REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy érdekes reklám... csattanós befejezéssel. :)
6137 6 17 Izé
peet: Ez jó volt!!! Egyébként testépítéshez egészen jó genetikája van. Adnék neki sok-sok növ [...]
Bakeyoo: XD
Su: "...Szétfújnám hosszú haját, Port az útról, merre jár. Szaladnék nyomában." :)
Mind a 17 komment
Do Try This At Home! sorozat
Episode2
Episode3
Episode4
Episode5
Episode6
Episode7
Episode8
XP trükk
5023 5 13 Izé
armedarmy: az xp-set nem tom megcsinálni...
armedarmy: van itt valaki?
D-vid: ó már látomxD
Mind a 13 komment
Az akváriumom hátulján van egy olyan háttérkép, amilyen szokott lenni mindenhol. Na az és az üveg közé befolyt a víz... és ez lett... egy BÁLNA! Van szeme is meg minden... mindegy, bálnám még úgyse volt. :)
3914 0 18 Izé
LYoczy: .
Menyet: Nekem is teccik ;)
Bobek: Miért foglalkoztok krumplival? A neve után is az jön le , hogy egy taj paraszt! :) A kép pedig i [...]
Mind a 18 komment
Egy 14 éves finn gyerek építette...
3534 0 6 Art Izé
Laci: "The photo you were looking for has been deleted"... Elképesztően beteg építmény. Egy rakás gy [...]
biohazard: Nem volt gyerek szobája igy hát épített eggyet!!
zuza: Nekem meg voltak barátaim ... :D
Mind a 6 komment
Egy 14 éves finn gyerek építette...
3578 0 6 Izé
Laci: "The photo you were looking for has been deleted"... Elképesztően beteg építmény. Egy rakás gy [...]
biohazard: Nem volt gyerek szobája igy hát épített eggyet!!
zuza: Nekem meg voltak barátaim ... :D
Mind a 6 komment
Sky, a cica mama, aki örökbefogadott 2 elhagyott rottweiler bébit :)
3777 4 6 Izé
Daron: ez fordítva nem történt volna meg...:D
Balázs: később lesz az érdekes
Gysmo: Sky, a cica mama. Egyel lentebb meg Sky a cicababa...
Mind a 6 komment
Ezek a japcsik egyre hülyébbek... :D
6985 0 18 Izé
Su: ne hidd, hogy oda nem csípteti
Mimis: Szerintem ezek genetikusan el vannak b.szva... ilyen kevés neuronnal emberek nem születhetnek. :)
Bakeyoo: Jaj, ezen nem fogunk összeveszni bungle... nem ér annyit az egész! :) Igazad van, utánanézhette [...]
Mind a 18 komment
Egy kis feszültség levezetés... Mélyen együttérzek a játék kitalálójával!
11356 6 17 Game Izé
tomi77: + 2230 haaaaaa
tomi77: utána 1025 :P volt türelmem:D
tomi77: 707
Mind a 17 komment
Egy kis feszültség levezetés... Mélyen együttérzek a játék kitalálójával!
12896 14 16 Izé
levi: hogyhogy nem töri el a kezét a képernyőnél?
Shando: Szép. Szétverem a gépet de még mindig fut Windows... Meg az áram se csapja meg. Szerintem ez a [...]
Wertical: Fájhat a faszi keze ezután :P
Mind a 16 komment
Újabb kijutós játék. Egy garázsba vagy bezárva a mociddal, és innen kell kijutni! :D Jó játékot hozzá!
10108 3 40 Game Izé
Taz one: akinek segitség kell az lépjen a hotdog-ba és a kijutós játékoknál ott van ugyan ez! Oda lei [...]
Szkuridzsy: én nem toom hova kell rakni a táskát.pls valaki segítsen
gkata: MEGVAN!!!:D A padlón kell elolvasni a keréklenyomatot! Nagyon jó kis játék, csak a vezérlésé [...]
Mind a 40 komment
Újabb kijutós játék. Egy garázsba vagy bezárva a mociddal, és innen kell kijutni! :D Jó játékot hozzá!
10542 5 41 Izé
izezokiscsaj: egyébként hogy használjam a távirányítót?
sanya2000: A végén megszenvedttem a számok összerakásával, de azért siker lett. Segítségnek annyit, ho [...]
Szkuridzsy: én nem toom hova kell rakni a táskát.pls valaki segítsen
Mind a 41 komment
BrainDrop - egy rövid, de jópofa logikai játék, melynek lényege, hogy a bal-jobb nyilak segítségével a arany golyót ledobjuk, anélkül, hogy az ezüst golyó is leesne.
5579 1 4 Game Izé
Ficánkusz: Könnyű,de jó.
metaljesus: de azért persze tetszik :)
metaljesus: jah, max 2 perc
Mind a 4 komment
BrainDrop - egy rövid, de jópofa logikai játék, melynek lényege, hogy a bal-jobb nyilak segítségével a arany golyót ledobjuk, anélkül, hogy az ezüst golyó is leesne.
5711 6 4 Izé
Ficánkusz: Könnyű,de jó.
metaljesus: de azért persze tetszik :)
metaljesus: jah, max 2 perc
Mind a 4 komment
Amerika legdrágább háza eladó - 135 millió $
10431 0 1 Art Izé
bandee1219: Bill Gatesnek is hasonló van és mivel a feleségével együtt imádja a természetet, fából van. [...]
Amerika legdrágább háza eladó - 135 millió $
9317 2 1 Izé
bandee1219: Bill Gatesnek is hasonló van és mivel a feleségével együtt imádja a természetet, fából van. [...]
Éljen Erdei!!! Leütötte, mint a büdös szart!!! LOL :D
6276 9 2 Izé
ssj süle: kurvajó:D
Ahős: lol XD mien lelkes az öreg :D
Hogyan építsünk computert az akváriumba...
6950 5 61 Izé
Thufir: Megnéztem a honlapjukat minden le van írva... pl a CPU melegadáse és hogy a bubik hogy reagálta [...]
Árnyangyal: bocs: alkalmaznék (helyesen), és az agy helyett egy-et akartam írni
Árnyangyal: hallottál már az immerziós olajokról, és hogy mire használják őket? Mi a tökömnek alkalmaz [...]
Mind a 61 komment
Japán biztosítóreklám... elég beteg. :)
16615 3 18 Izé
Viw.: Uh, ez durva :D.
clownessa: Kis aberátor!!!!
petidobi: Ez a csávó csúnyán ráb*szott a végén! xD A kiscsávót meg vigyék az intézetbe,hülyegyerek [...]
Mind a 18 komment
Akinek nem volt elég a tavaly nyári ajánlatunk, annak egy új vízi lőfegyvert (ráadásul kétcsövű!!!) ajánlanék a figyelmébe. ;)
3628 1 4 Izé
petidobi: pfffffff...
neophyte: hát ilyen pesztoly veszek!!! :D
Su: szerintem a tervező meglehetősen identitászavaros lehetett:)
Mind a 4 komment
Rózsaszínbe öltözteti kutyáját Steiner Kristóf
"Borzasztóan jó móka a kutyát öltöztetni, ugyanúgy, mint egy gyereket..." LOL.
4088 0 75 Izé
izébigyó: STEINER KRISTÓF TÍZ ÉV UTÁN ELVÁLT A FÉRJÉTŐL http://www.borsonline.hu/20160325_steiner_kris [...]
bungle: csoe küldte: Özge szétkeféli a kiállítás megnyitóját jól. (régi videó). http://www.youtu [...]
peet: ok! inkább én sem.
Mind a 75 komment
Itt van nektek az oly lelkesen emlegetett Photoshop!!!
14881 6 6 Izé
Máln@: Nem is!...Nekem nem is tűnik annak XD
ZomBeeZ: Photoshopp :D
csúzönván: Á, én láttam a csajt élőben! Az egyik képe reggel készült, a másik este. A többi csak mese [...]
Mind a 6 komment
Egy aranyos "fingós" játék... Jó szórakozást! :)
8975 0 3 Game Izé
petidobi: XD baszki,betegség----
Nico: Ha "fingassz",akkor igen!XD
Balázs: Ha fingassz idéző jelbe kell tenni vagy mi a vértályog!!!XD
Egy aranyos "fingós" játék... Jó szórakozást! :)
9657 2 3 Izé
petidobi: XD baszki,betegség----
Nico: Ha "fingassz",akkor igen!XD
Balázs: Ha fingassz idéző jelbe kell tenni vagy mi a vértályog!!!XD
Mai büntetés rovatunkban: Csubakka rap
Erősebb idegzetűek és mazohisták büntethetik magukat az 1., 2. és 3. részekkel is... ;)
6201 4 5 Izé
koocos: Ez állot...nóbelt a csávónak
Powaflips: underground freestylerXD
Ahős: bakker, ienekkel élek egy országban? :S fakk
Mind a 5 komment
Egy iráni falu a hegyoldalban
3162 0 4 Art Izé
Balázs: slambuckalakók XD
mózesgizmó: buckalakások
Su: jó kis hely
Mind a 4 komment
Egy iráni falu a hegyoldalban
3379 0 4 Izé
Balázs: slambuckalakók XD
mózesgizmó: buckalakások
Su: jó kis hely
Mind a 4 komment
Temple Guardian
Akiknek bejött a Flash Element TD vagy a Tower Defence...
9187 3 3 Game Izé
Szamooca: Én a 2.on!!!!!! :D:D:D
xXxÁdámxXx: Bazz én az uccsó előtti pályán untam meg.... XD
Bazsee: Naggyon jó, végig is játszottam! :D
Temple Guardian
Akiknek bejött a Flash Element TD vagy a Tower Defence...
9060 8 2 Izé
Bero: Azt én vágom, hogy építsek rombolótornyokat és fejlesszem azokat, hogy ütőképesebb legyek, [...]
Bazsee: Naggyon jó, végig is játszottam! :D
Hogy a magyarokat is említsük:
Máté Bence - a tavalyi év természetfotósa
4729 0 0 Art Izé
Hogy a magyarokat is említsük:
Máté Bence - a tavalyi év természetfotósa
4456 1 0 Izé
Black Button

Mr. Roberts megmagyarázhatatlan módon egy fehér szobában tér magához. Vele szemben, az íróasztal mögött egy férfi, köztük félúton egy fekete gomb. Ha Mr. Roberts megnyomja a gombot, azzal egy emberi életet olt ki (nem tudja kit, bárkit a 6 milliárdból), viszont 10 millió dollár boldog tulajdonosa lehet. Vagy elveszi az asztalon lévő kulcsot, és üres zsebbel elhagyhatja a szobát. Te mit tennél?
5596 2 100 Film Izé
FlaW: köpni-nyelni nem tudok ez vmi kvajó
papaluige: és a tálasmixerest?????........ ne idegeskedj, árt a szépségednek! :) /hallgass bele a rádi [...]
Grex: én már hazafele föl lettem húzva....bocs mindenkitől akit sértegettem,bántottam,molesztáltam [...]
Mind a 100 komment
Black Button

Mr. Roberts megmagyarázhatatlan módon egy fehér szobában tér magához. Vele szemben, az íróasztal mögött egy férfi, köztük félúton egy fekete gomb. Ha Mr. Roberts megnyomja a gombot, azzal egy emberi életet olt ki (nem tudja kit, bárkit a 6 milliárdból), viszont 10 millió dollár boldog tulajdonosa lehet. Vagy elveszi az asztalon lévő kulcsot, és üres zsebbel elhagyhatja a szobát. Te mit tennél?
5612 10 99 Izé
papaluige: és a tálasmixerest?????........ ne idegeskedj, árt a szépségednek! :) /hallgass bele a rádi [...]
Grex: én már hazafele föl lettem húzva....bocs mindenkitől akit sértegettem,bántottam,molesztáltam [...]
papaluige: Én is egyszer legalább! amikor a főnököm tájékoztatott,h a rend őrei lekarmoltak 30 000 szé [...]
Mind a 99 komment
Kis éneklő izék... Jópofa. :)
5958 13 8 Izé
P071: My Favourite comment :)
ZomBeeZ: cool
Forgi Anna: naon ász
Mind a 8 komment
- Nagymama, nem láttad a tablettáimat? Az volt rájuk írva, hogy extasy.
- Faszom a kibaszott tablettáidba! Láttad már a sárkányt a konyhában?!
13484 8 13 Izé
AVIREX: ty wtf,király a postpoén is :D
Mr.T.: Úgy látom levették ezt a vidit, nembaj, itt van youtube-on: http://www.youtube.com/watch?v=oUBkus [...]
Attila: NE HIGGYETEK!!! rejtett reklám. Kosmodisk, hát ez segít.
Mind a 13 komment
A világ 10 leggyorsabb járgánya
Az 1. helyezett 2.6 (!!!) másodperc alatt éri el a 60 mph-t (~100 km/h)!
8761 0 18 Autó Izé
bungle: joovan küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=zxj6T3YMdEU&feature=email Szöveg: Top 10 world [...]
Bakeyoo: http://www.classiccar.hu/dynopage/index.htm "A keréken leadott nyomaték a keréken jelentkező te [...]
Bakeyoo: értem, ja :) van benne igazság... de nő létemre nekem ennyire futja, bocs :)
Mind a 18 komment
A világ 10 leggyorsabb járgánya
Az 1. helyezett 2.6 (!!!) másodperc alatt éri el a 60 mph-t (~100 km/h)!
8759 1 18 Izé
bungle: joovan küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=zxj6T3YMdEU&feature=email Szöveg: Top 10 world [...]
Bakeyoo: http://www.classiccar.hu/dynopage/index.htm "A keréken leadott nyomaték a keréken jelentkező te [...]
Bakeyoo: értem, ja :) van benne igazság... de nő létemre nekem ennyire futja, bocs :)
Mind a 18 komment
Hűha! Ez aztán a nem semmi! 23 éve 1 motor a fában!!! xD
3957 0 7 Autó Izé
Ficánka: Mármint a motor nem marad meg.
Ficánka: Ez 100% hogy photoshop.Ennyi idő alatt nem marad így meg.Egyébként a fa eldöntené,nem benőné [...]
bandee1219: Az bizti, hogy akkor nem így nézne ki, a Ladák és minden más szétrohad ha az utcán áll addig [...]
Mind a 7 komment
Hűha! Ez aztán a nem semmi! 23 éve 1 motor a fában!!! xD
3977 2 7 Izé
Ficánka: Mármint a motor nem marad meg.
Ficánka: Ez 100% hogy photoshop.Ennyi idő alatt nem marad így meg.Egyébként a fa eldöntené,nem benőné [...]
bandee1219: Az bizti, hogy akkor nem így nézne ki, a Ladák és minden más szétrohad ha az utcán áll addig [...]
Mind a 7 komment
Jeff de Boer művész úr úgy döntött, páncélt készít macskáknak és egereknek! xD
2554 1 24 Izé
Su: ne javasold, mert ha magától nem talál rá(biztos ie-t használ) akkor a reklámelrejtő funkció [...]
brigi_cica: jajj köszi nagyon rendes töled :) cuppika :D
Maccoyi: Hát akkor készíts magadnak,már csak az összetevöket kell beszerzni bár biztos nem lesz olyan [...]
Mind a 24 komment
Nyócker, Pince Büfé - elit szórakozóhely!
8523 6 23 Izé
qstion: ehhez nem lehet kommentart fuzni...en is egy cigany faluban tanitok mar lassan ket eve, de ezek mess [...]
wtf: Az se rossz. :) A négybetűs életről már nem is beszélve...
Dave85: Vagy a nagybüdös életre.
Mind a 23 komment
Régebbi postok...