REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Napfogyatkozások a múltban, s a jövőben a Föld bármely pontján.
5416 12 10 Izé
Laci: http://www.nasa.gov/topics/solarsystem/features/eclipse/index.html
Samure: Arra még énis emlékszem, pont a nagyszüleimnél voltunk de mi egy vödör víz tükréből nézt [...]
AVIREX: tehát minden normális ember életében van átlag 1 napfogyi :] Én emléxem a '99 - esre,még a M [...]
Mind a 10 komment
A tavalyi ev összefoglalása.Jól. Ütös kis video :)))
660 0 0 Sport Izé
Egy kis MBW-ezés Dave Mirrával...
368 2 1 Sport Izé
Grábor: jól nyomja a koma bár én annyit értek ehhez csak hogy pár trükk nevét tudom meg azt hogy hogy [...]
Denevérház 80$-ért.
A legjobb szúnyogírtó (egy denevér kb. 600 szúnyogot kap el és eszik meg egy óra alatt!)
1192 0 2 Tech Izé
Jozef7: Azta!! Ha tényleg annyi szúnyogot megesznak akkor kell vagy 100!!!! ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ DE JÓ [...]
Purple: na kell egy ilyen :) fecskék fölé jól nézne ki :D
Réznyaraló Ausztráliában a Casey Brown Architechure tervezőitől. Érdemes még megnézni a tervező Treehouse nevű projectjét is!
2913 0 6 Art Izé
BusKeyCome: Már meg ne haragudj, de romák Mo-n sincsenek csak tetves CIGÁNYOK. :-)
Winston: A konklúziót levontam: Ausztráliában még nincsenek romák.
spider86: még az előtt ellopják mielőtt elkészült volna... tudnak ők ha akarnak :)
Mind a 6 komment
Réznyaraló Ausztráliában a Casey Brown Architechure tervezőitől. Érdemes még megnézni a tervező Treehouse nevű projectjét is!
3066 0 6 Izé
BusKeyCome: Már meg ne haragudj, de romák Mo-n sincsenek csak tetves CIGÁNYOK. :-)
Winston: A konklúziót levontam: Ausztráliában még nincsenek romák.
spider86: még az előtt ellopják mielőtt elkészült volna... tudnak ők ha akarnak :)
Mind a 6 komment
Érkezik a GTA IV PC-re?
643 1 6 Tech Izé
Jozef7: De ehez már nagyon jó gép kell!
Cromex: Manapság nem olyan drága egy jó gépet összeállítani.
dXter: én azt hallottam, hogy október ;) addig lehet beruházni 2GB RAMra, 512es videókártyára és 20k [...]
Mind a 6 komment
Az élő drum and bass nagyjai! Ők nem lemezjátszóval, hanem kézzel-lábbal zenélnek!

A gépies hangzást többnyire mellőzik, a játékuk tele van brutális break-ekkel, élvezik.....

Johnny Rabb

Jungle Drummer

KJ Sawka

Jojo Mayer

Jojo Mayer and Nerve (2:13)
698 2 2 Zene Izé
MStipee: Eeezigen kultúra az van. Ne mellesleg a drumnbass közel egykorú a mai ún. rockzenével. Mikor a [...]
Balázs: egyik gyerek aszondja a táborba nekem "csináljunk d'n'b party-t".....elküldtem a kurva anyjába:D [...]
X-Raye

(úgy emlékszem már láttam ezt itt. kerestem, de nem találtam. ha tényleg volt és valaki megtalálta jelezze. - errtu)
1665 1 7 Game Izé
Rthlss22: menjetek máá:D
Purple: én meg jól visszapontoztam és most több, mint az alap :DDDD
Errtu: köszönjük. látjuk :)
Mind a 7 komment
Busta Rhymes ft Linkin Park - We made it

Busta Rhymes + Linkin Park * együtt = ... ?

(megoldásokat kérem! :D )
620 3 8 Zene Izé
sounman: együtt megcsináltuk:D
Csolt: Amúgy ezt a számot letöltheted a www.coke.hu-ról. http://www.coke.hu/MainServlet?action=credits [...]
calipunkszabus: eddig alapvetően nem szerettem, ha busta össze áll bárkivel is (pl eve, meg ilyenek) egyedül so [...]
Mind a 8 komment
Mass Effect PC-s nyereményjáték

Játékunkban egy eredeti, dobozos, magyar nyelvű Mass Effect játékszoftvert sorsolunk ki azok között, akik a kérdéseinkre helyes választ adnak. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: augusztus 17.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: augusztus 18.

Kérdések a főoldalon!

Tesztünk pedig itt olvasható!
911 0 3 Game Izé
Szamooca: hehe :))) gondolom a levelük miatt is,nem?;]
Errtu: jaja :) de ide se véletlenül került. oka van... (legyen elég ennyi)
Szamooca: eszt mán láttuk amót:)
Danny Way és Andy Macdonald mega rampás bemutatója 2006-ból.

Itt  pedig Danny csúnya bukása látható.  :O
522 1 0 Sport Izé
Kedves kis gyurmafilm a láncfűrészes cselédlányról meg a zombikról...
6519 19 25 Izé
rubigo: http://www.youtube.com/watch?v=i6xcNCdGb-Q&feature=fvwrel
Schabee: qrvajóóóó
Scud00: Nagyon beteg, de sztem tökéletes lett!!! Van folytatása?
Mind a 25 komment
Marusha - Deep
817 0 3 Zene Izé
K.G.B.: Régen hallottam és jó volt újra ...meg is keresem a lemezét :P Azért látom más is szereti a [...]
Errtu: nincs mit. egy sör lesz :)
Niccoyi: húúúú, de rég hallotam! köszike!!!
Digitális sötét középkor vár ránk?
"Egy mai irodai dolgozó három percenként új feladatot végez. Éppen e-mailt ír, SMS-t küld vagy böngészik a világhálón. Mindez azonban eltereli a figyelmét és könnyen megakadályozhatja az összefüggő gondolkodást. [...] Az emberi kapcsolatok már nem elég mélyek és a családokban esténként gyakran már nem köszönnek egymásnak a családtagok, mert annyira elvonja a figyelmüket a televízió vagy a számítógép. Csak a feleségek egyharmada köszönti a férjét Hellóval vagy mondja, hogy Jó, hogy újra látlak. [...] Az Egyesült Államokban minden negyedik személy mondta azt, hogy nincs egyetlen olyan ismerőse sem, akivel megbeszélhetné a gondjait. Az ilyen emberek száma az elmúlt 20 évben a duplájára nőtt. [...] Az állandó elérhetőség oda vezetett, hogy már olyan sok emberrel vagyunk kapcsolatban, hogy szinte lehetetlen akár csak egyetlennel is közülük szorosabb kapcsolatot fenntartanunk."

Nektek mi a véleményetek erről, tényleg szétromoblja a szociális kapcsolatokat a modern technológia?
2772 3 55 Izé
Schabee: marhaság szerintem
Purple: én meg nem szoktam se csetelni, se máshol kommunikálni, max msn-en, de ott többségében eleve s [...]
Mammut: Azt hiszem én szerencsés helyzetben vagyok. Minden nap órákat ülök a gép előtt, chatelek, de [...]
Mind a 55 komment
Escape Magenta Room
3496 2 27 Game Izé
vivko89: Ha megvan az összes cetli,akkor: Rakd megfelelő sorrendbe a cetliket, és nézd meg a számsorozat [...]
Kerlés: Fura. :S Eltünt a kommentom, amit tegnap írtam ide. Kijutás a magenta szobából annyi, hogy a p [...]
Kerlés: Megfejette valaki, hogy a dobozbeli tárgyak mire kellenek?
Mind a 27 komment
Moonshadow - Kémkedj óvatosan!
3485 0 3 Game Izé
Syerafy: de lehet, az elején mikor pár srác van körülötte meg 1 motor az csak skip, utána jön a ját [...]
Rthlss22: A Vans jó csak a gameban nem tok fel és le menni
Szamooca: A Vans az jó :$ :))...a játék se rossz
Mai ismeretterjesztőnk sztárja az aligátorteknős (vagy harapós teknős).

Videók róla:
Amikor támad.
Amikor kimegy a kertbe levegőzni.
Amikor eszik.

Az aligátorteknős-félék családjába tartozik a keselyűteknős is.
4359 3 14 Izé
Balázs: az én Ernőm azé nem ilyen agresszív jószág hálistennek:D
focuskoma: FÚÚÚ ezt nézzétek nagyon brutális -->> http://www.youtube.com/watch?v=SILRT0ADSFY&feature=rela [...]
mcsoma: de böszme :O
Mind a 14 komment
Armin van Buuren @ Armin Only Bukarest (Római Arénák, jún. 28)

Nem tudom valaki volt-e még ezen innen az IZÉ-ről, de nekem életem legjobb bulija volt, még úgy is, hogy a 8-ból 2.5 órát zuhogott az eső.

Saját videók úgyhogy azt csináltok velük, amiket akartok, nem ragaszkodom a copyright-omhoz. :D
581 1 0 Zene Izé
Orbit Wheel

867 1 5 Tech Izé
s.csuli: én pont ilyet szeretnék,vagyis ki probálné k:)
MonTom: Múltkor amikor voltam pesten, láttam egy komát aki a talpán gurult.
Jozef7: lehet nem is látunk majd ilyet xD
Mind a 5 komment
Renato Nunes  vs. Chicken on a Chain


Vs. Crossroads

Vs. Montego Bay

 
532 0 0 Sport Izé
Mass Effect PC-s nyereményjáték

Játékunkban egy eredeti, dobozos, magyar nyelvű Mass Effect játékszoftvert sorsolunk ki azok között, akik a kérdéseinkre helyes választ adnak. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: augusztus 17.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: augusztus 18.

A kérdések a főoldalon!

További infók tesztünkben!
516 0 0 Tech Izé
Ez a kapus talán kicsivel ügyesebb, mint  legutóbbi  társa
649 0 1 Sport Izé
Balázs: ez valami megyei 100ad osztály amúgy?!:D
Mass Effect PC-s nyereményjáték

Játékunkban egy eredeti, dobozos, magyar nyelvű Mass Effect játékszoftvert sorsolunk ki azok között, akik a kérdéseinkre helyes választ adnak. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: augusztus 17.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: augusztus 18.

Kérdések a főoldalon!

Tesztünk pedig itt olvasható!
2652 1 13 Izé
Dawe: itt regisztrálni kéne :S azt meg nem fogok :D
milerik: Igen, ez nem meglepő, evuluciós szinten magyarázható, hogy a nők miért nem szeretik az ismeret [...]
Mammut: Nekem nem teccett. De én jány vagyok. :D Szép volt benne 1-2 helyszín + naplemente. :)
Mind a 13 komment
Power Rangers Mystic Training
2544 0 0 Game Izé
Kiskutyafuttatás, kisgyerek módra.

Chesapeakey Bay Retriever
8642 4 21 Izé
Schabee: tök aranyos a banda
Erunder: Kiskutya+kisgyerek= KASSZASIKER :DDD
Jozef7: fincsi lehet :D
Mind a 21 komment
Egy magyar streetball tehetség :) Dr. Genya
489 0 0 Sport Izé
Messi vs. Kaka vs. C. Ronaldo
506 0 2 Sport Izé
Balázs: c ronaldo egy niemand, messi meg kaka szódával elmegy....
Inferno: Egyértelmű h Messi a legjobb! Kaka elég jó! Ki az a Ronaldo????
Goth Celebrities
7346 2 21 Izé
Schabee: basszus ott van madonna meg paris is :O
Schabee: a pápa meg clooney nagyon nagy :D
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=34571 "Elite Goth" :D
Mind a 21 komment
A CryTek Budapest műhelyében készülő első Crysis expanzió, a Crysis Warhead DirectX9 alatt is mesés látványvilágra lesz képes, így búcsút inthetünk a DX10 kiváltságainak!
526 0 0 Tech Izé
A kanadai BioWare a Mass Effect hivatalos oldalán ma közzé tette a PC-s Mass Effect első javítócsomagját, illetve a Bring Down the Sky névre keresztelt DLC-t.
512 0 0 Tech Izé
Cemetry Gates Chapter

A játék további része ITT.
3548 0 8 Game Izé
Kerlés: A rohangóló patkánnyal mit kell csinálni a következő pályán?
Syerafy: ha leért a földre katt rá, a lány oda sétál és megfogja, utána kattints a lányra, ő megpis [...]
Kerlés: Akkor elmagyaráznád az esernyős részt?
Mind a 8 komment
Ruins fo Pantheon
2809 2 63 Game Izé
madMate: vége help nélkül 1:20 alatt
Consuello: Megvan! Hal` Istennek!
Consuello: Nem tudjatok, hogy a végén a macskát hogyan kell megmenteni? Úgy sajnálom szegénykét, de nem [...]
Mind a 63 komment
Sander Kleinenberg - House music
501 0 4 Zene Izé
Niccoyi: köszike :)
Purple: szivecske, csak fekszik :D magyarul jó szám, szeretem :)
Niccoyi: Ez mit jelent?
Mind a 4 komment
Andro vs. Hernádi Judit - Sohase mondd, hogy Retroid

Hernádi egy kicsit más stílusban!
486 0 0 Zene Izé
Kid Rock - Sweet Home Alabama


All summer long


Honlap


Myspace
544 3 1 Zene Izé
Chino: akármennyire beképzelt is Kid Rock azért tudott nagyon nagy zenéket csinálni
Movie Munchies
1299 1 0 Game Izé
Két kapus, egy gól. Az egyik szerezte, a másik kapta.

Nem kicsit potyagól, nagyon.! :D Ha nem hiszed, nézd meg! ;)
11001 5 15 Izé
Schabee: poljénos eset de láttam már egy másik ilyen vidit is csak nem találom
Nem regisztrált: Attól még lehet béna pillanata. :)
Skullman: Az afrikai kapusok mind szarok kivéve Kameni. Viszont ez nagyon durva gól. Fabianskit meg nem bán [...]
Mind a 15 komment
Két kapus, egy gól. Az egyik szerezte a másik kapta.

Nem kicsit potyagól,nagyon. :D Ha nem hiszed, nézd meg! ;)
10786 0 4 Sport Izé
Mimis: Szerencsétlen kapust a saját hátvédje is átejtette kicsit. :)
Maccoyi: :DDD
spiritmonger: lehet, hogy ez is bunda volt, mint a vb-jük? :D
Mind a 4 komment
A hokitörténelem egyik legnagyobb fordítása 5:0- ról
799 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...