REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Szumó olimpia. :D
292 0 0 Sport Izé
Nem vágom ki volt, de én is kibérelném egy ilyen élményautózásra azt a motorost... :)
11270 1 14 Izé
ANDor: ez egy szar....
papaluige: lehet, igazad van! addig már nem jutottam el a videón! sorry
pumukli: Papaluige!!! akkor milyen autó? VW ajtókilincs és műszarfal ami látszik!!! miért ne lehetne R [...]
Mind a 14 komment
Íme a tökéletes kezdőlap mindannyiunk böngészőjébe, hogy szebben induljon a napunk!
11253 11 18 Izé
Bakkecske: Nekem is énekel de nem geniust ír!:-(
ibor90: nekem geniust ír és énekel....nem tapasztalt ilyet vki rajtam kívül?
SZIA: megnyitottam kb 10szer:D káosz XD am én ezt bíírom nádjon XD http://www.moobs.hu/pic/admin/th [...]
Mind a 18 komment
Alanis Morissette - Ironic
421 1 0 Zene Izé
Sultan & Tommyboy - Be with You (Muzzaik remix)
617 0 1 Zene Izé
skad: Jóóóóóóóó:) Muzzaik rulz:)
Murk - Time (Chab Remix)
477 2 0 Zene Izé
Anthony Pappa - Moments
556 1 0 Zene Izé
Brooklyn Bounce - The Real Bass

Get ready to bounce

Take a ride


Bass Beat and Melody

Born to bounce

Progressive attack
 
712 5 1 Zene Izé
Dawe: szeretem ezeket a tipikus dodzsem zenéket :P
Pryda - Pjanoo ( Ruben Moran Sax Live )
Nekem is egy ilyen buli KEEEELLL!!!!!!!!!!!!!!!!
585 1 1 Zene Izé
Lap-Top: :D nem rossz
20 olimpiai kép "fotóbóttal". :D
690 0 0 Sport Izé
Tenacious D - Kickapoo

Classico

Master Exploder

Beelzeboss
529 1 2 Zene Izé
Géza bá: Olyan gitárja van a sátánnak mint a Cool head clan gitárosának :D http://www.youtube.com/watch? [...]
xcsokix: ÁÁÁÁÁ ez qrva jó film és jó zene!!!!:D Én is linkelek be belőle részletet.:D
Aranyos, stílusos letölthető háttérképek
8023 1 18 Art Izé
Purple: már magyar az oldal, és mobiltelefonra is le lehet szedni a képeket :)
Maccoyi: Áprilisi hátterek: http://www.smashingmagazine.com/2009/03/30/desktop-wallpaper-calendar-april-200 [...]
Maccoyi: Decemberi háttérképek: http://www.smashingmagazine.com/2008/11/30/desktop-wallpaper-calendar-dec [...]
Mind a 18 komment
Aranyos, stílusos letölthető háttérképek
8504 24 20 Izé
Purple: http://vladstudio.com/hu/wallpaper/?bug :)))
Maccoyi: Háttérképek augusztusra: http://www.smashingmagazine.com/2009/07/31/desktop-wallpaper-calendar-au [...]
Purple: már magyar az oldal, és mobiltelefonra is le lehet szedni a képeket :)
Mind a 20 komment
Yellowcard - Cut me, Mick
303 0 0 Zene Izé
A Norvég Királyi Őrség lovagjává ütöttek egy skót pingvint.
Nils Olav, a híres királypingvin a norvég király, ötödik Harald engedélyével mostantól nemcsak kabalája, de vezérezredese is testőrségének. Nils Olav 1970-ben lett először a gárda tiszteletbeli tagja, amikor egy fiatal hadnagy Nils Egelien meglátta az állatkertben, megszerette és őrvezetővé nevezte ki. Az a pingvin a nyolcvanas években meghalt, így a norvégok egy fiatal állatot kiáltottak ki az új Nils Olavnak. A pingvin azóta számos kitüntetést kapott és négy szobrot is emeltek a tiszteletére.

1972 2 19 Izé
godzsy: Ez a Batman 126 forgatása... "Pingvin visszatér" alcímmel. xD deVito hol maradt? :D
Öcsi: az még semmi h lovaggá ütötték, de még hozzá is öltözött ;)
Dawe: ezmost komoly? :D
Mind a 19 komment
Szerintem az Aerosmith egyik legjobban sikerült száma. Érdemes meghallgatni! : )
516 2 0 Zene Izé
August Burns Red - Back Burner

Végre elkészült az oly régen beígért videóklip, amit a Back Burner című nótához forgattak a srácok május 31-én egy teltházas buli alkalmával Lancester-ben.
 
357 0 0 Zene Izé
Zsebszkreccselő az Art Lebedev stúdiótól. :)

1031 0 6 Tech Izé
Jozef7: xD
Shifty: mivel ez egy 3d-s bigyó és recés a felülete... :)
dani0001414: Ezt egy sima 3d-s bigyóval is meglehet csinálni.
Mind a 6 komment
Mambana - No Reason (Axwell Vocal Mix)

(isten király, überfasza, beton, zsír vagy nevezd ahogy akarod :D)
536 0 0 Zene Izé
Lady Waks - Minimal

(Miért nincs minimal kategória??????)
632 1 4 Zene Izé
Cuff: Szeretem, szeretem, szeretem!
MStipee: Ez nagyon ottvan l,,l :D
Balázs: jócsaj
Mind a 4 komment
Yoda a négyfülű macska
5631 1 20 Izé
..NO..sound..: dearanyooos.. :) enisakarok 4 fulu cica.... most!!!! hihi..nekemvoltolyancicam aminek nemvolt fule.. [...]
Lilu__cica: Tök ééédes... Vajon voltak már kölykei?
Nínna: tök ari!!!!!:) az alsó képen olyan mint egy ördög!!!!:P ez a sexepilje:P
Mind a 20 komment
Lafoxka egy (fogjuk rá) mesterséges intelligenciával rendelkező lány. Lényegében egy robot chat program. Lehet rajta röhögni sokat :) Hozzászólásokba leírhatjátok, ha valami vicces sül ki abból, amit mond. :D

(Mikor bejelentkezésnél felhasználónevet és jelszót kér oda bármit írhatunk, felenged...)
16243 18 138 Izé
cila: Lafoxkát mintha csak neked találták volna fel (vagy ki). Elolvastam. Mi egyebet is csinálhattam [...]
ebay: behaltok rajta olvassátok el!!!:)alulról kezdjétek Válaszod, kérdésed: Lafoxka Helló. [...]
Alexandra: Nekem ez tetszett a legjobban: :D [...]
Mind a 138 komment
Usain Bolt újabb győzelme és egyben világrekordja is, most 200 méteren
567 0 0 Sport Izé
Fotók a chicagói Millenium Parkban található, az indiai származású Anish Kapoor alkototta 10 méter magas, 20 méter hosszú és 110 tonnás Cloud Gate (Felhő Kapu) névre keresztelt "krómbab"-ról.
2851 0 11 Art Izé
Laci: Technikai csodának tartom a kivitelezést (préselés, hegesztés, polírozás). Ez egy gigantikus [...]
ibor90: gésagolyók? :)
Wicked: Igazából egy ufo, csak műalkotásnak van álcázva.
Mind a 11 komment
Fotók a chicagói Millenium Parkban található, az indiai származású Anish Kapoor alkototta 10 méter magas, 20 méter hosszú és 110 tonnás Cloud Gate (Felhő Kapu) névre keresztelt "krómbab"-ról.
3121 6 11 Izé
Laci: Technikai csodának tartom a kivitelezést (préselés, hegesztés, polírozás). Ez egy gigantikus [...]
ibor90: gésagolyók? :)
Wicked: Igazából egy ufo, csak műalkotásnak van álcázva.
Mind a 11 komment
Footbag freestyle bemutató.
327 0 0 Sport Izé
Heavy Metán: a farfúvós művész

Johann Strauss Kék Duna keringőjének egyedi feldolgozása.
Egy interjú a művész úrral, valamint az oldala, ahol megvehető a cd-je. :D
És ha ez nem volt elég: még pár hivatásos "művész". :)
2742 1 13 Izé
bungle: Re-Peet küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=SFLw8aH-M2w Szöveg: Kicsit a kiejtésén kell [...]
noartis: most hogy mondod ez tényleg Kanadai humor különben mindenki tehetséges valamiben
Tybbah: csak nekem juteszembe erről Terrance és Phillip? :P
Mind a 13 komment
Egyes tudósok szerint mégis lapos a Föld: 2008-ban még mindig élnek olyan tudományos képzésben részesült felnőttek, akik úgy hiszik: a Föld lapos, a világ kormányai pedig az űrügynökségekkel karöltve összeesküvéseket szőnek, hogy megzavarják az embereket.
5634 8 37 Izé
Laci: Hehe, erről Maxwell egyik mondása jut eszembe (nem pontosan, csak emlékezetből idézem): Tanok [...]
Fafee: Az arc 2001-ben, aki irta a cikket pedig 2000-ben halt meg, a cikk maga pedig 96-ban készült, szal [...]
Neph: Nos, ha már az ember tudós, de nincs mit letennie az asztalra, híres helyett még lehet hírhedt, [...]
Mind a 37 komment
Érkezik a Far Cry mozi Uwe Boll "mestertől". ;)
3235 0 24 Film Izé
|-=O=-|: IMDb: 2.7 :D Hát hiába, Uwe Boll, szóval rossz már nem lehet. ;)))))))))))))))))))))) Legalább [...]
deyso: még a poszter fotójának erejéig se voltak képesek egy igazi glock pisztolyt szerezni hanem vmi [...]
mun: úgy tudom hogy a németeknél van valami ilyen hülyeség, hogy ha a film elkészítéséhez szüks [...]
Mind a 24 komment
Érkezik a Far Cry mozi Uwe Boll "mestertől". ;)
3221 1 23 Izé
|-=O=-|: IMDb: 2.7 :D Hát hiába, Uwe Boll, szóval rossz már nem lehet. ;)))))))))))))))))))))) Legalább [...]
mun: úgy tudom hogy a németeknél van valami ilyen hülyeség, hogy ha a film elkészítéséhez szüks [...]
screty: Nem tudom ki az az Uwe Boll , de ahogy elnéztem a trailerben azt a motorcsónakos hiper ugratást.. [...]
Mind a 23 komment
Pihentagyúak játéka. :)
5568 6 24 Izé
AVIREX: ezmost húdejóbulivót.. kíváncsi lennék a horzsolásokra-zúzódásokra is..
Errtu: jaja. szóval ruccanjatok! :D
Killex: azért a Duna másik oldalára is át lehetne 1x ruccani már...:P
Mind a 24 komment
area|m multimédia asztal

632 1 1 Tech Izé
TeamCo.: Jó lesz ez ha tovább fejlesztik
Rise Against - Re-Education (Through Labor)

Október 7-én jön az új album, az Appeal to Reason, itt a ráhangoló zene, amit kiadtak, és már turnékon is játszották!!! Ismét valami jó van készülőben. ;)

Pár infó érdeklődőknek: WikiPedia ; Official site ; MySpace régi és új nagyon jó számokkal.
409 0 0 Zene Izé
Cloud Cult - Breakfast With My Shadow

Igaz koncert, és nem tökéletes, de nagyon jó, lazulós zene.

-wiki-myspace-
469 0 1 Zene Izé
ibor90: ez nem is rossz
One Self - Bluebird

Nem túl ismertek, remélem tetszeni fog többeknek. Nyugis jó hangulatú zene.

-myspace-
771 0 0 Zene Izé
Az autó és motorsport ezévi termése bukásokból, esésekből, ütközésekből.
997 0 0 Sport Izé
The Subways - Rock & Roll Queen
A fiú-lány frontemberpár vezette brit Subways 2005 végén fellépett a Narancsvidék című amerikai tévésorozatban, és Rock & Roll Queen című slágerük az azzal egy időben kijött The OC Mix 5 válogatáslemez húzódala lett.
612 0 0 Zene Izé
The Vines - Ride
A 2002-es év legjobb debütáló rocklemezének számító Highly Evolved albummal berobbant ausztrál Vines együttes a Nirvana legtehetségesebb mai utódja.
466 0 0 Zene Izé
The Godfather II - Az első képek!
787 0 3 Tech Izé
rieper: Én is maffiát hittem először, hiába gf volt kiírva. mafia 2-t jobban várom, ha egyáltalán l [...]
rivaul: Hogy az istenmegnem... ez a godfather 2-ő nem a maffia XDDDD Azért volt ennyire furcsa :) Bár ez [...]
rivaul: Nah ez még az amire nagyon kíváncsi leszek hogy mit tud :) Az 1 nél nagyon könyű xarabbat csin [...]
Michael Phelps karikatúrák. :)

(Ha van kedvetek, akkor írjátok már le, hogy ti mit gondoltok Phelps-ről.)
696 0 9 Sport Izé
Maccoyi: http://www.habostorta.hu/hu/habostorta/cikkek/sport/phelps-az-idegen
Derill: ugyanez, a növi nyujtjaa csontokat rendesen :D de szerintem a high-tech doppok melett a genetikája [...]
Balázs: ....vagy télleg ennyire kurva jó vagy olyan doppingot nyomat amit nem mutat ki semmi vagy tudják [...]
Mind a 9 komment
Régebbi postok...