corn, explodes your mind

(ha nagyon ráérsz: csinálj magadnak USB-s, popcorn készítő majdnemkézi készüléket)
2639 0 3 Tech Izé
Milánkaaa: ezt meg kell csinálnom:))))))))
[conejillo]: ez lehet hogy olyasmi, mint amikor a telefonokkal "pattogtatták ki" a kukoricát :D
Jozef7: Hát ez nagyon király!! De hogy csinálja azt??? Én nem értem!
Csodálatos biliárd trükkök egy kicsi japántól. :O
672 0 0 Sport Izé
"A női terminátor"

Kattintás előtt így az alvázára tekintve mit tippeltek, ki szerepel a képeken? :)
40707 3 120 Izé
nyehőce: Madonna arca gusztustalanul szőrös http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=11411
delaco: Senki nem mondta, hogy hanyatt kell esned! Szerintem a "lejárok edzeni" meg a versenyszerüen sport [...]
Luflee: Szerintem se. Anyukam is 50 eves, de ezerszer jobban nez ki. Mondjuk nem is csinalt annyi lemezt meg [...]
Mind a 120 komment
Panaszkodsz még a munkádra? :)
9578 3 19 Izé
drsiiin: Hiába no... Émmeg bálnainszeminátor akartam lenni... De csak a disznók mega lovak maradtak...
bungle: funhight küldte: http://humorsafari.blogbugs.org/4184651/Do-You-Think-You-Have-the-Worst-Job.html
Jeró: Mi a szart keres...?
Mind a 19 komment
A gonosz kenguru :D (már megint ki más, mint Rémi Gaillard...)
7310 3 10 Izé
bungle: danszter küldte: Szöveg: Hogyan együnk ingyen MC donaldsnál /REMI GAILLARD/ URL: http://www.yout [...]
wnw: 2:00 mikor elkezd a tálcával ugrálni hát azon sírtam :DDDDDD összeverték már jópárszor biz [...]
papaluige: eeezz egy barom! :DDDDD
Mind a 10 komment
Lopásgátló zacsi szendvicshez
5298 8 11 Izé
Laci: Csak egy zacsit kell szerezni, majd kb. egy hétig táskában felejteni az uzsonával (minél továb [...]
bigyminyő: Baromi jó ötlet! Nálunk is kapható ilyen guszta uzsizacsi? Kell.......:-)
Wync: fogyókúrázni sem utolsó elveszi azétvágyad ha enni akarsz belőle
Mind a 11 komment
A megfelelő jármű a megfelelő sporthoz... :)
3532 0 1 Autó Izé
konvejor: Ez Amerika
A megfelelő jármű a megfelelő sporthoz... :)
3532 0 1 Izé
konvejor: Ez Amerika
A fasizmus 14 ismertetőjegye. Melyik országot jellemzik most ezek leginkább? (angol tudás nem hátrány)

(rég volt már egy jó kis politikai poszt... ;-) )
5054 2 22 Izé
bandee1219: Nem utolsósorban, ha más irányít nem kell gondolkodni, mert az sokaknak fárasztó lenne, no meg [...]
kotta: Tök igazad van. Nekünk meg jólesik, ha kicsi pontként legalább úgy érezhetjük h annyira nem [...]
sahinel: Ez mekkora balfasz vid már megint:D az orvosi jelkép hátteréről annyi fogalma volt a gyereknek [...]
Mind a 22 komment
Ez tuti, hogy egy STOP tábla volt. :D

Ez meg biztos, hogy egy nagy labda. :P
5032 3 5 Izé
Tooni: És ez http://www.youtube.com/watch?v=9bqclYiX5EY meg egy nagy állat!
Derill: riportercsj hogy felpörgött:D de aztán hamar lekapcsoták:D:D:D
enti: bullseye !! :D
Mind a 5 komment
Michael Jackson - Billie Jean
587 4 1 Zene Izé
koocos: Vááá...imáádoom:D kösziii
Tipikus példája a "kelemeset a hasznossal" mondásnak ;]
665 1 4 Tech Izé
Öcsi: olyan nincs, h vmi nem sörnyitó!:D
Errtu: Majd közösen használjuk ;)
Purple: nekem is!! ugye nekem adod, ha megnyerted? :D
Mind a 4 komment
Egy két órás előzetes kedvéért november 23-án visszatér Jack Bauer CTU ügynök, hogy aztán 2009. januárjában 24 epizódon keresztül próbálja felgöngyölíteni aktuális küldetését. Itt a 24: Redemtion első kedvcsinálója, amit megfejeltünk egy hét perces The Day the Earth Stood Still videóval.
1208 0 2 Film Izé
Wald: szerencsére nálam kimaradtak ezek szemét sorozatok.A legjobbak a: waczak szállo, feketevipera, b [...]
babence: Basszus, ez már nem is Jack Bauer, hanem Rambo!
Egy két órás előzetes kedvéért november 23-án visszatér Jack Bauer CTU ügynök, hogy aztán 2009. januárjában 24 epizódon keresztül próbálja felgöngyölíteni aktuális küldetését. Itt a 24: Redemtion első kedvcsinálója, amit megfejeltünk egy hét perces The Day the Earth Stood Still videóval.
1352 0 2 Izé
Wald: szerencsére nálam kimaradtak ezek szemét sorozatok.A legjobbak a: waczak szállo, feketevipera, b [...]
babence: Basszus, ez már nem is Jack Bauer, hanem Rambo!
2008. október 25.-én, a radikalmod online magazin szervezésében, megrendezésre kerül a mod-tech HALL 2008, hazánk hetedik számítógépes PC modding versenye. Ha a moddingoló rovat lelkes olvasója vagy, ott a helyed, hiszen élőben rengeteg extrém módon átalakított számítógépet tekinthetsz meg illetve akár nevezhetsz is a versenyre módosított gépeddel. A kiállításon élő modding is lesz, a részletekről további infó az oldalon.
2314 0 0 Izé
Fotók a Ramadán hónapról
2170 0 3 Art Izé
Derill: job felső képet figyed már mekkora kakaóscsiga!!:D
Tóth József: Nem tudom, miért maradt le az Ők elől a "korán"?
Tóth József: Ilyenkor ők kelnek, de úgy látom, elég sokat esznek... :)))
Fotók a Ramadán hónapról
2457 3 3 Izé
Derill: job felső képet figyed már mekkora kakaóscsiga!!:D
Tóth József: Nem tudom, miért maradt le az Ők elől a "korán"?
Tóth József: Ilyenkor ők kelnek, de úgy látom, elég sokat esznek... :)))
Escape of purple door 2
5200 0 59 Game Izé
fannieva: adj neki enni:)
eváj: hogy szerzem meg a tojááááááááááááááááááááááááást? kurva csirke csak kotkod [...]
kenv5577: Igen már nekem is megvan. END! huh nehéz szülés volt :D
Mind a 59 komment
Ilyen nincs is. Mindkét fighter egyszerre padlózik... döntetlen?
621 1 1 Sport Izé
Maccoyi: genyoke, ez már volt. ;)
Jon Bon Jovi feat. Richie Sambora - Bad Medicine
407 0 0 Zene Izé
Job For A Cowboy - Day In Black

A 2004-ben alakult Job For A Cowboy egy amcsi deathcore fogat, brutális, örlő riffekkel és sok-sok blastbeat tempóval felvértezett dobtémával, hardcore-os szaggatásokkal és svéd ihletésű reszelésekkel. A "Doom EP" nagy sikerérer való tekintettel csekkolta őket a Metal Blade, így új lemezük 2007-ben náluk jelenhet meg "Genesis" címmel.
517 0 0 Zene Izé
Gizmót mindenkinek jól!!! ;D
1317 0 3 Tech Izé
Jozef7: Nekem van ilyen!!!!!! Vagyis nem ilyen hanem hasonló xD Még beszélni is tud xD
Bakeyoo: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kelllllllllllllllllll!!!
Samure: Hehe! Én láttam mind2 (vagy3?) filmet! Ezekután NEED! :)
Amit ma megehetsz, ne halaszd holnapra! :D
6751 4 13 Izé
Chamy: Az én első hörim megszökött. Anyum kivitte sétálni, és nem figyelt rá. :D
Chamy: Az enyém a múltkor egy bazi nagy salátalevelet tömött magába. Persze az legalább nem volt kem [...]
Drawen: minden höri ilyen:) aztán meg jól kihányja a fészkében és ott nyugisan megkajálja.. egyébk [...]
Mind a 13 komment
"Az otthon zöld füvén..."

Lazán kapcsolódik.
7964 2 18 Izé
Kandur: ez így van a vizipipába a "csoki" való :D meg cigipapírba is lehet csak dohányt tekerni.Franci [...]
mekszamnojz: ja, rossz az aki rosszra gondol :)
Purple: bizony :) általános reakció a pipára is mindig negatív... pedig jó dolog :))
Mind a 18 komment
Hysek Colosso - korlátozott számban gyártott luxus óra. Ára mindösszesen 550.000$ (~91,5M Ft).

A gyártó oldala.
4494 1 25 Izé
rezso: csak most olvastam vissza, ez "tök jó'
Loncsi69: Ez nagyon tetszett!!!!! DDDDDDDDDDDDD
Findzs: szerintem nem drága, hiszen jár hozzá egy saját földgolyó is
Mind a 25 komment
Bruce Cockburn - Great big Love

Bruce Cockburn, kanadai úriember, aki már régi motoros a szakmában, leginkább folk-rock, Keresztény rock skatulyába helyezhető muzsikája, de én inkább azt mondanám kellemes, visszafogott hallgatnivaló, és a myspace-es oldalán hallható számok akár még ismerősek is lehetnek.


367 0 1 Zene Izé
közlegény: http://www.myspace.com/officialbrucecockburn
Mai rejtvényünk: mi látható a piros redők alatt? :)
7866 0 23 Autó Izé
Zsanee: motor!!!!
Purple: az mi? :D
noartis: bicigli
Mind a 23 komment
Mai rejtvényünk: mi látható a piros redők alatt? :)
7822 0 23 Izé
Zsanee: motor!!!!
Purple: az mi? :D
noartis: bicigli
Mind a 23 komment
Mutatvány! ;)
8778 2 5 Izé
Vicktor: tronfoljunk rá: :) http://www.youtube.com/watch?v=WVZ3ZcorTF0
ReAm1: Elég rajba nyomja..
Re-Peet: ..és mi történik, ha elvéti az ugrást? - Felmegy benne a pumpa..
Mind a 5 komment
Fura "közlekedési táblák".
7323 0 9 Art Izé
Syra: Most az oldalukon meg is találtam óriásplakátok link alatt. (rosszul emlekeztem nem tecsó hane [...]
Syra: Haverral mászkáltunk a városban amikor egyszercsak mindkettőnk tekintete megakadt egy nagy tecs [...]
tüpp: örök élet,ingyen sör,adócsökkentés:D
Mind a 9 komment
Fura "közlekedési táblák"
7424 6 9 Izé
Syra: Most az oldalukon meg is találtam óriásplakátok link alatt. (rosszul emlekeztem nem tecsó hane [...]
Syra: Haverral mászkáltunk a városban amikor egyszercsak mindkettőnk tekintete megakadt egy nagy tecs [...]
tüpp: örök élet,ingyen sör,adócsökkentés:D
Mind a 9 komment
Sok lelkes drukker még a nagypályán is elfér. :)
364 0 0 Sport Izé
Batman: Arkham Asylum - Mark Hamill lesz Joker hangja
834 0 1 Tech Izé
Digo: Korrekt :)
Régebbi postok...