REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Age of Conan - Jövőre érkezhet az X360-as verzió
972 0 0 Tech Izé
DJ Hazard - Machete
440 1 0 Zene Izé
Így zuhant bele Gennaro Gattuso a pálya szélén lévő egy méter mély betonárokba.

Cikk
708 0 1 Sport Izé
Balázs: megérdemli
Trivium - Down From The Sky

Kirisute Gomen

2 dal a szeptember 30.án megjelenő 4. Trivium albumról, amely a Shogun címet viseli majd.

The Making Of Shogun 1

The Making Of Shogun 2

The Making Of Shogun 3
816 0 1 Zene Izé
Miri Z: Úgy látom keményen művelődik itt a banda, Balázs által. :P
The Devil Wears Prada - Hey John Whats Your Name Again?
1006 0 5 Zene Izé
Paapi: Csak azt tudnám hogy ezeknek mi a szar közük van a Hardcore-hoz... Inkább metal de még ahhoz is [...]
Pand: Tőlem akármi mögé odabiggyeszthetik hogy "core". De akkor legyen is olyan. Nem úgy mint ebben a [...]
Balázs: majd eltűnik, mint a nu metal hullám( hálistennek az emoról se hallani már annyit), mondjuk én [...]
Mind a 5 komment
A kis Michael Flatley. ;D

Frissítés: már MC Hammer-es remix is létezik! :D (köszi Bartsimi)
7371 4 21 Izé
Savitra: Szerintem inkább Michael Jacksonos volt. Sokat nyúlkált a cerushoz.
Rthlss22: Sztem ez nem fake...Én sose adok ki hangot mikor fáj valamim vagy megijedek.Fél éve eltört a l [...]
kappa: Tuti fake... szerinetek mi ég így? + nemigazán visitozott.. (talán h mami megne halja?) én nemt [...]
Mind a 21 komment
24 természetes medence
8913 8 20 Izé
M.Andreas: Hát, valami olyasmi. Röhejesen hangzik, de Mo. gazdasági nagyhatalom lehet(ne) idővel. Egy bazi [...]
bungle: Pont tegnap olvastam: Sivataggá válik az ország? Magyarország elpazarolja vizeit http://vg.hu/in [...]
M.Andreas: Nem találtuk fel a spanyolviaszt, ha erre gondolsz. Egy 20 éves találmányról beszélünk, a sog [...]
Mind a 20 komment
Még fel sem fogtuk a Resurrection fedőnevű Chimaira pusztítást, máris készül az új lemez! A munkálatok menetét a srácok megosztják velünk is, szóval a lent található(igen rövid) teaser videóra vesd kurzorod!
288 0 0 Zene Izé
Egy újabb kivesézni való témát találtam "Luxusprostik az egyetemen" címmel.
Mire "kényszerülnek" a fiatalok, hogy a tanulmányukat finanszírozzák és/vagy az igény szerinti életszínvonalukat megteremtsék? Meddig elítélendő? Valóban szükség van erre? Hova vezet ez? ..?...? ...stb.
22222 4 172 Izé
Pubycsavo: ja és félre ne értsd, nem célozgatok, hogy Te tettél/tennél ilyet!!
Pubycsavo: ez igaz, köll a reklám, de nem kell, hogy tetszen a módszer, ahogy megpróbál a júlinéni átcs [...]
Purple: de reklámok nélkül nem tudnak fennmaradni a cégek. gondolj bele. van egy jól menő céged, aká [...]
Mind a 172 komment
Punk jegesmedvék a japán állatkertben! ;)

Magyar cikk.
2478 0 3 Izé
Luflee: Ez pont nekem valo. A kedvenc allatom a jegesmedve, es a kedvenc szinem a zold :D
Kampec: megpenészedtek v új faj! füvesmedvék (:
|-=O=-|: Végre lehet kapni pisztácia ízben?
Mirror's Edge - Gépigény érkezett!
1280 0 2 Tech Izé
Jozef7: És????
ga_-bor: Ez a gépigény kb 3 hete elérhető... :)
A múltkori magyar "álomnő" után most itt van a lengyelek álompasija. :P
3853 0 16 Izé
Jaca: Láttátok a háttérben azt a bomba nőt a rózsaszín pólóban? Mármint ehhez képest :-)))
Dott: Micsoda fogsor!Hmmmmmmmmmmmm..:)
bungle: :DDDDDDDDDD
Mind a 16 komment
Új nem új találmány (csak izébigyónak, köszönjük a hozzáértő földművesek megjegyzéseit)

2877 0 12 Izé
Lacpas: De az uborka az nem szurja ossze a kezed? :)
Mol: Amúgy ponyva van a tetején és dübörög a fánki...
Mol: Purple! Szeretettel várlak a munkahelyemen! Ha valaki szeretne ilyen munkát szóljon. Nálunk 24 [...]
Mind a 12 komment
Athertons Family vs Farmer Jack
4479 5 9 Izé
ReAm1: DE mért pont Farmer Jack ? Ha már ilyen oltást csinálnak , akkor valami 80 éves papával kelet [...]
Dawe: farmer jack egy kicsit szálkásabb amikor a bringán ül :)
Lacpas: Dekene nekem az a bringa! :D
Mind a 9 komment
Austrian Death Machine - Get To The Choppa

Elkészült az első videóklip az Austrian Death Machine nemrég megjelent, Total Brutal című lemezéhez. A banda Tim Lambesis (As I Lay Dying) projektje, ami két fontos tényezőn alapszik. A szövegek Arnold Schwarzenegger különböző filmjeiből kiollózott kulcsmondatok köré épülnek, a zenei alaptól pedig semmiféle meglepetést nem szabad várni. Lambesis elmondása szerint az ADM pontosan olyan zenét játszik, amit elvársz egy kemény bandától. Tehát a gyors tempó, breakdown, sing along és gitárszóló minden számban adott.
552 0 2 Zene Izé
MStipee: Ez jóság xD
xcsokix: Isten :D kb 3 hónapja találtam rá meg is van az album csak ajánlani tom mindenkinek!!:D
Küldj magadnak e-mailt a jövőbe jól!
3274 17 10 Izé
ReAm1: Látom te se unatkozol Anon b+ :D
anon: Na szerinted? :P :D
Derill: ki az az anon? :D
Mind a 10 komment
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)
3082 0 7 Art Izé
mumus: ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?
Belkar: Valami hasonló nyúl volt az egyik filmben is amiben ilyen kicsinyítő/nagyító szerkezet volt a [...]
izébigyó: Miért, te hova raknád? Elképzeltem mondjuk a Hősök terén, másnapra szanaszét lenne firkálva [...]
Mind a 7 komment
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)
3301 1 7 Izé
mumus: ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?
Belkar: Valami hasonló nyúl volt az egyik filmben is amiben ilyen kicsinyítő/nagyító szerkezet volt a [...]
izébigyó: Miért, te hova raknád? Elképzeltem mondjuk a Hősök terén, másnapra szanaszét lenne firkálva [...]
Mind a 7 komment
Dagoba - Back From Life

A francia metálcsapat új albuma a Face the Colossus Szeptember 29én fogja meglátni a napvilágot Európában. A korong keverését Tue Madsen (The Haunted, hatesphere, Mnemic) végezte, aki már dolgozott együtt a metálcsapat 2006os What Hell Is About… c. albumán.
306 0 2 Zene Izé
Balázs: köszi a javítást:)
Skullman: Ennek az albumnak a cimadó dala a Face The Colossus. De nem baj.XD Jó kis album lett. A 2006-os az [...]
Rétegszoftver ajánlatunk következik: A qik.com egy Iphone alapú online videostream rendszer, aminek segítségével remekül lehet közvetíteni ami éppen történik körlöttünk. Vagy kukkolhatjuk mások létezését. Kis nyomozómunkával meg lehet találni minket is :)
849 0 0 Tech Izé
Mind Control
1001 0 0 Tech Izé
A tegnapi Belga nagydíj utolsó három köre, ami igazán izgalmasra és vitatottra sikeredett. Hamilton nyert, azután 25 másodperces büntetést kapott így csak a harmadik lett. Raikkonen a falnak ütközött. A BMW pedig jól taktikázott. A végső sorrend: 1, Massa, 2, Heidfeld, 3, Hamilton

Folyt. várható...
806 0 0 Sport Izé
Moloko - Pure Pleasure Seeker
Kedves videó Roisín Murphy Molokós éveiből, midőn telejsen atomjaira hullva bódítja közönségét a katarzis ösvényére.
511 1 0 Zene Izé
Videó a Ferrari Racing Day elnevezésű versenyről és kiállításról, amit a Hungaroringen rendeztek meg Augusztus utolsó hétvégéjén.
370 0 0 Sport Izé
Fito y Fitipaldis - Por la boca vive el pez
Vagy két éve hallgattam utoljára ezt a számot, ma eszembe jutott, hát gondoltam megosztom mindenkivel. Spanyol. 
416 0 0 Zene Izé
Megérkezett a júliusban, Kaliforniában forgatott Metallica videóklip, ami a korábban audió formátumban már nyilvánosságra hozott The Day That Never Comes című nótához készült.

James Hetfield elmondása szerint a videóval semmiféle politikai párhuzamot nem kívánnak húzni az iraki háborúval kapcsolatban. Amikor a dal szövegét írta annak idején még csak nem is gondolt semmi hasonló lehetséges megfilmesítésre azzal kapcsolatban. A klippet az a Thomas Vinterberg rendezte, aki Lars von Trier-rel (szintén dán, kult filmrendező) közösen elindították a Dogme 95, azaz Dogma mozgalmat.

Az új Metallica lemez, a Death Magnetic szeptember 12-én fog megjelenni.
587 1 5 Zene Izé
Lee77: Ennek a számnak ez eleje a fütyülős pálesz reklámjánk zenéjére emlékeztet engem!: ))
Balázs: nekem azzal s evolt bajom és ebben is érződik néhol szentem, kb mint ha a st. anger és a kill e [...]
gundul: Nekem a Broken, Beat & Scarred nagyon tetszik és a The Unforgiven III. Összességében nem rosszab [...]
Mind a 5 komment
Jean Michel Jarre - Oxygene (part 1)

A poszt apropója pedig:

"Ötven legendásnak számító analóg szintetizátor és három zenésztársa társaságában újra életre kelti a a zenetörténelem áttörést jelentő művét, az Oxygene-t! Nincs más dolgunk, mint egy mély levegőt vennünk és átadni magunkat a csodának!"

Szóval koncert lesz novemberben a Papp Lászó Sportarénában.
667 1 0 Zene Izé
ScanRobot - Egy automatikus könyvszkenner.
1278 0 0 Tech Izé
Kranked 7 cackle factor 1/7, avagy extrém bringázás töménytelen mennyiségben.

2/73/74/75/76/77/7
447 0 2 Sport Izé
mekszamnojz: egész jó...a zenéje is :)
ax: kurva jóóó
Iskolabusz
5532 0 1 Autó Izé
mekszamnojz: (azééé jó dolog hogy most már egyszerűbben és biztonságosabban juthatnak el gyerekek az isko [...]
Iskolabusz
5737 1 1 Izé
mekszamnojz: (azééé jó dolog hogy most már egyszerűbben és biztonságosabban juthatnak el gyerekek az isko [...]
Kőrösi Csoma Sándor szobájának felújítása
4478 0 5 Art Izé
Laci: http://www.azsia.net/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=16226&mode=thread&order=0&tho [...]
Laci: http://csoma.blog.hu/
kotta: Végre egy újabb okos ötlet, már rámfért hogy ilyenről is halljak! Köszi Laci!
Mind a 5 komment
Kőrösi Csoma Sándor szobájának felújítása
4546 2 6 Izé
cila: Nem állt le a projekt. Megy tovább. Sajnos évente csak 3 hónapot tudnak ott dolgozni: http://c [...]
Laci: http://www.azsia.net/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=16226&mode=thread&order=0&tho [...]
Laci: http://csoma.blog.hu/
Mind a 6 komment
Felice Herrig az igazán kemény, szőke harcos.

fotózás
712 0 0 Sport Izé
Vitaly Rusakov (Mizer) orosz "graffiti művész"
4893 0 12 Art Izé
fari.tro: ez hihetetlen bazzeg! áááá én ezt ne hiszem el!
ibor90: és akkor miért nem látni sehol ilyeneket?
Párna: akkor kicsit kéne magukat hirdetni, vagy mondjuk megfékezni a "firkálókat", a kezdőket.
Mind a 12 komment
Vitaly Rusakov (Mizer) orosz "graffiti művész"
4999 3 11 Izé
ibor90: és akkor miért nem látni sehol ilyeneket?
Párna: akkor kicsit kéne magukat hirdetni, vagy mondjuk megfékezni a "firkálókat", a kezdőket.
Iguana: tók jók
Mind a 11 komment
Így megy egy BMW E36  versenyen. :) Elég gyors.
875 3 3 Sport Izé
cpu: Hát ez durva volt! Én végignéztem :) És tényleg olyan mintha easy botok ellen menne :)
papaluige: ha a saját kategóriájában menne.......
Beno89: Olyan mintha very easy re volna beállítva a gép :D
Mókás mókuska a  baseball mérközésen. :D
751 0 1 Sport Izé
bandee1219: hogy mászik lapítva XD
Slipknot - Skin Ticket

Iowa (nem a teljes)

Sokan mondtátok az All Hope Is Gone számáira hogy ez már nem a régi Slipknot, nektek mi az "igazi" Slipknot?:)

u.i: nekem ezek ;)
498 2 12 Zene Izé
Balázs: az fix hiszen mindenki ezt várta, a Metallica meg már újult eleget szentem annak idején.
gundul: Szerintem a Metallica már nem tud megújulni, viszont a Slipknot most éli az "aranykorát" legalá [...]
Balázs: a Slipknot már megjelent de attól még illegális:)a Metallicát ma töltöttem le és nagyon bej [...]
Mind a 12 komment
A mai napi megnyitó ünnepséggel megkezdődtek  Pekingben a XIII. nyári Paralimpiai játékok.

33 magyar sportoló indul a játékokon, 10 sportágban. Tehát,

HAJRÁ MAGYAROK!
352 0 6 Sport Izé
Maccoyi: Videók! Első nap: http://www.youtube.com/watch?v=oAJ1ChTEAuM Második nap: http://www.youtube.com [...]
Maccoyi: Második nap: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/other_sports/disability_sport/7600539.stm Harmadik nap [...]
Lackesz: Köszönöm szépen !
Mind a 6 komment
Régebbi postok...