REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Saul Zanolari kissé talán elvont képei. Mindenesetre nekem tetszenek. Remélem Nektek is fognak. ;]
3088 1 6 Art Izé
M.agnus: Kissé fárasztó egy idő után; nem vagyok lenyűgözve, de legalább kézzelfoghatóvá, maradand [...]
zuckerfrei: nem hétköznapi, de nagyon jó. tetszik.
Mammut: Fura.
Mind a 6 komment
Saul Zanolari kissé talán elvont képei. Mindenesetre nekem tetszenek. Remélem Nektek is fognak. ;]
3134 1 6 Izé
M.agnus: Kissé fárasztó egy idő után; nem vagyok lenyűgözve, de legalább kézzelfoghatóvá, maradand [...]
zuckerfrei: nem hétköznapi, de nagyon jó. tetszik.
Mammut: Fura.
Mind a 6 komment
Hosszas herce-hurca után végül a Cryptic Studios vállalta magára a Star Trek Online fejlesztését, mely a jelenlegi állás szerint nemcsak PC-re érkezik.
608 0 0 Tech Izé
Lazy - lazsálj munka helyett jól... csak a hülye főnök észre ne vegye :)

Lazy 2 - szórakozz munka helyett, ezúttal stewardessként :)
3866 5 15 Game Izé
Jozeph: Tedd át a billentyűkiosztást angolra, és akkor az "á" betű helyén lesz az aposztróf. Magyar [...]
Shay: ehh.. akkor csak nekem nem megy... -.-"
No.1: Pedig az.... (á)
Mind a 15 komment
ööö.... ügyes...
514 0 0 Sport Izé
Tisztelt sportos izélők!

A következő pár napban, megpihentetem "sporttól fáradt testem", de ez nem az jelenti, hogy itt megállna az élet. ;) Sőt!!! Posztokra éhes sportszakértők várják az általatok beküldött sportokat, amit természetesen jóvá is hagynak, és ha újra aktív leszek(kb. hétvégén) a legjobb posztert jól megajándékozzuk a szokásos izés cuccokkal. (bögre, poló, sapi)

Tehát posztolásra felkészülni! Vigyázz! Rajt! :)

A legjobb poszter: spiritmonger
484 0 3 Sport Izé
hodosy: ahajol kössz !
Maccoyi: Az elkövetkezendő 5 napra van kihírdetve a fent említett dolog, tehát Hétfőtől-Péntekig. (h [...]
hodosy: na hogy is van ez ?? amit eddig beküldtünk az joe ??
Egy régi ismerős: Speak, the hungarian rapper

Speak élőben itt, az új száma pedig itt.

rajongói oldal

jah, és:

- SPEAK KONCERT -

AUGUSZTUS 8 !!
péntek
22:00 óra
FŐbejárat CLUB !!!
VII. ker. Károly körút 5.
Deák térnél, Zsinagóga mellett
375 2 1 Zene Izé
spiritmonger: és a legjobb paródiája: http://www.youtube.com/watch?v=iD3vTWv6MqA&feature=related
Az EA Campus Party 2008 rendezvényén egy félórás bemutató keretén belül mutatta be a jelenlévőknek a DICE a Mirror's Edge-t.
903 1 0 Tech Izé
A Marcy Playground első albumát 1997-ben dobta a piacra. Az albumról készült (és maxin is kiadott) Sex and Candy video hozta meg a sikert, és ez a szám miatt válhatott ismerté, és közkedvelté amerikában. Az öreg kontinensen -legfőképp kelet-európában - nem érintette meg az embereket a zenéjük, vagy nem volt lehetőségük az embereknek, hogy felfedezzék legalább ezt az egy remek számot, mivel a zenei adókon nem gyakran volt látható a videóklip.(köszönhető a közizlésnek...)
A VH1 a számot a 100 legjobb 90-es évekbeli listáján a 73. helyre sorolta, ami szép teljesítmény tekintve, hogy a 90-es évek annak is legfőképp az első fele igen termékeny volt kiváló zenék terén (Pearl Jam, Tool, Deftones, Korn, Metallica, Cypress Hill, Soundgarden, Alice in Chains...)

Az együttes nevét John Wozinak énekes egykori iskolájáról kapta, legalábbis a "Marcy" részét. Az együttes 1996-tól aktív.
Az 1997-es első albumukat 2 követte 1999-ben majd 2004-ben.
Említésre méltó még, hogy a Jay és Néma Bob visszavág című mesterműnek filmznei albumán a MP egyik száma is megtalálható ( The Devil's Song)
449 0 0 Zene Izé
Úgy látszik, ennél a hölgynél nincs olyan, hogy  elveszett labda. :O
952 0 3 Sport Izé
FallenAngel: She was promptly fired for interfering with the game.
sahinel: his is a viral video, its for a gatorade commercial, in slo-mo they add the ball, there is no ball i [...]
FallenAngel: Szegény lányt kirúgták ezért :( Ő az új Princess of Persia :D
mp3 lejátszó toll
772 0 0 Tech Izé
Hüüü, de kellemetlen.... :)
678 0 0 Sport Izé
Within Temptation - Somewhere

A Within Temptation egy holland együttes. A csapatot 1996-ban alapította Sharon den Adel énekesnő, és a gitáros Rober Westerholt. Zenéjüket sokan leginkább gothic metalként lehet bekategorizálni, bár Sharon den Adel egy interjúban szimfonikus rocknak nevezte az együttes zenei irányát.

A Somewhere c. szám az együttes The Silent Force c. albumán található meg.
608 2 0 Zene Izé
Siófok 2008. Július 31. Forma 1-es utcai parádé

Még egy videó
660 0 0 Sport Izé
Kosárlabda kicsit másképp.
602 0 1 Sport Izé
Zserigta: WOW. Kicsit tud a csaj.
Akrobatikus "ninja man".

Hmmmm, ügyes! ;)
561 0 0 Sport Izé
A mai bünti: The Nippon Song
3611 0 15 Izé
koffein: ez a vigyorgó fasz valami politikus?
Ritu: Hát ez csodálatos... xo
Szamooca: wtf???????????????????????????????????o_O
Mind a 15 komment
Monster truck - Stadion padló: 1-0
5858 0 4 Autó Izé
Schabee: honnan jött a sok tej???
Tybbah: egy lepke is szétbombáz két suzukit :P
Dawe: épp most volt amerikai autós találkozó komáromban és közelről elég félelmetesek ezek a ben [...]
Mind a 4 komment
Monster truck - Stadion padló: 1-0
5862 0 4 Izé
Schabee: honnan jött a sok tej???
Tybbah: egy lepke is szétbombáz két suzukit :P
Dawe: épp most volt amerikai autós találkozó komáromban és közelről elég félelmetesek ezek a ben [...]
Mind a 4 komment
B.J. Blazkowicz, az amerikai hadsereg titkos ügynöke ismét a világ megmentésére siet, különben a Náci Birodalom okkultista erőinek köszönhetően végleg eltiporja a világ nagyhatalmait. Itt a Wolfenstein előzetese!
886 2 1 Tech Izé
MonTom: Apám de boldog lenne ha ezt megélte volna.
Csináltad már manga lánnyal? ;)

Esetleg egy divatos bukósisakot valaki? :D
9803 3 21 Izé
SAKU: az oké h imádom a mangákat meg a japánokat de azért mindenek van határa és ez túl tesz ratja [...]
Schabee: nem tom
Grimmgirl: anyám ez catastrofic naon gáz. a szájuk 4x belefér a szemükbe.
Mind a 21 komment
Mike Tyson  a nehézsúlyú boksz legendája és "fenegyereke".
619 0 1 Sport Izé
Beno89: Elvileg lehet h megint gof Holyfield el bunyozni :D:D
Telefon koncsertó :)
4740 2 17 Izé
Schabee: basszus ez kész de ügyes
olcsibacsi: sztem meg fake...ott a moncsi előtte és a szgép szépen lejátsza nem nagy művelet egy ijet öss [...]
Jozef7: ááááááá ez beteg!
Mind a 17 komment
The Simpsons Apple iPod
677 0 0 Tech Izé
Hitler Sing - BORN TO BE ALIVE
Éljen a muzsika, éljen soká!

(róla hadd ne kelljen wikiznem, jó? ;))
789 1 4 Zene Izé
Szamooca: http://content.pyzam.com/funnypics/5/pyzamemo.jpg :)
Scud00: Hát ez kész, nagyon állat!!!! Mindenképpen látni kell!! :)
Errtu: És itt egy másik gyöngyszem: http://www.youtube.com/watch?v=z-OMPQ4QwP0
Mind a 4 komment
Ázsia legmodernebb mozija, az AMC Pacific Place Cinema.
5129 0 5 Art Izé
Ritu: Szép szép, csak én elszédülnék benne :D
Grimmgirl: az imax elbújhat mellette nekem naon tetszik
Errtu: A Spawn itt is ugyan olyan szar film lenne :)
Mind a 5 komment
Ázsia legmodernebb mozija, az AMC Pacific Place Cinema.
5282 1 5 Izé
Ritu: Szép szép, csak én elszédülnék benne :D
Grimmgirl: az imax elbújhat mellette nekem naon tetszik
Errtu: A Spawn itt is ugyan olyan szar film lenne :)
Mind a 5 komment
2008 X-Games freestyle fmx best trick.A noseflip a legütösebb :)))
482 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Szintén csuvacs21 küldte: www.youtube.com/watch?v=gtPEqSAO2t4
Fingerboard reklám

Csak úgy, mint a nagyok!
581 1 0 Sport Izé
Alan Boston  éppen most tudja meg, hogy az aktuális játékban már nem nyereheti meg a fődíjat. :D
489 0 0 Sport Izé
Mike Aitken... Gyerekek, a bácsival ellentétben ti mindig viseljetek sisakot, mert elestek és szétkenitek az arcotokat!
471 1 0 Sport Izé
Főszerepben ismét a rabló, aki most úgy gondolta ideje egy kicsit felújítani a konyhát...
6590 2 26 Izé
gigo: ha az én lakásomat szedné így szét, úgy tarkón csattintanám, hogy a farka végéig kettéhas [...]
bungle: :) Máskor érdemes beküldés előtt rákeresni. ;)
gvereb1: bocs-bocs ezt megint elnéztem
Mind a 26 komment
Sportmotorral (Yamaha R1) a világ körül jól!
376 0 0 Sport Izé
AGNOSTIC FRONT - For My Family

Még egy kis nyúújork :D
587 0 0 Zene Izé
Madball - Infiltrate the System

Egy kis nyúújork kemény mag.:D
531 0 1 Zene Izé
Szosztar: Jó szám! Az ilyenfajta keménykedést eddig csak tőlük, meg a biohazard-tól tudtam szeretni.
Érdemes megnéni !

Szerintem sokan ismeritek a "főszereplőjét" :)

B-boy Junior
554 0 0 Zene Izé
 Razorlight - Golden Touch

A brit Razorlight az elmúlt néhány évben feltűnt egyik legélvezetesebb és legsikeresebb brit gitárpop zenekar. Az excentrikus viselkedéséről és nagy dumájáról közismert Johnny Borrell gitáros-énekes vezette Razorlightot kezdetben, mint a paradigmaalkotó amerikai Strokes brit kistestvérét emlegették, ám ma már nem kérdés, hogy a zenekar a mai színtéren leginkább csak önmagához hasonlítható, hiszen a Razorlight az elmúlt években megalapozta saját sikerét és kialakította saját zenei nyelvét. Azt a zenei nyelvet, mely élvezetes és okos popdalokban testesül meg, s melyben egyszerre érezhetjük az elmúlt évtizedek angol és amerikai popzenéje, a Talking Heads, a Blondie, Bruce Springsteen, Patti Smith, Bob Geldof, a Police, a Clash, a Pulp vagy a Blur hatását.

 
562 0 0 Zene Izé
Frets On Fire - egy ingyenes zenei játék, olyasmi, mint a Guitar Hero. A játék célja, hogy a lehető legpontosabban gitározz a billentyűzeteden, népszerű zenék ritmusára. Mivel ingyenes és nyílt, nagyon sok magyar és külföldi dal tölthető le hozzá.
(Vigyázat! Rá lehet kattanni!)
3248 1 11 Game Izé
Marton350: 1000 köszi a helpet ,tudtam hogy én vagyok a béna ,általában mindig elcseszek valami egyszerű [...]
Thaddeus: Entert is kell nyomnod, azzal penget.
Marton350: hmm ,nemértem mi lehet a baj ,akkor kell emgnyomni a gombot mikor az izé fölé ér ,mégis 2 perc [...]
Mind a 11 komment
Jah Cure - Miles Away
607 0 0 Zene Izé
Pár szextörvény a világból.

Azért kíváncsi lennék, hogy ennek pl. mi állhat a hátterében:
§. Minnesotában szigorúan tilos élő halakkal közösülni.
§. Floridában tilos sündisznókkal szexelni.
11195 10 32 Izé
bungle: Neverhood küldte: Bírság grimaszért, börtön rágózásért - képtelen törvények a nagyvilá [...]
Schabee: nagy az isten állatkertje, bár az utolsó értelmes
Errtu: ő kovi. csak álnéven van itt :)
Mind a 32 komment
Régebbi postok...