REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Angyalok városa
Goo Goo Dolls - Iris
Zsepiket elő! :)
899 0 4 Zene Izé
RokkantTroll: A nóta egész jó, de a filmet hadd ne kommenteljem :P
zuckerfrei: alap film, alap zene nagyon jó mind a 2
Kremy: Igen én is így vagyok ezzel..Ez egy nagyon szép szám.. Avril Lavigne erre táncolt az esküvőj [...]
Mind a 4 komment
Joan Osbourne - One of us
873 0 1 Zene Izé
kotta: Ebből megin' lánykérés lesz... :DDDD Hát ma du. ez a szám ment afejemben és erre itt viszont [...]
Sublime - What i got
301 1 3 Zene Izé
enti: örök!
Chino: de jó kis muzsika volt ez. na persze még ma is az:D
fül: eeezz azzz!!!! ilyeneket még!!!
Moby - Flower
Tolvajtempó
2433 2 3 Zene Izé
Rizs: juj de jó...
Balázs: naaagy mjúzik :)
szamar001: wááááááááááááááááááááááááááááá imádoooooooommmm
Hair: I Got Life ... azt hiszem ide nem kell komment :)
690 1 4 Zene Izé
RokkantTroll: Mindenkinek kötelező darab.
eNMi: azéé' te sem állod meg, h beszóó'jjááá ;)
Purple: akko' minek irsz he?? :DD amúgy ja, "riszpekt mjuzik" meg film
Mind a 4 komment
M.c Hammer - U can't touch this
652 3 20 Zene Izé
NicKoy: gyermekkorom nagy zenéje :)
NuttySomeone: ahannn:> ertem oO,
csicsilla: de tetszik azon kakmakolok be hogy milyen szàmokat jutnak eszetekbeXD
Mind a 20 komment
mert az enszink az jó... "iccgonöbímí" :D
310 0 5 Zene Izé
shikari: hehe ez nekem meg van XD apa anno hozta Amerikabol XD
CRaPtRaSH: én birom XD
csicsilla: még Britnyit küggyön valaki!!!XD
Mind a 5 komment
Gotye- The Only Way
232 0 0 Zene Izé
Basshunter-Now you're gone
553 3 7 Zene Izé
Fanti: Hát bizony elég eredeti ötlet volt :D Kár hogy gumihattyút nem vittek magukkal :D
BoshI: ahogy azon a vízibiciklin "táncol" azt soha nem tudom elfelejteni...:D
Fanti: Egyetértünk :D Azt nem lehet überelni :D
Mind a 7 komment
Lacuna Coil - Our truth
(ők hiányoztak még opeth, nightwish, w.t. mellől)
477 0 2 Zene Izé
RokkantTroll: Hogy lehet egy ilyen jó nótának ilyen gagyi klipje :P. Mellesleg a LC régebbi albumai szerintem [...]
fül: de most már itt vannak :)
Jerry Goldsmith - Greatest Hits
"Ha zenénk fennmarad az utókor számára - ami felől nincs kétségem - akkor az azért lesz, mert jók."

Star Trek, Rambo, Alien, Majmok Bolygója ... és még hosszasan lehetne sorolni.
522 0 0 Zene Izé
Ok go - Here it goes again
326 0 0 Zene Izé
For my pain - Killing romance
Tuomassal a Nightwishből, többek között :D
356 0 5 Zene Izé
Fanti: Erre nemtok mit mondni, egyéni szociális probléma :D
M.agnus: Bárki is csinálta, azt nem tudja hogy kell festeni, ezért szétretusált és nem festményszerű [...]
Fanti: Ez nem szétretusált akart lenni, hanem festményszerű :D Van különbség :D
Mind a 5 komment
Within Temptation - Stand my ground

Látom, senki se tett tőlük fel számot.. nem szép dolog :D
1232 0 8 Zene Izé
Nadin: ez volt az első szám amit hallottam tőlük, persze ez a kedvenc :D
Fanti: Te természetesen a neverending story, az Ice queen, a memories, a mother earth, mind mind szép és [...]
Fanti: áá, inkáb az ÉNDZSÖL!!! :D
Mind a 8 komment
Gorillaz - Five Four
352 2 0 Zene Izé
At the gates - Blinded by fear
Göteborg alapok mindenkinek!
268 0 6 Zene Izé
RokkantTroll: Jaja. Most néztem meg én is. Hát ez mindenesetre egy kellemes meglepetés. Várom, hogy mi sül k [...]
pepeti: Na közben utánanéztem rendesen. Ilyen 2008as nyári reunion van most az eredeti tagokkal. Nem tud [...]
pepeti: Hát pár hete kikerült pár webzinere meg a sziget oldalra is hogy lesz At the Gates. De aztán na [...]
Mind a 6 komment
Tomahawk - God Hates a Coward
Mike Patton (Faith No More) formációja. Zseniális :)
342 1 0 Zene Izé
Gorillaz - El Mañana
384 0 2 Zene Izé
Balázs: télleg?gyáá ezt nem is tudtam:(
roland66: jaaj én úgy imádtam régen a gorillazt!!!! kár h vége :'((((((
311 - Reggae got soul 
434 0 0 Zene Izé
Godsmack - I stand alone
sokat agyaltam, h melyik számuk kellene, de talán ez a legnépszerűbb, meg ez a Scorpion King egyik zenéje is. Akinek tetszik, ajánlom figyelmébe pl a Running Blind és a Hollow számokat, meg igazából az összeset :D

(Purple, döntsd el, h metal, vagy filmzene)

(A műfaj gondolom metál, de ha egy filmnek a zenéje, azt légyszi a filmzenébe tegyétek! köszi! - Purple)
393 0 7 Zene Izé
noldika: hue vagyok...nem jo a paste...XDXDXDXD 1000 bocs ... ezt akartam http://www.youtube.com/watch?v=nQaz [...]
noldika: tudok en valamit:P http://zene.ize.hu/click.php?id=682&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv% [...]
noldika: A megoldas "Conan a barbar" http://zene.ize.hu/click.php?id=682&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fw [...]
Mind a 7 komment
Belga weblapja!
2660 1 1 Zene Izé
Fanti: Respect és tisztelet Zsoltinak a békának :D
Lenny Kravitz - Are you gonna go my way
276 0 2 Zene Izé
ToMz: nem rossz,bár nekem a fly away jobban bejövős
csicsilla: ez valami hihetetlen nagyon jo szàm!!!max hangerö!XD
Lamb Of God - Pathetic
326 1 0 Zene Izé
The Raconteurs - Steady, As She Goes
Jack White(The White Stripes) másik bandája
252 0 0 Zene Izé
God Forbid - The End Of The World
296 0 0 Zene Izé
David Jordan - Sun Goes Down
408 1 3 Zene Izé
Luflee: A kedvenc szamom :)
CRaPtRaSH: mi?
nipper: rossz vicc... :)
Basement Jaxx Feat. Lisa Kekaula - Good Luck
410 2 1 Zene Izé
MStipee: Basement Jaxx-et szeressük :) Jó ötlet volt ez a zene.ize :)
Rick Astley - Never Gonna Give You Up
Ő nem maradhat ki :D
489 0 3 Zene Izé
sanyey: Állítólag a stúdióban dolgozók amíg nem énekelt nekik nem hitték el, hogy ez valóban az ő [...]
anon: Ja nekem is de csak annyi ugrott be, hogy vmelyik kommentnél volt róla szó.
Máln@: NEm adom fel,és kibirom,hogy végignézem a videoklippjét!!!!!!xD (Amúgy április 1.je jut ról [...]
Jose Gonzalez - Heartbeats
413 2 2 Zene Izé
Balázs: nagyon nagy zene
Purple: imádom :)
Jet - Are you gonna be my girl ?
459 3 0 Zene Izé
Simple Plan - When I'm Gone
365 1 1 Zene Izé
Balázs: jófajta:)
Gorillaz - Clint Eastwood
486 2 2 Zene Izé
roland66: ÉN IS!!!!!!! csak az a baj h má "feloszlottak" :( abba hagyta a gyerek :'(
Balázs: imááádom:D
Good Charlotte rajongói oldal.
Ha többet akatsz megtudni róluk!
574 0 6 Zene Izé
kasmat: Sajnos a legutóbbi albumuk rossz irányba indult el, de a régiek nagyn jók!
Balázs: hát tudja fene, zeneileg főleg, kinézetre talán inkább emosok de kinézetre a metalcore bandák [...]
CRaPtRaSH: hát régen se voltak emosok,mostmeg aztán pláne,pont h kikupálódtak annyiból is amennyiből le [...]
Mind a 6 komment
Hypocrisy  - Eraser
Peter Tägtgren űberkirály bandája egy űberkirály számmal :)
696 0 2 Zene Izé
Sztiki: végre egy műértő :)
Lee77: Lapozgatok, lapozgatok és hát látom van itt jó anyag is! Helyes, csak így tovább!!!
Goodbye horses bootleg!
Shop Stop 2 és a Bárányok hallgatnak betétdala kicsit másképp...
923 0 0 Zene Izé
Bill Conti - Going The Distance (Rocky)
1252 0 0 Zene Izé
Good Charlotte - I Just Wanna Live
537 1 1 Zene Izé
Balázs: pöpp elírás a poszt szövegben :)
Gombor József festőművész honlapja
2241 1 6 Art Izé
livy: A veszprémi kórház gyerekosztályát is az ő képei díszítik.
oturw: van pár darab másolatunk tőle.. egész jók :) (bár én nem nagyon értek az ilyen művészetekh [...]
Katcz: olvastam :) és ugy értettem a festőnő akit majd megkeresek merít a gyökerekből hasonlóképp [...]
Mind a 6 komment
Gombor József festőművész honlapja
2179 3 6 Izé
livy: A veszprémi kórház gyerekosztályát is az ő képei díszítik.
oturw: van pár darab másolatunk tőle.. egész jók :) (bár én nem nagyon értek az ilyen művészetekh [...]
Katcz: olvastam :) és ugy értettem a festőnő akit majd megkeresek merít a gyökerekből hasonlóképp [...]
Mind a 6 komment
London és Sydney közötti menetrend szerinti buszjárat.

Az útinaplóból:
"...Passing lush vineyards and medieval villages, we arrive in Hungary, where the familiar west starts to take on a more Eastern European feel."
Sydney-London:
"A goulash in Budapest (actually two cities, Buda & Pest separated by the river Danube) and we’re back on the road, passing through ush vineyards and medieval villages, we arrive in Hungary, where Eastern Europe starts to take on a more familiar western feel."
6544 4 10 Izé
stofi: Akkor lehet még kéne egy kicsit készülni :)
Dawe: hány hetente indul? nem volt kedvem lefordítani mert épp elég lessz a holnapi angol érettségi [...]
Egerb: Sanzi123: Az actually azt jelenti, hogy tulajdonképpen, valójában.
Mind a 10 komment
Régebbi postok...