REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az Image Metrics technológiája lehetővé teszi az arcmozgás leképzését bármilyen digitális karakterre.
6384 4 8 Izé
fari.tro: a pofavágások közben sztem mindenki uazt csinálja mint a csaj....
Taky: HÜLYE KURVA ENGEM IS MEGIJESZTETT aztán jöttek fel a szobámba hogy milyen poreszt nézek XDXDXD
reokra: Jófajta bizony!
Mind a 8 komment
Egy ifjú tehetség.
752 1 0 Sport Izé
Pankráció bolíviai módra
6447 1 4 Izé
Ctx Twin: A közönségből kitelne néhány Maunika-só!
Tybbah: uramisten hogy ez mekkora putri :O
Jaca: Mit láthatott alulról? Eléggé könyörgő a tekintete :-) Lehet, hogy egy harapós lukat?
Mind a 4 komment
Three Cats Zansyo
4027 1 39 Game Izé
CrazyLime: Sikerült! Kijutottam!
MVS: nagyitsd ki a pumpát tedd a végére a lufit és katt a pumpára, míg a lufit fel nem fújja, azt [...]
Filucci: pumpának hivják :D azaz...
Mind a 39 komment
Underoath

A jövő hét kedden megjelenő új lemezt teljes egészében meg lehet hallgatni a banda myspace oldalán!

A Lost In The Sound of Separation című albumon a következő dalok szerepelnek:

1.Breathing In A New Mentality
2.Anyone Can Dig A Hole, But It Takes A Real Man To Call It Home
3.A Fault Line, A Fault Of Mine
4.Emergency Broadcast... The End Is Near
5.The Only Survivor Was Miraculously Unharmed
6.We Are The Involuntary
7.The Created Void
8.Coming Down Is Calming Down
9.Desperate Times, Desperate Measures
10.Too Bright To See, Too Loud To Hear
11.Desolate Earth... The End Is Here
586 0 0 Zene Izé
Ha már ma kezdődik az iskola, akkor a mai kütyü legyen egy ébresztőóra :]
1034 0 0 Tech Izé
Derkovbois-Fiatalok maradunk
473 1 0 Zene Izé
Szuperkupa győztes a Zenit...

...miután 2:1 arányban legyőzték a Manchester United csapatát pénteken este. Nézd meg az összefoglalót a mérkőzésről.

képek
418 0 3 Sport Izé
anon: Már focicsapatunk is van? :D
Balázs: jó volt a Zenit, a Man nem focizott
likol: Ezért aludtam én rosszul péntek este!!!:))PP
Építsünk iPhone felhasználói felületet Photoshop-ban!

Magyar "cikk" itt.
Innen meg letöltheted a PSD állományt.


(természetesen rezlavor-nak ajánlva :) )
1154 0 0 Tech Izé
Jean Michel Jarre - Téo & Téa

Wiki (Magyar)

Wiki (Angol)
378 0 1 Zene Izé
Purple: imádom :)
A hatszor megismételtettet tizenegyes. A hatodiknál már erős lehetett a deja vu érzés, de gondolom más érzések is kavarogtak a játékosok fejében. ;)
567 1 0 Sport Izé
Children of Bodom - Talk Dirty to Me (Poison Cover)

 

COB feldolgozások listája:
01. Aces High (Iron Maiden)
02. Don't Stop At The Top (Scorpions)
03. Hellion (W.A.S.P.)
04. Mass Hypnosis (Sepultura)
05. No Commands (Stone)
06. Repent (Cryhavok)
07. Shot In The Dark (Ozzy Osborne)
08. Iron, Steel, Metal (Wizzard)
09. Rebel Yell (Billy Idol)
10. Talk Dirty To Me (Poison)
11. Knuckleduster
12. Latomeri (Klamydia)
13. Bed Of Nails (Alice Cooper)
14. She Is Beautyful (Andrew W.K.)
15. Silent Scream (Slayer)
16. Somebody Put Something In My Drink (Ramones)
17. Oops I Dit It Again (Britney Spears)
597 1 0 Zene Izé
Zorall - Egyszer véget ér...

Máté Péter híres számát rockosították!



Honlap  

Lökd ide a sört
 
501 4 0 Zene Izé
Ebből nem kis bukás lesz, hanem nagy. :O
612 0 0 Sport Izé
GC 2008 - Pro Evolution Soccer 2009 - Kék meg a piros
683 0 1 Tech Izé
Balázs: A FIFA mindig jobb volt és jobb is lesz szerintem.
Jack van Cell - Stinger Sniper
4003 1 2 Game Izé
Klusi: Zsír! 5004 pont:D benne vagyok az első 10ben, legalábbis mikor ezt írom igen xD
Zsolt86: Naggyyoon jóóóóó!!!!! ajjj
A jeges fejes :D
16673 1 32 Izé
AVIREX: baing.. mikor kiért a partra,összeesett :O
Purple: ha-ha -ha :DD akkor ott nem lesz fa-tál Err-orr :DDD
Errtu: ha a "rendes" nick-emet nézzük, akkor a game-t tényleg egy robot szerkeszti :D
Mind a 32 komment
Elég jól dobja a srác a csavart labdát. :)
719 2 0 Sport Izé
Heyaka Raderu
2796 0 22 Game Izé
CrazyLime: Kint vagyok, de 1 csomó itemet nem is használtam. Mindegy
Filucci 2: Csákány kint vagyok, a zöld korongot énse találtam volna meg, kösz a help-et :)
MVS: ez megvolt! az lett volna a szuper ha a szigeten folytatódik a kaland...
Mind a 22 komment
Fallen

Készitők: animation3.de
7275 11 16 Izé
Thufir: Itt egy HD gépre ;) http://animation3.de/resources/animations/Fallen_DivX_HD.avi
Adrenalin: Rövid az élet,élvezzük ki akkor már:),am énis már sírtam:)
éndzsöl: "Zuhanni olyan mint repülni.. amíg bele nem csapódsz a földbe." És végül úgyis belecsapódsz [...]
Mind a 16 komment
Univerzumunk eddigi legnagyobb modellje.
Az apró pontocskák az egyes galaxisokat jelölik. Na ezután mondja valaki, hogy egyedül vagyunk az univerzumban! ;)
9593 9 47 Izé
Laci: Én hívő családból származó ateista vagyok. Olvasd el még egyszer, figyelmesen, amit (nem is [...]
ztomika: Én is hosszászólok már ennyi "okos" ember "okos" hozzászólásához... 1. Szerintem nem létezn [...]
Kiscsuri: Igen ez a sejtes élőlényes dolog is durva...Már a "Men in BLACK" is célozgatott rá:)->mi->föl [...]
Mind a 47 komment
A múltkori érdekes vízisport után, most itt van egy újabb, de ezt most már kerékpárral hajtják végre a versenyzők, több-kevesebb sikerrel. :)
658 0 0 Sport Izé
Megérkezett a Max Payne mozi első, végleges trailere!
6200 0 37 Film Izé
bungle: skippy küldte: Max Payne site... Az oldal készítői kitettek magukért. Vajon a film készítői [...]
kotta: Hú, skacok! Ahogy a hozzászólók életkorát nézem, én itt már csak rozzant tolószékesnek sz [...]
pr0t3st: okébocs :D nemolvastam végig a kommenteket.kösz az infót
Mind a 37 komment
Megérkezett a Max Payne mozi első, végleges trailere!
6267 0 37 Izé
bungle: skippy küldte: Max Payne site... Az oldal készítői kitettek magukért. Vajon a film készítői [...]
kotta: Hú, skacok! Ahogy a hozzászólók életkorát nézem, én itt már csak rozzant tolószékesnek sz [...]
pr0t3st: okébocs :D nemolvastam végig a kommenteket.kösz az infót
Mind a 37 komment
IFS - Utcacsendélet + Éjszakai Műszak promomix

myspace

 

 
698 3 0 Zene Izé
Matchbox Twenty - How Far We've Come
348 0 2 Zene Izé
Balázs: szivesen:)és....ohhh....:$........nagyon köszi:)
boci: annyi helyen kerestem már ezt a számot és végre megvan! Nagyon, nagyon köszi.. :) amit ezen a z [...]
Santana - Maria, Maria
417 1 0 Zene Izé
Büntizene, de nagyon! A kategóriáját meg sem merem határozni. Íme, tényleg nem a szöveg a lényeg ma már...
600 0 0 Zene Izé
Sigma -All blue

Egyik legnagyobb kedvenc...nem lehet megunni;)!
538 0 1 Zene Izé
MStipee: Nemrossz, nemrossz :)
Discard - Pulse

Fiatal, első albumos, finn thrash metal zenekar.
335 0 0 Zene Izé
Nemcsik Zsolt az athéni olimpia kardvívó döntőjében ritkán látható önuralommal tűrte, hogy a nem kicsit vitatott helyzetnél a zsűri a hangos olasz reklamáció (és emellett nem kis "diplomáciai" háttérmunka...) után az aranyérmet Aldo Montanónak ítéli. Pekingben egy kínai versenyző győzte le szintúgy vitatott helyzetek során, és az élete során addig mindig úriemberként viselkedő vívó üvöltözve reklamált - hiába.

Blogjában őszintén ír az olimpia megnyitójakor elhunyt edzőjéről, Gerevich Györgyről, a legendás vívó édesapa fiáról, és az ő elvesztése miatt kialakult zavart lelkiállapotáról.

Olimpiai aranyak ide vagy oda: személyisége, eredményei és példaadó életmódja okán Nemcsik Zsolt méltó utódja a magyar kardvívás neves személyiségeinek.
559 0 1 Sport Izé
Balázs: hát igen, az olaszok csicska csalók voltak mindig is
Sacha Feiner, egy Gremlins rajongó videója...

"Hogyan készült".
5387 1 4 Izé
Maccoyi: Írj Shifty-nek, ő biztos tud válaszolni a kérdésedre. ;)
eerix: Jövök kicsit offolni, ha nem nagy baj... :$ Szóval volt ez a Mass Effectes nyereményjáték, és [...]
alphadog: Indiana Jones milyet néz, mikor meglátja, hogy party van. :D
Mind a 4 komment
Mindless Self Indulgence - Never Wanted To Dance
509 1 0 Zene Izé
Panjabi MC - Mundain To Bach Ke

Jogi
348 1 3 Zene Izé
boci: óó, kellett ez :) nekem személyszerint tetszik és szerettem, és jó bulis szám.. gyerünk, k [...]
Balázs: mivel eddig senkinek nem jutott eszébe, muszály voltam:D
Errtu: Balázs... Pont ezt? És pont Te? XD
Magfúziós atomerőmű a sufniban.

Csináld magad!
5402 1 10 Izé
Laci: Most kezdtem el olvasni és máris fetrengek a röhögéstől. Ma ugyan már nem fogom végigolvasni [...]
SQS: Ezt már rég kibeszélték az index fórumain, ebben a topicban: http://forum.index.hu/Article/show [...]
sahinel: Tök mindegy szerintem. Sufnitunigban megépíteni ilyesmit?:D Minek vesződnek vele a kormányok me [...]
Mind a 10 komment
Feszes és izmos hasat szeretnél?

Akkor jó helyen jársz. Ha posztképre kattintasz, és becsületesen, valamint jól elvégzed a látott feladatokat naponta legalább 1x, akkor megszabadulhtasz az  ilyen  és az ehhez hasonló  pocakoktól.

Előnyei ennek a videónak: ingyen van, nincs postaköltség, nem foglal helyet a lakásban, ha hozzáadod a kedvencekhez, bármikor egy kattintással elérhetővé válik...stb.stb.stb...

Próbáld ki most!  :D
1083 5 9 Sport Izé
Derill: azért engem elszomorít hogy sportember létedre megemlíted a zsírleszívást meg a fogyitabikat [...]
Maccoyi: Ámen. ;D
kamubekLaca: Nem az... Atléta vagyok. :) Meg néha foci, a legtöbb helyre bicajjal járok, meg ilyenek. :D De e [...]
Mind a 9 komment
Megirigyelhették az idióta japán tévés játékokat az amerikaiak, ui. az I Survived A Japanese Game Show mellett elindították a Wipeout című játékot, melyben 50 versenyző küzd az 50 ezer dolláros díjért.

Kiváncsi vagyok, itthon mikor lesz hasonló. ;)
8664 4 19 Izé
ibor90: hát ez kurvanagy! én imádom az amcsikat hogy tök leszarnak mindent és mindenki tök laza
mekszamnojz: szerintem tők jó ez a játék is meg az összes, egyrészt mert kikapcsol, főle amíg csak nézni [...]
mekszamnojz: én úgy szoktam hogyha video, akkor becopyzom a prtscr-el kimásolt képet sima paintbe vagy valami [...]
Mind a 19 komment
Bormelltartót minden nőnek!!! (Férfiaknak meg sörhasat, ami szintén itt kapható! ;))
3592 2 8 Izé
CRaPtRaSH: aha... persze hogy nem... bekaphatod dzsánkíbéjbí :D
.::JunKieEQ::.: Ezt kikérem magamnak.... Én őrült vagyok és nem hülye... :P
CRaPtRaSH: inkább legyek kiccsaj mint hülyegyerek ;*
Mind a 8 komment
A német úszó bemutatja, hogy hogyan lehet majd megverni Michael Phelps-et a következő világversenyen. :D
947 1 0 Sport Izé
A kevésért keveset, illetve a kevésért semmit üzleti modellnél csak egy izgalmasabb létezik: a semmiért semmit. Tegye rá kezét kedvenc számára, és éljen tovább gondtalanul!
8263 3 28 Izé
Tybycsoky: 88046 és 88406 ingyér megvéve :)
leep: enyimek: 39924, 15968
nearo: 61305... dobókockákkal jött ki, persze csak harmadszorra sikerült szabadot találnom XDDD
Mind a 28 komment
Régebbi postok...