REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Eiffel-torony made in China :)
Már a Kínaiaknak is van Eiffel-tornyuk... (miért épp azt ne koppintsák le).
5146 0 17 Art Izé
Nelli_14: Jah amugy Las Vegasban a fél világ nevezetességeit újra fekhúzták.Arra bezzeg szar mindenki!!! [...]
loloppo: Ez szerintem szép dolog, egyfajta tisztelgés. Amúgy Amerikában is van Eiffel-torony, nem is egy, [...]
dadamos: Elég volna kicsit rákeresni: http://en.wikipedia.org/wiki/Window_of_the_World
Mind a 17 komment
Eiffel-torony made in China :)
Már a Kínaiaknak is van Eiffel-tornyuk... (miért épp azt ne koppintsák le).
5387 0 19 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/hazak-epuletek/53824_?categoryId=14&position=&large=1
bungle: www.vimeo.com/57895709
Nelli_14: Jah amugy Las Vegasban a fél világ nevezetességeit újra fekhúzták.Arra bezzeg szar mindenki!!! [...]
Mind a 19 komment
Egy náágggyon kemééény bandával büntetünk ma:
Krekk - Temet a zúúúcca
7796 1 29 Izé
D-vid: én írtam nekik h ha "akárki vérét ontják" akkor találkozzunk és próbálják meg kiontani az [...]
Arunson: "koccan az utca szoldzsörök harca" Tömény undor!
bandee1219: Hát igen. Akinek terjesztenie kell magáról, hogy ilyen + olyan kemény, az biztos az is, csak val [...]
Mind a 29 komment
Egy 12 éves kissrác és az ő porszívó gyűjteménye. Érdekes hobbija van... :)
2222 0 6 Izé
Disy: "..nekem értelmes gyereknek tűnik.." PORSZÍVÓKAT gyűjt !!!
Kanka: Ahogyan meséli, nekem értelmes gyereknek tűnik. (Legalábbis értelmesebb mint a feljebb lévő " [...]
varazs: Ja, elkèpzelem, hogy erre kòlti a heti zsebpènzèt a kiscsàkò.
Mind a 6 komment
10000. január elsején újra játszhat... :)
2466 2 2 Izé
Luflee: de hat ez annyira egyertelm hogy ha feltori akkor a live nem megy... hogy lehet ilyen hulye.. ahh, m [...]
ibor90: úgynézem ezzel mindenki úgy van mint én hogy erre most nem tok mit írni (no comment), hát igen [...]
Egy faház, ami vonzza a rally autókat! :D
7961 1 5 Izé
mekecske: szerintem egy kedves néző megunta az egyhangúságot, és egy kis olajjal feljavította a kanyarba [...]
Dave85: Ibor lehet hogy feladat hogy érinteni kell a faházat:
neophyte: a futam után meg mehetnek vissza építkezni...:D
Mind a 5 komment
Érdekes dolog ez a gipszfétis :)))
23928 3 15 Izé
Dalmyqaf: Ne bassz:D A pisi-kaki szex után nem tudtam, h van-e valami ami + tud lepni, és van:D:D:D:D Ki az [...]
castboyslc: Ha valakit érdekel ez az izé, akkor a következő linked ajánlom: http://cast [...]
castboyslc: ja, csajokat 1 alkalomra gipszelik, és fotozzák, pakolhatok fel több linket is ilyen oldalakról [...]
Mind a 15 komment
Nincs több szomorú családi kép - a Sony új fényképezőgépe észleli a mosolyt! :)
4448 2 26 Izé
Luflee: olyan nincs, hogy kell :)
three.d: Én sem járok gyakran, vagy ilyesmi, de ha menni kell, akkor menni kell!
Luflee: Most igy vegig gondoltam, egyetlen egy ember van, egy volt neveloapam, de nala sem voltam kinn, soha [...]
Mind a 26 komment
Wolfenstein egy picit másképpen :)))
8689 4 3 Izé
bungle: Embi küldte: Counter Strike a való életben! :D http://www.youtube.com/watch?v=1_hnTNlYCbw
Athelas: Király, végre valaki rámutat a logikátlanságokra is egy játékban!
gvereb1: nagyon jól összerakták a srácok, én játszom wolfensteinel és kb fél orát ezen szakadtam :)
Topiary Art Designs
3918 0 7 Art Izé
Balpar: Ezt én is ki akarom próbálni...
Balázs: komoly
mekecske: Johnny Depp után szabadon.
Mind a 7 komment
Topiary Art Designs
4096 3 7 Izé
Balpar: Ezt én is ki akarom próbálni...
Balázs: komoly
mekecske: Johnny Depp után szabadon.
Mind a 7 komment
Kemény munka, de valakinek ezt is meg kell csinálnia... :D
7745 3 9 Izé
eol: Amiért valaki nem tud jól angolul attól még nem retardált. Egyébként honnan tudod, hogy nem a [...]
Winterborn: Szerintem mindketten retardáltak vagytok, a loser egy o.
csicsilla: jol van na!!! XD lehet eszèbe jutott csak a fönök mondta hogy most...mert a fönöke is loose [...]
Mind a 9 komment
Ébredj afgán ébresztőórára! Garantáltan kirobbant az ágyból! ;) De legalább jóóóól indul a napod! :D
3908 2 2 Izé
Maccoyi: ez engem csak egszer éresztene, azt hiszem.....:)))
varazs: Kijaz aki 10 òra negyvenkor èbred?
Egy újabb megasztár született??? :D
8547 2 30 Izé
bungle: ferquo küldte: Az amerikai Chewbacca http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id [...]
Disy: Nálunk melyik bibsi irányít? Vagy ők is olyan bandában járnak?
Ujvy: Nem mondtam, hogy tévedhetetlen vagyok, és nem is lett volna semmi gond, ha normálisan válaszol. [...]
Mind a 30 komment
Jelly Battle - újabb játék a Logitech-től, multiban nagyon jó!
(az előző itt van).
17129 6 19 Game Izé
bungle: Köszi, átírtam a linket.
eol: A jellybattle.com lepihent... aki nem bírja robbantgató gumimacik nélkül, az itt is játszodhatj [...]
eol: Hát nem volt könnyű de kemény munkával elértem ^^ 7680 pontom van jelenleg, Major a rangom. K [...]
Mind a 19 komment
Jelly Battle - újabb játék a Logitech-től, multiban nagyon jó!
(az előző itt van).
21148 43 20 Izé
kisdead: Tetszik ez a játék :D
bungle: Köszi, átírtam a linket.
eol: A jellybattle.com lepihent... aki nem bírja robbantgató gumimacik nélkül, az itt is játszodhatj [...]
Mind a 20 komment
Egy emo-s rinyálásai :)

További videók:
Kenny Star was at dentist
Kenny Star was at Veszprém
9526 1 115 Izé
bandee1219: én 16-ra emléxem, de a lényeg változatlan........
SexyBaby18: hát rubi baba... csintalan vagy te xD
rubigo: Én is csak annyit tudok, amennyi a nevére kattintva kiderül... :) Változik a kora, mint mindenki [...]
Mind a 115 komment
Hullámfürcsi Tokióban - ezeknek aztán nincs tömegiszonyuk! :)
7908 3 21 Izé
eol: Hát nem is tudom... újságíró létére nem volt annyira művelt, hogy letusoljon mielőtt bemegy [...]
Laci: Utólag már én sem vagyok biztos a pontos szövegben, lehet hogy úgy hangzik: "Ha egy ember büd [...]
bungle: "Ha egy ember büdös, az vagy európai, vagy beteg." Miért, amerikai v. afrikai nem lehet? Ázsiai [...]
Mind a 21 komment
Bár 3 éve már felraktam a FunBlogra, úgy látszik itt még nem szerepelt ez a C64-es klasszikus játék: Nebulus
6577 0 10 Game Izé
mephistto: c64-en több effekt volt rajta, mikor a víz alatt mész, és itt mikor belehúllsz nincs buborékol [...]
mephistto: Jópár joy-t széjjelzúztam e miatt a játék miatt, ilyen volt még az Aztec Challenge is ...
Enkeli: ENgem is csak három toronyig enged. Nagynehezn elszenvedtem odáig, aztán közölte, hogy updates [...]
Mind a 10 komment
Bár 3 éve már felraktam a FunBlogra, úgy látszik itt még nem szerepelt ez a C64-es klasszikus játék: Nebulus
6969 6 10 Izé
mephistto: c64-en több effekt volt rajta, mikor a víz alatt mész, és itt mikor belehúllsz nincs buborékol [...]
mephistto: Jópár joy-t széjjelzúztam e miatt a játék miatt, ilyen volt még az Aztec Challenge is ...
Enkeli: ENgem is csak három toronyig enged. Nagynehezn elszenvedtem odáig, aztán közölte, hogy updates [...]
Mind a 10 komment
7 éves profi biliárd játékos
4222 0 2 Izé
Nero: Az lehet, hogy játszani nem ugyanaz, de azért vannak olyan bevágások is, amikor "sima" játék m [...]
mámor: nna.akkor meghirdetjük A Versenyt,amelyben a kis landon kihívja sztívet(ugye ismeritek sztívdév [...]
Éljen a magyar-finn nyelvrokonság!
De ne ennyire...
1377 5 10 Izé
babapiskóta: Irónia volt... Valami olyasmit szerettem volna kifejezni vele, hogy az európaikanak mind a 2 nyelv [...]
Lilu__cica: Ezzel én is találkoztam már! Epson nyomtatón. Csak ott a fele volt nemtommilyen...
Minusz: Velem is majdhogynem szóról szóra ez történt,még a termék is stimmel...:)
Mind a 10 komment
A gyenge minőség miatt elárulom, hogy ez a fiatalember egy rekesz sör fejében átrohan néhány vagonon. Letolt gatyával. :)
5154 0 3 Izé
psyszah: jaj őt ismerem XD Norbi forevaaah:D ehehe
Ketya: ajjaj :D lehet énis megcsináltam volna:D
kKNd: sör nagy úr :]
Öt utcaiak
A szakzsargonnal élve... büntetés! :D
12620 2 71 Izé
bungle: alavez küldte: Ha valaki hiányolta volna ŐKET... most újra itt vannak, már saját oldallal, let [...]
maniac: Hhhhhhüüüülyeeeee vaaaaaaagy???? Kéééésszzzz!!!!
Vicooo: http://image3.myvip.com/users/0124/01243124/5021322/ce78c6e80e844de951139d812d0b662943570353.jpg htt [...]
Mind a 71 komment
Ez egy állat!!!! :)))))
7629 1 25 Izé
kat: Szegény macska....:DDD kicsit huppan..:D de azért kérnék abből amit a csákó szed..
Laci: vagy Fonoshop :) Még szegény Pavarotti se tudta kivágni a negyedik C-t, ezt csak koloratúrszopr [...]
Ency: kicsit mintha melegecske lenne. elég jól rázza :D ja, szegény macska mekkorát koppant, mikor el [...]
Mind a 25 komment
Escape pink room - szerintem eddig a legjobb kijutós gémizé. Sok tárggyal, jó grafikával és minijátékkal. :)
14729 3 28 Game Izé
Panka13: ÓÓÓÓÓÓ Sikerült a zakóból kivennem a töltényt, de hogy hogyan, azt ne kérdezzétek, mert [...]
Panka13: Gyerekek, hogy kell a golyót kivenni a zakó zsebéből????
salug: Köszi a leírást. Kijutottam, de a fegyvert nehezen találtam meg a kuka alján. Kimaradt a leír [...]
Mind a 28 komment
Escape pink room - szerintem eddig a legjobb kijutós gémizé. Sok tárggyal, jó grafikával és minijátékkal. :)
16158 4 25 Izé
Connektor: mind A 9 golyót bele kell lőni...
oltibo: Szétlőttem az ajtót, és most mi van? Nem nyílik ki. Vagy ez a vége?????
Mimis: Srry, a nagy sietségben elgépeltem. :) Valóban, az rúzs szeretett volna lenni. :)
Mind a 25 komment
Egy kis fura beat box.
5058 9 8 Izé
bandyka: ez nagynjóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :DDD
geri-g: Naggyon ott van az elgondolás!!!! :-D Én jót szakadtam rajta!!4 :-DDDD
EasyRider: Nem wészes, de a gyerek nagoyn készen wan :D
Mind a 8 komment
Ez itt egy japcsiPUKIizé videó!!! (*~*)
3747 0 1 Izé
Ketya: ezek a japánok... még a szarát is megenné ha vicces lenne :)
Ötezer éves rágógumi
3916 1 8 Izé
Laretta: Szerintem gumifa nedve lehet
Laci: Ötezer évvel ezelőtti gitt egylet? (gondolok a Pál utcai fiúk szenvedélyére)
csicsilla: èn a hànyàs izünek jobban örültem volna ,de ez sem lehetett rossz...
Mind a 8 komment
Baseball labda elkapósdi japán tévéjáték keretében

A 2. rész
3727 2 9 Izé
Unregistered: Hát igen, a játék határok nélkül volt hasonló, de ott még mindig szerényebb feladatok volta [...]
csicsilla: de az i sfontos szerintem hogy kik vannak a csapatban remèlem nem lesz nagy beszavazo show Stoo [...]
mun: jah nem, bocs, a csehek jobbak voltak :'(
Mind a 9 komment
Szép háttér, kellemes zene. Egy új point-and-click játék a műfaj kedvelőinek! Jó szórakozást! :)
10702 4 21 Game Izé
Cöccenet: Megtaláltam, itt van: http://www.ampgames.com/game/789/Shift.html
sztella: nem hozza be a gémet. mi a címe ennek?
anita-sz: ez nagyon ari volt, csak kár, hogy ilyen rövid :(
Mind a 21 komment
Szép háttér, kellemes zene. Egy új point-and-click játék a műfaj kedvelőinek! Jó szórakozást! :)
8542 9 22 Izé
Purple: ja mégsem
Purple: szia! http://www.questfortherest.com/ asszem ez az
andiku: Sziasztok! Esetlegnem tudnátok adni egy másik linket hozzá? Köszke!
Mind a 22 komment
Egy elég érdekes graffiti chat
5583 4 6 Izé
Ketya: joaz:)
gvereb1: Nem valami jó, inkább stylewars.hu
zuza: mi fél órát játszottunk nagyon jó! :D
Mind a 6 komment
Újabb szigetről kijutós - érdekesnek tűnik, de eddig semmire nem mentem vele. :)
7259 0 19 Game Izé
Robcsi: Hát ez nagyon gáz. Néhány év, mire valaki hajlandó egyáltalán megmozdulni a figurák közül [...]
[conejillo]: mire lett tüzem meguntam :D
JeLo: Hát, ez elég izé :) Szóval kegyetlenül tré...
Mind a 19 komment
Újabb szigetről kijutós - érdekesnek tűnik, de eddig semmire nem mentem vele. :)
7613 3 18 Izé
izezokiscsaj: a golfozó csaj nem tud golfozni
JeLo: Hát, ez elég izé :) Szóval kegyetlenül tré...
Zorro: A malac attól függően futott, hogy honnan fújt a szél, amit a tűzgyújtó srác előtti, botra [...]
Mind a 18 komment
Hát ez elég hülye vicc...
13143 7 59 Izé
Schabee: érdekes fejet vág a gyerek az biztos me az is h nagy geciség volt attól aki ezzel játszatta a g [...]
trendkiller: Kinyirnam a szuleit az biztos. H lehet valaki ekkora allat?
Ketya: bocs .már tudom:) nagyon lol ez GAME:)
Mind a 59 komment
Ki gondolná, hogy egy férfi wc-ben ilyen mókás dolgok is történhetnek? ;)
10046 0 11 Izé
Kanka: a humor felső foka...ajánlom Zsiros barátomnak.
grmindenyssa: Ez kicsit sem vicces, mocskos, szemét dolog, a sokak által lenézett ún. természeti népek pl. b [...]
Jonsai: Kár, hogy nem volt legalább egy, aki nyugisan reagál az esetre... Bár ki tudja, talán még az i [...]
Mind a 11 komment
Hogyan vess véget egy macskaharcnak... :)
8885 6 16 Izé
Menyet: :D:D ARANYOS :D :D
Lilu__cica: macskám nem issza meg a vizet. Csak a tejet. :o( És ez (sajna) nem vicc. Vizes tejet kell adni a [...]
Jonsai: Igen, bár szerintem nem olyan utálattal fordultak oda, hogy fúj, mi az, hanem inkább kíváncsia [...]
Mind a 16 komment
Mcdonald's - Big Mac, sültkrumpli? Egy kis érdekesség... Gondoljátok végig, hogy mennyi idő kell a lebomlásához. Én szeretem, de ez elrémiszt! Sültkrumplit többet nem eszek!!!
14009 11 92 Izé
norbertvincze: tökéletes zárómonológot mondott az illető, Ön dönt!
bungle: Science teacher gets surprising results from McDonald's diet www.youtube.com/watch?v=m-FBV3-pwDk
dilidoki12: ömm a harmadok hétnél visszanyeltem a hányingerem :S
Mind a 92 komment
Régebbi postok...