REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hogyan gyújts rá, ha mondjuk az öngyújtód nem, de egy AK47-es kéznél van... :)
8431 5 18 Izé
Disy: Stílusos. Nekem tetszik :)
nyehőce: LOL!!! Nem hiába, a dohányzás TÉNYLEG káros az egészségre...
Maccoyi: Na lehet, hogy ebböl alakult ki a háború . Pedig ő csak tüzet akart adni a szomszédos országb [...]
Mind a 18 komment
Kész van a régóta ígért Izé felhasználói adatbázis, már meg lehet adni jó pár adatot magatokról, egy kis fotót vagy képet feltölteni... Pl. ha megadjátok, hogy hímizék vagy nőstényizék vagytok, a nevetek színén már látszani is fog, ugye milyen jó? :D Tessék ismerkedni, elvégre közösségi oldal vagymi ez! ;)

Javaslatok, ötletek jöhetnek a kommentekbe...
9524 17 318 Izé
bungle: Igen, mától lehet szavazni a kommentekre (le ill. felpontozni), mert annyian kértétek. :D
bungle: De ha elolvasod a kommenteket is, akkor láthatod, hogy eleinte így is volt, színek voltak, aztán [...]
Maccoyi: Én szimplán csak postokkal dobálom. XD Nem is kell leváltani! :)
Mind a 318 komment
Edgar Müller folyóvá változtatott egy utcát. ;)
A legnagyobb - 280 méteres - 3d-s járdarajz/járdafestés.
9815 1 18 Art Izé
bandee1219: Jól néz ki, de ez csak egy pontból fotózva ilyen, van fenn a Funpicen egy pár olyan, ami minden [...]
tical25: RESPECT!!!Azt a mindenit,az agyam eldobom milyen ügyes ez a pasi!
Heartka: WOW 10/10000 :O :O
Mind a 18 komment
Edgar Müller folyóvá változtatott egy utcát. ;)
A legnagyobb - 280 méteres - 3d-s járdarajz/járdafestés.
10216 16 18 Izé
bandee1219: Jól néz ki, de ez csak egy pontból fotózva ilyen, van fenn a Funpicen egy pár olyan, ami minden [...]
tical25: RESPECT!!!Azt a mindenit,az agyam eldobom milyen ügyes ez a pasi!
Heartka: WOW 10/10000 :O :O
Mind a 18 komment
Ha esetleg valaki egy elmebetegtől akarna lakást bérelni...
hudejolakas pont com
3732 1 35 Izé
Bizsu: akarat meg van, engedély is, h lehet köszönni. na majd a szent lászló téren ordítozok, SZIJJJ [...]
Mimis: Siiiiiimán lehet jönni köszönni. ;)
Bizsu: hááát ha tudtam volna, h köszönjek be akkor tuti nem bunkózok. XD alphadog: kb kalandtúra, r [...]
Mind a 35 komment
Yin Yang - aranyos gémizé, amiben két karakterrel kell ügyeskedni egyszerre.
4175 0 2 Game Izé
babapiskóta: dettó! abba is hagytam hamar, nehogy valami nagy baj történjen...
Nakrul: nem nagy vaszizdasz, de azért engem idegesített
Yin Yang - aranyos gémizé, amiben két karakterrel kell ügyeskedni egyszerre.
4791 0 3 Izé
Máln@: http://game.ize.hu/click.php?id=621&url=http%3A%2F%2Fonemorelevel.com%2Fgame%2Fshift :)
babapiskóta: dettó! abba is hagytam hamar, nehogy valami nagy baj történjen...
Nakrul: nem nagy vaszizdasz, de azért engem idegesített
2 fejű teknőc - az egyiknek rükvercbe kell kapcsolni? :)
3464 4 11 Izé
bandee1219: Szegények. Egyépként ilyen kicsik maradnak v. ők is baromi nagyok lesznek?
tical25: Angyalom,szegények!!
rubigo: PS :P
Mind a 11 komment
Ezzel könnyű lehet egykerekezni!
3729 0 6 Autó Izé
Schabee: érdekes elképzelés
neophyte: ez már kutttya egy szerkezet...:D
Laci: Ez a 2-es számú moci, úgy látszik, az 1-es már elkelt. Ha valaki fogná hátulról a nyerget, [...]
Mind a 6 komment
Ezzel könnyű lehet egykerekezni!
3781 1 6 Izé
Schabee: érdekes elképzelés
neophyte: ez már kutttya egy szerkezet...:D
Laci: Ez a 2-es számú moci, úgy látszik, az 1-es már elkelt. Ha valaki fogná hátulról a nyerget, [...]
Mind a 6 komment
Néhány igen érdekes, vagy inkább izés találmány...
6558 12 15 Izé
Theferris: Ebay.com on lehet kapni olyan teafilter kiemelőt, de qva draga a posta :( Ha valaki talal Magyaro-n [...]
csirek: a lego pendrive nagyon pöpec!!
fzsuzsa: az a lépcső a legjobb! de a többi is jó. az a létra az nagyon praktikus, tudnám még sorolni!
Mind a 15 komment
Nah, most már ilyen is van: átlátszó béka. Következő lépés a láthatatlan ember lesz? :D
4498 0 9 Izé
Lorica: :D
xXxEmObO.oYxXx: de tesznye :S látszik mindene :S fúújjjj
bandee1219: Ő sem fog a határon drogot csempészni.......
Mind a 9 komment
Condom Fashion Show Beijingben

Házasulandóknak ajánlom az uccsó képen látható esküvői ruhát... ;)
3334 2 3 Izé
Nakrul: így legalább mindig kéznél van ;)
huby: .....erre pazarolni a jó latexet.... XD
cereal_killer: Nem aze de azok eleg meretes kotonok, tavolkeleti mercevel merve. Biztos kizarolag a ruhashowra kesz [...]
Egy kis retro gamez....
8495 0 7 Game Izé
Fuzol9: Szintúgy Ombre. Load error. meg társai. jaja de nem hiányzik! Az talán a kék halálnál is ross [...]
bungle: Nekem XP-m van és Avast, semmit nem jelez, a hw-es tűzfal se... sztem a Vistaddal vagy a gépeddel [...]
dhsrac: vista ultimate meg kaspersky van a laptopomon, és mégis állandoan jelezte a virust ezen az oldalo [...]
Mind a 7 komment
Egy kis retro gamez....
8208 13 7 Izé
Fuzol9: Szintúgy Ombre. Load error. meg társai. jaja de nem hiányzik! Az talán a kék halálnál is ross [...]
bungle: Nekem XP-m van és Avast, semmit nem jelez, a hw-es tűzfal se... sztem a Vistaddal vagy a gépeddel [...]
dhsrac: vista ultimate meg kaspersky van a laptopomon, és mégis állandoan jelezte a virust ezen az oldalo [...]
Mind a 7 komment
A mai napi bünti. Énekhang a javából (pontosabban Kínából)! :D
6980 1 19 Izé
Luflee: Hat johogy :)))) Nem igaz bungle, azert illene mar tudnod legalabb angolul...
bungle: "horrible chinese singer" van kiírva, az szted japánt jelent?
Tóth Beáta: Csak azt nem veszitek észre,hogy nem is kínai,hanem japán.Nem védeni akarom a karaokis kínaiaka [...]
Mind a 19 komment
Kínában sem érdemes tilosban parkolni...
6532 0 16 Autó Izé
Mimis: Ezt most nemtom, hogy + vagy - reakció volt, mindenesetre kicsit elegünk lett a folyton odaparkol [...]
dude: Nem rózsaszín? ;))
tical25: Hát gratula ehhez a tetthez!Zsírok voltatok!!!Respect!!
Mind a 16 komment
Kínában sem érdemes tilosban parkolni...
6561 0 16 Izé
Mimis: Ezt most nemtom, hogy + vagy - reakció volt, mindenesetre kicsit elegünk lett a folyton odaparkol [...]
dude: Nem rózsaszín? ;))
tical25: Hát gratula ehhez a tetthez!Zsírok voltatok!!!Respect!!
Mind a 16 komment
Egy kis séta, egy kis pisilés...
4594 0 5 Izé
Luflee: nem pisilte le a cipojet, vagy a gatyajat ?
Red wings: A bunkó állat leáll a puccos autójával és azt hiszi , hogy ő a falu bikája. Az állatok korr [...]
csicsilla: na ez a LOL.baz ès ök a kemèny arcok,na neki kène a szegènysègi bizonyitv& [...]
Mind a 5 komment
A nap büntetése - egy feltörekvő háttértáncos tűnt fel a Fiesta zenekarnál...
9548 5 38 Izé
bandee1219: Na jó, de azért amatőr szinten lehetne művelni :)
tical25: Na,most már tényleg kész vagyok!Ez mi vót bazz?!Ember ez egyáltalán?!JÉZUSOM!!!ÁÁÁÁÁÁÁ [...]
Nakrul: nagyon jóóóóóóóóóóóóóóó, megnézném élőben is. nem mindennap látni ekkora répák [...]
Mind a 38 komment
Mai ismeretterjesző rovatunkban a kacsacsőrű emlős... ő a példa rá, hogy istennek is van humorérzéke (Jay és néma Bob) :)
5617 1 23 Izé
bungle: Milyen boszorkány (öö... izé.. bocsánat, jósnő) az ilyen? ;)
Nas: Ööö...bocsánat...elfelejtettem, hogy amit a gömbben látok, azt nem szabad nyilvánosságra hoz [...]
Tooni: Áááá, de Nasnál már előbb kikerült, a holnapi poszt már régi lesz, mert nála már megjele [...]
Mind a 23 komment
Élő budapesti útfigyelő kamerák.
16237 32 28 Izé
papaluige: a kollégáim retteghetnek! lefigyelem őket! :DDD
Maccoyi: És ez még mindig müködik. Zsírkirály. :)
Lilu__cica: Mondjuk... Ha pl nálad van 1 laptop, vagy ilyesmi, tényleg hasznos lehet.
Mind a 28 komment
Tippeljetek mi ez (mielőtt megnéznétek)! Annyit elárulok, hogy japán hiánypótló termékizé. :D
9471 1 19 Izé
bungle: Errtu, ez már vóóót! :D
bandee1219: Jó, úgy értettem kínai fílinges kacat, lehet japán, de ne említsük együtt a Sonyval, Toyot [...]
Lilu__cica: Nem, japán. :~)
Mind a 19 komment
Vadi új Porsche bezúzása a művészet nevében... Csak erős idegzetűeknek!
6826 4 33 Izé
bandee1219: Ilyen a művészet, szerintetek szar, szerinte, meg a rajongói szerint (mivel ez az ő művészi me [...]
metaljohsy: Inkább nekem adták volna.. :) (mikor még jó volt) :)
Brotherhood Of Iron: Nem tudom hogy milyen a techart 290-nel mert sosem ulnek bele... mert egy horogkeresztes fos sztem.. [...]
Mind a 33 komment
Chewbacca él és virul - csak nem úgy, ahogy megszoktuk. :)
8622 5 22 Izé
bungle: Vécépapír: www.youtube.com/watch?v=o1X8jgrMhc4
bungle: Gitáron: http://youtu.be/kHWn0Gr8C5s
tical25: Hát ez rohadt jó!Kiestem a székből annyira LoL!!!
Mind a 22 komment
Ez aranyos. Egy ingyenes sms küldő oldalról küldözgetnek halálos fenyegetéseket a politikusoknak. Amiben az a legjobb, hogy elvileg az ember saját telefonszámát írja ki, úgyhogy simán visszakereshető az illető... :)
3298 0 6 Izé
bandee1219: Volt nekem is, hogy keresett valaki mobilról, vezetékesen(kiírja a számot) és mobilon, persze n [...]
mekecske: Ne mint mobilozzanak a politikusok. Ott az irodájukban 2-3 fix és azon könnyebb fogadni az életv [...]
Luflee: Na vegre tudok irni :) Koszi bungle ! Szoval itt is azt nem ertem, hogy miert nem lehetett volna azt [...]
Mind a 6 komment
Egy elég érdekes német időjárás jelentés.
10090 7 24 Izé
sanchez: Már láttam pár éve ezt,de mindig úgy nevetésre fakaszt,annyira tetszik...Mindig mondja,hogy so [...]
hahahehehihi: erről valahol olvastam, nem a videóból jöttem rá énse
hahahehehihi: aludt a pasi, akit mutattak...ezért nevetett a nő
Mind a 24 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban dzserboa, az egyiptomi ugróegér.

3166 1 21 Izé
enti: ez is ő :D http://www.youtube.com/watch?v=HXJPIdgPlFg
wtf: BBC még csak most hallott róla? :) http://news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/7130484.stm" target="_blank [...]
bandee1219: Mekkorát ugrik? Vagy egyáltalán mekkora?
Mind a 21 komment
Na már ilyen is van - itt az intelligens gyurma!

Hogy mi is ez? Nyúlik, mint a rágógumi, pattog, mint a labda, szakad, mint a papír, törik, mint a porcelán... És ha még ez sem elég, akkor találhatunk olyan típusokat is, amelyek változtatják a színűket, világítanak a sötétben vagy éppen vonzzák a mágnesek.
8922 9 13 Izé
Balázs: komoly a cucc:D
bridzsó: Hááát, biztos jó, de nekem inkább az okozna feszültséget, ha 2160 Ft-ot erre költenék...
Nelsonize: vki vmi videót tudna linkelni müködés közben?
Mind a 13 komment
Nem biztos, hogy pont felszálláskor kellett volna kinyitni a fékező ernyőt... ;)
4563 3 4 Izé
Mimis: Szerinted? ;)
bandee1219: Atyagatya, ez véletlen volt vagy így gondolta jónak?
bubi66: Totál , brutál .
Mind a 4 komment
Afgán skorpió evő
2156 0 5 Izé
csicsilla: ès hagymàs tejfölös izben is van mert akkor passzolhatnànak egy zacsival XD
zsoltika: Nálluk ez olyan mint nállunk a chips! Sok beteg fasz
papa3624: én csak azt nem értem hogy ez miért jo neki???neki ez a "nasi"???vagy olyan finom??
Mind a 5 komment
Svéd tv, telefonos játék...
Wooooo! :D
13487 5 41 Izé
rubigo: :) Thanx Csak pár mondatot fűznék hozzá azoknak, akik leszólják a nőt: Valószínűleg nem j [...]
bungle: Dehogy tiltalak, inkább nézd végig gyorsan az összes postot! ;)))
rubigo: áááá, bocs Bungle! Megint későn eszméltem, beküldtem... Sötét vagyok! Tilts le az oldalró [...]
Mind a 41 komment
Egykerekezés sörösüvegeken
4342 4 5 Izé
alphadog: http://www.glumbert.com/media/unicycle" target="_blank">http://www.glumbert.com/media/unicycle
csicsilla: èn mèg azzal nehezitettem volna a dolgot hogy egy pàszszerü dologra raktam volna a n [...]
Disy: no és szted mi a sörösüvegezés? az olyan mint az üvegezés csak sörösüveggel? egy keréken [...]
Mind a 5 komment
Egy kis Darth Vader Blues :D (szájharmonikán)
14942 13 12 Izé
Schabee: qrva nagy
hadigabi: erre is NO COMMENT
csicsilla: jàààààààààààhàhàhààà [...]
Mind a 12 komment
Élet a lyukban
6448 0 21 Art Izé
bungle: cancer1 küldte: Coober Pedy, a föld alatti város http://freshpics.blogspot.com/2008/06/undergroun [...]
Balpar: Jól fel van szerelve és ahogy elnézem nagyon barátságos, mondjuk nem vmi szép a kilátás
bandee1219: Hát, az a szarházi sztem fullosabb cellában nyomja.
Mind a 21 komment
Élet a lyukban
7129 3 22 Izé
bungle: www.femina.hu/utazas/3500_ember_el_a_fold_alatt_ime_a_vilag_legfurcsabb_varosa
bungle: cancer1 küldte: Coober Pedy, a föld alatti város http://freshpics.blogspot.com/2008/06/undergroun [...]
Balpar: Jól fel van szerelve és ahogy elnézem nagyon barátságos, mondjuk nem vmi szép a kilátás
Mind a 22 komment
Nem tudod mit csinálj a régi 5.25-ös floppy lemezekkel? Itt egy felhasználási példa... :D
1753 0 6 Autó Izé
invad3r1987: Egy ilyen civic itthon sincs pár milla, nemhogy amerikában...
koffein: kúrvasok pénze lehet ha így szétbasz egy pár millás kocsit.ratyi
invad3r1987: Így ocsmány, de egy szoba falán fasza lenne! Teccik
Mind a 6 komment
Nem tudod mit csinálj a régi 5.25-ös floppy lemezekkel? Itt egy felhasználási példa... :D
1942 0 6 Izé
invad3r1987: Egy ilyen civic itthon sincs pár milla, nemhogy amerikában...
koffein: kúrvasok pénze lehet ha így szétbasz egy pár millás kocsit.ratyi
invad3r1987: Így ocsmány, de egy szoba falán fasza lenne! Teccik
Mind a 6 komment
A fickó az arcával kapja el a napszemüveget!!! ;)
Aki kitalálja hogyan csinálják, az kap egy napszemcsót... :D
9939 9 37 Izé
rullet2002: csalás mert vissza felé játszva van!
bandee1219: Cinkelés!!!!!!!!!!
Kiscsuri: Szerintem is csak vissszafele lejátszották.
Mind a 37 komment
Egy igen ötletes és naccerű reklám trailer...
20085 17 19 Izé
thundermanx: Az újabb - 3G-s - sony-ericcson mobilokban (a w sorozatokban egészen biztosan) van zenefelismerő [...]
hadigabi: nagyon pofás.Ezt hivják igényes munkának.
C00L: ez naggggyon ott vaaaaaaaan :D überkiroá! a zene szerintem valami francia rap alapja lehet, amolya [...]
Mind a 19 komment
Régebbi postok...