REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az első tetkós rendezvény Moszkvában - Tattoo Expo Moscow 2007
10167 0 4 Art Izé
Balpar: Aki szeretne tetoválást, de nem tudja h mit az az ilyen helyeken biztos kap ihletet
Balpar: A freak show nagyon komoly
Balpar: Nagyon jó hangulatuak az ilyen expok, bárcsak mindegyiken ott lehetnék
Mind a 4 komment
Az első tetkós rendezvény Moszkvában - Tattoo Expo Moscow 2007
11478 3 4 Izé
Balpar: Aki szeretne tetoválást, de nem tudja h mit az az ilyen helyeken biztos kap ihletet
Balpar: A freak show nagyon komoly
Balpar: Nagyon jó hangulatuak az ilyen expok, bárcsak mindegyiken ott lehetnék
Mind a 4 komment
Klaus, a targoncavezető friss jogosítvánnyal :D

(Német oktató film, elrettentő hororisztikus példákkal...)
9685 9 23 Izé
hgabi00: Itt van felirattal: http://www.youtube.com/watch?v=xdAklulnYvQ&fb_source=message
Hoember: az eredetit leszedték valami szerzői jog miatt.. de itt van újra : http://www.youtube.com/watch?v [...]
LeNore: Éljen Klaus!! :D:D:D
Mind a 23 komment
Egyszerű, de szórakoztató gémizé
10978 2 50 Game Izé
Mec: a zsákot a másik kettő mellé, aztán mikor bemegy a csőbe, akkor rákattintasz és felemeli a l [...]
ledit: Hahó valaki! Az alvajárósnál a 4. pályán, az építkezésen a homokzsákot(asszem az) hova kel [...]
lacccca: A feljárót ne engedd le, az ereszcsatornával el tudod oltani a tüzet, macskát fejbevágod, majd [...]
Mind a 50 komment
Egyszerű, de szórakoztató gémizé
10660 11 52 Izé
Nao: A másodikban az állatkertes pályán, az oroszlánnal mit kell csinálni?? Ha kinyitom az ajtót a [...]
garymayer9839: könnyű volt.amúgy szeretem az ilyen játékokat
Mec: a zsákot a másik kettő mellé, aztán mikor bemegy a csőbe, akkor rákattintasz és felemeli a l [...]
Mind a 52 komment
Érdekes fegyverek
8608 8 4 Izé
bungle: rámnémetnemlelelmenteménmár küldte: URL: http://www.keptelenseg.hu/keptelenseg/alcazott-lofegyv [...]
Laci: Az az aranyozott kalasnyikov ugye Saddamé volt? Feltételezem ajándékba kapta (talán éppen Brez [...]
Arunson: távcsöves kés "laser point"-al
Mind a 4 komment
Egy igazi guruló izé...
5221 0 9 Autó Izé
lacizs: megmondom én miez! mr garrison zseniális masinája, az AZ! XD
dhsrac: ha adnak hozzá egy ilyen terminátor nőt, akkor rendelek én is ebből a nagyon elb_szott hintasz [...]
gvereb1: Ezt vajon fel lehet tenni a hévre? :) Mert a bicikliúton nem fér el. lol ez a masina
Mind a 9 komment
Egy igazi guruló izé...
5310 1 9 Izé
lacizs: megmondom én miez! mr garrison zseniális masinája, az AZ! XD
dhsrac: ha adnak hozzá egy ilyen terminátor nőt, akkor rendelek én is ebből a nagyon elb_szott hintasz [...]
gvereb1: Ezt vajon fel lehet tenni a hévre? :) Mert a bicikliúton nem fér el. lol ez a masina
Mind a 9 komment
Joel King rekordja 181.4 km/h ezen a guruló izén. (videóval).
3238 0 1 Autó Izé
mrschwalbe: "Ez a gyerek meg nhem nohrmálish" by L'L' :D
Joel King rekordja 181.4 km/h ezen a guruló izén. (videóval).
3118 0 1 Izé
mrschwalbe: "Ez a gyerek meg nhem nohrmálish" by L'L' :D
Az egyetlen járat a faluba...
6242 5 11 Izé
bungle: http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1259691/The-children-ride-40mph-zip-wire-quarter-m [...]
karmigran: legalább, ha valaki nem ér haza, tudják, hogy hol kell keresni .. valahol a völgy mélyén :)
varazs: Az mèg hagyjàn, de mi van, ha a kòtèl el talàl szakadni?
Mind a 11 komment
Iszonyat egyszerű, de aranyos kijutós játék. Próbáljátok ki!
15976 3 13 Game Izé
Panka13: Na jó, rájöttem, de ez annyira egyszerű, hogy azért tűnt bonyolultnak
Panka13: Hát én nem tudom mi lehet nálam a baj, de a kék szobánál nem tudok rájönni mit kell csinál [...]
Oláh Dóra: Ez dedós
Mind a 13 komment
Iszonyat egyszerű, de aranyos kijutós játék. Próbáljátok ki!
17025 8 12 Izé
izezokiscsaj: EZ a kis szinekkel meg az ari grafikával nagyon bejött
Melcsa: Ez cuki !!!!
Valerius: Hát nem volt egy bonyolult, az tuti =) de én élveztem
Mind a 12 komment
Egy menő angol művész megsértődött azon, hogy nem készíthetett hivatalos portréfestményt George Bushról, ezért egy nem hivatalos, pornóképekből montázsolt verzióval állt bosszút.
7978 2 9 Izé
bandee1219: Úgy érted szemből? Tehát a jobb. Hát, érdekes a textúrája. :)
kat: Hát nekem a bal füle nagyon tetszik...:D
bubi66: Meggyőztél .... ilyen érvekre nem tudok mit mondani . :)
Mind a 9 komment
A világ első felhőkarcolói - Sibám, Jemen.
Az agyagtéglából épült több emeletes lakóházak nagy része 500 évvel ezelőtt épült.
6015 1 6 Art Izé
bungle: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1163719/THE-WIDER-VIEW-Towering-skyscrapers-Manhattan-desert [...]
Arunson: én már ott is vagyok és nagyon zsirály
three.d: Szépek. Máris indulok!
Mind a 6 komment
A világ első felhőkarcolói - Sibám, Jemen.
Az agyagtéglából épült több emeletes lakóházak nagy része 500 évvel ezelőtt épült.
6351 2 6 Izé
bungle: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1163719/THE-WIDER-VIEW-Towering-skyscrapers-Manhattan-desert [...]
Arunson: én már ott is vagyok és nagyon zsirály
three.d: Szépek. Máris indulok!
Mind a 6 komment
Egy nőt letartóztattak San Mateoban a pingálásokért, amik szerinte "üzenetek istentől".
1899 0 1 Izé
kKNd: hmm az a kocsi még jól is néz ki így telefirkálva. mindenesetre annyit meg lehet állapítani h [...]
Biztos sokan hallottak már a Pentagon támadásáról szóló összeesküvés-elméletről. Te mit gondolsz róla?
9682 19 40 Izé
bungle: norbertvincze küldte (2007-es videó): URL: http://www.youtube.com/watch?v=paWiZ2Y8fRg Szöveg: "A [...]
Laci: Jaj de jól eltértünk a témától! :) Van esetleg valami új hír az ötcsillagos kaszárnyáról [...]
Zorro: Én is ezt mondom, hogy jelen pillanatban csak kísérletek folynak, illetve kísérletek, hogy a j [...]
Mind a 40 komment
Orosz megoldás az elavult számítógépek megsemmisítésére
5764 1 8 Izé
WolfWood: nem hizem hogy egy csepp vodkát is feláldoztak volna erre a célra csak egyszerüen marhák
Streetballer: Hahahahahahahhahahha szánalom a köbön :D már csak a volga hiányzott az égó tüzböl ls a vodk [...]
Arunson: "értelmesek" ezek az oroszok
Mind a 8 komment
Így is lehet szép és jó focit játszani. Minden elismerésem az övéké!
2321 1 5 Izé
Mimis: erre én is csak annyit tudok mondani: RESPECT!!!
Bobek: Nem gyenge az tuti! Minden elismerésem az övék! Nem tudom , hogy én is így ragaszkodnék az él [...]
Arunson: Elég komolyan nyomják...szép!
Mind a 5 komment
Top 10 fizikailag megváltoztatott ember a világon
14956 14 37 Izé
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2007/12/painless-freak-peoples.html
csicsilla: köszi szèpen!!!:)
Laci: Ne érezd cikinek, hogy nem idomúlsz a divathoz (piercing, tetkó, satöbbi). Évek múlva is kell [...]
Mind a 37 komment
Miss Teen USA 2007
A bájos Miss South Carolina-t arról kérdezik, az amerikaiak 20%-a miért nem tudja megtalálni az Egyesült Államokat a térképen (!!!). A válasz elég érdekes:

"I personally believe the U.S. Americans are unable to do so because, uh, some, uh...people out there in our nation don't have maps, and, uh, I believe that our education like such as South Africa and, uh, the Iraq everywhere like, such as and...I believe that they should, our education over here in the U.S. should help the U.S., err, uh, should help South Africa and should help the Iraq and the Asian countries, so we will be able to build up our future for our..."
12109 2 40 Izé
DemJan: http://youtu.be/jHEFIhdkgFA Miss Utah kérdést válaszol meg jól.
Nyolan: Ha ez az 20%-os adat igaz, már önmagában elég megdöbbentő. Szerintem a szőkeség is ebbe a cs [...]
Bazsee: Jessszus, már azt hittem ez komoly!!! Kinéztem volna belőle....
Mind a 40 komment
Kelly első sztriptíze
22593 6 15 Izé
Cromex: Megtaláltam a feleségem.
Connektor: SZVSZ annyira van bebaxva a csaj,max. mint az a szakács gyerek,aki volt már itt izén,sztem ez is [...]
Tekkkzzzzz: jól be van baszva szegény csaj... xd
Mind a 15 komment
10,70 méterről totál hasas egy felfújható medencébe. Nem semmi... :)
10098 8 24 Izé
Ficánka: Ööö...izé,én ezt nem vállalnám be.
Bbalugray: Hi! Itt inkább a Vízmennyiségről van szó. Kisebb víztömeget kell megmozgatnia, amikor becsap [...]
three.d: Akkor egy toronyugró ugorjon egy fejest ebbe a 30 centibe! Az tényleg kemény lesz!
Mind a 24 komment
VRoom Box
Ha nincs pénzed Lamborghinire, 159$ -ért a Ladádnak is lehet olyan hangja, mint a Lamborghininek...
5054 2 8 Izé
angel72: Ezek nem hallották még a LADÁNK hangját!!!!!
karmigran: íme a gyakorlatban: http://www.mtv.com/overdrive/?id=1559316&vid=149693
Hullamosó: Hát az én szerény V6-os kocsikám hangját 100x jobban szeretem mint ezeket a " hangokat ". :)
Mind a 8 komment
Egy kis mókás videó a GTA San Andreas Multiplayer részéről.. :D
7136 4 16 Izé
bungle: Inkább ide írd, Deep... http://www.youtube.com/watch?v=tUkhmPpLq8Y
Daron666: aloha! nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni az sa-mp normális verziot???? zolee94@hotmail. [...]
twitch: EmiNEM ! vagy bárki SA guru:) ,kéne egy kis segítség multiplayer beállításokkal kapcsolatban. [...]
Mind a 16 komment
Érdekes nevű színésznő. :)
11546 1 10 Izé
ndanika: Nem hiszen, hogy külföldön bárki is b*sztatná a neve miatt...
beton: akkor ezt jol megkapta ... szevasz Teszkó Aranka ...
eol: Csakhogy az imdb szerint ez a böcsületes neve, nem pedig művésznév :) Maffia az olasz mostohaap [...]
Mind a 10 komment
Ha sokat okoskodna a szomszéd vagy eleged lenne a tanárokból... :)
5854 22 131 Izé
Tooni: Ennyi erővel önmagadban is vitatkozhatnál.
pyrodabra: te akkora egy baromvagy. füstbomba.oda eljutottál ugye? tudod füstöl!!! nem robban, bakker. gyer [...]
Rics: Helósztok! Azt szeretném kérdezni hogy valaki tud olyan füst bombát csinálni ami ütődésre r [...]
Mind a 131 komment
90 éves apuka a 21. gyerekével!
4237 2 6 Izé
galiba: ne cikizzétek szegénykéét:@ kiko te még ilyen se lennél az ő korában:@
kiko2: öreg ezen a képen olyan mint egy viaszbábú :)
Balázs: nem tom melyik a csúnyább, a gyerek vagy a papó....:S
Mind a 6 komment
Stefan Holm egy szimpla edzése...
8366 2 7 Izé
Danie: tud valamit :)
LittleDeejay: pfffffff
Robsz: azannnyyyya! nem semmi! :o)
Mind a 7 komment
Egy kis büntetés... Looking For My Leopard
(úgy látszik ez ilyen büntetős hétvége ;) bungle)
6470 8 19 Izé
ndanika: Aranyos :D:D:D:D:D
Bobek: Ez is a kiscsajossal egy kategória de legalább mulatságos! Ezt szándékosan elb...ták, azt meg [...]
Ujvy: detto..:D én is röhögtem rajta, bár végig nem néztem, annyira nem jó..:D
Mind a 19 komment
RoadBoat - keveset fogyaszt, szerintem pár sörrel elmegy. :))
1587 0 2 Autó Izé
yushuf: ez mekkora buli lehet
WolfWood: Én még ki is próbálnám :)
RoadBoat - keveset fogyaszt, szerintem pár sörrel elmegy. :))
1780 0 2 Izé
yushuf: ez mekkora buli lehet
WolfWood: Én még ki is próbálnám :)
Megmondtam előre, hogy óvatósan mássz fel a csőre!
1x kell leesni és...? :))))
10790 4 13 Izé
Schabee: XDXDXDXDXD
csicsilla: hhahhahahahaha jaj ez de vicces mèg ilyet mèg ilyet!!!
ndanika: Nyehe-he. Megérdemlik egymást
Mind a 13 komment
Végignéztem ezt a szart, az a baj.
5361 1 21 Izé
alavez: aztaaamindenit :S ezek nagyon gázak ...egyszerüen döbbenten hallgattam végig,hogy ilyen van????? [...]
neophyte: de hányadék...Mi ez???!!!
yushuf: mi ez a szar?????
Mind a 21 komment
Egyre több és jobb sorozatot készítenek világszerte és egyre többen vagyunk, akik nonstop ezeket nézzük. Itt megtaláljátok az összes létező sorozatot. Keresgéljetek, töltsétek és nézzétek.

Remélem mindenki talál magának valót! Ja és írjátok a kommenekbe, hogy ki mit néz!
14198 28 88 Izé
Lucky94: http://sp.hoff.hu/main/?welcome=1
babapiskóta: A reménység folyóját keresem. Aki ismeri, és tudja hol találom légyszi írjon egy levelet! K [...]
nagyonhulyevagyok: Keresek egy sorozatot, sajnos nem tudom a címét. Arról szól, hogy egy kisvárosban tudósok lak [...]
Mind a 88 komment
Végre elleshetitek a profiktól, hogyan kell ropni drum and bass-re!
7002 8 22 Izé
karmigran: hát a következő partyn én is elsütöm a legényes figurát, az tuti .. bár józanan azért nem [...]
bergenye: 3d! Mampi Swift and Blame: Sleepwalker c. száma megy alatta :)
three.d: Ez egyébként milyen zene? Úgy értem előadó, album, ilyenek!
Mind a 22 komment
Én eddig azt hittem, hogy a Smart egy szappanautó! De úgy látszik biztonságosabb mint sok nagytestvére!
7087 1 17 Izé
thundermanx: De ez a legbrutálabb kombó: fékezetlen sebesség és betonfal... Erről a videóról külön fór [...]
Luflee: Meg szerencse h az en suzukim vegsebessege 130 :D:D Ha akrnam se tudnam tullepni a krolatozast az au [...]
ibor90: ok hogy mondjuk egy 60-nál számít hogy polski-ba ülsz-e vagy H2 Hummerbe de mondjuk ha vhol 100- [...]
Mind a 17 komment
Válassz ki egy helyet a felső térképen és az alsó térképen megjelenik, ami a Föld túloldalán van!
10569 17 12 Izé
rubigo: Akár az is lehet. Csak attól függ milyen szögben ásunk.... Ha pont merőlegesen, akkor semmiké [...]
ibor90: áss csak tovább nyugodtan, majd a lyukon átfolyik az óceán ide Európába, és lesz egy nagy ó [...]
Ujvy: a sok gyopár..:D
Mind a 12 komment
Vicces esküvői jelenetek. A végén a videó parádés! :)
18167 15 3 Izé
thundermanx: Ezen a videón én is szétröhögtem magam!
Attila: Hát, igen a trauma. Mindíg a férjek esnek össze :D
SzeliTom: LOL a legjobb, amikor pofára esnek az emberek.
Régebbi postok...