REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Meggondolta magát és gyorsan le is szállt... ;)
8785 3 13 Izé
AVIREX: fúúú,te hülyevagy,ezen beszartam most :D -szerintem az egész lakótelep felébredt úgy nevette [...]
csuf: qrvanagy mákjuk volt az ott tartózkodóknak, hogy a fickó le tudta tenni gyorsan a gépet. ha jó [...]
Errtu: ez hodosy volt az RC helikopterével?
Mind a 13 komment
Hajlékony szenzorok, élethű kiborgszemek
(elég érdekes de külföldi linket nem találtam róla mivel nincs semmi típus vagy stb, döntsétek el hogy bekerül-e)
[beteszem... de csak Neked és csak most bééjbii ;DDD - Crap ;* ]
2787 0 3 Tech Izé
CRaPtRaSH: 2× is megköszönted? dejóóó! ;] gyere már vmikor msnelni KelleMeSeN jó lenne már beszélni [...]
rivaul: Rohadt gép kihagy :D Szal köszönetem :P
rivaul: Köszönöetem csak neked s csak most :)))))))) ;)
Tezsvíír - Vegyél vissza feat Saiid (Wacuumairs, ha valaki nem tudná :) )

Az album elérhető itt



Ez meg csak a ráadás: Uccai Egyetem - Promo

tessék megnézni mind... jeee
652 1 9 Zene Izé
Szama: háát..diggieman cd neke mvan blöö..:D amikor laposba fellépet vettem..:D marha jo buli volt [...]
OZZYka: nincs Diggie albumod derossz neked :(
spider86: én a Akkezdet albumot várom már... lassan a Deego cuccot is beszerzem :) már 2hete fut uh ideje, [...]
Mind a 9 komment
Földrengés után megmentett pandakölykök
4130 3 9 Izé
Skatopia: :DDD édesek nagyon jó fejek
Luflee: Vegulis nem is lehetetlen... :) http://www.wwf.hu/panda/
Luflee: Egy ilyen nekem is keeeell :)))))
Mind a 9 komment
Panda kutya

(+ 2 másik itt és itt).
2165 2 11 Izé
bungle: http://index.hu/kultur/2014/12/23/pandanak_alcazott_kutyakkal_vertek_at_a_gyerekeket_a_gonosz_olasz_ [...]
cukorcica89: jesszus a másik úgy nézki mint egy jól szituált mangalica! xD
Balázs: inkább gyilkosbálna :D
Mind a 11 komment
Ezt mindenképpen látni kell !!!
1063 0 4 Sport Izé
arabicsnusos: Fake...Nézzétek meg, h a fószeren nincs kesztyű sehol sem. De amikor bringázik akkor van :)
neophyte: Jaja, kamu, de attól még poénos! :) Birnám ha az öreg pipás így pirítana egy DH-s bicón...: [...]
MadAce: Ez nagyon állat :D Csak kár hogy kicsit átverés! Ha megnézed a testalkatát a manusznak a bicik [...]
Mind a 4 komment
Ryan Stock & AmberLynn Walker "mutatványai" a Guinea Pig c. műsorban.
5730 2 16 Izé
Nínna: Nagyon sokat kibír a srác!!!!! én egy adást láttam amikro 5 vagy hány olyan fegyvert probálta [...]
dénes: ha te jobban szereted a copperfield féle kitalált mutatványokat, mint az igazi, emberi testtel is [...]
Skatopia: háhááá :DDDD én nagyon bírtam már megnéztem az összes viit tőle nagy arc az ember
Mind a 16 komment
Kicsit mellőzött sportág (persze, tudom, a 100 méteres síkfutás sokkal látványosabb - és valószínüleg többet is hoz a konyhára).
719 1 0 Sport Izé
Minden idők 50 leghíresebb autója
12799 0 22 Autó Izé
operatívnyúl: de hova tűnt Ford Fairlane verdája?? senkinek sem hiányzik?:(
kszaten: nekem ezekböl a kocsikból csak 1 kéne a LEE Tábornok amugy szerintem is sok auto kimaradt mármi [...]
koocos: Charger 4e...tényleg kéne az a Trabi kabrió...meg a Kobra11ből a zsaruporshe...szerintem
Mind a 22 komment
Minden idők 50 leghíresebb autója
12749 10 22 Izé
operatívnyúl: de hova tűnt Ford Fairlane verdája?? senkinek sem hiányzik?:(
kszaten: nekem ezekböl a kocsikból csak 1 kéne a LEE Tábornok amugy szerintem is sok auto kimaradt mármi [...]
koocos: Charger 4e...tényleg kéne az a Trabi kabrió...meg a Kobra11ből a zsaruporshe...szerintem
Mind a 22 komment
Magyar vér (Fekete Ország részlet)
3398 4 8 Izé
KenGuruL: azért a többi jelenetük se kutya
csoe: Albert-koktél mindent visz. "Direkt piros-fehér-zöld..."
|-=O=-|: Szerintem ez gagyi, Mucsinak a káromkodása már rohadt unalmas. A SK emlékzenekar jó volt: http: [...]
Mind a 8 komment
"Ohhh my god!" Hát ez az. :)

(R.I.P. madárka)
11368 3 38 Izé
1nessa: legalabb tudjuk h allat barat:)
MonTom: Ott sikítozik az út szélén ahelyett, hogy örülne mert szereztek egy félig sült galambot. N [...]
E.Dé.i.eN.A: ilyen egy hisztis nőt, sajna én is ütöttem el már madarat, de nem borultam ki enyire :S:S Ennek [...]
Mind a 38 komment
Natty - Cold Town
Bedroom Eyes
 
Say Bye Bye
 
Myspace
668 1 0 Zene Izé
Az athéni vízilbda döntő.

Reméljük idén is lesz ilyen.
350 0 0 Sport Izé
A 2008-as Pekingi olimpia megnyitójának legelső képei!
386 0 3 Sport Izé
Maccoyi: spiritmonger küldte: http://www.youtube.com/watch?v=d_M23M6xyYg
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2008/08/beijing-2008-olympics-opening-ceremony.htm [...]
eNMi: hmmm... gondoltam csak feltölti vki az egész megnyitót és beküldöm, de eddig ugy látom minden [...]
Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
9760 0 32 Film Izé
xontflong: Hát, a baj csak az, hogy ez többször is megtörténik a valóságban. Sajnos, ez a hungarikum :(
AVIREX: de Luflee,ez film,nem a hibát kell keresni,hanem ellazulni a székben.ágyban -ki hol - és élvez [...]
csuf: erre a szarra pazaroltam 5 drága percet az időmből!!! de ez még hagyján. mennyit pazaroltak a k [...]
Mind a 32 komment
Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
10206 4 32 Izé
xontflong: Hát, a baj csak az, hogy ez többször is megtörténik a valóságban. Sajnos, ez a hungarikum :(
AVIREX: de Luflee,ez film,nem a hibát kell keresni,hanem ellazulni a székben.ágyban -ki hol - és élvez [...]
csuf: erre a szarra pazaroltam 5 drága percet az időmből!!! de ez még hagyján. mennyit pazaroltak a k [...]
Mind a 32 komment
Régi idők bringái
2607 0 4 Autó Izé
AVIREX: tyűűűű,vannak árak.. 4 kioért már mást veszek,marad a régi kecske :D
anon: Dehogynem, vannak fekvőbicajok: http://www.evobike.hu/products/recumbent/nazca.php
RdsG: Ezek a "fekvő" bicajok nem terjedtek el sajnos. Pedig szívesen birtokolnék egyet, sokkal kényelm [...]
Mind a 4 komment
Régi idők bringái
2556 1 4 Izé
AVIREX: tyűűűű,vannak árak.. 4 kioért már mást veszek,marad a régi kecske :D
anon: Dehogynem, vannak fekvőbicajok: http://www.evobike.hu/products/recumbent/nazca.php
RdsG: Ezek a "fekvő" bicajok nem terjedtek el sajnos. Pedig szívesen birtokolnék egyet, sokkal kényelm [...]
Mind a 4 komment
Muhammad Ali

Wikipédiában

 
341 0 0 Sport Izé
És most visszarepítelek az időben a Gold's Gym-be mikor még Swarchi is ott edzett :D
476 0 2 Sport Izé
natur: köff igyexik az ember :D
Derill: zsír poszt kössz natur. régi vasak mennyivel feelingesebbek mint az agyongumizott meg müanyag sz [...]
Papp László az egyik legjobb magyar ökölvívó...
363 0 0 Sport Izé
Sam Hill most csak 3. lett.

Downhill World Championship 2008
519 0 1 Sport Izé
Scud00: Sam Hill, Sam Hill, Sam Hill... Még a csapból is ő folyik. Inkább hajrá Steve Peat!!! De azért [...]
... és újra ég az olimpiai láng. :)

HAJRÁ MAGYAROK!!!
314 0 0 Sport Izé
Deepsky Feat Jes - Ghost (Original Mix)
337 0 0 Zene Izé
Győznünk kell!

A Magyar Olimpiai Csapat dala - 2008

A könnyűzenei életben komoly és elismert múlttal rendelkező Rakonczai fivéreket (Viktor és Imre) is megihlették az olimpiai játékok, és mivel hatalmas sportrajongók úgy gondolták, hogy mindezt egy vérpezsdítő, lendületes dal formájában kívánják a nagyközönség elé tárni. Ennek szellemében született a "Győznünk kell!" című szerzeményük. A dalt eljuttatták a Magyar Olimpiai Bizottsághoz, ahol akkora sikert arattak vele, hogy ez a szerzemény lett a Magyar Olimpiai Csapat dala.
444 0 0 Sport Izé
Miután a CryTek átpártolt az EA-hoz, a UbiSoft nem hagyta veszni a franchise-t, így egy teljesen újragondolt Far Cry-t készítettek el, amit a montreali divizióra bíztak. Itt a Far Cry 2 előzetes.
811 0 0 Tech Izé
Fluor Filigran  - Egy pillanat
Egy kicsit
 
Myspace
 
Honlap  
És egy vicces kis videó
464 2 5 Zene Izé
CRaPtRaSH: a Tibicsoki videó se gyenge... :DDD
spider86: ezt nem is láttam még... na ez sem normális XD
CRaPtRaSH: http://www.youtube.com/watch?v=CSSwvTqLU48&feature=related
Mind a 5 komment
Rocky Marciano a világ legjobb nehézsúlyú boxolója még jelenleg is....


Többek között ő ihlette a nagysikerű rocky filmeket is


Egy nagyon jó kis filmösszeállítás most róla szól

És róla a Wikipédiában
485 0 1 Sport Izé
natur: és képek ezt kihagytam(: www.youtube.com/watch?v=nc9AaA0uL0c&feature=related
Three Cats - Shokoderera

 

5698 0 58 Game Izé
Mirnix: Nem bírok a madárral!! Hogy lehet elvenni tőle a kulcsot?
kenv5577: nemtom megcsinálni a 4-es szekrényt. Így próbáltam meg. 1234 kinyit 1234 bezár 3142 kinyit 43 [...]
gabica: már volt itt is.
Mind a 58 komment
Új világrekord: 119 méteres motoros ugrás.
5491 1 6 Izé
Dubi: Hát öreg,szponzorok,kurva nagy reklám,meg ugy ö ugye nem egy kezdő motoros az extrém sport szc [...]
senki: ki a franc ad neki erre pénzt? autópályát építeni a sivatagba meg akkora rámpát..... gratul [...]
Jozef7: Ez már tényleg repűl xD
Mind a 6 komment
Ultra Nate - Free (Muzzaik Remix)

A Muzzaik Productions (Danny-L és Sulliven) 2002-ben alakult.
Pályafutásuk alatt számos sikert értek el itthon és külföldön egyaránt.
2007 - első szerzői album: Between the Beats
2008 - Átvehették "A legjobb Magyar DJ Producer" díjat
Szintén ez évben kaptak egy felkérést Roger Sanchez-től, így június 30.-án az ibizai Pacha-ban zenéltek...
546 0 0 Zene Izé
Guggolás majdnem jóóól......
392 0 0 Sport Izé
 

Mindig csak a férfi testépítők...
715 0 0 Sport Izé
Fafaragás láncfűrésszel

Rodney Holland
4902 0 10 Art Izé
ibor90: nem, de én nem lökdösnék egy láncfűrészes fószert a helyedben ;)
yoda_mester: Ismerlek téged, te tényleg tucc tucc tucc tucc... .)
Makkász: Szia, Tud vagyok :) Tudod, tudok :)
Mind a 10 komment
Fafaragás láncfűrésszel

Rodney Holland
5341 7 10 Izé
ibor90: nem, de én nem lökdösnék egy láncfűrészes fószert a helyedben ;)
yoda_mester: Ismerlek téged, te tényleg tucc tucc tucc tucc... .)
Makkász: Szia, Tud vagyok :) Tudod, tudok :)
Mind a 10 komment
Dundika & DJ Miller - Nevess 100x

(és most utáljatok!!! :D )
1257 0 4 Zene Izé
winkytct: dundika vetkozzon toth vere meg enekelen ... es nem forditva :))
gundul: Ha leveszem a hangot róla akkor najon ott van.
eerix: áááááá! utállak Errtu!!!! xD
Mind a 4 komment
A Map of Olympic Medals
797 1 0 Sport Izé
"Dundika ne énekeljen b*****g, mert Tóth Vera se vetkőzik" (Kiss Ádám)
21563 1 105 Izé
alavez: dejó Neked...O.Z.O.R.A. ^ ^ majd talán jövőre :)
Balázs: :DDDD király az egész a nő meg egy mocsok ribanc:D
Frank: nem tudom emberek, én nem értek a lovakhoz... :D
Mind a 105 komment
Firefox utódja: Aurora
2055 1 5 Tech Izé
CRaPtRaSH: Köszönöm szépen! az a később az holnap lesz:]
rivaul: Kíváncsi vagyok arra a grátiszra :D De mi az hogy késöbb?? Nekem minden azonnal kell :P ;) Amú [...]
CRaPtRaSH: látom a ctrl+c ctrl+v az már megy, csak az nem h msnre feltold a popsid :D am kikerül majd a posz [...]
Mind a 5 komment
Régebbi postok...