REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Vigyázzatok a szüretelésnél, mert a szőlő megb***hat! :)
8500 4 17 Izé
Devourer: XDXDXD ezt hoyga picsába vagy mi mimi megbasz a szőllőőőőőőőőőő??vagy mia p******** va [...]
DerilllZene: bácsi eldölt mint egy zsák szar. csóri.
Jaca: Aranyosak. Azon vitatkoznak, hogy Brazília melyik földrészen van. De lehet, hogy egy brazil manyu [...]
Mind a 17 komment
Andrea Bocelli az egyik legszebb hangú kortárs tenor. Életéről pl. itt olvashattok.

Elmo pedig Elmo a Szezám utcából. Örömet okoz neki ha elszámolhat 20-ig, elmondhatja végig(!) az ábécét, vagy ha jót játszhat a szörny és mackó nemzetiségű haverjaival. Elaludni kortársaihoz hasonlóan nem annyira szeret.

És itt vannak ők ketten, ahogyan "előadják" a Bocelli előadásában világsikerré vált dalt kicsit más szöveggel. (Az eredetiben közreműködő Sarah Brightmant most csak megemlítjük, bár ennél ő is többre érdemes.)

Jó mulatást!
1667 4 2 Zene Izé
Kiscsuri: Andrea Bocelli-nek gyönyörű hangja van.Annyira kellemes, hogy nagyon :D!
szpet: Imádom Bochellit. (És Elmot is. ^^') Lehet, hogy hülyeség, de azon gondolkoztam, hogy vajon Ser [...]
Slipknot - Vermillion Pt. 2 (Bloodstone Remix) 
 

Az "All Hope Is Gone" nevet viselő legújabb Slpknot album második bonustrack-je...
 
535 1 0 Zene Izé
Nemzetközi Testfestés Fesztivál Dél-Koreában

7011 3 0 Izé
Kertitörpe reprodukció, 42 euroért simán megéri, hogy nem kell venni kis törpikéket, nem? :D
3764 2 10 Izé
Párna: gyönyörűen mutatna a nagyszüleim kertjébe...
Ágii: Meg a svájciaknak:D
Kampec: végre tom h születnek a kerti törpék XD
Mind a 10 komment
Cradle of Filth - Tragic Kingdom

(az októberben megjelenő új album promója :D - végre visszakanyarodnak a kezdetekhez)
416 0 0 Zene Izé
DVD lejáccó jóóóóól
1502 0 1 Tech Izé
Zee: Miert minden LG egyre jobban hasonlit a Samsung ra??? Vagy csak szerintem...?
Egy kis karaoke. :) A próbálkozásokat a bátrabbak felvehetik, és beküldhetik az Izé rádióba. :)))
(Így első ránézésre mielőtt klikkoltok ;) kitaláljátok melyik nótáról van szó?)
7927 14 21 Izé
Párna: legalább a gitarrensolot kitudtam olvansni XD
Savitra: A szöveget olvasva azt hittem valami finn dal lesz:D
|-=O=-|: Japcsi cigány, LÚÚL! :D
Mind a 21 komment
Méz kicsit fura formában :)
1805 2 14 Izé
Lili: Hol lehet ilyet kapni? Baromi jóóó :D Mennyivel tisztább és egyszerűbb, mint mindent összefol [...]
Kampec: hát ez nagyon zsír...akarom mondani méz, végre vmi hasznosat is kitaláltak :) ha belegondolok m [...]
anon: Ez nagyon jó, az alakja is meg nem kell adagolnod csak beleb@szod a teába és kész. A mézet én [...]
Mind a 14 komment
First State feat Anita Kelsey - Falling  (Tiesto Mix)
752 1 1 Zene Izé
bandit: Így kell ezt csinálni :D!! TIESTO MIX !! még jobb
Mario Piu - Techno Harmony
587 0 1 Zene Izé
hardslowdj: Jó zene, szokásos BXR minőség.
Elkészült a Google nyílt forráskódú böngészője, mely a Chrome nevet viseli. A postképre kattintva telepítheted a programot, mely egyenlőre béta állapotban leledzik. (ettől függetlenül szerintem már most nagyon jó, és ígéretes - Errtu)
1027 0 24 Tech Izé
Mangalor: Egy tuti teljes programeltávolító: Revo Uninstaller
sztewe: Tanács: Ha valaki felrakta és aztán uninstall, nem szedi le a "pofázó" programot, elárulom a G [...]
Errtu: igen, elég sok blogger belekötött ebbe. ez egy baki volt a Google részéről. nem ez volt az els [...]
Mind a 24 komment
GC 2008 - Mortal Kombat vs. DC Universe - Először mozgásban Joker!
1594 0 2 Tech Izé
Cromex: A fatality elég kemény volt xD Várjuk, várjuk!
Nicholai: szerintem ez nagyszerű.....főleg a kivégzés a végén......
Játékunkban 3 nyereménycsomagot sorsolunk ki, amelyek mindegyikében megtalálható: 3db LV-játékszoftver [ Caesar IV, F.E.A.R., Fable | Just Cause, Tomb Raider Anniversary, Operation Flashpoint | TOCA Race Driver 3, Jade Empire, Deus Ex: Invisible War ] (a játékok teljes listáját megtalálod itt), 1 táska, 1 póló, 1 dzseki, 1 bögre, 1 toll, 1 nyakbaakasztó. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: szeptember 21.

A játékban való részvételhez oldalunkon csak regisztrált felhasználók vehetnek részt. A kérdések a főoldalon találhatóak!
999 1 0 Game Izé
Jáccá' pókicával! ;)
(külön ajánlanám nojzinak... :)))
9065 11 50 Izé
mekszamnojz: most utállak!!!! :(
mekszamnojz: megakarsz ölni?? ez borzalom.... gyáááááááá :SSSSSSSSS
bungle: Nojzi, klassz kis reklám? :D http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=23614
Mind a 50 komment
Valakinek a közönségből nagyon tetszik a mutatvány... :D
7385 3 18 Izé
Cheebeeke: A le helyében én is ezt csináltam volna xD Azt hittem szétszakad az a szoknya vagy mi volt rajta [...]
Tóth József: Szerintem meg taposóakna. :)
alphadog: :DDD Jó fej a nagyapád! :)
Mind a 18 komment
Megérkezett a Transporter 3 - itthon A szállító - első teaser kedvcsinálója! Bemutató november 26-án.
5158 0 9 Film Izé
Lizsu: ahh már megint Audi... Miért nem lehet 6-os vagy 7-es szériájú béemvé...miért miért m.i.é. [...]
Rogi: Életem során egy olyan film volt amit elkezdtem nézni de azért nem néztem végig mert már nem [...]
Derill: ja azt énis komáztam:D
Mind a 9 komment
Megérkezett a Transporter 3 - itthon A szállító - első teaser kedvcsinálója! Bemutató november 26-án.
5287 3 9 Izé
Lizsu: ahh már megint Audi... Miért nem lehet 6-os vagy 7-es szériájú béemvé...miért miért m.i.é. [...]
Rogi: Életem során egy olyan film volt amit elkezdtem nézni de azért nem néztem végig mert már nem [...]
Derill: ja azt énis komáztam:D
Mind a 9 komment
A szalonnás vodka, nyalóka, csoki, sebtapasz, fogselyem és melltartó után végre itt a bacon illatú szmoking.

Reméljük kényelmes benne a futás, mikor a kutyák megkergetnek. ;)

(Ennél már csak az igazi a durvább :) - bungle)
2306 1 5 Izé
bungle: Bacon vodka: http://bakonvodka.com/
wtf: Igen, ez ugyanaz a link, mint a melltartó a post szövegben. :)
Lazarus: http://ize.hu/comments.php?post_id=6905
Mind a 5 komment
Mona Lisa paintballal :)
8316 4 10 Izé
E.Dé.i.eN.A: IMÁÁÁÁÁDOM ezt a két őrültet XDDD
Gabi69: Komoly:) Én is azt hittem hogy lesőre megfestik de az a gép durva:) Nagyon jó az Állítólag
anon: Azt hittem, hogy az 1. lesz a mona lisa :D nemsemmi azért
Mind a 10 komment
Játékunkban 3 nyereménycsomagot sorsolunk ki, amelyek mindegyikében megtalálható: 3db LV-játékszoftver (a játékok listáját megtalálod itt), 1 táska, 1 póló, 1 dzseki, 1 bögre, 1 toll, 1 nyakbaakasztó. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: szeptember 21.

A játékban való részvételhez oldalunkon csak regisztrált felhasználók vehetnek részt. A kérdések a főoldalon találhatóak!
1690 0 13 Izé
republic666: haszna az ,hogy több regisztrált emberke lesz az oldalon ebből kifolyólag több pénzt kérhetne [...]
Shifty_: Ezt a kérdést ugye nem komolyan kérdezted?:) Hát szerinted egy kisebb magazinnak, mégis mi a c [...]
Cromex: De ebből mi haszna?:) Mert pl. amikor Gamestaron megkérdik, hogy mit jelent a videókártya nevéb [...]
Mind a 13 komment
Hipnózis az állatvilágban. Vajon tényleg működik?
4211 2 12 Izé
madMate: ahh tyúkkal énis láttam már ilyet hogy megbénul de én sajnálom őket ilyenkor tehetetlenek é [...]
donfoto: esküszöm, ezt én is ki fogom próbálni, ha végre hazajutok anyukámékhoz :D
AVIREX: én is csinátam miko kicsi voltam,megfogtam a csirke nyakát,azt elaludt azis :D
Mind a 12 komment
Érzéki csalódás és mellnövesztő egyben :D
14801 9 15 Izé
AVIREX: spirál-mirál:))
Jozef7: ok Bocsi mindenkitől csak annyira szóba jött ez az ijezgetős izé hogy találtam egyet és felra [...]
Nusihusi: Én is azt hittem, hogy valami ijesztgetős lesz:D
Mind a 15 komment
Vajon felborul vagy feljut a sziklafalon? ;)
668 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Bonyek küldte: http://www.youtube.com/watch?v=Tpjj5ow9gs4
Szerintem tökéletes ajándék lenne ez a lefejezhető macika...
(Ez célzás volt kedves lavor, hogy a begréim mellé küldhetnél egyet, hisz úgy szeretsz :DDD -Crap )
808 0 7 Tech Izé
Jozef7: mmmmmmmmm Ilyenkor meg bezzeg nem ír seni vissza a kérnék valamit :(
Jozef7: Én nem kapok Begrét??? Vagy azt hogy lehet kapni???? ÉN SZERETNÉK NAGYON EGYET!!!!!!!!! :(
CRaPtRaSH: jaja, hát most csak annyi jár egyelőre:P
Mind a 7 komment
The Berzerker - Follow Me
Az ausztrál The Berzerker az egyik legkülönlegesebb banda a death/grind és modern/indusztriális metal színtéren. Alapítója, Luke Kenny eredetileg DJ volt. (18)
276 0 0 Zene Izé
Szokásos jóárasított cuccok a brands.hu-n.
Csak nektek csak ma csak most csak itt csak.
2859 2 23 Izé
fidooo: Dicsőséges nap a mai :) 4és fél hét után megjött a cipőm.Igaz csak az egyik, de hát ne legy [...]
zuckerfrei: ismerős, még mindig semmi cipő nálam se..
fidooo: Egyébként ha regelni akarsz az oldalon akkor elég az aláhúzott "csak nektek" szövegre kattinta [...]
Mind a 23 komment
Mi történik ha egy lovasíjász nagyon szeret motorozni? Megszületik a motoros-íjászat.
Láss csodát: Horváth Vilmos, az első motorosíjász. :)
3954 4 4 Izé
AVIREX: ebbű van a sok baleset,mer bohóckodnak kinnyukba
E.Dé.i.eN.A: Láttam már olyat aki állva nyilaz, láttam már olyat aki lóhátról, de hogy motorról....:DDD [...]
Skatopia: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez kúrva jóóóó imádom a bashut :D
Mind a 4 komment
Több mint 60 csomóval a víz alá. Durva lehetett.
1154 1 0 Sport Izé
Greenwheel - Shelter

Amerikai alternatív metal banda.
271 0 0 Zene Izé
Fedo Mora & Camurri - After The Rain
494 1 0 Zene Izé
Mókus és a 40+ - Dunántúli sláger
616 1 1 Zene Izé
MVS: überállat!!!!
Titan the Robot
5629 5 20 Izé
Mr.T.: Dajka küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=8u851QAE5w0 Szöveg: Éneklő robot aberdeen főt [...]
reokra: Mondjuk az biztos, hogy nálunk ő menekülne, mert a szinesfém tolvajok még a terminátornak is f [...]
reokra: Eléggé rossz a modora egy mechához képest! :)
Mind a 20 komment
Björn Einar Romören sáncugró csúnya balesete.
786 0 0 Sport Izé
Egy különös sport Svájcban - bár az olimpiai számok között egyelőre még hiába keressük. :)
521 0 0 Sport Izé
Egy új, furcsa fejű lény jelent meg...
3532 0 5 Izé
ReAm1: Szépen járt :D
bob: mekkora köcsög lehetett, aki a fejére húzta :DD (Aki linkel nekem képet a fehér POLICE felirat [...]
bungle: http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=1828 :)
Mind a 5 komment
Sarah McLeod az ausztrál rockcsapat, a The Superjesus volt frontembere. Az énekesnő az ausztrál zenei színtér egyik legismertebb női alakja, legfőképp egyedi és lelkes színpadi alakításairól híres. Tavaly robbant be a He Doesn't Love You-val,most itt a legújabb száma a White Horse.
 
969 1 0 Zene Izé
Heart Escape

A játék második része:

http://strawberr ycafe0.blog60.fc2.com/blog-entry-15.html
4268 0 70 Game Izé
MVS: 2.rész (szerintem 2 vég van én happy enddel mentem ki, abban se széf se kód, csak a szekrényfi [...]
Kerlés: Megvan a kék szív. (összes talált valamiket pl. cukor, kávé stb a konyhaszekrénybe kell tenni [...]
Kerlés: 2 játékban hiányzik 1 tárgyam, amit a konyhaszekrénybe kell pakolni a többivel együtt. A cuko [...]
Mind a 70 komment
Norba & Dj Kool Kasko - Szeretem

mert szeretem... :D
OSG 9 bánhatja aki nem volt ott...
631 2 0 Zene Izé
Az Image Metrics technológiája lehetővé teszi az arcmozgás leképzését bármilyen digitális karakterre.
6444 0 8 Art Izé
fari.tro: a pofavágások közben sztem mindenki uazt csinálja mint a csaj....
Taky: HÜLYE KURVA ENGEM IS MEGIJESZTETT aztán jöttek fel a szobámba hogy milyen poreszt nézek XDXDXD
reokra: Jófajta bizony!
Mind a 8 komment
Régebbi postok...