REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Los Angeles-ben nemrég alakult The Human Abstract zenekar bemutatkozó lemeze  merész. Zenéjük stílusok között mozog, van európai matek metal, progresszív metal, gyors és durva metalcore, neoklasszikus szólók, punkos és emos énektéma, klasszikus HC-s dühöngés.
561 0 1 Zene Izé
gundul: Nagyon nagy banda született "The Human Abstract" személyében, bár az új albumot felejtsük el. [...]
Mire lehet használni egy láncfűrészt az M1-esen?
8091 3 32 Izé
BullFrog: Nah most ezzel az a durva, hogy Veszprémben pár hónapja bekötöttek egy "térfigyelőt" a lámp [...]
MrAngelo: Azért ez (IS) tényleg pofátlanság a magyar államtól! Szívemből kívánok minden kedves milli [...]
Derill: sztori. lényegteleh hogy ki mikor merre, lényeg hogy igaz. srác börtönben dolgozott. ott ugye a [...]
Mind a 32 komment
Így néz ki egy villanymotor. 
2118 0 0 Tech Izé
Tüzes toronyugrás.
490 1 0 Sport Izé
Részegen ki visz majd haza? Nem a bicikli, az biztos! :)
5400 2 5 Izé
Dawe: errefelé ez mindennapos látvány szal nem nagy extra
reTreff7: annyi ilyen sz@r videót láttam már hogy valahogy nem tudok már mások szerencsétlen sorsán rö [...]
Era: Milyen kitartó volt! Vajon mikorra érhetett haza? :)
Mind a 5 komment
Simon & Garfunkel - Mrs. Robinson

The Graduate (Diploma Előtt) című filmnek volt a zenéje.

Érdekességként a punk változat itt.
688 1 0 Zene Izé
Brujeria - Revolucion

Mexikói death/grind brigád

Jelenlegi tagok:
Juan Brujo - ének
Pinche Peach - ének
Fantasma - basszusgitár, vokál
El Cynico (Jeff Walker) - basszusgitár
Hongo (Shane Embury) - gitár
El Podrido (Adrian Erlandsson) - dobok

 
416 1 1 Zene Izé
Errtu: Egész jó dolgok vannak mexikóban. Lásd pl. HoCICo...
Most, 09.13-án (Szombat) 12 éve, hogy meghalt Tupac Amaru Shakur . Amerikában biztos sokan megemlékeznek róla, hát itthon nem hinnem, de megérdemli!

Rest In Peace 
633 5 4 Zene Izé
Purple: már nem az. :) de amúgy hemzsegett a helyesírási meg stílushibáktól.
RauG: amugy mért lenne hibás?:o
Purple: én meg hulla voltam éjjel, mikor csináltam. pedig ez már a "javított" verzió....
Mind a 4 komment
A legjobb Mad World-verzió. Előadó: Davor
444 0 0 Zene Izé
Morandi - Angels

Egy igazán ütős ROMÁN elektronikus zenét játszó banda egy igazán ütős száma !
788 1 1 Zene Izé
DeeP®: Ez tényleg jóóó.
Masta Ace - Acknowledge

“I don’t do white music, I don’t do black music  I make rap music, for the hip-hop kids…”
806 0 0 Zene Izé
Die Mannequin - Do It or Die
666 0 0 Zene Izé
Kowalsky Meg a Vega - Jövünk, mint a Hunok
666 3 0 Zene Izé
Veil Of Maya - It's Not Safe To Swim Today

chicagoi deathcore banda.

 
358 0 2 Zene Izé
Balázs: a dahlia kobold, a cowboy meg monoton vokálos(imádom mindkettőt) szal kell a változatosság;)
jalospotter: Hát...nem rossz...Szerintem nincs benne sok egyediség.The Black Dahlia Murder vagy Job For A Cowbo [...]
A művésznő nevét szerintem mindenki ismeri... ;)
27472 3 125 Izé
bungle: Hiánypótló fb oldal: www.facebook.com/pages/Minden-nap-ugyanaz-a-kép-Kiszel-Tündéről/29462911 [...]
bungle: http://funlista.funpic.hu/?page=attachview&message=33616&attach=1
kundabigél: Sírni valóan szánalmas- és ebből kiválóan megél a szégyentelen. Amíg lószar van, verebek [...]
Mind a 125 komment
Wakeboard ugrabugra a strandon.
589 0 0 Sport Izé
Killwhitneydead - Put A Sock In It

Let Me Give You A Hand
522 0 2 Zene Izé
NuttySomeone: durva kep...
gundul: EZ JÓÓ, és kib@$o³u£ jó ez a kép!!!!!!!!
Itt a legújabb Scars on Broadway videóklip, melynek külön érdekessége, hogy Joel Schumacher volt a rendezője, akinek többek között olyan filmeket köszönhetünk, mint az Egyenesen át, Lost Boys, vagy az Összeomlás.
A System of a Down gitárosát és dobosát is soraiban tudó SOB bemutatkozó lemeze július 29-én jelent meg.
525 0 2 Zene Izé
gundul: Kövezetek meg, de nekem hiányzik Serj Tankian.
Thaddeus: Basszus, Daron Malakiant fel sem ismertem így szakállasan, csak a hangjából derült ki! De megle [...]
Malice in Wonderland - avagy LSD-ben nem volt hiány...
7294 4 56 Izé
rezso: Én nem értem amúgy miért kell az lsd-t és egyéb enteogéneket "kábítószerként" kezelni A t [...]
kotta: Már jó rég bepakoltam (sajnos vagy nem sajnos) az LSD-t és tsait egy ketrecbe, ahonnan kukucská [...]
bungle: Egyébként olyan szerintem nem létezik, aki "csak" az addiktív dolgoktól tud boldog lenni, bár [...]
Mind a 56 komment
Jim Morris - jelenleg 73 éves, és elég jó kondiban van. :)
5773 0 11 Izé
konvejor: Ennyi! Csak ennyit kell csinálni és szép hosszú életed lesz úgy hogy jólérzed magad a bőrö [...]
bigyminyő: Hmmm....a posztkép alapján max. 45-nek nézném...:)
Derill: durva nagyon, de ezen a képen nem 73 nem? inkább olyan 63. de hát ja. életmód.
Mind a 11 komment
Ha a teniszben is lehetne mellbedobással győzni, akkor ez a hölgy már többszörös tornagyőztes lenne. :P (Macc, a hölgy Nadine Jansen , nagycsöcs modell, a teniszezéshez nem sok köze van, itt egy hosszabb videó :))
25654 4 9 Izé
RaoulDuke: http://www.poornstars.net/galleries_scorecash/linsey_dawn_swimsuit/gal_5.html
bigyminyő: Szerintem direkt csinálja......nem akarok kioktatni,de ha már ilyen fiatalon ennyire lóg és nem [...]
Re-Peet: Bár nem a meccset mutatták, de szerintem a 2. szettet simán hozta már.. :D
Mind a 9 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a medveállatka (Tardigrada). Jól ismert arról, hogy gyakorlatilag elpusztíthatatlan, hihetetlen túlélő, a Himalája 6000 m-es csúcsai fölött vagy a tengerek 4000 m-nél is mélyebb területein éppúgy megtalálhatók, mint a sarkvidékeken. És amiért épp aktuális a post: az Európai Űrügynökség kísérlete szerint a medveállatka az első állat, mely túlélte az űr vákuumát.
3549 1 15 Izé
kotta: Ne bonyolítsd túl, elég beletúrni a szőnyegbe vagy az ágyneműbe: minden átlagos háztartásb [...]
dénes: atomtámadás ellen is véd?:D én azt hittem hogy akkora mint egy vakond, közben meg 0,2-1mm :S ez [...]
Belkar: Medveállatka milyen egy hülye név :D
Mind a 15 komment
Egy érdekes riport a disznóólból. :D
6424 2 6 Izé
spidy: de budáros kajk mint aki szégyeli magát oszt csak a malacok duftak pff tiszta csipáss ez a n [...]
Ildi: azt nem értem most miért guggolt le? mert az hogy röhög egy jót ok, de miért kellett le guggol [...]
mumus: lattatok mar malackukit ? nem vok retinigger de olyan alakja van mint a dugohuzonak !!!komoly :) und [...]
Mind a 6 komment
Vajon mitől néz ki így ez a bringa? ;)
897 0 0 Sport Izé
Íme a Real Madrid 5000. gólja a Premier Divisionban, amit Guti lőtt a hétvégén a Numancia ellen. A mérkőzést egyébként a Real nyerte 4:3-ra.
390 0 0 Sport Izé
Puker
2827 0 3 Game Izé
herceg: LoL
Raistlin: 5. vagyok a napin!!!:D
Mo: mint az életben! :D:D:D:D:D
Ha tényleg ilyen hatásokat okoz a japán tej, akkor importálni kellene! ;D
5850 4 8 Izé
Maccoyi: http://www.youtube.com/watch?v=TLW-mVNNlNY
spidy: gchh ezt biztos mátrixos tehénböl fejték xd :-)))
Dawe: nálunk régen mindenki fosott a sulitejtől :S
Mind a 8 komment
Modern torreádorok.
8301 1 1 Sport Izé
superxaba: torreádorok jönnek, torreádorok mennek, de a bika örök!
"Fotonszintézis" - töltsd fel a mobilod ezzel a napelemes "növénnyel". :)
2147 3 11 Izé
daisyke: nekem nagyon tetszik :) bár jó lenne más színben is. :bonsaifan:
NoViNa: mindenesetre szerintem nagyon jól néz ki:O és még hasznos is :D
Yvette: Én azthittem lámpa:D
Mind a 11 komment
Kelly Clarkson goes hardcore
7630 1 11 Izé
Spantz: Ennél sokkal durvább death metal számok is vannak :P De videót nagyon jól megszerkesztették a [...]
nyehőce: Poén videó, jól összehozta valaki. :) (persze, hogy nem ő énekel, ezt senki nem gondolta sztem [...]
mekszamnojz: természetesen a hivatkozás tárgya lemaradt :D http://www.youtube.com/user/kellyclarkson?ob=4
Mind a 11 komment
Egy újabb habos művészet - csak ezek már gép (nyomtató?) igénybevételével készülnek, nem szabadkézzel.
2088 0 6 Art Izé
PyrO: Azért nem tudom, valaki észrevette-e a legkockább képet :D 0xC0FFEE Ezen nagyot borultam :DDD
izébigyó: Egy másfajta "kávéművészet": http://www.coffee-art.com/ Mona Latte: http://www.coffee-art.com/ [...]
Purple: ez fááj :SSS
Mind a 6 komment
Egy újabb habos művészet - csak ezek már gép (nyomtató?) igénybevételével készülnek, nem szabadkézzel.
2315 2 7 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/43679_kep?categoryId=4&position=&large=1
PyrO: Azért nem tudom, valaki észrevette-e a legkockább képet :D 0xC0FFEE Ezen nagyot borultam :DDD
izébigyó: Egy másfajta "kávéművészet": http://www.coffee-art.com/ Mona Latte: http://www.coffee-art.com/ [...]
Mind a 7 komment
Toribash

(Tudom, letötöltős játékokat nem teszel ki, de ez nagyon tetszik nekem és remélem másoknak is tetszeni fog :) )

(Jól tudod, de mivel kegyes hangulatomban vagyok, ezért megkegyelmezek a post-odnak. :) --- Errtu)
4411 2 13 Game Izé
Zoknee: Ha az ökölbe szorított kézfejet átállítod "tenyérre", akkor automatikusan megragad mindent a [...]
mresztő: én nem took jó kombókat meg hogy hogy kell megfogni az ellenfelet meg hogy hogy kell letépni a e [...]
sumo: Ezzel meg hogy kell játszani?
Mind a 13 komment
Donna Summer feat. Ziggy Marley - Crayons

(nagyon jó :D)
722 1 0 Zene Izé
Azt hiszem, egy pár watt átment, és mellé még szép is.
5894 7 11 Izé
Tóth József: Ha a ruha elázik, elég jól vezeti az áramot. De még így is tud súlyos, akár halálos sérül [...]
Martinov: De ahhoz nagyon el kell ázni hogy rajtad fusson végig és egyébként is kisebb szerintem arra az [...]
ibor90: hmm ha tényleg így van akkor szinte egyáltalán nem veszélyes mivel általában esik az eső mik [...]
Mind a 11 komment
Ha a teniszben is lehetne mellbedobással győzni, akkor ez a hölgy már többszörös tornagyőztes lenne. :P
23850 0 0 Sport Izé
Orosz rajzfilmfigurák hollywoodi szerepekben. :)
5351 3 16 Izé
Gringo: 14.Twin Peaks - Tűz, jöjj velem!
Masu: Akkor segítek (bár sok van, amit nem tudok) ... 3. Predator ... 5. Kutyaszorítóban 6. A Karib-te [...]
Erunder: Én a legtöbb filmet nem ismertem fel. Az első vmi Marilyn Monroe-s. A 2.-ról fogalmam sincs h m [...]
Mind a 16 komment
Mobideep - úszó medencék
3870 3 12 Izé
Jaca: Az megvan, mikor az úszómester üvölt? -Ne vizeljen a medencébe ember! -Uggyanmááá! Mindenki [...]
Re-Peet: Erre gondoltál? :D http://www.youtube.com/watch?v=pyz7UFCtnF0
papaluige: had csevegjenek! jobb mint, h a kocsmába üljenek maki részegen! de jobb lenne valamelyik medencé [...]
Mind a 12 komment
Egy nem túl kellemes baleset a jelenleg is zajló Tour of Missouri országúti kerékpárversenyről.
745 1 1 Sport Izé
Maccoyi: Sjoe küldte: Szöveg: Meglepi a bringaversenyen URL: http://www.xlsport.hu/showcikk.php?scid=103412 [...]
Nézd meg, hogy néztél volna ki a, ha a szüleiddel jártál volna iskolába.

Készíts magadnak iskolai évkönyvet, esetleg híres embereket választhatsz osztálytársul.
17812 18 19 Izé
Drawen: explorelem nem szerette. mozzillával megy..
|-=O=-|: Nekem most müxik.
Drawen: szerintem megint kinyírtunk egy oldalt.. legalábbis nekem nem müxik.
Mind a 19 komment
Régebbi postok...