REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Európa tetris
20229 10 12 Game Izé
Sziporka-26: Nagyon tetszett!!! *_* :)
Szamooca: wazz.....nem túl nehéz sztem se......:)...pedig nem vok még túúl tapasztalt iskolai szinten f [...]
Dawe: akinek túl könnyű az probálja meg kirakni japán kerületeit a játék honlapján :P
Mind a 12 komment
Európa tetris
19262 29 11 Izé
Schabee: nem volt rossz
kispeki: 2.19.05 másodperc alatt raktam ki az easy-t ugy, hogy elsőre játszottam vele :P
Ficánkusz: Én vagy 100X kiraktam.
Mind a 11 komment
Jó móka lehet így száguldozni lefele egy hegyi úton... csak ne jöjjön át rajtad egy kamion szemből. ;)
(zene: Muse - Map Of The Problematique, amiért már érdemes megnézni :))
56339 6 15 Izé
Athelas: megunta az életét
dhsrac: Micsoda komoly kommentek vannak itt! :D Ez a pali meg jól küldi! mehetne egy ilyen feladat a rette [...]
Mimis: És a durva bazze, hogy beelőzi a motorost. :DD Mondjuk kaminyont előzni nem túl nehéz vele, cs [...]
Mind a 15 komment
17 gyerek nem elég, többet akarnak...
3403 0 25 Izé
Balázs: kijönne 3 Jackson Five XD egy focicsapat cserékkel XD vagy a Tucatjával Olcsóbb egész stábja X [...]
cica-bi: Az biztos h nagy támogatást kapnak mindenhonnan, de mint látod ők ruhát meg élelmet vesznek be [...]
LittleDeejay: Ez is igaz.
Mind a 25 komment
Swing Wing
A 60-as években ilyen "remek" játékok voltak (?) :)))
2490 4 6 Izé
Slarioux: Én még mindig nem tudok betelni vele....beszarok...KELL NEKEM EGY ILYEN!!:DDDDD
ZomBeeZ: honnan ered a HEADBANG?:D
SH4D0W: :O Most értem haza éjszakai műszakból, azt hiszem, ideje lefeküdnöm... X)
Mind a 6 komment
Fiúk, itt egy japán példa, hogyan kell fésülködni, ha kopaszodtok! :D
5646 3 7 Izé
D-TOX: Borzalmas, ha egy kopaszodó pasas álcázni akarja, hogy kopaszodik. Fúúúj! Egyébként is, a pa [...]
ZomBeeZ: Cseles...cseles
brigi_cica: te vagy itt az àsz :D :D :D
Mind a 7 komment
Onslaught 2 - ismét egy Tower Defense szerű gémizé.
Szerintem ez a legjobb!
16908 4 27 Game Izé
Lundgren: hardon elmegy
Szamooca: 555.nél meguntam :):D ( (:!dodrokeramötnödgemmomoynbbávottecapsaah)
Szamooca: Ez tök jó!!!!
Mind a 27 komment
Onslaught 2 - ismét egy Tower Defense szerű gémizé.
Szerintem ez a legjobb!
17531 20 24 Izé
xXxÁdámxXx: Ez Naon naon JÓ!!! 579. pályán jöttek a haverok és mentünk focizni de bisztos birtam volna m [...]
xXxÁdámxXx: NAON KÖCCE!!! SIKERÜLT!!!:D:D:D:D:D:D:D:):):):):):):>:>:>Mondjuk csak a 103.pályáig jutottam de [...]
eol: Ha rezeg az nem kombó, hanem freakout (megvadul a torony, és folyton lövöldöz, elég hatásos). [...]
Mind a 24 komment
A "Vadász János Tolerance Budapest" képet választottuk ki az ize.hu pályázat nyerteseként. Gratulálunk a beküldőnek, Krisztiánnak, akit értesítettünk, hogy átadhassuk a nyereményét, egy játékfegyvert. Reméljük soha nem kell használnia!
4791 2 8 Izé
dude: Ez az, akkor lőjük le őket!
sublót: Gondolom az előzményekre senki sem kíváncsi, miért is lőtt rá?... Láttatok biciklis futárok [...]
csicsilla: ezek mind nagyon jok!!!tisztelet!
Mind a 8 komment
Az 1000 dolcsis pizza után jöhet a desszert, asszem ez ma a top: csoki $1,500,000-ért (~274M Ft).

További jó vásárolgatást, ha még valakinek maradt pénze, adhatok további ötleteket, mire költse. ;)
1637 0 13 Izé
Mote: ..Mikulás kakaómasszákba is pakolhatnának néhány gyémántot akkor már..
Lilu__cica: Látja wki, h a csokiban is wan gyémánt?
Luflee: Gyemantokkal akkor inkabb mar Tesco GazdaGsagos Bonbon :)
Mind a 13 komment
225 ezer dolláros (~41M Ft) parkolóhely New Yorkban. Még a hülyének is megéri! :D
A tulaj mondjuk jól járt vele, 90e $-ért vette 2 éve, 3 hónapra rá már 150e $-t ajánlottak érte...
8200 0 4 Izé
LittleDeejay: Ez sajnos igaz. Max a külvárosban kapsz egy garázst. Belváros az annyira fullon van, hogy jah :D [...]
ATTI: Stero! Szerinted ennyibe kerülne egy parkolóhely, ha lenne hely a szomszédban arra, hogy parkoló [...]
stero: tényleg nemtudják értemesebb dologra költeni a pénzt? ... mondjuk ha tényleg ennyire televan [...]
Mind a 4 komment
Malájziában ez történik a bűnözőkkel... (asszem ez se ül le egy darabig ;))
Szerintetek itthon is be kéne vezetni? :)
12135 1 29 Izé
dude: Ezzel egyetértek, bizonyos bűnökre még kevésnek is tartom.
csicsilla: mièrt szerinted mit èrdemel aki bünöz?ausztriai luxus börtönt?szerintem meg bünhödj [...]
dilidoki12: 1.Nem lennék malajziába bűnöző EZ BIZTOS 2.A malajziaiak faxok...lehet egy emberel így bánni? [...]
Mind a 29 komment
Ha meglátsz egy ilyen táskát egy csajon, jobb ha futsz... ;)
3737 1 26 Izé
alphadog: Na a nagy tablettázásban elfelejtettél írni... ;)) Ma olvastam qdb-n, egyből te jutottál eszem [...]
peet: SZIIIIA Finnországba települt Kismama! Sok a meló, sok a gond, de vagyok. Édes vagy, én is [...]
peet: Felcserélték az "előtte, utána" képeket. Végignézem, végigolvasom, utána beledumálok. Én [...]
Mind a 26 komment
A Kaki könyv után itt a Halál könyv.

Egy rövid részlet belőle... (most már valami jutalékot is kérnék a reklámozásért! :)))
3612 3 10 Izé
jasko: Ez valami iszonyatos!kakikonyv meg halalkonyv!ez beteges!!
csicsilla: hàt az a kakikönyv beszaràs volt!!! csak azon csodàlkoztam hogy nem tetek emlitè [...]
Ency: hehe. ez tök poén. meg a kaki könyv is :D nagyon beteg mindkettő
Mind a 10 komment
Az ember, aki mezítláb közlekedik
6063 2 42 Izé
BikerBoy: a sajat kis angol bulldogom szarjaba leptem bele mezitlab :) csak ugy fonodott fel a labujjaim kozot [...]
varazs: azt màr nyilvàn meg sem èreznè...:D mit neki egy kutyaszar!
galiba: elképzelni sem akarom h mit érez ha kutyaszarba lépXD
Mind a 42 komment
Rock and Roll
Keith Richards, amint kidob egy tv-t a szállodai erkélyről
2773 0 12 Izé
varazs: Mit csinàljak, ha csak ezeket nyomatjàtok fel az "izère"? Sajnos sok a szenny, az [...]
LittleDeejay: ÁÁÁ! Ő csak a Pákót, Győziket meg az Anettkát ismeri :D:D:D Nem sértés, csak vicc :D
ZomBeeZ: ez egyszerűen zseniális!!...-an szar
Mind a 12 komment
Őshalat fogtak Indonéziában A bojtosúszójú őshalak kb. 350-400 millió évvel ezelőtt is már a tengerekben úszkáltak.
9786 1 16 Izé
bubi66: OK.
LittleDeejay: Miért haragudnék :D Csak poénkodunk. Csak ez az egy érdekes volt :D Persze, hogy ronda, meg nem [...]
bubi66: Ja annyit még erről a halról ... pontosabban amiért hírértéke van ...hogy azon kívül , hog [...]
Mind a 16 komment
A legszőrösebb ember és nagyratörő tervei
5204 0 8 Izé
bubi66: .... farkasember .... farkasember ...... mondaná Wayne Görcs ....
Hajni: Hát ja, én is azt kívánom azoknak, akik szerint nem nehéz a helyzete, hogy éljenek ők is így [...]
neophyte: Erről az emberről és családjáról láttam egy dok. filmet talán a NGC-en.Ha jól emléxem van [...]
Mind a 8 komment
Merugye ez is hol történne meg:

"Vécébe dugdossa adományait egy japán milliomos"
2581 0 2 Izé
LittleDeejay: Az én vécémbe is dobhatna néhány gurigát. De én biztos nem adnám vissza, mint a többi gyök [...]
varazs: Errefelè is tiszteletèt tehetnè ez a jòtevò!
Magányos kockáknak!
Az oldalon egyéb hasznos dolgok is találhatók! :)
2604 0 7 Izé
jasko: :))))
jasko: s kinek nincs f*sza? az mit csinal?
LittleDeejay: Még mindig jobb, mint 2 sündisznó között :D
Mind a 7 komment
Cicc, cicc, cicc... ;)
Oroszlánszelídítés egy guriga wc papírral. :D
5381 1 5 Izé
karmigran: amit egy hasonló videóban láttam, az valami brutális: http://www.youtube.com/watch?v=0kaI0LMqzHw [...]
sanyi123456: Azé amikor ott volt töle az oroszlán kb 1,5 méterre,lemértem volna a csávónak a vérnyomás [...]
mephistto: Nyílván vadászkörnyéken csinálták av ideot aho laz állatok valami idegen tárgyat meglátnak [...]
Mind a 5 komment
Még a héten várjuk a pályázatokat, aztán hétfőn eredményhirdetés!!!
4381 2 0 Izé
Cosmic Muffin - az első luxus repülőgép yacht
2905 0 2 Izé
bungle: cancer1 küldte: Top 10 Odd Uses for Airplanes http://damncoolpics.blogspot.com/2008/06/top-10-odd-u [...]
Balázs: ez értelmes mondhatom
Ezzel az oldallal olyan képeket csinálhatsz a saját képeidből, amilyet csak akarsz! Próbáld ki, nekem nagyon tetszik! Pl. láthatod a cicát a képen, ezt én csináltam belőle!

(meg kell mondjam nagyon ügyes vagy papika, küldhetnél a Vadász versenyre is valami jót... ;) bungle)
11216 24 15 Izé
Lilu__cica: Tök állat!
papa3624: ja amugy mikor rákantintotok a képre az én regisztráciomban csináljátok a képeket de nyugi ez [...]
papa3624: horeszpofabének:igen regisztrálni kell ha nem jön be nekem is elöször sikerült regisz. nélkü [...]
Mind a 15 komment
Jean Carlos Chera / Brazil
Még pár év és neki(k) szurkol majd aki szereti a focit! Itthon is jól jönne egy ilyen tehetség!!!

Bruno Costa / Brazil
Rhain Davis / Manchester United
4303 0 6 Izé
eNMi: még 1 kis infó Rhian Davis-ról http://www.sg.hu/cikkek/54080/videofelvetel_utan_kapott_szerzodest [...]
bubi66: Na én meg ehez annyit írnék , hogy a kiscsávót hamar lenyúlják a nagyok ... ha még nem tett [...]
Balázs: voltunk nem olyan rég focizni egy falunapon és van egy gyerek aki a honvéd felnőtt kerettel edz [...]
Mind a 6 komment
Orosz oldalon találtam ezt a kis masinát, érdemes megkukkantani!! :D
15351 0 16 Autó Izé
bungle: vöri küldte: http://www.vezess.hu/hirek/legdurvabb_lada/18978/
Muttafukka: valóban irígylésre méltó de az autómata tényleg nagy hiba...
Dzsedáj: Nagyon ott van!Jó lenne az a kis motor :D! De komoly a képek neve is: "kiafaszterdekelholtalal [...]
Mind a 16 komment
Orosz oldalon találtam ezt a kis masinát, érdemes megkukkantani!! :D
15655 8 16 Izé
bungle: vöri küldte: http://www.vezess.hu/hirek/legdurvabb_lada/18978/
Muttafukka: valóban irígylésre méltó de az autómata tényleg nagy hiba...
Dzsedáj: Nagyon ott van!Jó lenne az a kis motor :D! De komoly a képek neve is: "kiafaszterdekelholtalal [...]
Mind a 16 komment
Poharak elhalálozása ;)
3032 0 1 Art Izé
ZomBeeZ: Ohh milyen megható :'(
Poharak elhalálozása ;)
3103 7 1 Izé
ZomBeeZ: Ohh milyen megható :'(
Metal Video - a keményebb zene kedvelőinek (ha már a zenei csatornák eléggé hanyagolják ezt a műfajt).
6110 11 14 Izé
Promisz: Ennek most igazán örülök remek link thx
Bakeyoo: :S
kKNd: whááá, erről nem is hallottam, thx! \O/
Mind a 14 komment
"Jajj úgy élvezem én a strandot..." (csak ne Koreában legyen).
6750 2 17 Izé
Ficánka: Ez egy "picit"zsúfolt!
Disy: Azért én elmennék oda poénból..
bungle: Sztem itt egyedül te vagy, aki lázad. "LOL", vigyor meg amit akarsz. Inkább posztolj te is (bárm [...]
Mind a 17 komment
A pénzcsináló mágus Japánban - ezek a japcsik még közönségnek se egyszerűek! :D
4592 4 6 Izé
ZomBeeZ: most elképzelem ahogy ül a foteljában és jön a kezéből a pénz :D
Angello: Szerintetek mennyi pénze van a csávonak igy:D?
S.Henrik: Az az izé az asztalon nem véletlenül fekete. Szerintem vannak rajta zsebek, ahonnét csak elő ke [...]
Mind a 6 komment
Levitáló földgömbök

Itt egy másik verzió.
3692 3 9 Izé
Bbalugray: A keringési síkjához
wtf: Fizikusok szerint lehetséges a levitáció http://hvg.hu/Tudomany/20070807_fizikusok_kvantummechani [...]
Hajni: Vagy nem. :D Mihez képest nem egyenes? :)
Mind a 9 komment
Vadász Jánosról biztos hallott már mindenki, aki nem kómában töltötte szabadidejét az elmúlt napokban. Most egy kis kreatív feladatra invitálunk Titeket: elő a grafikai programokkal és készítsetek minél humorosabb, elborultabb képeket a témában (képet pl. találtok >ittnekünk
6290 2 10 Izé
DD: pár napig nem voltam itthon, csináltam egy jót is :D
bungle: Kiraktam, hááát... lehetett volna kreatívabb is. ;) http://www.funpic.hu/funblog/vadasz/vadasz_1 [...]
DD: csináltam máris két képet, ez jó ötlet :D
Mind a 10 komment
Shigeru Ban japán építész papírhidat épített Franciaországban, a Gardon folyó felett. A híd 20 embert bír el egyszerre.
Az építész egyéb papírépítményei.
3689 0 6 Art Izé
csicsilla: ezekre vannak tesztek a felhökarcolok beton alapjait is ugy tesztelik hogy elősször kis hengereke [...]
alphadog: Valószínű ebből: "Shigeru's cardboard-tube structure is strong enough to carry 20 people at a ti [...]
nearo: honnan tudják, hogy csak 20 embert bír el? kipróbálták? :)
Mind a 6 komment
Shigeru Ban japán építész papírhidat épített Franciaországban, a Gardon folyó felett. A híd 20 embert bír el egyszerre.
Az építész egyéb papírépítményei.
3927 2 6 Izé
csicsilla: ezekre vannak tesztek a felhökarcolok beton alapjait is ugy tesztelik hogy elősször kis hengereke [...]
alphadog: Valószínű ebből: "Shigeru's cardboard-tube structure is strong enough to carry 20 people at a ti [...]
nearo: honnan tudják, hogy csak 20 embert bír el? kipróbálták? :)
Mind a 6 komment
A Google Earth legérdekesebb látnivalói
13826 9 12 Izé
Ficánka: Kár hogy azt a falut aho lakok nem mutatjaigy meg(csak a falu körvonalait) :(((
csicsilla: ez olyan hihetetlen!bàrki bàrmikor megkukkolhat!!!
nearo: az bizony egy tengerpart
Mind a 12 komment
Tank limuzin - egy jó partihoz elengedhetetlen! :)
4122 0 4 Autó Izé
lori: eskuvomon ilyennel vonulok majd fel(ha lesz valaha olyan)
LittleDeejay: Vagy azoknak az ezredeseknek, akiket nyugdíjba küldenek :D
csicsilla: ez azoknak van akik szeretik a luxust de nem akarnak kimaradni a tüntetèsekböl sem!!!
Mind a 4 komment
Tank limuzin - egy jó partihoz elengedhetetlen! :)
4211 1 4 Izé
lori: eskuvomon ilyennel vonulok majd fel(ha lesz valaha olyan)
LittleDeejay: Vagy azoknak az ezredeseknek, akiket nyugdíjba küldenek :D
csicsilla: ez azoknak van akik szeretik a luxust de nem akarnak kimaradni a tüntetèsekböl sem!!!
Mind a 4 komment
Egy újfajta ékszer, ami odatapad a bőrhöz.
7236 2 4 Izé
csicsilla: fogamzàsgàtlo? :DDD
Slarioux: Nedvszívó? Golyóálló?
babapiskóta: Vízálló?
Mind a 4 komment
Régebbi postok...