REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Martin Johnson rugby iskolája. :D
Jó edzést, és ne feldjétek: CSAK KEMÉNYEN!!! :)
13017 5 19 Izé
Shando: Nem semmi. Kartonpapír robot ott van a szeren!!!!!
Beni0503: Én kitudtam ütni a szumost.
SexyBaby18: beteges :D
Mind a 19 komment
Kris Holm bemutatója 1 keréken :)
3644 7 13 Izé
Errtu: A bringát nézve újabb modell, és amit küldtél linket eléggé fiatalabb a kislány. Tehát nem [...]
bandee1219: Nem tom, indultam dolgozni és nem volt már időm, de lehet régi felvétel i. A trükkök hasonló [...]
Errtu: Nem, nem ugyan az a két csaj. Amit küldtél azon egy fiatalabb kiadású ferdeszemű van. De elég [...]
Mind a 13 komment
Ha unatkoznál az irodában... :D
15996 13 18 Izé
bandee1219: Amikor mellel leveszi, akkor a labda elég érdekesen néz ki. én nem látom, hogy ott lett volna a [...]
dude: Női foci a szupermarketben. ;) http://www.liveleak.com/view?i=cce_1192833795
Pumukli11: Hm, nézzétek meg jobban a seggel elkapós részt. A labda már ott volt előtte is a lyukban. A m [...]
Mind a 18 komment
300 - a macskás előzetes!
6105 0 19 Film Izé
SexyBaby18: semi baj... :D csak ne mondd többször xD
rubigo: Bocs, ez nem állt szándékomban... :)
SexyBaby18: persze hogy megnéztem... egy ketrecben van, és mikor közel mennek hozzá.. hát morbid xD és nem [...]
Mind a 19 komment
300 - a macskás előzetes!
6165 5 19 Izé
SexyBaby18: semi baj... :D csak ne mondd többször xD
rubigo: Bocs, ez nem állt szándékomban... :)
SexyBaby18: persze hogy megnéztem... egy ketrecben van, és mikor közel mennek hozzá.. hát morbid xD és nem [...]
Mind a 19 komment
Elegem van már a KIB*SZOTT VILÁGBÓL! (két és félévesen)

(milyen anyagon van a kis srác? Valami hasonló lehet, mint ez.)
6920 9 18 Izé
RobiBond: jee jol nyomja :)
bandee1219: Valószínűleg nem érti, amit mond, csak utánoz, de jól nyomja!
bungle: ozsy01 küldte: Gabó újabb produkciója, ezúttal P.Mobil-t ad elő. :D http://youtube.com/watch?v [...]
Mind a 18 komment
Párnák a hosszabb élvezetért... ;)
20731 6 16 Izé
bandee1219: Ha vqan ilyen gond, en mbizti, hogy ez használ.....
SexyBaby18: jujj... ha én ezt a nőt látnám, inkább hánynék xD
kat: honnan tod h 15vok ezc sak egy szám:D
Mind a 16 komment
Csodájára járnak egy argentin kisvárosban az egyik játszótér hintájának. Az ülőkén nem ül senki, mégis mozog, mintha valaki vagy valami hajtaná. A tudományos magyarázat egyelőre késik.

(ezt többen is beküldték ma - Lizsu, punyukli -, de gvereb1 már tegnap este felrakta - bungle)
10491 11 104 Izé
mr.sugar: Gondolom ha ráül egy gyerek, akkor már nem megy...pedig milyen jó lenne! nem kellene lökni maga [...]
bandee1219: Bocs, de csak a végén volt mosoly, és a bazdmeg nem is neked szólt, hisz zároljelben volt, ez c [...]
csirek: és most ezzel egyúttal egy pont jár sparkey6 barátunknak!
Mind a 104 komment
Mi olyan vicces ebben? ;) (angolul nem tudók úgyse fogják érteni).
7712 3 33 Izé
rubigo: Van önkritikájuk, no... Többször is megismétlik nyomatékosítás végett... :)
Surokh: you are so fucking retarded
Surokh: aki nem érti az SO FUCKING RETARDED!!!!
Mind a 33 komment
Endless Zombie Rampage
Bázis megvédős zombihentelős gémizé!
18378 6 24 Game Izé
tomi77: én az ilyen játékokat kerülöm... de ez kivétel:)
nearo: experiment mód feszültséglevezetésre jó, amúgy annyira nem tetszik...
eol: Vista alatt külön lehet szabályozni minden programnak a hangerejét. (Nem fizetett reklám, csak [...]
Mind a 24 komment
Endless Zombie Rampage
Bázis megvédős zombihentelős gémizé!
17248 11 23 Izé
nearo: experiment mód feszültséglevezetésre jó, amúgy annyira nem tetszik...
eol: Vista alatt külön lehet szabályozni minden programnak a hangerejét. (Nem fizetett reklám, csak [...]
JeLo: Én úgy tudom, hogy csak akkor lehet, ha a készítő volt olyan kedves és beletette ezt az opció [...]
Mind a 23 komment
A képen látható fiatalember a Bladerunner japán cég hivatalos betateszter programjában vesz részt, aminek keretében az első GPS alapú integrált GSM rendszerrel szerelt kabátot tesztelik. Az eszköz elsődleges funkciója értelemszerűen az eltünt gyermekek megtalálását könnyítheti meg. Javasoljuk mellé a hasonló felszereltségi szintű cipőt.
1038 1 0 Tech Izé
Intelligens elosztó. túlfeszültség védelemmel, UTP és telefon csatlakozással.
INSANT GET!
2411 3 0 Tech Izé
Guruló templom ;)
Egy egész templomot költöztetnek 12 kilométerrel arrébb a szászországi Heuersdorfból. Az épület azért nem maradhat az eredeti helyén, mert ott egy külszíni fejtésű barnaszén bányát nyitnak.
3418 0 11 Autó Izé
karaj: :D:D:D
Kurszan: Nálunk 1ből tüntetnének ellene.......
zeroe: Ha jól emlékszem Házköltöztetők és Templomköltöztetők volt a sozozat(ok) címe a Discovery [...]
Mind a 11 komment
Guruló templom ;)
Egy egész templomot költöztetnek 12 kilométerrel arrébb a szászországi Heuersdorfból. Az épület azért nem maradhat az eredeti helyén, mert ott egy külszíni fejtésű barnaszén bányát nyitnak.
3521 4 11 Izé
karaj: :D:D:D
Kurszan: Nálunk 1ből tüntetnének ellene.......
zeroe: Ha jól emlékszem Házköltöztetők és Templomköltöztetők volt a sozozat(ok) címe a Discovery [...]
Mind a 11 komment
Mark Zuckerberg, a Facebook mindössze 23 éves alapítója. Közösségi oldala jelenleg 15 milliárdot ér. Dollárban.
4581 2 40 Izé
bungle: cancer1 küldte: Facebook Offices Around The World http://freshpics.blogspot.com/2011/04/facebook-of [...]
bungle: Mark Zuckerberget választotta az év emberének a Time www.origo.hu/techbazis/20101215-mark-zuckerb [...]
orka: Az! :-D
Mind a 40 komment
Kezdő szobakémek ideális eszköze lehet David Munscher független designer álltal tervezett ujjkamera, ami a Canon technikáját használja fel.
2225 1 1 Tech Izé
Sza Sza: Hát ez egy tök új ujj-fényképező...De nekem UJJaban bejönnek az ienek :)
Megy a nagy meccs, az emberek összegyűlve néznék a bárokban, erre genyó csávókám egy univerzális távirányítóval kapcsolgatni kezdi a tv-ket... :D
7624 2 20 Izé
csicsilla: heheheh ötletes!nekem bejönXD
karaj: Ahülye...De az 1ik jelenetnél 1ből elrohan...nem is levágós...nézik is többen...Én hozzábas [...]
godzsy: Nagy kópé a csávó! Elismerésem az ötletért és a kivitelezésért. 1:00 körül azért egy p [...]
Mind a 20 komment
iShoes - távirányítós elemes görkocsolyás izé
2401 0 3 Izé
bandee1219: Mert ez (is) a lusták sportja. Kitalálja valaki, hogy kéne mozogni, hogy egészségesebben éljek [...]
Winston: Jaja ez olyan zizzé!:D Érdekes bár nem tom miért kell mindent automatizálni...
tomahawk: hát ez az izé elég izé, olyan zizz! izé
Gyújtogatás miatt égett le fél Kalifornia
4819 4 21 Izé
bungle: copypaste küldte: http://www.copy-and-paste-it.info/2007/10/photos-california-wildfires.html
bandee1219: Ez most ez egy jó kérdés. Bocs, jó, élő képet nem, de frisset találhatsz. Haverom szedett va [...]
varazs: Hol lehet talàlni az èlòkèpeket? Kìvàncsi vagyok nagyon rà...
Mind a 21 komment
Zombik New York-ban. Már megint összegyűlt pár elmeháborodott... :D
6566 6 31 Izé
bungle: cancer1 küldte: The Zombie Apocalypse Across America www.damncoolpictures.com/2012/07/zombie-apocal [...]
bungle: hotspot küldte: Zombie Parade in San Francisco 2008 http://humorsafari.blogbugs.org/3605168/Zombie- [...]
jasko: hat szerintem izlestelensegek es pofatlansagok ez esetben...
Mind a 31 komment
Hangman Extreme - idétlen akasztófa játék, mindig új képpel, időre!
Angol szavak ismerete előny! :)
11422 3 19 Game Izé
tomi77: de jó újra!!!!!!!!!
Mester: Láttam. :D Még szerencse, hogy a szavak ismétlődnek. XD
Mester: Szeretném látni, amikor túl éli, de sajna nem tok angolul. :(
Mind a 19 komment
Hangman Extreme - idétlen akasztófa játék, mindig új képpel, időre!
Angol szavak ismerete előny! :)
12644 9 14 Izé
stukimuki: nagyon kevés az idő, pedig klassz!!!:)))
bungle: Pedig működik a link, most néztem. Itt van egy másik helyen: http://www.armorgames.com/games/han [...]
Führer: Not found. Csak nekem van ilyen pechem?
Mind a 14 komment
Egyre unalmasabb a legnézettebb műsor - Sajt TV
3005 2 10 Izé
SexyBaby18: sajt tv... trapista ?
Sissi: ebben mi a jó????
skaterpunktomi: miért nincs egér ott?:P
Mind a 10 komment
Az aranyember igazi története! Nem érdemes őt sértegetni! XD
3395 2 2 Izé
bandee1219: Hmmmmmmmmmm...........................hát........................ez...............................h [...]
Maccoyi: Ilyen szar fénykardot csinált magának, hogy eltört :D Na ezt sem Yoda tanította a jedi tanfoly [...]
Na ezt csináld utána egy tollvonással. :)
9199 9 13 Izé
Lex: 1884-ben photoshop?mondjuk lehet, hogy csak kamu, hogy akkor készült...de ott van, hogy copyright [...]
Mecsek: valószinűleg megrajzolta előtte, és akár ki is szerkeszthette... higyjétek el, trükkösek ez [...]
Obi-Wan Kenobi: Ez csak rutin gyerekek, rutin...
Mind a 13 komment
Súrolgatjuk a határokat...

Egy másik vágásban.
6040 0 16 Autó Izé
MAGura: Nem légcsatornában...amiről Te beszélsz az más. Ezek az emberek ugyanilyen módon állították [...]
bandee1219: Amúgy is, a bicaj nem bírta, tehát nem volt (teljesen) őrült, nem lett volna gond. De persze le [...]
bandee1219: én nem hiszem, hogy ezért indult el. ^^
Mind a 16 komment
Súrolgatjuk a határokat...

Egy másik vágásban.
6097 3 16 Izé
MAGura: Nem légcsatornában...amiről Te beszélsz az más. Ezek az emberek ugyanilyen módon állították [...]
bandee1219: Amúgy is, a bicaj nem bírta, tehát nem volt (teljesen) őrült, nem lett volna gond. De persze le [...]
bandee1219: én nem hiszem, hogy ezért indult el. ^^
Mind a 16 komment
Kamaz két keréken! :D

(frissítés: szemfüles izések jelentették, hogy ez egy ZIL. Akinek nem mindegy ;) - bungle).
6489 0 16 Autó Izé
dega44: 130-as az a 131-es... A 131-esnek hátul 2 tengelye van és az első kerekeket is hajtja.. Ez sima r [...]
dude: :))) Még ha a kép alá nem lenne odaírva... ;)
wtf: Még nem mondta előtted senki...
Mind a 16 komment
Kamaz két keréken! :D

(frissítés: szemfüles izések jelentették, hogy ez egy ZIL. Akinek nem mindegy ;) - bungle).
6556 3 16 Izé
dega44: 130-as az a 131-es... A 131-esnek hátul 2 tengelye van és az első kerekeket is hajtja.. Ez sima r [...]
dude: :))) Még ha a kép alá nem lenne odaírva... ;)
wtf: Még nem mondta előtted senki...
Mind a 16 komment
Cubicle Freakout
Teszt a stresszre... Inkább ezen vezesd le, mint az irodában. ;)
12231 1 10 Game Izé
xXxÁdámxXx: Levezettem a feszültséget!!!:@ :D
wtf: Anyázás előtt mindenkinek kötelezővé kellene tenni! ;)
Ficánkusz: Nekem tetszik!
Mind a 10 komment
Cubicle Freakout
Teszt a stresszre... Inkább ezen vezesd le, mint az irodában. ;)
15708 19 10 Izé
Shando: Kár, hogy nincs több cucc amit szét lehetne verni...
wtf: Anyázás előtt mindenkinek kötelezővé kellene tenni! ;)
Ficánkusz: Nekem tetszik!
Mind a 10 komment
Halálhozó Dorina énekel...izé.. büntet! :D
4567 1 9 Izé
bandee1219: A beszólások ellenére nem hagyja abba, ez asztán a szívtelen luvnya! Nem törődik más egészs [...]
<-{st.one}->: én még addig se...
Maccoyi: áááá 20 másodpercig bírtam :S
Mind a 9 komment
És a 2007. évi Forma1-es világbajnok, Kimi Räikönnen!
4053 3 41 Izé
RockNemzedek: Egyszer tanulj meg irni,utanna magyarazz a rasszizmusrol...
RockNemzedek: Eleg erdekes hogy raikonnen lett a vilagbajnok....egesz evben hatrebb volt mint Alonso vagy Hamilton [...]
bandee1219: Hmmmm nem is tudom. De ez is csak egy olyan ügy, amibe mindenki belemagyarázhat mindent és alát [...]
Mind a 41 komment
A világ legjobb és egyben legdrágább bicskái - 3000 euró körül van az ára...
4151 2 3 Izé
bandee1219: Lehet látnál különbséget, de ezek csak bicskák, ér valakinek itt 3000€-t?
three.d: Ha a kezedbe fognád, látnád!
Balázs: nem látom benne a különlegességet:S
Érdekes liftek, megoldások...
6954 0 2 Art Izé
bandee1219: Meg bátornak.
Balázs: kreatívnak kell lenni no:D
Érdekes liftek, megoldások...
7244 5 2 Izé
bandee1219: Meg bátornak.
Balázs: kreatívnak kell lenni no:D
Európa térképe - különböző kimutatásokkal...
10121 7 7 Izé
Cromex: De ez nem a hétköznapokról szól. Áh, mindegy is, nem érteni.
ibor90: meg mi az hogy Magyarországon az ital fogysztásának nincs korhatára? ok hogy ezeket megszegik é [...]
Tokra: A "nyugati" emberek tudatlanságáról és nemtörődömségéről árulkodik, hogy Magyarországot [...]
Mind a 7 komment
A világ legnagyobb ugrása!

Michael Fournier a világ legnagyobb ejtőernyős ugrására készül, 40 kilométeres magasságból.
5194 4 11 Izé
Lizsu: Értem én, hogy hülye vagy.
Lilu__cica: A Holdról nem lehetne ugrani, a gravitáció miatt.
Obi-Wan Kenobi: Jó lehet neki...
Mind a 11 komment
K**va jó!! Hülye Ödönke mit fog kérni karácsonykor a fa alá??? Ez a póló érzékeli a hanghullámokat és az alapján világít. Többféle változat is van!
5788 6 20 Izé
AVIREX: te nem jársz koncertre? kimész valami fesztiválra hatosával jönnek veled szembe..
speeder: ilyet már Magyarországon is lehet kapni. én a http://partystyle.hu oldaról rendeltem meg. másna [...]
mephistto: USB mikrofon mész az utcán közbe nbeszélsz azt mint a knight riderben :D ott ugrálnak felfele a [...]
Mind a 20 komment
Régebbi postok...