REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mókás kerékpározás. :D
962 0 0 Sport Izé
EZ Rollers - Rancho Notorious

talán a legjobb szám az albumról (Conductor)
693 0 0 Zene Izé
Az Olimpia harmadik napja Watts Zap válogatásban. :D
718 0 1 Sport Izé
Derill: mennyire csúnyán fejbedobták a kézis kapust....tacsssss, bungle olimpiás wattsok sztem mind meh [...]
T2B Escape 2
3649 1 96 Game Izé
MVS: Hát el sem hiszem h sikerült marha nehéz volt, kösz a sok segítséget, főleg az akuval az nem [...]
r2d2: Hova kell pontosan bedobni a pénzt?
tüpp: kijutottam:D
Mind a 96 komment
Nem hajt a tatár, de sokan mások igen!
Ha valaki kedvet kap itt talál (közepesnél picit bonyolultabb) mintákat.
4151 0 0 Art Izé
Nem hajt a tatár, de sokan mások igen!
Ha valaki kedvet kap itt talál (közepesnél picit bonyolultabb) mintákat.
2105 3 0 Izé
The Guru Josh Project - Infinity 2008

(a híres 1989-es szám remake-je, "egy őrült a billentyűk mögött és egy belevaló néni egy bazi nagy kalapáccsal" :D)
705 4 1 Zene Izé
eerix: Úristen! Hogy én ezt mennyit kerestem, de csak mixeket találtam... Köszi köszi köszi köszi! : [...]
Most megtudhatjuk, hogy hogyan készült chris bosh az olimpiára. ;)

Honlap
488 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Jogos, köszi :)
Frankie: Chris Bosh, egy s-sel... de mért pont ezt a zsiráfot? :D
Küldenék egy videót a kedvenc harcművészemről Mirko "CroCop" Filipovic -ról. Aki nem csak K1-ben, Pride-ban és UFC-ben aratja a győzelmeket, hanem anit-terrorista kommandós és parlamenti képviselő is!
753 0 0 Sport Izé
Nesztek egy nagy kedvenctől egy számocska - EZ Rollers - Portugal :D

és még egy Tink - (EZ Rollers-Submission) és EZ rollers live @ livestyles, 4th may 2007.
507 0 1 Zene Izé
MStipee: Ez kifejezetten teccik, van egy kis Hype beütése, de remek :)
Rég nem voltam már...van mit pótolni...most NEM metálos posztot küldtem, hanem egy számot, amit nyaraláskor láttam a TV-ben.... : D

The BPA - Toe Jam Featuring David Byrne & Dizzee Rascal
439 1 4 Zene Izé
Ganja Master: ...jó édes anyja...: D bocs ha már volt izén...azt nem követem még ennyire se rendszeresen mi [...]
Kolbi: Nembaj.. ismétlés a tudás...
Szosztar: De
Mind a 4 komment
Wááááá buli vaaan... De úristen, milyen buli ez itt? :D
11632 3 51 Izé
Erunder: Ez nem vicc kajak szanaszét röhögtem magam ezeken a hülyéken erre mára a fülesem bal oldala e [...]
bungle: Shifty küldte: http://www.youtube.com/watch?v=sfe6nY5qmQY http://www.youtube.com/watch?v=TQdIiEUFtq [...]
troodons: Rewind szekta
Mind a 51 komment
Sweatshop union - Try

....és van még sok jó számuk..... keresgéljetek csak :D
356 0 0 Zene Izé
William Spencer gördeszkás mutatványai.
538 2 2 Sport Izé
Grábor: ezekre a videókra gondolsz ugye?:D ne youtubról mutogasd lécci ha itt is fönn vannak:) http://sp [...]
Thaddeus: Nagyon ügyes, főleg a többdeszkás trükkök tetszettek, illetve feltűnt h annyira nem street k [...]
H. R. Giger
2368 0 7 Art Izé
Kandur: 2 éve volt Bécsben egy kiállítása,hát az valami fantasztikus volt
Luflee: :)))) Azert ebben ne legyunk olyan biztosak... ;) :)
bob: nézem a faszi képeit és rájövök: nekem semmi bajom =)
Mind a 7 komment
H. R. Giger
2402 5 7 Izé
Kandur: 2 éve volt Bécsben egy kiállítása,hát az valami fantasztikus volt
Luflee: :)))) Azert ebben ne legyunk olyan biztosak... ;) :)
bob: nézem a faszi képeit és rájövök: nekem semmi bajom =)
Mind a 7 komment
Szokatlan gázmaszkok
3391 1 9 Izé
eol: Á ne ruszki gázmaszkban szaladj, hanem Mickey egeresben. Nézd meg akkor milyen kellemes is lesz : [...]
Laci: Csinálhatnak akármilyen gázmaszkot, sz@rt sem érnek. Felveszed, lélegzel, élsz. De! Honnan tud [...]
Purple: én ezektől félek....
Mind a 9 komment
Mai ismeretterjesztős rovatunk sztárja a legkisebb valódi szarvas, a Dél-Amerikában élő pudu (vagy déli törpeszarvas, Pudu puda). Az állat marmagassága 35-38 centiméter, agancshossza 7-10 centiméter és testtömege 9-15 kilogramm.

1301 1 8 Izé
Dawe: húú nekem is a kaja jut róla eszembe
|-=O=-|: Olyan ennivaló kis teste van. Megkóstolnék egy ilyenből készült szarvaspörit. :D
Winterborn: Ajjdekurvaédes *_*
Mind a 8 komment
A Square-Enix Tokióban tartja saját kis privát buliját, a DKΣ3713-at, ahol a csapat várva várt produkcióból exkluzív anyagokat publikálnak a nagyérdemű előtt. Ezúttal a Final Fantasy XIII-ról kaptunk szaftos infókat.
1124 0 0 Tech Izé
Magyarok az első helyen. A legrondább formaruhát a mi sportolónőink viselték. A Makány Márta által tervezett ruha lehet hogy külön jól mutat, de így egy csokorba sportolóink leginkább egy piros pöttyös dalmata falkához hasonlítottak...
7877 2 75 Izé
dani0001414: Ez persze csak egy tanulmány. Hogy ezekett kellene megcsinálni hogy egyáltalán lehessen az olimp [...]
sahinel: Á mit nekünk ennyi pénz. Igaz hogy ennyi dolgot itthoni politikai hátérrel 50 év alatt sem ép [...]
dani0001414: Mondjuk mostani szemmel nézve én se nagyon tudom elképzelni az olimpiát nálunk. Egy cikkben 460 [...]
Mind a 75 komment
Magyarok az első helyen. A legrondább formaruhát a mi sportolónőink viselték. A Makány Márta által tervezett ruha lehet hogy külön jól mutat, de így egy csokorba sportolóink leginkább egy piros pöttyös dalmata falkához hasonlítottak...
5668 0 1 Sport Izé
Öcsi: a Magyar Olimpiai Csapatot a Pöttyös Túró Rudi támogatja :D
Coca olimpia :)
374 0 2 Sport Izé
natur: Igen gondolkoztam h melyik menjen mert van fenn egy pár hosszabb verzió is :D
Maccoyi: http://www.youtube.com/watch?v=ErFyA2xfdqw :DDD
Mini riksa Beijingben :)
2574 0 4 Autó Izé
mekszamnojz: gondolom sokáig tart majd megérteni hogy a változatosság gyönyörködtet ;)
VerHalal: Gondolom sokáig tartott volna rájönni, hogy Beijing-et magyarul Pekingnek hívjuk/írjuk :S
spider86: sztem a viteldíj ezeöccáznál itt sem lehet több :D
Mind a 4 komment
Mini riksa Beijingben :)
2850 1 4 Izé
mekszamnojz: gondolom sokáig tart majd megérteni hogy a változatosság gyönyörködtet ;)
VerHalal: Gondolom sokáig tartott volna rájönni, hogy Beijing-et magyarul Pekingnek hívjuk/írjuk :S
spider86: sztem a viteldíj ezeöccáznál itt sem lehet több :D
Mind a 4 komment
A Manchester United nyerte 11-esekkel a idei Community Shield -et, azaz  az Angol szuperkupát.

Manchester Utd.-Portsmouth 0:0 (3:1)

Nézd meg a 11-es párbajt!  
315 0 0 Sport Izé
Fél terabájt bambuszból Egyre terjed a technikai környezettudatoság hangzatos jelszava, de ez még legalább egy pozitív divat - a hullámot pedig legújabban a SimpleTech lovagolta meg, a maga [re]drive névre hallgató bambuszfedeles, egyébként pedig alumínium-borítású külső merevlemezével.

Amit ők szerényen csak a világ legkörnyezetbarátabb külső meghajtójának neveznek, valójában egy jó közepes, 500 GB-os egység, Turbo USB 2.0-ás csatlakozóval. Rendkívül környezetbarát mivoltát pedig elsősorban természetesen nem a bambuszfedélnek köszönheti, hanem leginkább a ventilátormentes dizájnjának - ahelyett ugyanis a hőelvezetésről maga az alumínium borítás gondoskodik.

Akár így, akár úgy, 500 GB szép mennyiség, és bár vannak nála gyorsabbak is, azért a Turbo USB 2.0 sem rossz - mi több, a cég ajándékba ad még egy kis bónuszt is, nevezetesen a Fabrik Ultimate Backup online tárhely-rendszerének vagy a teljesen ingyenes használati jogát, amely esetben azonban csak 2 GB áll majd a rendelkezésünkre az éterben, vagy havi $5 ellenében korlátlan tárhely, korlátlan adatátvitellel.

Maga a [re]drive egyébként $160-t kóstál.
769 0 13 Tech Izé
Jozef7: xD Gondoltam én hogy nem alkesz :D (neked tényleg szabad minden ;D )
CRaPtRaSH: ha te tudnád, mennyit... nincs egy normális pillanata... vagy részeg, vagy szerelmes magába ;DDD [...]
Jozef7: Mert mindig iszik?? :D
Mind a 13 komment
A Brazil olimpiai futball válogatott 5:0-ás magabiztos sikert aratott Új-Zéland válogatottja ellen.

Nézd meg a gólókat.
376 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Nem hiszem, csak az ami mondjuk említést érdemel.Mondjuk, ha mind kikerülne, amit meg is talált [...]
Balázs: most minden olimpiai kis hír kifog kerülni?:/
Metal Gear Solid

Egy hihetetlenül jó játék hihetetlenül szép zenéje :)

Wikipedia

 
1225 0 1 Zene Izé
Laci: Valóban szép zene. De megint csak azt kell mondanom, hogy ennek sem itt a helye, a "Klasszikusok"- [...]
A Brutalgamer magazin szerkesztője érdekes, ámbár talán jogos felvetésekre alapozza azon elképzelését, miszerint a Rockstar új projektje a Max Payne 3 lesz.
784 0 0 Tech Izé
Az Pekingi olimpia második napja képekben.
324 0 1 Sport Izé
hobbitka: Szerencsére sikerült elintézni, hogy mindent élőben láthassak -legalábbis az m1 műsorán, hi [...]
 Milli Vanilli - Girl You Know It's True

Azért ez örök zene marad! Érdemes odafigyelni a táncra és az öltözékre! :)
342 1 0 Zene Izé
Modjo - Lady
432 1 3 Zene Izé
winkytct: szuper jo szam!!! mindenkinek ajanlom!
Monsy: Ezt hallgattam többek köt az elmúlt héten majd minden este! :D
nici: ááhh ezt most jó volt meghallgatni..! :)) köszii :)
E-rotic-Help Me dr. Dick

Sex on the Phone

Fred Come To Bed

Max don't have Sex

Fritz love my tits

Willy Use A Billy...Boy

 
752 2 3 Zene Izé
eerix: Szívesen.:) nagyon szerettem őket én is, meg még most is meghallgatom, ha rám jön :D
focuskoma: Júúúúúúúúúúúúj, hogy én hogy szerettem ezeket kis koromban. Most felébresztett bennem [...]
Niccoyi: jaj de jók voltak... :)
Az első mókás és érdekes válogatás a Pekingi olimpiáról. :)
15445 0 8 Sport Izé
Maccoyi: És ezt is leszedték. :(
bungle: Én meg akkor kirakom Izére. :)
Maccoyi: Módosítottam is. :) Köszi. :)
Mind a 8 komment
Cseh László Európa-csúccsal második lett a 400 m-es vegyesúszás döntőjében a 4:03.84-es világcsúccsal győztes amerikai Michael Phelps mögött a pekingi olimpián. És ezzel megszerezte a Magyar olimpiai csapat első érmét. :)
336 0 9 Sport Izé
Maccoyi: :D
csicsilla: http://www.nupi.hu/WEBSET_PICTURES/189/uszas3.jpg mindent visz...:D na nem is ezért imádom!:P
csicsilla: kabbejó kabbe!akkor is bejövős méghozzá jól:P és lehet béna ez a kép róla de az a vállizo [...]
Mind a 9 komment
Presto
A Pixar humoros rövidfilmjében Presto, a századfordulós varázsló néha elfelejti megetetni Alec nyúlat, aki ezt a szívére veszi. ;)
8387 18 29 Izé
izébigyó: Az lehet, mert ez igazából valami román oldal. :) Ha kiveszed a google frame-ből: http://www.san [...]
kKNd: Hmm, tényleg. -.-' Akkor http://video.google.com/videoplay?docid=-5682709075681441936&hl=en Talán [...]
izébigyó: Már most sincs ott. :D
Mind a 29 komment
Egy oldal a csendőröknek szánt szabálykönyvből. Így kéne most is. :)
12538 10 106 Izé
joshka: Nem adom Győzikét!!!!!! :)
Laci: Csendőr. Őrizte a csendet. Ha megjelent két kakastollas (mert ezek mindig párban jártak), olyan [...]
spider86: sajnálom ha megsértettelek nem azért mondtam (kicsit ingerült voltam nem pont ez miatt és volt [...]
Mind a 106 komment
Hercules and Love Affair - Blind
You Belong
 

Honlap
 
Myspace
274 0 0 Zene Izé
Van Morrison - Brown Eyed Girl

Honlap  
Magyar honlap
296 0 0 Zene Izé
The Verve - Love Is Noise
Blue  
Catching The Butterfly
 
360 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...