REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ivan Balic így babrál ki a kapussal

itt pedig egy ötös kínai gól
798 0 1 Sport Izé
Balázs: szentem hamarabb volt lent a lába de amúgy nagyon nagy királyság:)
MTV Metallica Icon: KoRn - One
578 3 2 Zene Izé
rDAVE: az tényleg baromi jó lett :)
karmigran: sztem a Sanitarium a Limp Bizkittől jobb feldolgozás :)
Dennis Christopher feat Rocq-E - Music Is My Life (Dennis Christopher Club Mix)
481 0 0 Zene Izé
Mauro Picotto - Iguana
1010 1 0 Zene Izé
Artful Dodger And Romina Johnson-Movin Too Fast
303 0 0 Zene Izé
Kraftwerk - Music Non Stop
281 0 0 Zene Izé
Charly Lownoise & Mental Theo - Stars
 
392 1 1 Zene Izé
fannieva: kedvem támadt táncolni forr a vérem:)
Annus Adrián  győztes dobása a 2004-es athéni olimpiáról

itt  pedig   Fazekas Róberté , aki nem mellesleg indul az idei Pekingi olimpián is.
474 0 1 Sport Izé
papaluige: HAJRÁ MAGYAROK!!!
Nelly, P.Diddy & Murphy Lee - Skake Ya Tailfeather



A Bad Boys II zenéje, de itt nem a film a lényeg:P)
653 2 8 Zene Izé
Eternity: Jelszóval tud valaki segíteni nekem?
Muttley: kinek a pap kinek a papne ... normalis h egy rakat olyan hip-hop/r'n'b szam van ami egy rakas gane . [...]
cimpi: Tudod az van,hogy a media mindenkit befolyásol valamennyire,van akit totál és elhiszi,hogy amit l [...]
Mind a 8 komment
Azért vannak a jó barátok... (lehet folytatni ;))
14849 2 25 Izé
|-=O=-|: Akkor viszont Oscar díjas alakítás. De valószínűbb, hogy nem vár az semmit, csak begörnyedve [...]
Mimis: Nemhiszem, hogy ott lett volna, de az nekem is gyanús, hogy a faszi azzal a gerendával hogy bepucs [...]
|-=O=-|: Hát persze, gondolom te ott voltál...
Mind a 25 komment
Fő, hogy az értékek biztonságban legyenek...
5383 2 17 Izé
kszaten: szerintem meg ezért tartja az uri emberünk aszt a ribancot vigyázzon a lényegre nehogy leponnyan [...]
Don Quijote: Van hát a sörrel.....
Winston: XD lol hát ti hülyék vagytok!
Mind a 17 komment
A pekingi olimpián megdöntentő összes futós világrekord. :D
519 0 0 Sport Izé
A mai óriásdinnye és óriásgolyó után itt egy óriás homokóra.
Mielőtt kattintasz, tippelj mi van benne... :)
8700 1 29 Izé
Balázs: hmmmm:)
Balázs: egérből a golyók :P
Mimis: Jaja... mellizomra gyúrok, csak sajna nem tapad meg, és lecsúszik pocakra.... :))) Egyébként a [...]
Mind a 29 komment
Roberto Carlos törökvészt igért. Az lett. 

MTK-Fenerbahce 0:5  ( Össz: 0:7)

Nézd meg a török gólokat
414 0 0 Sport Izé
egy vidám magic johnson mix

wikipédia
401 0 0 Sport Izé
Egy népszerű dal a papagájok közt. ;)
4956 0 9 Izé
punyukli: hát az első sírtam a röhögéstől!!! íjájóóó húúúúúúúúúúúú XD XD XD
Bakeyoo: Édesek!
robag: de joooo:).. nekem is volt papigájom de belekötött a Blikk miko megette:S:)
Mind a 9 komment
Egy másik arany Porsche (az előző itt), most az oroszoktól...
6391 0 50 Autó Izé
|-=O=-|: Ellopták. :D http://en.rian.ru/russia/20090403/120901662.html
kszaten: áááááááááááá ez nagyon komyoly ugyan olyan mint a Merci ..............
Schabee: lol
Mind a 50 komment
Egy másik arany Porsche (az előző itt), most az oroszoktól...
6503 2 50 Izé
|-=O=-|: Ellopták. :D http://en.rian.ru/russia/20090403/120901662.html
kszaten: áááááááááááá ez nagyon komyoly ugyan olyan mint a Merci ..............
Schabee: lol
Mind a 50 komment
Negotiator
1603 1 1 Game Izé
[conejillo]: azthiszem eddig itt én tartom a rekordot 990 ponttal :DD
Magic and Cat
3712 1 16 Game Izé
szűzirónia: :)
Say: én még mindig nem értem az utolso feladatot:((de meg lessz )
MVS: na ez is megvan! Köszi a helpet!!
Mind a 16 komment
Kasabian - Shoot The Runner
Empire

L.S.F.
Reason Is Treason


Honlap

Myspace
492 0 1 Zene Izé
dXter: jóféle zene albumostól együtt, jár a tíz pont ;)
Counter-Strike és Half-Life az Xbox Live Arcade-on?
729 0 1 Tech Izé
gvereb1: CS szerintem csak pc-re való, idegölő lenne átszokni a jónépnek 360-ra.
Enyhén meredek lépcső. ;)
Kína öt szent hegye közül az egyiken, a Huashan hegyen található.
7632 5 32 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=j62ckYHLmWQ
Balázs: durva fless
superxaba: Dilisek ezek a kínaiak!
Mind a 32 komment
USB ékszerek
952 1 0 Tech Izé
Alternatíva kóla fogyasztásra.
2891 2 23 Izé
Samure: Sztem drogozik a csákó! Már mindent kokonak képzel! XDDD
Vikoo: A házibulikon tutira kaszált a mutatvánnyal....
fari.tro: a salétromsav meg marja az agyad!!!!!! sick
Mind a 23 komment
Lámpa lekapcsolása ping-pong labdával.
8578 10 31 Izé
csicsilla: nekem erről az jutott eszembe hogy az egyik unokatesóm 8 éves,apukája villanyszerelő,és a gyer [...]
Kecskeee: Hát.. addig oké, hogy lekapcsolj a villanyt.. van olyan villanykapscoló ami ilyen touchpad szerű [...]
Erunder: Olyan van h érintő kapcsoló? Én még hiszek a csodák meg a mikulásban meg a húsvéti nyusziba [...]
Mind a 31 komment
Isgelbek Mane
2508 1 25 Game Izé
Igazságosztó: balról kezded a függőleges vonalakat majd a legvégén a vízszinteset
metineti: vanit most valaki? ha igen, légyszi bongyátok el milyen sorrendben kel a pósztert össze hajtogat [...]
Mimis: 1482 nekem,. :)
Mind a 25 komment
Diversity
2374 0 17 Game Izé
fannieva: bottal bantragadtam sos
fannieva: ha ezt a kodot sorba beütod a gyerekágyba kapsz valamit!
fannieva: tüvel a ferde polcon meszurkáltam a labdát vagy mit!
Mind a 17 komment
Depeche Mode - Precious
456 1 0 Zene Izé
Iron Maiden-The trooper
342 0 0 Zene Izé
Puscifer - Momma Sed

A Puscifer Maynard James Keenan (Tool/Perfect Circle énekes) szólóprojektje, mely egyenlőre mindössze egyetlen lemezt jelentet meg a beszédes "V is for Vagina" címmel.
Web
a postkép
320 0 1 Zene Izé
Chino: és milyen jó kis lemez lett. amibe Maynard benne van az csak jó zene lehet... ennyi
Pharoahe Monch - Simon Says (alapmű)
587 0 2 Zene Izé
konvejor: ffúúúúúúú big up
spiritmonger: gyááááááá ez mekkora!!!!!! XDXD
Megérkezett a legújabb Need for Speed, az NFS: Undercover első videója.
1276 1 4 Tech Izé
thor40: már alig várom!!!
rivaul: Remélem nem egy pro street lesz megint mert akkor besírok :) A grid most nagyon jó csak k..va hib [...]
gvereb1: pedig ígéretesnek érkezik
Mind a 4 komment
Dulce Liquido - Anticristianos | Disolucion

honlap | myspace
607 2 1 Zene Izé
Errtu: Anticristianos En los caminos de la bondad aversion puedes ver En sus miedos arden Los que en su ag [...]
Zayo

Ez pedig a második rész.
2218 1 0 Game Izé
A csodálatos lantfarkúmadár, ahogy azt David Attenborough műsorában láthattuk... ;)
2490 3 14 Izé
madMate: de mi ez benyomja a rec gombot és utána a playt? addig ugysem hiszem el amig nem láttam/hallottam [...]
Winterborn: Ez egy KURVAJÓ ötlet :DDDDDD
eNMi: :DDD
Mind a 14 komment
Az új olimpiai játékok. Kezdek én is gyakorolni. Akarom mondani gyakoroltatni valakit. :D
15469 2 15 Izé
rivaul: Ha már itt tartunk: http://www.youtube.com/watch?v=N082sPiQYJA Ez is egy hasonlóan "kemény" spor [...]
AVIREX: demég egyik ficko a másikat háháháá , mekkorát röhögtem rajta :?D:D:D: Bj verseny :D
spider86: nem is kár a mocsok franciákért... de kíváncsi leszek h mi lehet még ebből, a román nemzeti [...]
Mind a 15 komment
Breaking!!!

A T-Mobile hivatalos sajtóközleménye szerint augusztus 22. napjától hazánkban is hivatalosan kapható az Apple Iphone 3g.

Az árakról info még nincs, ha érkezik valami kiabálok.

Ime a hivatalos sajtóközlemeny:
A T‑Mobile és az Apple július 11-től kínálják az iPhone 3G-t Németországban, Ausztriában és Hollandiában 2008. Június 10. A T‑Mobile International és az Apple bejelentették, hogy július 11-től az iPhone 3G kapható lesz Ausztriában, Németországban és Hollandiában, míg Horvátországban, Csehországban, Magyarországon, Lengyelországban és Szlovákiában később, de még az idén a boltokba kerül az iPhone.

"Nagy izgalommal várjuk, hogy az iPhone-t még az idei évben a T‑Mobile ügyfeleinek a kezébe adjuk," nyilatkozta Christopher Schläffer, a Deutsche Telekom AG Termék és Innovációs vezetője. "Az iPhone áttörést jelentett a mobilinternetben Németországban és Ausztriában is. Már most tudjuk, hogy az iPhone 3G megnövelt sebességével ügyfeleink még jobban szeretni fogják majd a mobilos webböngészést."

A T‑Mobile rendkívül jól kiépített 3G-hálózatával és több mint 20 000 elérhető HotSpottal mindenhol lehetővé teszi ügyfelei számára a lehető leggyorsabb vezeték nélküli internetezést. A

T‑Mobile International egyike a világ vezető mobilkommunikációs szolgáltatóinak. A Deutsche Telekom három stratégiai üzletágának egyikeként a T‑Mobile Európa és az Egyesült Államok legdinamikusabb piacaira koncentrál. A 2008. év első negyedévében a Deutsche Telekom vállalatai több mint 123 millió mobilos ügyfelet szolgáltak ki.

Link oda
967 0 6 Tech Izé
bungle: Igen, ilyenkor marad a href.hu pl. (mivel az a modul, ami a linket berakja, nem a mienk, nem tudunk [...]
Errtu: próbáltam manuálisan kijavítani, de nem fogadta el. hiába írtam át a linket, a szóközt akko [...]
bungle: Link oda link nem jó, van benne egy space (%20). Nem vagyok most admin közelben, de a helyes link: [...]
Mind a 6 komment
Tulajdonképpen ez extrém sport, de kerékpáros sport is.

Ez az utolsó Red Bull Rampage, amit rendeztek. Többet a tudomásom szerint nem rendeztek, mert túl balesetveszélyesnek gondolják.
606 1 1 Sport Izé
ceazar: nem is értem miért
Zseniális laptop összehasonlítás. A gyerek kiejtése bámulatos! :D
8109 3 51 Izé
Valentino: Ez nagyon oda vág, és ha jól értettem a végén megköszöni az angoltanárának -.-"... "frí t [...]
Kuly: Minden kedves ENTYITYInek!!! Sokmindent megtudunk az előadásaitokból úgyhogy köszönjük nektek [...]
Embi: Na pisilhetsz, ez nemaz :D
Mind a 51 komment
Régebbi postok...