REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Úszó futballpálya Szingapúrban.
461 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Akkor megkezdődik az úszóverseny is. :D
KisPal: Mi van ha kimegy a labda? :)
Jesse van Dijk munkái
5539 0 12 Art Izé
ismeretlen: erre miből jöttél rá? komolyan érdekelne, mert véginéztem a képeket, és olvastam is anno a [...]
tikshow: ez is olvasta 'Az ember tragédiája'-t :)
Purple: az ember második legjobb barátja a kutya. az első a google :DD szivi :)
Mind a 12 komment
Jesse van Dijk munkái
5660 8 12 Izé
ismeretlen: erre miből jöttél rá? komolyan érdekelne, mert véginéztem a képeket, és olvastam is anno a [...]
tikshow: ez is olvasta 'Az ember tragédiája'-t :)
Purple: az ember második legjobb barátja a kutya. az első a google :DD szivi :)
Mind a 12 komment
A barbadosi Rihanna átállt a sötét oldalra :]...Legalábbis a klippje elég sötétre sikeredett. A Disturbia az énekesnő 3. albumán, a Good Girl Gone Bad-en található.

Eddigi legnagyobb sikerei:

Umbrella

Shut up and drive

Don't stop the music

Hate that I love You

Take a bow
539 1 4 Zene Izé
koocos: Gondolom ismeritek: Kívánságműsor a rádióban: BKVsoknak szeretném küldeni Rihannától a Sh [...]
Bakeyoo: Nekem sem tetszik! :S A Don't stop the music-ra viszont hatalmasakat partyztam! :D
Purple: ezt most hallottam, naggyon szar:DD mit csinál rihanna az esőben? ELÁ-zik :DDD
Mind a 4 komment
???
4531 1 19 Izé
r.a.w.: hmm.... így gólyatábor-rendezés után ez most összetörte a sörösüveget. asszem aludnom kell [...]
dani0001414: Vezetéket legalább kiretusálhatta volna
Lex: először azt hittem a postkép miatt, hogy ez egy SlipKnot paródia vagy valami :D
Mind a 19 komment
Hány tevét ér a barátnőd? Itt megtudhatod! :)
(Az enyém: 71 teve, 1 kecske és 9 birka, várom egy sejk jelentkezését! ;))
20324 13 88 Izé
Vigyori: 60 teves és 2 kecske.... hmmm hát lehetne jobb is :S
Jocyka: Háát őszintén szólva, az én barátnőm 200 tevét ért egy Hurghadai bazárosnál...:P HIHI
karpatika: hát, nagyanyám a progi szerint 1 kecskét se ér...
Mind a 88 komment
Tolószékes farkasember - a nyár sikerfilmje! ;)
3514 0 7 Film Izé
Waking_Waste: ez betegXDjól kifigurázzák az ilyen 30-80 évek beli horrorokatXD ilyen iszapember meg légyembe [...]
gvereb1: hehe, Szőke Drakula és Motor autó . jól kivannak
imhouse: Szimplán hatalmas. Befordultam tőle! :D
Mind a 7 komment
Tolószékes farkasember - a nyár sikerfilmje! ;)
3745 3 7 Izé
Waking_Waste: ez betegXDjól kifigurázzák az ilyen 30-80 évek beli horrorokatXD ilyen iszapember meg légyembe [...]
gvereb1: hehe, Szőke Drakula és Motor autó . jól kivannak
imhouse: Szimplán hatalmas. Befordultam tőle! :D
Mind a 7 komment
Animatus -  Hyungkoo Lee csontvázai rajzfilm ill. képregény hősökről.

Még több kép.
5161 2 5 Art Izé
Belkar: hehe ez jó :)
noartis: én meg mindjárt elhiszem hogy ök is meghaltak
TeamCo.: ÁÁÁÁH ez nagggyon nagyon ott van ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Tökély
Mind a 5 komment
Animatus -  Hyungkoo Lee csontvázai rajzfilm ill. képregény hősökről.

Még több kép.
5304 6 5 Izé
Belkar: hehe ez jó :)
noartis: én meg mindjárt elhiszem hogy ök is meghaltak
TeamCo.: ÁÁÁÁH ez nagggyon nagyon ott van ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Tökély
Mind a 5 komment
Fedor Emelianenko  "érzelemmentes" összecsapásainak válogatása.
679 0 0 Sport Izé
Akinek elege van a megapixelekből, annak itt van egyetlen egy, de elkalandozhat hasonlóan "tartalmas" felületre, ahová nem árt nagyító.
10425 7 15 Izé
Mote: juj én megtaláltam a rejtett értelmét amúgy! A pixel színe pontosan R153, G153, B153, tehát 1 [...]
eol: Blokkónád, mie?
sznájpa: kicsi, de legalább blokkolható http://noob.hu/07/0819/pixpagekill0dferrt.jpg
Mind a 15 komment
GeForce: Megérkezett a PhysX támogatás
923 0 0 Tech Izé
Macsek vs. Patkány :D
4953 2 13 Izé
klmi: nemrég halt meg az egyik első patkányom, 40hónapos volt:( ez is nagyon aranyos:)
CRaPtRaSH: nemtom hogy kell futrohanni de tuti azt csinálom éppen. és osztom amit purp mondott ha lenne még [...]
Purple: én be is fogadnám, ha lenne neki helyem.
Mind a 13 komment
Egy igen tehetséges fotós barátom, Pihe képei, munkái! Érdemes megnézni, kreatív, inspiráló!
3872 1 8 Art Izé
Szamooca: Nagyon gyönyörű képek!O_o Nekem legjobban az elvontabbak tetszenek,vagy csak a sima,egyszerű em [...]
VixCicc: Nekem nagyon tetszenek a képek! *-* ^-^ Nagyooon ügyi :D :P
AVIREX: egyetértek ismeretlen userrel,vagyis a kommentjének első felével.
Mind a 8 komment
Egy igen tehetséges fotós barátom, Pihe képei, munkái! Érdemes megnézni, kreatív, inspiráló!
4060 5 8 Izé
Szamooca: Nagyon gyönyörű képek!O_o Nekem legjobban az elvontabbak tetszenek,vagy csak a sima,egyszerű em [...]
VixCicc: Nekem nagyon tetszenek a képek! *-* ^-^ Nagyooon ügyi :D :P
AVIREX: egyetértek ismeretlen userrel,vagyis a kommentjének első felével.
Mind a 8 komment
Medal Gets
2605 1 13 Game Izé
szűzirónia: ez volt nekem a leggyorsabb eddig
MVS: ez cukker volt köszönöm!
nicky80: én is szeretem az ilyeneket.könnyű kijutni belőle:D
Mind a 13 komment
Robbie Fowler   mesterhármasa az Arsenal ellen 1994-ből, amit 4 perc 33 mp alatt ért el, és ez eddig a leggyorsabb tripla a Premier Leauge-ban.

Vasárnap Gabriel Agbonlahor  is mesterhármast rúgott a Manchester City-nek, igaz neki hét perc kellett hozzá.

Itt megnézheted Agbonlahor három gólját.
428 0 1 Sport Izé
risco: liverpool 4 ever
A Pandemic Studios műhelyében készülő Batman-adaptációról is érkezett pár érdekes infó!
771 0 0 Tech Izé
Usain Bolt  legújabb világrekordja a Pekingi olimpiai 100 méteres döntőjében.
605 0 1 Sport Izé
risco: és egy ujabb dopping
"You sonamabitch!" :D

Frissítés (köszi godzsy): Mr. Farkas további kalandjai
Episode 1
Episode 2
9966 13 57 Izé
Iguana: you somavabitch punk don takk to me szétröhögtem az agyam
..NO..sound..: hmm...milyen jofej papad lehet neked...
ax: pff.. kb ilyen az öregem.. CC mármint papám.. csak az kisbuzizik, balfaszozik, és nem ollózik m [...]
Mind a 57 komment
....és a hálóőr személyesen pókember. :D
475 0 0 Sport Izé
A kép magáért beszél.
(igen, lecserélem:) )
1521 0 40 Tech Izé
nehgs: dawe te meg kemény vagy...
nehgs: korrekt lenne mindenki részéröl ha csak az fikázná le akinek van, és ne az akinek nincs..... f [...]
Dawe: volt pofájuk belerakni egy 2megapixeles kamerát....(egy 5öst elvárnék ennyi pénzért)
Mind a 40 komment
II. Magyar - Madjar találkózó képei
4207 3 45 Izé
inthemood4ska: Gyönyörű képek, biztos nagyon jó volt a hangulat!:) Sajnálom, hogy nem lehettem ott.
CRaPtRaSH: T'odmit? én meg rád vagyok büszke, meg a hozzád hasonló felfogásúakra... ;]
Purple: ne mondd meg nekem hogy én hogy érezzek jó? meg kb senki ne mondja meg.úgylátszik nagy magyar l [...]
Mind a 45 komment
Ez történik, mikor elvetjük a sulykot az önbarnítóval, esetleg túlzásba visszük a metroszexualitást...
18820 5 137 Izé
spidi: Piritott Ribanc+Selyem RAMBO! háá ijen embereket a világra!! fújjjjjjjjjj
wtf: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35749" target="_blank">http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id [...]
nellcsy: Egyetlen szóval jellemezném a képeket: Szörnyű!!! Nem ismételgetem sok előttem szóló vélem [...]
Mind a 137 komment
Óriás virágszőnyeg Brüsszelben - múlt péntektől 3 napra ismét virágba borult a belga főváros főtere, a Grand Place. A tér feldíszítéséhez 800 ezer virágot - többségében begóniát - használnak fel, elkészítése négyzetméterenként több mint 300 virágot igényel. Brüsszelben először 1971-ben volt látható a virágszőnyeg, idén tizennegyedik alkalommal állítanak össze ilyet. Idén XVIII. századi francia textilipari motívumokat mintáz az élő szőnyeg.
1940 3 4 Izé
mekszamnojz: Miénk az egyik legnívósabb virágünnep Európában http://www.origo.hu/programajanlo/20080813-de [...]
Bakeyoo: Dászíííp szőnyeg!
Darklightangel: húú ez nagyon szép:)jó sok munka lehetett vele.
Mind a 4 komment
Új X360 Premium modell az Öreg Kontinensen is!
771 0 0 Tech Izé
Sikztah - We Gotta Groove
663 4 3 Zene Izé
Kopasz: Igen, lehet! www.sikztah.com
MStipee: Hatalmas zene, lehet még vhol találni hasonlót tőle?
Kopasz: http://www.mecca.hu/sikztah/20080822_vertigo_theetiket_.jpg
Olyan fülbemászó hangja van ennek a gumicsirkének, nem? :)

Egyébként van ötletetek, hogy mire lehetne hasznosítani a hétköznapi életben ezt a gumicsirkét? ;)
5477 5 25 Izé
E.Dé.i.eN.A: ÁÁÁÁÁÁÁÁ XDDDDDDDDDD Ilyen nincs ekkora egy idiótaságot XDDDDDD
hodosy: szerinted ??????????????????
blasi: felhasználni: quad elejére a "gallytöröre" őrangyalnak...
Mind a 25 komment
Hasznos kis oldal, megmondja karácsony van-e.
14421 19 40 Izé
Purple: ejha, ha ennyire kiálltál a vallás mellett (is) a leples postban, akkor ezt minimum tudnod kéne [...]
ssscsaba: nemtudom mi szerint figyeli, de nálam 00:01-kor már karácsony volt :) Úgyhogy mostmár hivatalos [...]
toth_pityu: na jól van! most már nyugodtan alszok :) de ha angolul no karácsony, akkor miért magyarul igen k [...]
Mind a 40 komment
WALL-E PC
3546 4 1 Izé
encsisz: A film nem volt olyan jó, mint vártam, a második fele akár le is maradhatott volna. No, de errő [...]
D's Treasure Hunt 1: Ghost
2292 0 37 Game Izé
MVS: Megvan! Köszönöm
CrazyLime: Nincs mit
ilda: kösz.
Mind a 37 komment
Underneath The Gun - Muckraker

Fiatal, keresztény deathcore banda Kaliforniából.
282 0 0 Zene Izé
Bodyrox feat. Luciana - What Planet You On (Deadmau5 Vocal Mix)
514 0 0 Zene Izé
Manuel Uribe 2 éve még több mint fél tonna volt. Azóta lefogyott 310 kg-ra, de még így is nagy esemény, ha "kimozdul" otthonából.

Szerelmét, a 38 éves fodrásznőt négy éve ismerte meg, két éve "jár" vele - fekve.
"Szeretkezünk és Isten előtt már házaspár vagyunk".
5600 0 13 Izé
mekszamnojz: nekem nem indulnak el a youtubos videók és hang meg pláne nincs hozzá ha mégis valamit megmocca [...]
bungle: Megtörtént az esküvő: http://www.youtube.com/watch?v=VJWPFHE0nQY
Laci: Hétvégére kikapcsolódásként őszintén ajánlom Viola Zoltán: Dagik c. renkivül szórakoztat [...]
Mind a 13 komment
Kis tökéletesítésre szoruló bázisugrás...
7147 2 22 Izé
mekszamnojz: uh
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=qipAbWqHFkw
Cintu: Már egyszer lejárattad magad, most még fokozod is? Szerinted kinek leszel szimpatikus? Inkább [...]
Mind a 22 komment
Ez a Herceg már nem az a Herceg! Egy teljesen új hőst mutat be a UbiSoft a legújabb Prince of Persia-ban, mely nem csak karaktereivel kíván új irányt venni. Prince of Persia: Prodigy előzetes.
963 0 0 Tech Izé
Na, akkor itt egy másik verseny...
725 0 0 Sport Izé
 Bromheads Jacket - Fight Music For The Fight

itt tovább nézelődhettek

 
294 1 0 Zene Izé
Sons & Daughters - Gilt Complex

A két fiúból és két lányból álló glasgow-i Sons And Daughters szépen kifejlődött 2001-es indulása óta. A debütáló hétszámos minialbum, a 2003-as Love The Cup egyenetlen félakusztikus dalai után a kvartett az első igazi nagylemeznek számító 2005-ös The Repulsion Box idejére már zajos, fésületlen szerzeményekkel hirdette, hogy érdemes odafigyelni rá (ezt a 2006-os Szigeten mi magyarok is megtehettük), és a következő nekifutásra gondos megmunkálással – és egy neves producer segítségével – egy egészen remekbeszabott Sons And Daughters-anyag készült.
573 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...